sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam89
Toplam Ziyaret1716167
Linkler
sülük tedavi video

UZUN ÖMÜR SIRLARI

UZUN ÖMÜRLÜ SIRLARI

yaşla birlikte kişilerde vücutta ne gibi değişiklikler meydanabu bedende yaşa bağlı değişikliklerin küçük bir listesi - seks hormonlarının üretimini azaltarak Hafıza bozukluğu, artmış kolesterol düzeyleri, kan basıncı atlar, görme bozukluğu, kırılgan kemikler, deri yaşlanması,. 

45 yıl sonra, bütün insan sahip aşağıdakiler gerçekleşir: 

- alt uç damarlarda bir sosudov- duvarından değişim (kalınlaşma, elastik liflerin azaltılması ve kan damarlarının düşük elastikiyeti, aterosklerotik plakların biriktirme), bozulma - valf yenilgiyi vs. 

vasküler yatak-Değişim - kan hacminin azalmasına, artmış kan viskozitesini, vücutta su içeriği toplam azalma, kılcal kan damarlarının geçirilerek güçlüğü. 

- yüksek pıhtılaşma (tromboza eğilimi, trombin ve böbrek fibrinojen sonucu bozulma birikimi, karaciğer 

- kalp bozulması - nedeniyle vb anjin, hipertansiyon, ateroskleroz, gibi hastalıkların oluşumu myokardial kasılma gücünü azaltır 

ve kılcal bozulma - böylece vücudun trofizmini (beslenme) doku ve organların kötüleşen! 

- doğal azalma, bu athero metabolizmasıyla ilişkili hastalıkların gelişimine bir önkoşuldur kadın ve erkek seks hormonlarının düzeyi, içinde . Skleroz, iskemi hastalığı, obezite, artrit, vs. 

Karaciğer ve böbrek fonksiyonu daha da kötüsü, vücut toksinler kas-iskelet sistemi yıpranacaktır biriken metabolik ayrışma ürünlerinin çıkarılması ile baş, eklem hastalıkları ortaya çıkan ve omurga -. Vb artrit, osteokondroz, 

değil Yaşlanma kaçındı. Bu vücudun tüm organ ve sistemlerini etkileyen bir doğal bir süreçtir. Ama sağlıklı yaşam tarzı bunaklık önleyebilir. onun daha sonraki yıllarda canlılık ve sağlıklı koruyacak.

İnsanlarda hastalık ölüm nedenleriKardiyovasküler hastalık - 45 yıl sonra başlıca ölüm nedenlerinden. Bu yaşta, kalp ve kan damarları karmaşık değişiklikler meydana: 

- Bir kan damarlarının esnekliğinin azalması, 
- aterosklerotik plakların birikimi, 
- alt uzuvların venöz valf bozulması, 
kan viskozite artışı - 
- Dolaşan kan hacminin azaltılmasını 
vücutta su miktarının azaltılması, - 
- azalma myokardial kasılma gücünün. 

Sonuç olarak - trofizmini organları ve daha az oksijen ve besin alma dokuları bozulur. Kan viskozite kan pıhtılarının oluşumuna yol açar. Ve bu da, kalp krizine ve felçlere neden olur.

erken insan ölüm ÖnlenmesiGeçen yüzyılda, kalp krizi ve felç yaşlıların hastalıklarını kabul edildi. Bugün onlar çok gençtir. çeşitli nedenleri tanımlayın: 

- stres, yetersizlik dinlenmek ve düzgün dinlenmek için (arkadaşları ile alkollü toplantılar - bu kardiyovasküler sistem için gerekli dinlenme, değil), 
- yeme, yağlı ve zararlı sentetik gıda 
- kötü alışkanlıkları 
- fiziksel aktivite eksikliği, 
- kötü çevre şehirler, temiz havaya nadir maruz kalma. 

Sağlıklı yaşam tarzı, iş ve eğlence dengesi - erken ölüm iyi korunma. Bu faktörleri ortadan kaldırın ve sağlıklı olmak. 

kardiyovasküler sistem hastalıklarının önlenmesi için bir araç olarak Hirudotherapy 
modern tıp kardiyovasküler sistem problemlerini çözer nasıl? Çoğu zaman, platelet yapışmasını inhibe asetilsalisilik asit ilaçları atayarak. Ancak, kalp ve kan damarlarında diğer yaşa bağlı değişiklikler adressiz kalır. Modern tıptaki düzeltilmesi için hiçbir araç bulunmaktadır. 

Ve orada Girudoterapii. Bugün daha fazla insan sülük salgısının iyileştirici gücüne dönüyor nedeni budur. Bu biyolojik olarak aktif maddelerin yüzlerce fazlasını içeriyor. Kan pıhtısı çözülür şişme ve iltihap azaltır, ince kan: Bunlar, kardiyovasküler sistemin durumuna karmaşık bir etkiye sahiptir. mikrodolaşım ve organ ve dokuların arz işlemleri getirir.

yaşlılar için Girudoterapii faydalarıgençler için ve yaşlılar için hem etkili hirudotherapy. Düşük tansiyon, Hemofili, anemi, irinli tromboflebit ve diğerleri dahil olmak üzere kontrendikasyonlar, bir dizi izole edin. bir uzmana danışmak gereklidir. 

Şu anda, uluslararası resmi tıp faiz beri, kardiyovasküler hastalık üzerine etkisi ile ilişkili olarak özel olarak canlandı Girudoterapii için diğer alternatif tedaviler orada modern tıbbın gelişmesinde belirli bir seviyede bu hastalığın tedavisinde tüm unsurları doğrudan bütünsel etkisi.
Translate