sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret1706751
Linkler
sülük tedavi video

SÜLÜK HANGİ HASTALIKLARA

 

   

 

 

   

 

 

Bdellocentrum Ltd " sertifikalı tıbbi sülükler Uygulanması "girudoterapiya

 

 

Tıbbi sülükler tedavi özellikleri üzerinde

 

Son zamanlarda, dikkat o eczane zinciri çizilir artan tıbbi sülük satışı ve karakteristik, sadece tıp merkezleri satın alma, aynı zamanda internette en sık bilgi alınan sıradan insanlar, inanıyorum Girudoterapii onlar are büyük Uzmanlar. Hatalı bir hata!

girudoterapevticheskoy uygulamaya modern yaklaşım geniş bilgi birikimi, özellikle tıp temellerini ve büyük bir deneyim gerektirir. Bu meşgul hirudotherapy şey ve ilgili doktorlar yüksek lisans ve doktora dereceleri için değil.

İlk tren geçer yani hayatı ile bir mühendis fikirlerini ve becerilerini kalitesi sağlar zaman köprü inşa mühendisi, köprünün altında durmak, kendini mecbur olduğu söyleniyor. Eğer daha az kendini kırbaçlama meşgul olacağını biliyorum, ve sevdiklerinize önceydi, tıpta benzer bir testi tanıtmak istiyorum.

Bilgi ve tecrübe olmadan nasıl poz nedir, bu oturumun noktasıdır gerekli olan bu oturumda, gerekli kaç sülükler belirlemek.

Evet, genellikle 5-7 sülükler oturumda, ancak sistemik lezyonlar sülükler ve küçük 10, ve bazı hastalıklarda ve birkaç düzine vardır.

Anda, Mendeleyev şunları söyledi: "Bilim nerede başlangıç ​​ölçüsü başlar". Ne yazık ki, girudoterapiya modern bilimin yer tutmuştur ve hiçbir standartları ve tedavi protokolleri olduğu gibi ses efekti girudoterapivtichesogo ölçüm yöntemleri, yok. Her şey tıbbi deneyim ve tıbbi sezgi dayanmaktadır.

Buna ek olarak, bu tedavi yönteminin uzmanları olmayan girudoterapiya invazivnyy tedavisi zengin karmaşıklığı ve komplikasyonlar olarak ele son derece zordur

Tıbbi sülükler tarafından tedavi olmak istiyorsanız, ne özü - uzman danışmak. Bu mümkün değilse ve sülük sonra mümkündüristişare girudoterapevt .

Yani tedavi ve iyileşmekte olduğunu!

 

Sülük tedavisi ve cerrahi hastalıklar

 

Bugün hakkında konuşmak çok zor duyuyorum tıbbi sülük cerrahi hastalıklarının tedavisinde .

Muhtemelen benim cerrahi ego diyor. Ben değil tavsiye girişim ve acil müdahale gerektiren akut cerrahi patolojide sülük oynamaz.

Bu akut apandisit, fıtık hapsedilen, yıkıcı kolesistit, içi boş bir organ delinmesi, bağırsak tıkanıklığı, özellikle boğulma, "olgun" süpüratif süreci.

Hissesini insan hayatı olan en bulunmaktadır.

 

Şişme ve sülükler

 


Değil çeşitli hastalıklarda şişme ikinci gelişiminde baskın bir öneme sahip olduğunu bir sır değil. Aşırı interstisyel sıvı alan sıvı, lenf damarları, venöz ve. Hastalık süreci için yük uzatır sıkı oluşumu ve lenf hareketi, ve kan basıncı, bu durumda, ve kılcal geçirgenliği ve yeterli idrar çıkışı ile bağlantılı ödem mekanizmasını ve kas aktivitesinin seviyesi. en büyük ilgiyi Girudoterapii ile ilgili ödem patogenezinde kılcal duvarlarının geçirgenliği değeri sorusudur. ödem belirtileri farklıdır. Bu lokal ödem, ödem ve bölgesel ve genel şişme. Yerel ödem örnekleri olabilir erizipelin eritemli formu ile cilt infiltrasyonu ile bir kirlilik olarak, bölgesel, phlebothrombosis siroz, böbrek yetmezliği olan, kalp dekompanzasyon ile ilgili genel ödem. En tehlikeli artan ozmotik mümkün olduğunca basınç ve asidoz su bağlama eşliğinde dokuların eşzamanlı şişme ile şişlik. ödem ortadan kaldırılmasında Girudoterapii rolü yadsınamaz. ödem eşlik etti tıbbi sülük, hastalıkları olan hastaların tedavisinde, ödemin hızla azalması dikkat çekti, yanı sıra yerel ve bölgesel ve genel olarak. Hastalığın daha süreç ödem oluşumu, daha limforreya cilt patolojik odak deri kılcal şant oluşturulur ısırık sülük ile devam etti.

 

Menopoz tedavisinde Sülük

 


Bu menopoz, sosyal, psikolojik ve tıbbi açıdan kadınlar için ciddi bir test olduğu bir sır değil. Bu düşüş ve bereket ardından bırakma hayatta kalmak için o kadar kolay değildir. Ve bu iyi bir şey, hormonal değişiklikler kadın vücudunda meydana gelen eğer biraz fark alıyor. Ve farklı olur? Kadınlar sıcak basması, terleme, baş ağrısı yorucu, uyku bozuklukları, sinirlilik, ağrı merkezinde, hipertansif krizler görünür. Başka bir deyişle, diyerek, "altın" zaman başlıyor! Ve Tanrı, eğer herkes korusun - biz girudoterapevt açmak gerekir akıllı istemi! İşte bu durumda tıbbi sülük. Hormonal değişiklikler sıfır istenmeyen etkilere neredeyse getirecek hirudotherapy haftada iki kez daha fazla yapılması gerektiğini oturumları (kronik süreci de dahil olmak üzere) Ne zaman menopoz ve belki haftada bir. sülükler yer vajina üzerinde olan, haçlar mastoid karaciğer temizliği çölyak gövde alanında 5 interkostal boşluk, yaka alanı, parietal hillocks, Kulakçıklardan arkasında, - kuyruk sokumu, iki böbrek alanı, sternum kılıç şeklinde kavşak, kalbin sol alanı. (Savinov üzerine) Kayropraktik ile birleştirmek için arzu ders Hirudotherapy Bir yatıştırıcı etkisi ile otlar infüzyonu alan. 3 Sonra - Tedavinin 4 ay, bu tekrarlamak için arzu edilir. Ve kendinizi hoş memnun tedavi edici etkisi olacaktır. 

Nörotrofik ülseri Sülük tedavisi

 

Doktorların hiçbiri cerrahlar olarak beni çok derinden anlayamadık. Kim cerrahlar sopa değil, havuç almak temelde nörotrofik ülserlerin tedavisinde başa deneyin ve vermedi vardır. Bu sadece tedavi sırasında hastalarda yapılan ve muhafazakar, damar, tedavi, ülser, fıtık kesesi oluşumuna yol açan tedavi ile kombine ve sütüre ve değil , ülser ve cilt çalıştı greft tüketim çalıştı değilim ve ülserler neredeyse her zaman acı ve bitkin kalmıştır edilir ve hatta ikincil bir enfeksiyon katıldı ... .. sonra kesinlikle sorun Son kez, kliniğimiz bu hastalıktan muzdarip birçok hasta vardır. Anlayışı mutlaka damar bileşeni eşlik edecek nörotrofik değişiklikler girudoterapiya . aşağıdaki gibi gerçekleştirilir: doğrudan trofik ülser birkaç sülükler koyar etkilenen bacak yeterli venöz çıkış sağlamak ve olur bacaklarda sırasında nörovasküler demet birkaç seans - ilk veba etkisi olarak, çarpıcı Bu, orada bir "canlı" görünümünde almak, sonra da iyi, pembe, iletişim kanama granülasyon tüm ülseratif kusur yapmaya başladı, ülser çevresindeki deri normal renk oldu ve ülser en önemlisi iyileşme aktif değil ikinci çıktı skar tarafından ve giderek son epitelizirovalis tamamen. çap ülserlerinde iki santimetre kadar, etkinlik marjinal epitelizasyonu artırılması ve küçük ülserlerin iyi granülasyon yüzeyi ortasında dev ülserler, hastalar da ülser tam iyileşme ile sonuçlanmıştır kabul teknolojilerden biri, plastik cilt uygulandı zaman . Şimdi klinik gözlem uygulanan hastalarda, tekrarlayan hastalık hiçbir kanıt yoktur.
 

Ne kadar etkili girudoterapiya migren

 


Muhtemelen her birimizin bildiği (ve Tanrı korusun uğrar), dış refahı üzerinde, ilaç tarafından rahatladım olmayan bir ani şiddetli baş ağrısı vardır, ve tükenme noktasına acılarını getiren ilerlediğini kim insanlar. . Bu Migren olduğunu . Eski Yunanlılar dünyada kendilerini mutsuz migren muzdarip insanlar inanıyorduÇoğu durumda, vücutta bir organik değişiklik yoktu ve mitrenepodobnyh ağrının doğası üzerine işlevsel olduğunu kanıtladı - ve kafasına bu zor iş etyolojik faktör olmadan ağrı kesici. Bu hastalığın migren tezahürü sorumlu bir gen olduğunu mümkündür - Çoğu migren hastaları içinde, bir ailenin birkaç kuşak vardır.Migrenin başlıca belirti şiddetli, ani baş ağrısı, baş akut kapsayan kısmı gibi frontal, temporal, parietal, izole olarak, orada . Süre -. Bir gün, ağrı genellikle çeşitli ev kokuları için, hoşgörüsüzlük kusma eşlik eder anlamak ve ağrı nedenini belirlemek gerekir sülükler girudoterapevt kullanarak migren Başlarken, böyle kronik halsiz araknoidit, beyin damarlarının gelen venöz çıkış ihlali olarak organik hastalıkların ekarte etmek olduğunu Beyin, (fasial sinirin bir örnek olarak), çeşitli nevrit, bir baş ağrısı ile ortaya paranazal sinüslerin ve diğer hastalıkların hastalıkları. Ancak, bu hastalıkların hepsi de tıbbi sülükler yardımı ile tedavi edilir. Ama doğru bir teşhis, bu profesyonellik. Işaretidir migren Pi tedavisi, doğrudan büyük acı tecelli site, ağrı saldırı sırasında ilk toplantısını tayin ve sülük baş, sakrum, koksiks, anüs kardiyovasküler noktasında sadece yürütülür konsol ve baş arzu edilir . Bir gün sülükler ayar oturumları 5- 6, sayısı. hariç klinikte, "Bdellotsentrum" At Girudoterapii hastalar nedeniyle piramit "NIKO - Paul" yaratıcıları ile işbirliği, migren hastası, biz tedavi kalitesi artar ve remisyon dönemi uzatıldı ölçüde olan piramidoterapiyu uygulanır.

 

Anemi çeşitli hastalara hirudotherapy.

 


Bu tartışılan konulardan biridir Girudoterapii . Sonra tıbbi sülük bloodsucker telaffuz ve ardından hasta, neden "kan biter", bunu nasıl, o incitmez? gerekli tıbbi uzmanlık ve tıbbi sezgi. İşte bu noktada , akut kanama, anemi veya olmadan akut sorun var? Bir yandan, kanama gibi görünüyor, ve diğer taraftan da, çünkü işlemden uzun hemoptizi, nazal, rahim kanaması tıbbi sülük .Kesinlikle hirudotherapy gerekli ve daha göstermektedir. Hastanın şiddetli anemi dalma veya mevcut ağırlaştırmak şekilde değil, sadece biz, seans başına sülükler sayısı, seans sayısı, zaman çok dikkatli kanadı gerektiğini unutmamalısınız. Girudoterapevticheskogo etkisi kalbinde kemik iliği, orta immünomodülasyon, homeostasisin düzeltilmesi hematopoetik fonksiyonunu teşvik edecektir. Eğer kuvvetler girudoterapevt ve uzman katılabilirsiniz eğer, yani şaka yollu sanki etkisi ise kanamayı durdurmak hem de endoskopik ya da hızlı, "musluğu kapatın" demek harika tıbbi sülük Buda telaffuz. Kronik anemi ile daha zor olduğunu. Bir hasta üzerinde Arka plan tükenme normohromiya sahiptir ve hiçbir anemi kayıtsız değildir. Dehidratasyon hematokrit seviyesini kontrol edin ve ses değiştirme ve hemodilüsyona sonra kırmızı kan parametrelerinin belirlenmesi, bu anemi şiddeti normokromik sizi tatsız sürpriz emin olun. Ama bu durumda girudoterapiya gösterilen ancak prosedür Abuladze, hiçbir kereden fazla haftada bir, kırmızı kan endeksleri ve hematokrit kontrolü altında. Ben tayin onkoloğu tedavi ile koordinasyon olmadan önermiyoruz Girudoterapiisürecinin herhangi bir komplikasyon senin gibi muamele ve sonra da tüm topaklar almak olacak çünkü, kaşeksi ve kanserli hastalarda ikincil anemi. hipokromik anemi. İşte burada uygulama, bilgi ve sezgi. Hipokrom anemi kalbinde kronik hastalıkların bir sürü ve genellikle hasta, o anemisinin nedenini adres ve tedavi vermedi doktorlar anemi daha önce hiç vardı bilerek olduğu gibi onların ihtiyaçlarını, geniş klinik deneyime şüpheli söyledi. Bu unutulmamalıdır solucan istilası olabilir hipokromik anemiye neden, vücudun, zehirlenme uzun bir süreç, bulaşıcı süreç (ki neden sarhoşluk?), hidroklorik mide içeriğinin asit, hem de en ufak, sürece seviyesini azaltarak kanda demir ve B1 vitamini, azaltılmış seviyeleri, . hemoroidal kanama demir eksikliği anemisi neden Sonuç : anemi herhangi bir tür tedavi, ilgili uzmanlar ve girudoterapevt ortak çabaları ile mümkün olmaktadır. Ve ana şey düşünmek ve hiçbir zarar yapmak.

 

Oturduğunuz yerde girudoterapevt değilse?

 


Birçok küçük kasaba sağlık kurumlarının ağı azaltır ve hatta yardım almak için "açık" olarak ücretsiz bir anayasa vaat zaman, resmi tıp padok bir zamanda, olmadığı yerlerde yeterli yardım girudoterapevt güvenmiyor neredeyse imkansız. Ve bazen hastanın aittir, özellikle mali zor Girudoterapii paralarını hap, hap. satın alma ile parçası tedavi ve kolay bir yardımcı yöntem olarak size sülük tedavisi için olumsuz bir tutum var etrafında yardım girudoterapevticheskuyu şart ve doktorlar almak istiyorsanız, Evet? Hayır kendisi sülük veya akraba ve arkadaşlarının yardımıyla ifadesi hariç. Haberi - Bu unutulmaz. - Danışma en azından yükselterek ya da tanıyı netleştirmek için, zorunludur. -. Sadece sülükler (anemi, gebelik, hemofili) formülasyonuna kontrendikasyon yoksa emin olun - Eğer antikoagülan sülük beklemek birkaç hafta daha iyidir alırsak Aspirin doğrudan kan pıhtılaşma ve antiplatelet temiz etkilemez olan bir antikoagülan çünkü ama ben bu tromboz profilaksisi olarak aspirin için geçerli değildir düşünüyorum. - sadece kullanılan tedavi dozunun süresini en aza indirmeye çalışın, bir doktor reçeteli ilaç iptal etmeyin ürünleri. - iyi, sülükler sayısını almak tedavinin kalitesi hakkında düşünmeye kalkmayın. Daha tek seansta, hiçbir iki katından daha fazla bir hafta içinde küçük sülükler yerleştirin, ancak etkilenen organ projeksiyon tekrar önek sülükler. Ve nerede bir sülük koymak, ve onlar monografi Y. Kamenev, G. Nikonov, Seleznev, V. Savinov ama buraya gelmek için Bu internet kullanımı ve soruları girudoterapevt isteyin.  

Diş hekimliğinde Hirudotherapy

 


Bir kez, bu yüzyılın başında, ben ağız hastalıklarının tedavisini yapılan birkaç özel diş ofis, biliyordu tıbbi sülük . Ben neden ne bilmiyorum, ama Sülük iş uğraşan diş hekimi küçülüyor. Buna göre diş problemleri olan ve hasta vardı bizim LLC "Bdellotsentrum" gerekli olduğu hastalıkların tedavisinde ağız üçüncü çakra alanda sülük istenen konsolda üçüncü çakra enerjisi ile kontrol edilir sindirim borusunun bir parçasıdır ve üçüncü çakra vakum kavanoza önceden koyarsanız çok güzel olduğunu hatırlamak. Parotis ve submandibular lenf düğümlerinde zorunlu konsolları sülük hastalığı salgını doğrudan mukoza zarının yoluyla hastalığın merkezi ile lenfatik drenaj yanı sıra, çalışmalarını teşvik etmek. Klinik örnek . 

Variköz trofik ülser tedavisinde sülük tedavisi

 

PI Turaev anısına adanmış.

 

 

Bir süre önce, benim iyi arkadaşım, Peter İvanoviç Turaev, akıllı ruh adam, büyük bir doktor, güçlü bir damar cerrahı, güvenilir bir arkadaşının ölümü. O sıradan pnömoni öldü. Ben bağlı eserleri eminim variköz trofik ülser tedavisinde , profesyoneller arasında haklı bir üne sahiptir. variköz trofik ülser tedavisi tutkusu varisli ülser doğru tedavisi hakkında bu hastalığın ve önerilerin çalışması ile uyumlu mükemmel monografi sonuçlandı. Biz güvenmek variköz trofik tedavisinde de dahil olmak üzere onun tecrübe, üzerinde ülserler tıbbi sülük . sülükler yardımı ile nasıl tedavi edileceği ... Ve böylece varisli ülser ?Her şeyden önce, biz ayakların varis bir komplikasyon yazva- o varisleri hatırlamak veya genellikle akut tromboflebit kronik forma geçer gerekir alt ekstremite derin damarlar ve karmaşık posttromboflebeticheskim sendromu. Bu nedenle, inferior vena kava havzasında damarların tedavisi, her şeyden önce.Sonra veba üstlenmek! Değiştirilmiş cilt üzerinde sülük ayarı yeni ülserlerin oluşmasına neden olabilir unutmayın, bu nedenle tüm yeni alanlarda giderek sağlam cilt pristavlyat sülük sınırındaki, varis otvoёvyvaya çok temiz. Ve şimdi trofik ülser ile doğrudan çalışmak zamanı. Korkma (eğer evet, orada kanama, evet, orada bir reaksiyon sıcaklığı, ama bir doktor, bir doktor) ülser üzerinde sülük koymak vardır! Ve böyle zorluklarla kolayca ele, ama yıllarca iyileşmek olmaz tembel ülser, aktif granülasyon epitelizirovatsya idam ve edildiğinde olsun bazı iş tatmini, nihayet, rahip olmayan kimse dil, iyileştirebilir! Ruhun bu tatil hekim değildir. Bu nedenle, komplike peptik ülser hastalığında korkmayın tıbbi sülük tedavisi için .
 

Hirudotherapy işitme kaybı

 


Son zamanlarda, biz işitme kaybı dereceleri değişen klinikte daha çok hasta, genellikle kalıcı kulak çınlaması zayıflatıcı eşlik etmesi. Fark etmişsinizdir ölçmek değil Nedenleri. Bu serebral ateroskleroz, otoskleroz, damar bozuklukları ile servikal osteokondrozu, uzun ototoksik ilaçlar ve kronik otitis media, çeşitli kafa yaralanmaları ve barotravma kalıcı. Hastalar KBB hastanede tedavi seyri sonra defalarca tedavi, ama çok etkisi olmadan tedaviden. bize zevk Varış - belirgin vazodilatörün, antikoagülan, sürekli iyileştirme, gelir girudolecheniya içinde sülükler anti anti, refleks etkileri tedavi taç cusps de oksipital kemiğin temelinde konsollar sülük, paravertebral servikal ile başlatılır - göğüs sigmoid sinüs, sagital sinüs projeksiyon alanına mastoid üzerine omurga. Baz makara burun trestles nazal septum dış karotid arter sırasında kulakları, yanı sıra böbrekler üzerinde biyolojik olarak aktif noktaları ve düşük enerji merkezleri vardır. Bir oturum numarası değişkendir sülükler, ancak tipik olarak 5 parçaya kadar.Tedavinin 10 tekrarlanan kurslara oturumların sayısı. 4-6 ay içinde 1 kez tavsiyesonra hafif bir etkisi Girudoterapii işitme kaybı ototoksik etki hastalığının bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır en belirgin değişiklikler ile, iletken cihaz içinde kalan yıkıcı değişimlere olan hastalarda gözlenen. 

Hirudotherapy ve kulak burun boğaz

 

Akut enflamatuar hastalıklarda hirudotherapy tedavi mükemmel bir araçtır.

 

Tedavinin bağımsız bir yöntem olarak tedaviyi sülük için deneyebilirsiniz, ancak hastalıkların tedavisinde modern bir yaklaşım ile akut KBB patolojisi kapsamlı antibiyotik tedavisi ve fiziksel olmak üzere olmalıdır tedavisi için. . Tedavi akut hastalık olarak yer sülük önek: mandibula, submandibular bölge, boyun fossa, krikoid kıkırdağın üst direkten açısını. seans sayısı - 4-5, frekans - günde. . Ama can her gün şiddetine çok ciddi bir hastalık, hem de, ve ergitme ve kulak zarı delinmesi, pürülan epitimpanitu şeklinde ciddi komplikasyonlar eğilimi içinde - Akut otitis media. Kural olarak, hastalığın bir fenomen evstahiita olduğunu iken oluşabilecek intrakranial komplikasyon yanlış tedavi. klinik bulgular üzerinde konut olmadan, yani girudoterapiya otitis media, sadece uygun değil, aynı zamanda gerekli olduğunda, KA ve diğer inflamatuar bir süreç. , sülük höyükler parietal bölgesinde, kulakların arkasında, mastoid üzerine koyar tragus altında submandibuler alanda,. 1 seans üzerinde sülükler sayısı - 5 adet kadar. seans sayısı - 3, 4. kronik tedavi sürecinde bir mola 2-3 ile tedavi derslerini tekrarlamak yanı sıra, enerji merkezlerine, değiştirmek, ama biraz daha karmaşık, lokal ve genel bağışıklık uyarıcı amaçlı tedavi seansları ekler, karaciğer fonksiyon düzelmez aylar.


 

Hirudotherapy ve Onkoloji

 


Bu uygundur sülük kanser patolojisi olan hastaların tedavisinde içine?

 

Bu basit değildir, ve çok tartışmalı bir konudur tartışılan.

Peki, içinde - onkolog taşır ve büyük, yaşam için doğru yanı sıra hastalık ve hastalık, çünkü ben, senin onkolog ile önceden ona danışmadan kendi kararlarını hakkına sahip değilsiniz girudoterapevt doktor kanser patolojilerin konularda ilk Hangi hasta hitap etmektedir.

Unutmayın - "hiçbir zarar vermeyeceğim!"

Ben doğrudan tümör üzerinde ve tümör sürecinde sülük ile çalışmak imkansız olduğuna sıkıca inanıyorum. Biyolojik sülük tükürük aktif maddeler şişme ve genelleme süreci "sypanet" hayır metastazı sonra kemoterapi ve radyasyon kanser büyüme yakalamak yok neden olabilir.

Başka bir şey zaman sülük tümör kaynağından kadar uygulanır ve kullanımı biyolojik olarak aktif maddeler genelleme ile tehdit değildir radikal cerrahi tedavi, kemoterapi veya tromboflebit, radyasyon yanıkları, indirgenmiş bağışıklık şeklinde bir komplikasyonu olarak radyasyon tedavisi, ardından hasta Bu durumlarda, tıbbisülükler tedavi onkolog ile ortak kararından sonra mümkün ve yararlı, ancak geri çağırma.

Ama radikal mastektomi sonrası, güvenli olduğunda sürecin uzaması kanser ekarte etmek ve değişen derecelerde ön plana, fenomen sülük sadece yeri doldurulamaz burada lenfostaz. Omuz kemeri alanına koltukaltı postoperatif skar üzerinde sülükler gözetim, karaciğer alanına etkilenen omuz supraklaviküler bölge, büyük ölçüde kaybolur omuz, ön kol, el çevresini azaltır veya önemli ölçüde işletilen tarafı ile el şiddetini azalttı, hareket aralığını artırır eklemler.

Muhtemelen, bu gelişmeler kılcal düzeyi, arteriul, venül de teminat dolaşımını artırmak için sülükler yeteneği ve varlığın ismi limfottok telafi etmek için vücudun benzersiz yeteneği ile ilgilidir.

 

Kardiyoloji Sülük

 


Antik çağlardan bu yana kalp hastalığının tedavisi sülük önde gelen yerlerden biridir. Ve şimdi doktor o hasta gelmedi aradı değil. Etmedi iyi, kısacası, o, sülükler olmadan hastaya geldiğinde günleri hatırlıyorum hayatta insanlar Ama şimdi son derece zor girudoterpevtov yatılı hasta yardım, hasta hastaneye değil, çünkü sülükler karşı değil çünkü kardiyologlar, gerek yok Girudoterapii , hiç değil. Hemen hemen tüm kalp hastalıkları dahil değildir, bu protokollerde standart tedavi protokolleri ve sülükler var çünkü, görünüşe göre, bu protokoller bir tedavi yöntemi olarak Hirudotherapy nefret ya da insanlar herhangi sülükler koymayın bir adam tarafından yazılmış. Ama Allah onları yargılayacak. Genel olarak, kalp hastalıklarının tedavisi sülük sadece bir tanrıça! Yani sülük koymak için nereye kalp hastalıkları? soldaki Bu 5 interkostal yatay sternum sol tarafta boşluk (5-6 sülükler), 3-5- arası boşluk (2 göğüs boyunca -3 sülükler) (4-5 sülükler), krikoid kıkırdağın (1-2 sülükler) alanına kalbinde (1-2 sülükler) tepe için. Buna ek olarak "damar noktalar" alan 4 çakralara sülük tutturmak için iyi olurdu için ( perianal 1-2 sülükler), Petit (2-3 sülükler) sol üçgeni (2-3 sülükler).Sülük konvansiyonel tedavi ile teknolojiyi birleştiren göğüs ağrısı demirledi iskemik semptomlar, nefes darlığı olan EKG'de kalıcı bir iyileşme elde etmek ve bacak şişliği azaltır edebilirsiniz . çölyak gövde sağ üst kadranda ve temizlik tedavi evreleme sülük sülükler seyrini bitirin.
 

Nesneleştirme girudoterapevticheskih teknolojileri

 


Tedavinin etkinliği girudoterapevticheskoy etkisi doğru tedavi programı, çoğunlukla sezgi tıp doktoru bağlıdır sülükler, oturum süresi gözetim sayısı ve seans sayısı Hirudotherapy . Bütün bu karmaşık hastanın iyileşmesinde önemli bir rol oynar. etkinliğini nesnelleştirmek nasıl Hirudotherapy bir doktor günlük aktivitelerini? Eh, tromboflebit çift taraflı tarama kadar oturumu üretebilir eğer diyelim hirudotherapy öncesinde ve tedavi sonrasında ve rekanalizasyon ven trombozu alanlarının derecesini değerlendirmek için damarlar, başka hastalıkların tedavisi çok daha zordur. Bunun bir sonucu olarak, girudoterapevticheskih etkileri dağıtan bir sorun vardır. Sorun herhangi bir hastalık olarak sülükler koymak nasıl doğar. Beş? On? ? İki DI bu sözleri - "Bilim ölçmek başlar nerede başlıyor" Mendeleev tıbbi faaliyet ayrı bir küre olarak verilir sülük, bilim için de geçerlidir. (VA Savinov). Sürece biz olarak, doktorlar tedavi sonuçları büyük ölçüde daha doktorun beceri, zeka, tıbbi sezgi bağlıdır kadar hirudotherapy, sülükler ile tedavi etkisini somutlaştırmak için, standardize etmek, günlük aktivitelerine öğrenmek değil dahil Ne klinik tıp bir bölümü.Bilimsel faaliyetlere! yatkındır doktorların kapsam orasıdır farmakologichesih etkileri biyokimyasal Sadece derin çalışmada, enerji tıbbi sülükgirudoterapevticheskogo etkisi izin ve kamu muhasebesi yöntemlerinin geliştirilmesinin bir sonucu olarak Hirudotherapy yakında eşit olacak diğer klinik disiplinler.
 

Biz Hastalar yazmak

 


Tanrım, kendimi iyi hissediyorum. Ben gayet mutluyum ... sing, gülümseme, uçmak, uçmak. Aniden herkesle bizim sevinci paylaşmak istiyoruz. Neler oluyor, ne oldu? ! Yani bu bir mucize ... iyi. Ben bu. Içimdeki böyle iyi değişikliğe yol açan, başıma unutmayın Sadece her zamanki gibi, iyi, iyi bir aile ve çocuk için, iş, sabah kahve, lyudmi- tüm her zaman olduğu gibi benim için arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbet edin.


 

Şüpheciler Hakkında

 


Bilginin doruk saydığı nesil, 
genellikle aşağıdaki tarafından saçmalık olarak kabul edilir 
nesiller ve önyargı ne kabul edilir 
bilim zirvesi haline gelebilir bugün 
gelecek yüzyılın ve ... Paracelsus.

Peki şifacılar bize ne oldu? Neden hayvan (sülük) milyonerler ve kötü Bugün lechivshee aynı başarı ile firavunların döneminden beri koruma sağlığını standı, çoğu hekim undeservedly unuttunuz? Benim cevap "Şimdi Ne Yapıyor, sen işletmek ne sıklıkla ve çok?": Neden soru! "... Sülük hastaların tıbbi tedavi duyduğu memnuniyeti bulduğumuz gibi daha az çalışır" şüpheci cezalandırmak burada diyorlar arkadaşlarımın çoğunluğu Nedenleri ". büyücü doktor" ve buben bugün mümkün olduğumu gurur duyuyorum ve bunu, ve sülük inananlar çok üzgün - Geçmişte, büyük bir geleceğin tedavi bu yöntemi görmüyor.

 

Girudoterapii ofis Hakkında (part 3)

 


Her ofis buzdolabı ile donatılmış olmalıdır. Elbette değil gıda depolama ve soğuk depolama, sıcak havalarda sülükler yanı sıra her zamanki hemen kanama basınç bandajı durdurmak mümkün değil, bu durumlar için buz paketleri gerektiren ilaçların depolanması için. Buna ek olarak, ofis tam lavabo musluk temin edilmelidir Su ve su boşaltılır 10-15 litre tankları yeterli bir miktarı,. Sonra sülük, su (3 adet), kalın değiştirdikten sonra tercihen bir metal yıkamak hangi Tencere gerekir elek (o sülük alamadım delik olurdu). (Genel için ayrı ayrı, günlük temizlik için ayrı ayrı işaretlenmiş paspas, bezleri, kova) aygıtı temizlerken unutmayın. Her hasta ertelenen yeterli sülük ile yaklaşılmalıdır. 0.5 litre kavanoz eklenmesi, ailesine kurulum döndükten sonra bir sülük kalıntıları ve banka beri atık sülükler için kullanır ve mutlaka 0.5 litre teneke üzerinde daha dekontaminasyon kanıyla temas konsolları sonra bu kapasite, en az 15-20 adet çok ihtiyacımız var. hangi araçları toolbox, onun miktarı On. Oldukça iyi monografi VA tarif (Asla bilemezsiniz) ile Savinov "Hirudotherapy" (Moskova Tıp 2004), ama aynı zamanda hemostatik sünger ve iğne tutucu ve invaziv iğne bir çift ekipman eklersiniz. Eh, belki de tüm ofis. Şimdi var satın bizden, Kiev, OOO "Bdellotsentrum" tıbbi sülükler ve iyi şanslar! 

 

Ofis Girudoterapii oluşturulması konusunda

 


İster profesyonel bir doktor, ve bir kabine oluşturmaya karar verdiysenizGirudoterapii kamu kurumu, mesleki faaliyetlerinin yeri, o ana doktor ilerici lideri, seninle tanışmak gidecek bir sorun değil, bina, ekipman ve asistan (hemşire) bulmaktır Tren asistan bakımı , tıbbi sülükler ve sülük evreleme yöntemleri - başlayabilirsiniz. Sadece sol Biz Kiev'de satın sülük (LLC "Bdellotsentrum") ve başarılar diliyorum.

 

Sorunlar Girudoterapii üzerinde

 


Eğer sırları aşina mısınız Hirudotherapy , üzerinde sülükler tedavisi için amansız bir istek var -. Bir doktor şarlatanlık yapan değil iseniz, Hirudotherapy yapmaya tüm fırsatları ve hakkına sahip olduklarını mesleklerin şartname o sülükler ayarı, girudoterapevt gibi bir tıbbi mesajlar var Herhangi bir hekime master olabilir manipülasyon tıbbi uzmanlık alanıdır. Dahası, bir sülük koymak muktedir olmalıdır hasta kritik acil bakım hekimi sağlamak için başarısızlık doktor intravenöz veya intramusküler enjeksiyon gerçekleştirmek mümkün değilse, hoş olmayan bir sürpriz olacak asfiksi sırasında yardım sağlamak mümkün olmayacaktır, ya da arada, obstetrik bakım olmayacak, çünkü tıbbi uzmanlık herhangi bir doktor, koşullar genellikle kolluk çok ilgilendi. Bu bir doktorun kutsal görevidir! haberi - Bu sülük satın almak ve iyileşmek. Ben kursları çeşitli var bazı şüpheler uyandırmaktadır Girudoterapii insanlar tıbbi olmayan özellikleri, hatta hiç eğitim görmemiş olanlar için için. Bu para ödenmiş o 3 okudu, çıkıyor - 5 hafta, notu, "uluslararası" sertifikası var ve sen mezunu olmakla birlikte, halka çok basit ve kullanılabilir değil? Hatta Enstitüsü Geleneksel Tıp çalışması 6 yıllık. ! aptallar dikkat ben emin, kısa vadeli kurslar duyuyorum Hirudotherapy sülük (kendiniz için, lütfen, deney) Sadece kendinize izin veya bir doktorun sürekli gözetimi altında sülük formülasyonu yapan, ancak hiçbir şekilde ders tanı ve tedavi programı reçete izin vermez. 

 

Entegre girudoterapiya

 


Vücutta patolojik işlem olup eenrgetika hastalıklı hücreyi, birbirleriyle hücre enerji etkileşimi bozuldu güç bozuklukları başlar, vücudun enerji bütünlüğü ortamında enerji değişiklikleri yeterli tepki. Hastalığın üç ana belirtileri - iskemi ve doku hipoksi, ortaya çıkan enerjinin bir bozukluğun bir sonucu olarak.

 

Hirudotherapy ve kardiyo - vasküler hastalıklar

 


Belki tıp alanında hiç kimse kardiyo gibi, bir sülük olarak etkili değildir - damar hastalıkları. Anjin, kötü kırpılmış nitrogliserin saldırıları, akut miyokard infarktüsü, hipertansiyon postinfarkt ateroskleroz ile. girudoterapevt yazık ki, kardiyo çoğu - damar hastalıkları tedavi edilir tedavi protokollerine göre ve sülük tedavisi dahil edilmelidir ilaçların listesine dahil ve terapistler için ihtiyaç ikna olmak zordur değil Girudoterapii ve yüzünde piyavochki hakkı aslında etkisi hastaların daha iyi, iştah, uyku hissediyorum, EKG olumlu dinamikleri stoped ya da önemli ölçüde kalp ağrısı, nefes darlığı, baş dönmesi azalır. İyi sülük PNDS krizleri oturumu sırasında ilk 60 dakika içinde gözlenen kan basıncını düşürücü nedeniyle Hirudotherapy ve 5 olağan veya normal değerlere geliyor - 7 gün ve dirençli normotoniya altı aya kadar tutar . Damar hastalıkları, 6 - 7 - seans, bir seferde 5 sülükler ortalama sırasında tedavi ve kardiyo tabii. 

Tıbbi sülükler tedavisinde komplikasyonlar

 


Tedavi tıbbi sülükler , şimdi alternatif tıp en etkili yöntemlerden biridir. Ancak, bu yöntem, yani invaziv olduğundan Terapötik önemli faktörler olan, biyolojik olarak aktif maddeler ile birlikte, bir hastanın kan sülük tükürük içine kan ve giriş ile temas içerir Girudoterapii , ancak ne yazık ki, yabancı proteinler ve hastaların immün sistemin seviyesine bağlı olarak, yol açabilir gibi çeşitli reaksiyonlar pseudoallergy şişlik, kaşıntı, lenf düğümleri iltihabı, ağrı. Buna ek olarak, daha önce hiç bir fikrim yoktu, ve uzun bir gün önce, kendi içinde hoş olmayan, ancak ölümcül değildir sülükler ısırık, kanama olan hastalığın olası belirtileri. Nasıl mücadele? Çoğu durumda, bu komplikasyonlar spontan bulunmaktadır. Bazı durumlarda, antibiyotik atanır. Tedavi (küçük dozlar halinde) desensitize edici, ısırma yerinde deri vazelin ile amonyak karışımı ile muamele edilmektedir. Bu lenfadenit ve ödem "yöntemi 3 havlu" monogrfii Y. Kamenev içinde opisakny ile başa çıkmak için daha etkili bir yol vaat yeterlidir.

 

Oftalmolojide Sülük

 

Bugün, klinik LLC "Bdellotsentrum", küçük ama eğlenceli küçük, ama zafer. Bir süre önce, ben her iki gözün uzun bir süre hasta viral üveit olan klinik 32 yıl hastayı sordu ve son felaket (hemşire olarak çalıştı) işi terk etmek zorunda görme 'düşüyor'. O Kiev, Moskova, Odessa en iyi oftalmoloji kliniklerinde tedavi edildi, ama boşuna, vizyon kötüleşmeye devam etti.

 

Sülükler ile tedavi polimorfik etkisi

 

 Biz yapabilirsiniz  satın  Dnepropetrovsk tıbbi sülükler.

Etki mekanizmasıyla ilgili güncel bilgilere göre tıbbi sülük kombinasyonu hatırlamak için gerekli olan Girudoterapii diğer tedaviler ile. Hibrid teknolojisi,girudoterapiya diğer ilaç dışı tedaviler ile kombine giderek modern girudoterapevt cephanelik dahil edilmektedir. Bu ve manuel terapi, Apiterapi, vakum terapi kullanımı, enerji noktaları (çakra) üzerine sülük etkisi, sülük Side otolog kan kullanımı, sülük lenf koleksiyoncular piramidoterapiya altındaki bölgelerde ilaç tanıtımı.


Ayrı, birlikte piramidoterapiey. Kombine tedavi Birkaç yıl önce, yetenekli mühendisler NN Nilaevym ve VV Klinik çalışmalarda geliştirilen ve test edilen Polozhentseva, yaklaşık altı ay önce kliniğimize geldiği "Nikopol" piramit. Tedavi sonuçları sadece şaşırtıcı. piramidal alan önemli ölçüde sülükler tedavi edici etkileri kalitesi, artan klinik yarar, kronik hastalıkları olan hastaların daha hızlı rehabilitasyon geliştirir. Terapötik kullanım ve piramidal su geliştirmek için.Önceki 1 2 Sonraki

     

 

 

  

 

 

   


анемия , гирудотерапевт , гирудотерапевтам , гирудотерапия , гирудотерапия Diş hekimliğinde , hirudotherapy tedavisi , kan , sülükler satın , sülük Kiev satın , satın sülükler , sülük tedavisi , sülük tedavisi , tıbbi sülükler , sülük , sülük jinekoloji ,sülükler , sülük tedavisi , Sülük üretimi , sertifikalı sülük , sülük bakımı 

Tümünü göster Etiketler

Yaratılış ve promosyon Site Promo 2010   Makaleler   Copyright 2010-2013 Bdellocentrum Ltd

 

Translate