sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam93
Toplam Ziyaret1716171
Linkler
sülük tedavi video

SİROZ

karaciğer sirozu Tedavi sülükler siroz. sülükler konsollar işaret ediyor.   siroz sülük tedavisi Tedavi sülükler siroz. Tedavi rejimi.     Karaciğer alanı. 27 1-7 Puan Torakolomber alanı. 8-16 puan. Sakral bölge 17-26 işaret etmek. Tedavi sülükler siroz. prosedürlerin Özellikleri: 6-8 adet: Bu yöntemin özel bir özelliği, hasta aynı zamanda sülük sayıda koymak zorunda olmasıdır. Bu nedenle doğal doygunluk önce kaldırılması gerekir. Emme sonra 20 dakika - Bu 15 sonrası yapılmalıdır. en önemli alan №1 puan Numara leeches: Tek oturumda 8 hayvanlara kullanılır. Tedavi vücuttaki kanın büyük bir değişiklik olur, çünkü tedavi süresi hastanın demir bakımından zengin yiyecekler diyette tüketilmelidir. sayısı ve oturumların frekansı: haftada en fazla 12 sülük kullanılarak Girudoterapii prosedür 2 olmalıdır. Sonraki kurslar 30 gün sonra yapılmalıdır. Tedavi sülükler siroz. Not: Paralel kullanımı karaciğer temizleyici zeytin yağı ve limon suyu kullanarak, eğer, bu hastalıkları tedavi etkisi çok daha yüksek olacaktır. Yorum ekleyin цирроза печени

Лечение пиявками цирроза печени. Точки приставки пиявок.

 

 

  1. Печеночная зона. Точки 1-7, 27
  2. Пояснично-грудная зона. Точки 8-16.
  3. Крестцовая зона с точками 17-26.

Лечение пиявками цирроза печени. Особенности проведения процедур:

Особенностью этого способа есть то, что одновременно необходимо больному ставить большое количество пиявок: 6-8 штук. Поэтому снимать их нужно раньше естественного насыщения. Это нужно сделать спустя 15 – 20 минут после присасывания.

Самой главной является зона точек №1

Количество пиявок: за один сеанс используют до 8 животных. Так как курс лечения способствует большой смене крови в организме, то в период лечения больному следует употреблять в рацион продукты богатые на железо.

Количество и периодичность сеансов: в неделю следует проводить 2 процедуры гирудотерапии, используя при этом не более 12 пиявок. Последующие курсы нужно проводить спустя 30 дней.

Лечение пиявками цирроза печени. Примечание: эффект излечения данных заболеваний будет намного высшее если параллельно использовать очищение печени с помощью оливкового масла и лимонного сока.

Добавить комментарий

Translate