sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret1706721
Linkler
sülük tedavi video

SÜLÜK CEŞİTLİ

Hirudotherapy (sülükler)
yani tedavi ile sülükler, Hirudotherapy - bir) - tedavi tedavisi - sülük, bir Hirudo (alanların geleneksel tıp, şimdi giderek artan önemli. Hirudotherapy. kaybolmamış el yazmaları, bu yöntemin öncüsü bir antik Yunan Nikander Colophon ile (200 - 130 yıl. BC) olarak düşünülmelidir. tedavi etkinliğinin bu yöntemin yaşı göz önünde değildi şüphe etmek. çok sayıda makale sülükler hastalıkların hangi hirudotherapy etkili kitle transfer tedavisine adamış In - oldukça modern fizyoloji ve biyokimya açısından anlaşılabilir bir durumdur.

• Clinic saat Aviamotornaya rehber
• Clinic saat Kursk rehber
• Clinic saat Pr.Vernadskogo rehber
• Clinic saat Belarus rehber
• Clinic saat Sukharevskaya rehber
• Clinic saat Savelovskaya rehber
Ne tedavileri sülük
• Sinir koşulları (kronik yorgunluk sendromu, anksiyete, uykusuzluk, vb)
• iç organların (karaciğer, safra kesesi, pankreas, mide, bağırsak, kalp, akciğer, böbrek hastalıkları, kadın ve erkek cinsel küre, vb) hastalıkların çoğu
• dahil Kalp damar hastalığı, hipertansiyon, ateroskleroz, varis, tromboflebit, hemoroid, vb
• Androloji ihlalleri dahil Ürolojik hastalığı (kronik prostatit, prostat adenomu, sistit, üretrit, epididimoorhit) (), libido ve potens, kısırlık, erkek menopoz gibi düştü.
• Jinekolojik hastalıklar (uterus ve uzantıları, colpites, yumurtalıklar, myom, endometriozis, adezyon, mastopathy, kritik hastalıklarda dejeneratif değişiklikler kronik enflamasyon).
Ne tedavileri sülük
sülükler ve tükürük biyolojik olarak aktif maddeler, çeşitli içerir bu da kişinin kan antienflamatuar, analjezik, anti-eylem neden yanı sıra mikrosirkülasyonu iyileştirmek ve bağışıklık sistemini aktive girerse.
Nasıl hirudotherapy bir konuşma
Leech lokma bir sivrisinek ısırığı andırıyor. Sülük, cilt deler berbat ve hemen anestezik enzim - ve artık rahatsızlık ortaya çıkmaz enjekte eder. Bu pompa prensibiyle çalışır: dönüşümlü olarak kan emme, onun iyileşmesi madde içine enjekte eder. bir süre (20-50 dakika) ya da sülük sonra artık kendisi veya bir doktor alır. gün bandaj üzerinde ısırık yerine. Ranka 24 saate kadar bleed olabilir, bu endişe neden olmamalıdır.
Genellikle 2-3 seans bir hafta geçiriyorlar. Oturum 30-60 dakika sürer. neyse genellikle 8-10 tedaviler reçete. Kural olarak, birlikte 3 ila 10 sülükler için koydum.
her gösteride hirudotherapy) manuel terapi karın (Eski Kilise Slavcası yöntemin tıbbi tanı obdavlivanie göbek yapılmıştır önce. Bu teknik bir oturum Ladder sülükler ve tedavi etkinliğinin doğru noktası tespit etmek için izin verir.
Ayrıca, tedavi boyunca hastanın bir temizlik etkisi kendi özel fitosbor, içiyor.
sülükler uygulamak yerine oturumları sırasında ayrı tanıklık özel ilaçların düzenlenen hirudotherapy subkutan enjeksiyon olarak. Bu tedavinin genel etkisini artırır.
Sülükler kontrendikedir
• Gebelik
• hemofili içinde
• persistan hipotansiyon (düşük tansiyon)
• Eğer karşı aşırı duyarlı
tedavilerin diğer yöntemler (ilaç, fizyoterapi ve fitoterapevticheskoe, vb) ve etkilerini artırır ile iyi Hirudotherapy karışımları.
tedavi, sülükler kullanılmaktadır çünkü fabrikasında yapay şartlarında yetiştirilen bir oturum hirudotherapy olarak hastanın enfeksiyon olasılığı tamamen dışladı. Sülük yalnızca bir kez, bir toplantısı sonrasında kullanılmış olan hasta varlığında yok.
Kesin fiyat sorunu ve diğer faktörlerin ölçekte, lütfen bağlıdır:
• Birincil yöntemde içerir: danışmalar, tanı palpasyonla muayene, tedavi planı
• Izleyen oturumların: karın boşluğu, merdiven sülükler, tanıklığın enjeksiyon manuel terapi
Madde Paul Gennadyevich Osipova, doktor saat boyunca klinikte hasta alır Kursk, Toprak setin 38-40, s. 6 (3 fl.) Records telefonda.
Hirudotherapy (Hirudo - sülük, tedavi - tedavi). kaybolmamış el yazmaları, bu yöntemin öncüsü bir antik Yunan Nikander Colophon ile (200 - 130 yıl. BC) olarak düşünülmelidir. tedavi etkinliğinin bu yöntemin yaşı göz önünde değildi şüphe etmek. çok sayıda makale sülükler hastalıkların hangi hirudotherapy etkili kitle transfer tedavisine adamış In - oldukça modern fizyoloji ve biyokimya açısından anlaşılabilir bir durumdur.
sülük tükrük terapötik etkisi temeli) (BAS olan maddelerin biyolojik olarak aktif sayısı hirudotherapy içeren bir büyük) biyolojik süreçler (katkı iç dengesinin normale gövde.
Araştırma son birkaç yıldır, klinik tıbbın tüm alanlarında konvansiyonel tedaviye ek bir yöntem olarak hirudotherapy etkinliğini teyit gerçekleştirdi. doğal ve teknokratik tedavi diğer yöntemler üzerinde Hirudotherapy avantaj öncelikle bu sülük ve tükürük bezi salgısı hastalığın temel mekanizmaları bir ters süreci - iskemi ve doku hipoksisi, mikro dolaşım bozukluklarıdır içinde oluşur, hastalık salgını patolojik olaylar zinciri kesmeler.
sürecinde insan patolojik herhangi mikrosirkülasyon rahatsızlık bir neden olmaktadır. Bu doku birikimi potansiyel müşteriler aşırı şişme (sıvı), hangi damarların daralma mekanik önde gelen neden, basınç interstisyel artış an, o dokular sırasıyla kötüleştirir kan akımı için sıvı çıkışı ve engeller lenf ve interstisyel durgun olduğunu. Bütün bu süreçler hipoksi artış (oksijen eksikliği) yol açar. oksijen yetersizliği ile oksidasyonu inhibe hücre belirgin bir hidrofilik (çekme su) etkisi olan patolojik odak suyun akışını artırır var okside atıkların (curuf, toksinler), birikmiş. Bu artan ödem neden olur. Daire. de fizyoloji süreç bu "denilen" kısır döngü. sülük tükrük bezi salgısı bir madde - hirudin içerir. Bu biyolojik olarak aktif ajan (akış) kan özellikleri reolojik geliştirir. Ne oksijen artar ve patolojik odak dan çıkış geliştirmek patolojik daralmış kan damarları yoluyla kan akışını artırabilir. Oksidasyon, unoxidized toksinlerin yüzde azalır normalleşir. "Kısır döngü" - bozuldu.
Eğer vücut çekirdek, iltihap varsa inflamatuar odak "çit mekanizması da dahil olmak üzere önlemler patolojik süreci ortadan kaldırma amaçlı dahil." O inflamatuvar bağ dokusu tarafından çevreleyen doku ayrı gösteriliyor. Vücut, daha da yaymak değil inflamatuar kapatarak. Bu süreç içinde vücutta korunmuş bağ bölümleme yatıştı. Onlar, kan akımı ve lenf drenaj engelleyen dokuların normal çalışmasını engeller. Bu inflamatuar karın boşluğunda, yapışkan hastalık oluşturduğu olursa. salgılanması sülük tükrük bezi enzimi içeren bir madde -. bağ dokusu "" çimento Bu madde eylemleri üzerinde hyaluronik asit. bağ jumper hyaluronidaz gevşemesi normal kan akımını ve lenf drenaj restorasyon destekler.
Ayrıca bağışıklık telaffuz kaydetti (hirudotherapy ve antimikrobiyal eylem artırır, bağışıklık sistemi). ama Conditioned, öyle değil sadece biyolojik olarak aktif maddeler (biyolojik olarak aktif yer alan maddeler) gizli sülükler ve Aeromonas etkisi hydrophila sp. - Bakteri - simbiont sülükler ve gut yaşıyor.
şiddeti ve bağlı olarak hastanın sorunu, yarım Süresi hirudotherapy ve bir saat. ayrı ayrı belirlenir. Bu adil sülük kendini kabul etmek ne kadar zaman çalışması gerektiğini belirler.
7-10 seans içerisinde Tedavi genellikle. Iki - üç seans bir hafta.
bir prosedür maliyeti sülükler uygulanan sayısına bağlı değil.
) Enfeksiyonu (hasta bir oturum hirudotherapy enfeksiyon olasılığı tamamen dışladı.
Sülükler sadece bir kez kullanılır. sülükler sonra oturumu imha edilir.
Tıbbi sülükler özel biofactories yetiştirilmektedir. Ne zaman özel bir belge - Uygunluk Belgesi verilir satın alabilirsiniz.
Hastaların yüzde 80'i başlangıçta sülükler korkusu yaşıyor. Ama ilk oturumda tüm korkuları soluyor sonra, kin kendisi çalışır. sempati bile bir anlamda.
Leech lokma bir sivrisinek ısırığı veya ısırgan bir tutam andırıyor. refleks noktaları (biyo - aktif puan) sadece deri yoluyla sülük ısırığı, o zaman puan akupunktur kullanılmaktadır.
yara olmamalıdır durdurmak için kan. ısırık ve siteden deşarj 24 saate kadar devam ederse Normal olarak kabul edilir. Kan aynı zamanda, çoğunlukla lenf yaprakları biraz sürer. Ve kayıp dokunulmazlığının stimülasyon tetikler ve şişme ortadan kaldıracaktır.
Hirudotherapy kendisi hem de dahil olmak üzere diğer tedaviler ile birlikte iyi sonuçlar: homeopati, fitoterapi, fizyoterapi verir.
Kontrendikasyonlar Hirudotherapy:
Hemofili, anemisi derece ciddi, hemorajik diyatezi, persistan hipotansiyon (düşük tansiyon), gebelik, aşırı duyarlılık.

ENDİKASYONLAR Hirudotherapy:
Romatizmal hastalıklar:
eklem hastalıkları: mikrokristalin artrit, psoriatik artrit, reaktif artrit, romatoid artrit, osteoartrit, periartiküler yumuşak doku romatizmal hastalıklar, spondilit (Bechterew hastalığı) ankilozan. Romatizma.
sistem dolaşım Hastalıkları:
Kardiyak aritmi, hipertansiyon, ateroskleroz, hipertansiyon, hipertansif krizler, vejetatif-damar distoni, miyokard infarktüsü, iskemik (koroner) kalp hastalığı, yanlış angina, kardiyomiyopati, kardiyo skleroz, akciğer kalp, miyokard miyokardit, dolaşım yetmezliği, neurocirculatory distoni, perikardit, konjenital kalp defekti, kalp hastalıkları, kalp, astım, kalp yetmezliği, damar krizler, angina (anjina pektoris), endokardit satın aldı.
Solunum:
Aspergilloz, bronşiyal astım, bronşiolit, bronşit akut, kronik bronşit, akciğer enfarktüsü, pulmoner kandidiyazis, plörezi, pnömokonyoz, pnömoni, pneumosclerosis, akciğer amfizemi.
sistem sindirim Hastalıkları:
Malnütrisyon, Akhil mide fonksiyonel, bauginit, gastrit, gastrocardiac sendromu, hepatit, hepatosis, gepatolienalny sendromu, hiperbilirubinemi fonksiyonel, hyperlipemia, temel, mide fonksiyonel, dysbacteriosis ve aşırı bağırsak, sindirim sistemi, dispepsi, duodenit, kabızlık, bağırsak lipodistrofi, kolit, başarısızlık diskinezi emilim sendromu, sindirim yetersizliği sendromu, kronik pankreatit, karaciğer yetmezliği sendromu, gıda alerjileri, diyare (ishal), portal hipertansiyon sendromu, postgepatitny sendromu, kronik kolesistit, karaciğer sirozu, özofajit, enterit, intestinal enteropati, yemek borusu, ülser, semptomatik ülseri peptik ülser mide ve duodenum.
Üroloji:
böbrek, hidronefroz, gromeluronefrit, hepatorenal sendrom, böbrek içi iltihabı, piyelonefrit, polikistik böbrek, renal kolik, nefrolitiazis, böbrek yetmezliği, sistit, cystalgia biçimleri Amiloidoz.
Cerrahi hastalıkları:
Abse, prostat adenomu, aktinomikozis, anevrizma, aterom, bronşektazi, alt ekstremite, varikosel Varis ve spermatik kordon hidrosel, rektum, hemoroid, hydradenitis, jinekomasti, hernilerin prolapsusu, sendrom, kolelitiyazis damping , in carbuncles, kist, fistül, kolit ülseratif, kriptorşidizm, kanama, varis, mide ülseri ve duodenal ülser kanaması, Mallory-Weiss sendromu, Crohn hastalığı, lenfadenit, lenfanjit, mastit, megakolon, donma, yanık, tıkanma ana arterler, mezenterik damarların (abdominal anjina), renal arter darlığı, tromboanjiitis obliterans kronik tıkanıklığı, Raynaud hastalığı, orhoepididimit, dolama, paronişi, postcholecystectomic sendromu, basınç boğaz, prostatit, yaralar ve rektum, anal fissür, phlebemphraxis, abse, Çiban fistül, kolanjit, Hidrosel ve spermatik kord, funiculitis, spermatik kordon kisti, hidrosel, testis hypotrophy, kavite, priapizm, fibroplasticheskaya sertleşme,
Endokrin ve metabolik hastalıklar:
Diabetes insipidus, diabetes mellitus, dispituitarizm genç, diffüz toksik guatr, endemik guatr, obezite, tireodity.
Kadın hastalığı:
Adrenogenital sendrom, amenore, anovulyatorny döngüsü, Bartolini, leucorrhoea, kısırlık, vajinit (coleitis), vulvitis, vulvovajinit, dismenore, vulva vulva, yumurtalık kistleri, menopoz, klimakterik nevroz, klauroz, uterin kanama disfonksiyonel, lökoplaki Vulvae, serviks lökoplaki ile, kaşıntı mastopathy, myoma uteri, oophoritis, uterus ve vajinal duvar silme, parametreler, PMS (adet öncesi sendromu), salpingitis, salpingo-oophoritis, over sendromu sclerocystic, fibromastopatii, endometriozis, endometrit, endocervicitis, erozyon (serviks mukozal displazi).
Sinir Hastalıkları:
Araknoidit, amyotrofik lateral skleroz, hepatolenticular dejenerasyon, hidrosefali, başağrısı (cephalgias), baş dönmesi, diensefalik (hipotalamik) sendromu, serebral felç, inme, spinal menenjit, myastenia gravis, migrenle nevralji, migren (gemikraniya), miyelit, miyelopati, konjenital myotonia ( Thomsen hastalığı), miyotonik distrofik, mononevropatii, narkolepsi, trigeminal nevralji, fasiyal sinir neyrorevmatizm zona, parkinsonizm, amyotrofi Charcot-Marie, hepatik ensefalopati pleksopatii, polinöropati, progresif müsküler distrofi, Diskojenik radikülopati, Siringomyeliye, spinal amyotrofi prancing ve nöropati , spin bifidus (Spina bifida), tremor, Füniküler myelosis, kore, beyin hasarı, Adie sendromu, viral ensefalit, epilepsi.
Cinsel işlev bozukluğu
Imaginary cinsel bozukluklar, cinsel bozukluklar nörohumoral (hiperseksüalite), hastalık erektsionnoy bileşen sevişme siklus bozuklukları ejakülasyon bileşeni sevişme döngüsü, belirli bir kadın cinsel bozukluklar (cinsel soğukluk, anorgazmi, vajinismus).
Deri hastalıkları:
cilt, saç dökülmesi, atopik dermatit, balanoposthitis, siğiller, vitiligo dermatit, iktiyozis, kandidiyazis, kaşıntı, genital siğiller Aktinomikozu, pembe, microsporia, pyoderma, prurigo (prurigo) ringworm kırmızı düz, pitiriyazis versikolor herpes, sedef hastalığı, pemfigus, rosacea gerçek , rubrofitiya, sebore, toksidermiya, trichophytia, akne sıradan (gençlik), (favus), egzama, epidermofitiya, Eritrasma ringworm kabuklu.
sistem kas-iskelet sistemi Hastalıkları:
eklem Osteochondrosis, ankiloz, bursit, habitüel çıkığı, Hemarthrosis, bir ayak parmağı eğriliği, Dupuytren kontraktürü, kontraktür, tortikollis, osteomiyelit, iç yaralanmalar, göğüs boşluğu ve karın organ yaralanma yaralanma, yırtılma menisküs burkulması, sinovit, yaralanma.
boğaz ve Hastalıkları kulak, burun:
Adenoidler, tonsillit, aerosinusitis, hematom nazal septum, bademcikler, östaki, nazal septum, burun kanaması, labirent, larenjit, kronik larenjit bozulmasını hipertrofisi, mastoidit, Meniere hastalığı, bir burun akıntısı (rinit), koklear nevrit, Ozena (soğuk) kokuşmuş, otitis , otomikoz, otoskleroz, burun polipleri, sinüzit, akut sinüzit, kronik sinüzit, sinüzit, ethmoiditis, tonsillit, farenjit, burun Çiban antre,
Göz hastalıkları
Atrofi optik sinir, blefarit, gün körlüğü (gece körlüğü), glokom, konjestif optik disk, iritis, katarakt, keratit, konjonktivit, optik nörit, santral retinal arter tıkanıklığı, santral retinal ven, retinit, sklerit, episcleritis, trahom, üveit tıkanması kornea ülseri, arpa.
ağız ve Hastalıkları dişler
Абсцесс околочелюстной, альвеолит, анкилоз височно-нижнечелюстного сустава, артрит височно-нижнечелюстной, гингивит, глоссалгия, глоссит, кисты челюстные, кровотечение после операции удаления зубов, ксеростомия, лейкоплакия, остеомиелит челюстей, пародонтит, пародонтоз, перикоронарит, периодонтит верхушечный, пульпит, афтозный стоматит, хронический рецидивирующий стоматит, грибковый стоматит, хеилит.


Yorumlar - Yorum Yaz
Translate