sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret1706749
Linkler
sülük tedavi video

Sülük tedavisi Faydaları Diyabet Tedavisi

Diyabet

Bugün, Diyabet dünyadaki en yaygın kronik hastalıklarından biridir. Milyonlarca insan istatistik Bunun bir parçası her gün, binlerce daha fazla olur ve Diyabet tanısı var olmuştur.

Hızlı Genel Bakış

Diyabet yeterli insülin üretmek için pankreas başarısızlığı nedeniyle bir durumdur. tip 2 ve tip arasındaki fark 1 tükenmesi insülin derecesidir. Diyabette tip 1, başlangıç insülin olduğunu tükenmesi mutlak çoğunlukla orada çocukluk, erken. eski 45 veya; insülin üretilen insülin miktarı yetersiz ama üretim oluşur, yaş 2 diyabet, tip genellikle erişkin bir başlangıç civarında.


tedavisi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

yediğimiz zaman, şeker glikoz dönüşür ve kan dolaşımına girer ve vücudumuzun hücrelerine dağıtılır. Glikoz kullanımı, enerji fonksiyonu ve hücrelere verir bizim "" gıda için hücreler bu form içine glikoz kırma insülin olduğu için çok önemlidir. insülin olmadan veya insülin ile çok az, glikoz hücreler tarafından absorbe edilecek değil, ve onlar da enerji az olacaktır veya hiç.

durumda yukarıda, glukoz vücut komplikasyonlar yaratabilir kalınlaşmasına, hala bunu neden kan içinde. taşınması kan organ birbirlerine daha fazla çaba gerektirir, esnek az sonuçlanır damar duvarları giderek kalınlaşması ve. Kalp aynı zamanda tabii ve vücudun etrafında kan pompalamak için sahip olur overworked gereken çabanın, kalınlaşmış kan kılcal geçmesine mücadeleler, gemilerin izin yalnız küçük kan. Bu yalnız organların temini için distal kan tavizler, emboli veya akciğer kalp izin yalnız, inme neden olan akciğer ve kalp beyin gibi organlara büyük seyahat edebilirsiniz geliştirmek kan pıhtıları, hangi hastanın gerçeği viskoz kan olabilir yatkınlık bir.

tedavisi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

Sülük tedavisi: Eski Bir Bilim

Ayrıca Hirudotherapy olarak bilinen Sülük Tedavisi, çeşitli hastalıkların yardımcı tıbbi sülükler kullanılarak tedavi yöntemidir. O zamanlardan beri eski bilinen terapi bir ve bugün kullanılan pek çok kalır.

Hirudo medicinalis kan 15 ml kadar tüketmek ve kabiliyeti olan, uygulamalar tıp için kullanılan sülük tür bir nedenle, terapistlerin tedavi hastalık türü daha bağlı olarak, ya da aynı anda sülükler için 12 kadar kullanabilirsiniz. ısırık zaman sülükler, onlar yara içine tükürük enjekte onların. Onların tükürük hasta içeren enzimler, farklı kimyasal ve hakkında çeşitli terapötik yararları getirmek maddeler.

Şeker hastaları için Tedavi Faydaları


Tedavi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

bezleri tükürük maddeler tanınan içinde sülük önemli ve en One mekanizmadır Hirudin kan pıhtılaşması, bastıran bir madde. hatırlıyorum Eğer bu pıhtı kan gelişme oldu bahsedilen risk önceki yaratır yüksek kan [kalın] viskoz diyabet hastaları var. Kalkınma ve dolaşım genel içine dislodgment ve pıhtıları ve herkes tehditler ciddi pozlar esastır olabilir neden anlık bastırma kan pıhtılaşması çok, ölüm.

Hirudin da etkisi kan sulandırma vardır, bu yüzden ayrı pıhtıları kan engelleyecek, aynı zamanda damarları ve kan kalp incelir baskı, rahatlatma kolayca daha fazla dolaşmaya kan, izin kan.

 Sülük tedavisi Faydaları Diyabet Tedavisi

Bay tarafından yazıldı Tanıklık Hettig

Yaklaşık 6 ila 7 yıl önce, benim doktor benim diyabet hakkında bir şey yapmadım ve eğer ilaçlar almaya başlamak bir kalp krizi 5 yıl içinde ölmüş olacağını söyledi.

Doktorum son 2 yıldır benim sağlık oldukça hızla kötüleşti ve ben artık gerçekten bir şey yapmak istemiyordu keçe üzerine, kesinlikle haklıydı. Kalbim kadar sürünen alışılmadık duygular yaşıyor, uyuşuk oldu. Benim ayak parmakları, ayak ve bacaklarda duyu kaybı başladı ve ben enerji seviyelerinde önemli bir düşüş yaşanmıştır.

yıl geçmiş çift sırasında, bacaklarım ve lekeli ve mat renkli oldu benim ayak kırmızı neredeyse rengi mavi karanlık oldu. uyumaya çalışırken, ben her gece 3 saatten fazla bacaklarımı sallamak zorunda sonuçlanan uyku getting mücadele etti yıl son çift üzerinde her gece.

Google diyabet ve kan dolaşımını aradı ben bu dönemde, ben denemek ve benim sorunlarına çözüm bulmak ve gibi internet arama, ben diyabet kollarını bacaklarını kaybeden insanların önemli nedenidir nasıl ciddiyetini fark etti. Ana yöntem diyabet Bu sorun sadece çok başka çözüm olacaksa görünmedi olarak organını oldu gidermek için. benim tip 2 diyabet için, süreç metphormine veya diğer ben reçete edildi hap olup olmadığını, ilaç sopa oldu sanırım, o zaman aşağıdaki parçayı aşağı belli bir aşamada ben insülin alması gerekirdi haberdar bile olmadı ki orada olacak Hala bacaklarda kaybetme nihai olanakları ile diyaliz gerektirecek bir zaman. Bu elbette cerrahi mide zımbalama ve bıçak altına gidiyor gerekli cerrahi diğer formları gibi gerçekleştirebileceğiniz diğer çözümlerin çift kısıtlama aşağı gidecektim sadece yön gibi görünüyordu.

Başka seçenek keşfetmek, bir başka ilginç yöntem Sülük Tedavisi [veya Hirudotherapy] adı altında geldi ki kadar haşhaş tuttu. Ben ve süreç üzerinde çok az olumsuz yorumlar gördüm ki çok etkili olduğu göründü ben büyük bir ilgi ile tedavi bu formu okudu. Ancak, sadece Rusya, Endonezya ve Hindistan gibi ülkelerin bu terapi uygulamasını gördüm. Beni en çok ben yeterince bu ülkelerle kendi sağlık sistemlerinde güven tanıdık değildi gerçekti korkmuş şey sanırım.

ve Yeni Zelanda'da burada dursun-line Amerika ve Avustralya gibi bizim büyük batı ülkelerinde mevcut ama ben hastanelerde bu ülkelerde deri grefti amaçlı sülükler saklı olduğunu gördüm ben bir şey bulamadım. Bu sessiz ama beni heyecanlandırıyor Ben Yeni Zelanda'da hem burada ve Avustralya'da hastanelerin bir çift de sordu ne zaman, bunların hiçbiri herhangi halka sülükler sunan oldukları ve aslında o cesareti. Bu az söylemek hayal kırıklığı oldu.

Bu geçen yılın sonlarında ben Sydney'de bir uygulama çalıştıran bir özel terapisti Sülük tedavisi üzerinde bir web sitesi bulmak oldu [2009] şans eseri oldu. Ben web sitesi baktı ve birçok bilgi buldum, sadece şeker hastalığı ve kan dolaşımı ile ilgilenen rağmen. Web sitesi ve bilgi dolu benim ilgi alan benim soruşturma için tatmin edici daha fazla oldu.

Ben araştırma ve benim en büyük sürpriz birkaç hafta sonra klinik temas, ben ve Yeni Zelanda'da bir klinik kurmak idi Mart ayında Auckland dönüyorlardı bilgi verildi / onlar yıllar önce aile yetiştirmişti Nisan 2010.Gerçek onların kelime, onlar tam zamanında buraya geldi ve ilk NZ müşteri olarak bana rezervasyonu.

ilk oturumu sırasında, sülükler benim bacaklar ve ayaklar için uygulanan izledi. Ben sülükler ve benim deri kendilerini bağlamak şey sansasyon bir sivrisinek ısırığı benzer daha fazla hissetmedim gördüm. sonraki 3 saat içinde, ben sülükler belki 3-4 defa orijinal boyutunda, sonra düşmek ya da Sayın Caferi, Sülüklü Terapist tarafından özenle çıkarıp büyümeye gördüm.

sülük's ısırık ve ilk gece boyunca sol küçük alanlardan oozed kan Küçük bir miktar kan soyunma içine kadar sırılsıklam olmuştu ooze, devam etti. Her ısırık alan cildin doğal şifa yardımcı Manuka balı ile tedavi edildi.Isırık siteler gece iyileşti ve ben daha fazla kan kaybı olmadan özgürce yürümek başardı.

Şimdi bu heyecan giriyor. Ilk gece tedaviden sonra, sonuçların iyi uyku alanında hemen bana geldi. Ben yatağa düşen yaklaşık 10 dakika içinde uyudu. Ben ilk ay boyunca her gün sülük tedavisine tabi devam etmiş ve bu ilk gün ve ben böyle büyük uyku tecrübeli hafta boyunca oldu. Ben yatmadan önce her gece benim bacaklar ve yaklaşık 3 saat boyunca ayak sallamak için kullanılır. Karım beni yatağa girmeden hemen içinde 3 dakika snoozing duydum yorumladı!

Ben hissettim sonraki parası Ben yaklaşık 3 gece bir hafta yapmak yüzme, gitti zamandı. benim vuruş yaparken Normalde, ama çok ağır nefes sülük tedavisi sonrasında, benim enerji seviyeleri başka bir düzeye kalkmıştı buldu ve benim nefes kolay oldu ve ben şişirme bulunamadı. Ayrıca, gözlerimin etrafındaki karanlık ve kaybolmaya başladı sağlıklı bir renk ayaklarıma yüzümden derimin dönmek başladı.

Belki de en şaşırtıcı şey, ben ilaç ve ben ayak parmakları, ayak ve bacaklarda kaybedeceğini olmadığını devam etmek gerek yoktu hissettim yaklaşık 2 yıldır ilk kez gerçekleştirilen olmasıydı.

Ben daha az bir düzeyde tedavi olması ve bu mucize yaratık için Tanrı'ya şükrediyorum devam ediyor. Ne fark var, sülük tedavisi halkımızın Diyabet ilgili kendi bacaklarda kurtarmak için nasıl yardımcı olabileceğini çok şey var. Bu bilgi sülükler ve yararları hakkında kimse eğitmek yardımcı olmaktır.

Sülük tedavisi diyabet ile ilgili ve bizim ayak ve bacaklarda ilaçların düzenli formları ulaşılabilir başa yöntemlere alternatif sunuyor. Kendimi içinde,% 90 ben 2 yıldır hissettim daha iyi hissediyorum. Yeni Zelanda tedavi bu tip geçmesi ilk müşterisi olarak, ben veya öneririz yüksek diyabet kendi türü içinde herkes için bu yöntemi tavsiye ve görmek sizin için çalışır.

Bu bilgi benim Sülük Terapist web sitesinde bulunabilir ve sadece bu tedavinin sizin için olabilir fikrine daha yakın getirmek için yardımcı olur umarım.

Nazik, 
Ahmet Hettig

Tüm bu ve diğer

Kenara Hirudin gelen kılcal dolaşımı iyileşme ve normalleşme katkı olan sülükler var tükürük diğer birçok aktif madde bulundu. inflamatuar etki-anti var antibakteriyel doğal diğer üretmek maddeler bir analjezik sağlamak özelliklere sahip, düşük kan basıncı ve.

hastalıklar Diyabet ve diğer restorasyon etkisi Hirudotherapy mikrosirkülasyon parmak amputasyon engelleyen temel olarak. Bildiğiniz gibi biz, ve ayak parmakları bakım ve çok önemli kılcal beri bir diyabetik kan nüfuz tam olarak yapamaz bazen dolaşım nerede kan, can durgun olması, vücut, yaraların iyileşmesi küçük edemez ya da daha kötüsü, nekroz [doku ölümü] ve neden olabilir ya da bacak parmak bazen amputasyon bir parmak ve vücut diğer bölgelerine bu durumun yayılmasını önlemek için gerekli olduğunu Sülük Tedavisi) ekstremite (yani vücut parçaları distal bilinmektedir artırmak dolaşımda.

Kan farklı tedavilerden sonra sınırdışı

Bugün, hastaneler dünya çapında kullanım sülükler kurtarma için bağlantı sinir ve temel kaynağı kan iyi ve ampute yanlışlıkla veya eller edilmiş, kulaklar alanları da dahil olmak üzere restorasyon dolaşım bölgelerinde Tekrar takmadan vücut gibi el ve ayak parmakları sayısını bir yardımcı. böylece dolaşım güvenle ve kolaylıkla restore daha terapi Bunlar yatıştırıldı sülük ile işlemler genellikle tamamlanmaktadır.

Biraz Araştırma

araştırmadır. arenada tıp hastalıkların sayısız yardımcı içindeki sülükler kullanımı devam eden ilgili Bilimsel Leeches şüphe yoktur, mucizevi yaratıklar; onların bariz avantajı kabul bizim için bir izin nedenle, birkaç yüzyıl boyunca hayatta gerçeği var onlar doğanın gizemleri bazı Şu an için, ölçüsüz kalabilir.

Sülükler ve her zaman bilimin "acaba doktor" olarak düşünülebilir olacak.

Translate