sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret1710631
Linkler
sülük tedavi video

sülükler ile tedavi

Nasıl Sülük 

Sülük tedavisi - sülükler ile tedavi. 

Biraz tarih 
Mevcut yazmalarda göre, bu yöntemin öncüsü Kolophon antik Yunan Nicander (. - 130 yıllarında 200) olarak kabul edilmelidir. Bu tedavinin etkinliği yaşı göz önüne alındığında şüphe olmamalıdır.Hirudotherapy etkin olduğu hastalıkların ağırlığı listelenen sülükler ile tedavi ayrılmış çok sayıda makale olarak - bu modern fizyoloji ve biyokimya açısından anlaşılabilir bir durumdur.

Terapötik etki iç homeostazı (vücut içinde biyolojik süreçler) normalleştirme teşvik, biyolojik olarak aktif maddelerin çok sayıda (BAS) içeren Hirudotherapy sülük tükürük vardır.

Son yıllarda yapılan çalışmalar, standart tedavi ile ek bir yöntem olarak klinik tıbbın tüm alanlarında Hirudotherapy kullanımının etkinliğini doğrulamaktadır. 

Diğer yöntemler Hirudotherapy doğal ve teknokratik tedavi üzerinde Avantajı her şeyden önce, oluşur, 

Bu konuda
Nasıl sülük yiyecek olmadan yaşayabilir mi? 
Gıda olmadan sülük uzun bir süre, bir yıl veya daha fazla yaşayabilir. Bu hayvanlar uzun hakkı yemek için bekleyen uyarlanmış - memeliler ve amfibiler kan değil, aynı zamanda çamur su bitkileri, siliyatlar, istiridye, suda yaşayan böcek larvaları üzerinde besleyebilir. Sülük - bir tür yırtıcı. Onun tutkusu yırtıcı sülükler tatmin

iskemi ve doku hipoksisi, mikro dolaşım bozuklukları, anormal kesme hastalığı salgını olaylar zinciri - sülükler tükürük temel hastalık mekanizmaları ters bir süreç olduğunu.

Insan vücudu içinde herhangi bir patolojik proses mikrodolaşım bir bozukluğuna neden olur. Bu, aşırı sıvı (doku şişmesi), sırasıyla, kan damarlarının mekanik kompresyon yol açan, interstisyel basıncında artışa neden olan bozar kan dolaşımını birikimine yol açar lenf ve interstisyel sıvı nedenleri durgunluk çıkışı engeller. Tüm bu süreçler hipoksi bir artış (oksijen eksikliği) neden olur. Oksijen eksikliği ile, oksidasyonu inhibe, belirgin bir hidrofilik sahip hücre aktivitesinin oksitlenmiş ürünleri (atık ürünleri, toksinler), (su çeker) etkisi, patolojik odak içine su akışını arttırır birikir. Bu şişlik bir artışa neden olur. Çember.Fizyoloji Bu süreç "kısır döngü" olarak adlandırdı. Hirudin - sülük tükürük bir madde içerir. Bu etkin madde kan reolojik (akış) özelliklerini geliştirir. Böylelikle oksijen kaynağı artırır ve bozukluktan drenaj iyileştirmek anormal damar büzülmesine yoluyla kan akışını arttırır. Okside toksinlerin yüzdesi normalleştirme oksidasyon azalır. "Vicious Circle" - bozuldu.

Eğer vücuttaki iltihabı herhangi bir kaynak varsa, bir mekanizma dahil, patolojik süreç ortadan kaldırmak için önlemler içermektedir "çit inflamatuar odak." Bu, iltihap alanında bağ dokusu ile çevreleyen dokudan ayrılır olması kendini göstermektedir. Gövde mühürler iltihap alanında olduğu gibi, işlem ayrıca yayılmaz. Vücutta stihanii işlem bağ dokusu septa korunmuş zaman. Onlar zor akış ve lenfatik akımı için yapım, dokuların normal işleyişini engellemektedir. Bu iltihap karın boşluğunda meydana gelirse, yapışkan hastalık oluşur. Hyaluronidaz - sülük tükürük bir madde içerir. Bu madde bağ dokusu "çimento" olan hyaluronik asit, üzerinde hareket eder. Bağ köprüleri gevşetin, hyaluronidaz normal kan akımı ve lenfatik drenaj geri yardımcı olur.

Sadece belirgin bir immünostimulandan (artırır bağışıklık) ve antimikrobiyal etkileri Hirudotherapy.Bu gizli sülük bulunan BAS (biyolojik olarak aktif maddeler), fakat suşlarının sp eylem için sadece kaynaklanmaktadır. - Bakteri - sülükler bağırsakta yaşayan bir ortakyaşam.

Bir oturum Hirudotherapy nedir? 

Hasta ve sorunun şiddetine bağlı olarak saat Hirudotherapy yarısına Tedavi süresi,. Ayrı ayrı belirlenir. Sülük kendisi çalışmak gerekiyor ne kadar süre belirler.

Tedavi 7-10 seans kursları genellikle. İki - üç seans bir hafta.

Bir tek işlemin maliyeti kullanılan sülükler sayısına bağlı değildir.

Oturumunda Hirudotherapy az enfeksiyon (enfeksiyon) hastanın şansı tamamen dışlanmış.

Sülükler sadece bir kez kullanılır. Toplantıdan sonra, sülükler imha edilir.

Terapötik tıbbi sülükler özel biyo yetiştirilir. Uygunluk belgesi - satın alırken özel bir belge yayınladı.

Hastaların% 80'i başlangıçta sülük bir korku var. Ama ilk seanstan sonra, tüm korkular kaybolur, kızgınlık kendini çalıştırır. Sempati bile duygu. 

Isırmak 

Daha bu konuda
Bütün hastalıkları tedavi sülük? 
Tatsız bir sümüksü su solucan sülük ilaç iken? Muhtemelen ben ilk bir adam ısırıkları zaman, bir lokma sonra daha iyi hissediyorum akla. Sülükler tedavisi üzerinde eski Hint ve İran yazması, İbranice açıklanan

bir sivrisinek ısırığı veya tutam ısırgan otu gibi sülükler. , Noktaları akupunktur kullanılan - (aktif nokta biyo), sadece refleks noktaları deri yoluyla Sülük ısırıkları. 

Yaradan kan durdurulması gerekir. Acı gelen akıntı 24 saate kadar sürerse normaldir. Biraz dışarı, çoğunlukla lenf dışarı Kan. Ama kayıp dokunulmazlığının uyarılması tetikler ve şişme ortadan kaldırır.

Sülük tedavi kendi başına, ya da bu gibi gibi diğer tedaviler ile kombinasyon halinde de çalışır: homeopati, fitoterapi, fizik tedavi.


Hirudotherapy için Kontrendikasyonlar 

Hemofili, şiddetli anemi, kanama diyatezi, inatçı hipotansiyon (düşük kan basıncı), gebelik, aşırı duyarlılık. 

Endikasyonları Hirudotherapy 

Romatoloji Sülük tedavisi:

Eklem hastalıkları: Artrit mikrokristalin, psöriatik artrit, reaktif artrit, romatoid artrit, osteoartrit, eklem çevresi yumuşak doku romatizmal hastalıklar, ankilozan spondilit (ankilozan spondilit). Romatizma.

Dolaşım sistemi hastalıkları:

Kardiyak aritmi, hipertansiyon, ateroskleroz, hipertansiyon, hipertansif krizler, vejetatif distoni, miyokard infarktüsü, iskemik (koroner) kalp hastalığı, sahte anjin, kardiyomiyopati, enfarktüs, akciğer kalp, miyokard, enfarktüs, dolaşım yetmezliği, cardiopsychoneurosis, perikardit, konjenital kalp hastalığı, kalp hastalığı, kardiyak astım, kalp yetmezliği, damar krizler, angina (anjina pektoris), endokardit satın aldı. 

Solunum hastalıkları:

Aspergillozis, astım, bronşiyolit, bronşit, akut, kronik bronşit, akciğer enfarktüsü, pulmoner kandidiyazis, plörezi, pnömokonyoz, pnömoni, pulmoner fibrozis, pulmoner amfizem. 

Sindirim sistemi hastalıkları:

Malnütrisyon, mide ahiliya fonksiyonel, Bauhin, gastrit, gastrocardiac sendromu, hepatit, hepatosis, gepatolienalny sendromu, hiperbilirubinemi, mide işlevini fonksiyonel, hiperlipemi temel, hipersekresyonu, bağırsak dysbiosis, sindirim sistemi, hazımsızlık, duodenit, kabızlık, bağırsak lipodistrofi, kolit, başarısızlık diskinezi emilim sendromu, sindirim yetersizliği sendromu, kronik pankreatit, karaciğer yetmezliği sendromu, gıda alerjileri, diyare (ishal), portal hipertansiyon sendromu postgepatitny sendromu, kronik kolesistit, karaciğer sirozu, özofajit, enterit, intestinal enteropati, yemek borusu peptik ülser, ülser, semptomatik ülser mide ve duodenum ülseri. 

Ürolojide Sülük tedavisi:

Renal amiloidoz, hidronefroz, gromeluronefrit, hepatorenal sendrom, böbrek içi iltihabı, piyelonefrit, polikistik böbrek hastalığı, renal kolik, böbrek hastalığı, böbrek yetmezliği, sistit, tsistalgiya. Prostatit. 

Cerrahi Sülük tedavisi:

Apse, prostat adenom, aktinomikozis, anevrizma, aterom, bronşektazi, alt ekstremite, varikosel, hidrosel testis ve spermatik kord, rektal prolapsus, hemoroid, hydradenitis, jinekomasti, fıtıklar, damping sendromu, varis safra taşı , kan çıbanı, kist ve fistül, ülseratif kolit, kriptorşidizm, kanama, varis, mide ülseri ve duodenal ülser, Mallory-Weiss sendromu, Crohn hastalığı, lenfadenit, lenfanjit, mastit, megakolon, donma, yanık, ana tıkanıklığı kanama arterler, mezenterik damarların (intestinal anjina), renal arter darlığı, tromboanjiitis obliterans, Raynaud hastalığı, Epididimoorşit, dolama, paronişi, postcholecystectomic sendromu, yatak yarası, prostatit, yaralar ve rektum fistül, anal fissür, phlebemphraxis, apse, kaynatın, kronik tıkanıklık kolanjit, ödem kabuklu yumurta ve spermatik kord, funiculitis, spermatik kord kisti, hidrosel, testis hypotrophy, mağaraları, priapizm, fibroplasticheskaya endurasyon. 

Endokrin ve metabolik hastalıklar:

Diyabet insipidus, diabetes mellitus, dispituitarizm genç, diffüz toksik guatr, endemik guatr, obezite, tireodity. 

Jinekoloji Sülük tedavisi:

Vulvada kaşıntı adrenogenital sendrom, amenore, anovulasyon, bartholinitis, beyaz akıntı, kısırlık, vajinit (colpitis), vulvit, vulvovajinit, dismenore, over kisti, menopoz, menopoz nevroz klauroz vulva, uterin kanama disfonksiyonel vulva lökoplaki, serviks lökoplaki, mastitis, rahim miyomları, ooforit, rahim ve vajinal duvar prolapsusu, parametrit, PMS (adet öncesi sendromu), salpenjit, ooforit, over sendromu sclerogangliac, fibromastopatii, endometriozis, endometrit, endocervicitis, erozyon (serviks mukoza displazi). Endometriozis. 

Sinir Hastalıkları:

Araknoidit, Amyotrofik lateral skleroz, wilson hastalığı, hidrosefali, baş ağrısı (cephalgia), baş dönmesi, diensefalik (hipotalamik) sendromu, serebral felç, inme, spinal menenjit, myastenia gravis, migren nevralji, migren (hemicrania), miyelit, miyelopati, miyotoni konjenital ( Thomsen hastalığı), miyotonik distrofi, mononöropatilerin, narkolepsi, trigeminal nevralji, fasial sinir nöropatisi, neyrorevmatizm, zona, parkinson, Charcot-Marie peroneal amiyotrofi, hepatik ensefalopati, pleksopatii, polinöropati, progresif müsküler distrofi, diskojenik radikülopati, siringomiyeli, omurilik amiyotrofi , spina bifida (Spina bifida), tremor, füniküler myelosis, kore, kafa travması, Adie sendromu, viral ensefalit, epilepsi. 

Cinsel Bozukluklar

İddiaları cinsel bozukluklar, cinsel bozukluklar nörohumoral (hiperseksüalite), erektil bozukluk bileşeni çiftleşme döngüsü, ejakülasyon bozuklukları bileşeni çiftleşme döngüsünde belirli bir kadın cinsel bozukluklar (cinsel soğukluk, anorgazmi, vajinismus). 

Dermatolojide Sülük tedavisi:

Cilt Aktinomikozu, alopesi, atopik dermatit, balanopostit, siğil, vitiligo, dermatit, iktiyozis, kandidiyazis, deri lezyonları, genital siğiller, herpes kırmızı düz, pityriazis versikolor, saçkıran pembe mikrosporiya, piyoderma, prurigo (prurigo), sedef hastalığı, pemfigus gerçek, rosacea , rubrofitiya, sebore, ilaç reaksiyonu, trichophytia, akne vulgaris (genç), kabuklu saçkıran (uyuz), egzama, mantar, eritrazma. 

Kas-iskelet sistemi hastalıkları:

Bel ağrısı, ankiloz, bursit, tekrarlayan çıkıklar, hemarthrosis, çözgü tek parmak, Dupuytren kontraktürü, eklem kontraktürü, tortikollis, osteomiyelit, iç yaralanmalar, göğüs boşluğu, karın içi organ yaralanması, bir yırtık menisküs, burkulma, sinovit, çürük yaralanmalar. Varisler. 

Kulak, burun ve boğaz hastalıkları:

Eti, tonsillit, aerosinusitis, nazal septum hematom, bademcikler, Eustace hipertrofisi, otitis burun kanaması, labirentit, larenjit, kronik larenjit, mastoidit, Meniere hastalığı, burun akıntısı (rinit), koklear nevrit, Ozena (kokuşmuş soğuk), septum deviasyonu , otomycosis, otoskleroz, burun polipleri, sinüzit, akut sinüzit, kronik sinüzit, sinüzit, ethmoiditis, tonsillit, farenjit, nazal vestibül kaynatın.

Göz hastalıkları

Optik atrofi, blefarit, gündüz körlüğü (körlük), glokom, konjestif optik disk, iritis, katarakt, keratit, konjonktivit, optik nörit, santral retinal arter tıkanıklığı, retinal ven tıkanıklığı, retinit, sklerit, episklerit, trahom, üveit , kornea ülserleri, ve arpa. 

Diş ve ağız hastalıkları

Admaxillary abse, alveolit, temporomandibular eklem ankilozu, diş temizleme, ağız kuruluğu, lökoplaki, çene osteomiyelit, periodontitis, periodontal hastalık, perikoronarit, apikal periodontitis, pulpitisler, aftöz sonrası kanama, diş eti iltihabı, temporomandibular glossalgia, glossit, çene kistleri, artrit stomatit, kronik tekrarlayan stomatit, mantar stomatit, heilit.

Iç organların (karaciğer, safra kesesi, pankreas, mide, bağırsak, kalp, akciğerler, böbrekler, kadın ve erkek üreme organlarının hastalıkları, vb) birçok hastalıkları 

Nerede sülükler ile tedavi? 

Translate