sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
 • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret1652200
Linkler
sülük tedavi video

sülük veterinerllik

Hirudotherapy veterinerlik veya tedavi sülük köpek ve kedilerde

 

Sülük! ... - Daha çok - Birçok kişi için kelime en azından hoş olmayan bir izlenim ve sadece görünüm üretir. Ama bu küçük solucan, bazı kaynaklara göre, sadece fiziksel değil aynı zamanda biyokimyasal normalleştirir, vücut üzerinde güçlü bir etkisi vardır, enerji, insan vücudu ve hayvan vücudunda işler.

Son yıllarda, sülük tedavisi (HIRUDOTHERAPY) yeniden doğmuş. Bu hizmeti sunan birçok sağlık merkezleri vardır. sülükler uygulama aralığı geniş - cerrahi (hazırlık işlemleri için, ameliyat sonrası rehabilitasyon) kozmetik kadar. veteriner tıpta da unutulmuş geçmişte hatırlamak başladı: mümkün olan tüm yöntemleri kullanılır durumlarda ve sadece sülük yardımcı olabilir vardır. - çünkü, ancak çok tıbbi az veteriner girudoterapevt istihdam her yıl daha fazla olmak elbette veteriner merkezleri, Of girudoterapii yöntem işe yaradı.

Hirudotherapy bazen, ama monolechenie (yani sadece sülük ve hiçbir şey daha fazla) olarak kullanılabilecek en iyi efekt gösterileri ve geleneksel sülükler (semptomatik tedavi) veya konvansiyonel olmayan tedaviler (homeopati, refleksoloji, Ekstra sülük altına enjeksiyonu ile homotoxicological ilaç kullanımı) bir kombinasyonu ile sağlanır .

Birçok soru ortaya çıkar: Nasıl yok prosedür tahammül edecek benim pet - o söylemedi ve hala yalan, ama hareket değil hala kendi saçlarını tıraş olmalı? Nasıl olacak hayvanın zayıflamış vücuda kan kaybı? alerjik bir reaksiyon na sülük miyim? Bir sülük bazı "bulaşma" my pet gömülü Be?
http://www.massagespb.ru/images/forum/veterinar1.jpg
sülükler köpek tablosu.
http://www.massagespb.ru/images/forum/veterinar2.jpg
Hayvanlar genellikle iyi sülükler ayar işlemi tolere edilir. Beklenenin aksine, kediler bile bir köpek daha sessiz, bu manipülasyon aittir - genellikle murlychat oturumda, hatta bazen uykuda sırasında. sülükler ayarı önerilen bölge üzerinde saç genellikle tıraş olmayan - veya kıllar normal sülük emmek engel cut - sadece itme ya da küçük bir alanda toplamak. Oturum girudoterapii için sedasyon uygulayabileceğiniz çok güçlü bir saldırı durumunda, sadece (anestezi) sedasyon gerekmez. Ama pratikte bunu yapmak için olmadı.

"Infect" sülük çünkü geçemez her hayvan için daha sonra imha edilir sülükler kullandı.

Birçok iddia sülükler kesinlikle ağrısız ayarı için prosedür - oldukça doğru değil. Bir sülük sopa gerçek ve ısırık deri, bir kişi ya da hayvan rahatsızlık ilk birkaç saniye boyunca içinde. ağrı derecesi bir sülük ücret hangi noktada organizmanın ağrı eşiği ve bağlıdır. Ama sülük o aç olacak, aksi halde katlayın değil ilgileniyor! dokuların hassasiyetini azaltmak maddeler - Bu nedenle, sülükler ve tükürük evrim sürecinde anestezi çıktı. ısırışta sülükler ve tükürük bu maddelerin girdikten sonra, yordam ağrısızdır.

Ayrıca sülük tükürük bir tepkime türü alerjiye neden olan histamin benzeri bir madde bulundu. Ama ayar sülükler sonra insanlar genellikle ödem ortaya eğer, (kızarıklık) ve hayvanlar, daha sonra kaşıntı, bu olayların hemen hemen hiç ortaya hiperemi.
http://www.massagespb.ru/images/forum/veterinar3.jpg

Sülük tükürük biyolojik aktif maddelerin benzersiz bir kokteyl. En iyi layman için onları bilinen - pıhtı ve form pıhtıları kan izin vermez hirudin bir şeydir. yara sülükler çıkarılmasından sonra bu madde hassas olması sebebiyle lenf ile karışık kan, stand devam ediyor. İnsanlarda, bu köpekler hakkında bir gün, 2-4 saat ortalama alır, kediler 2 saate kadar. Bu etkinin durgunluk (kronik inflamasyon, lenfostaz örneğin yer) orada bu yerlerde büyük önem taşır.

Geri sülük tükürük kalp hastalığı akar, lenf geri bir madde (hyaluronidaz) içerir. sülükler tükürük bezlerinin salgı etkisiyle damar geçirgenliğinin bir değişiklik (örneğin, vazospazm kaldırılır ve dokularda serbest giriş ve kan ve lenf, iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur ve çıkışı olan) mikrosirkülasyon, tecelli antiischemic etkisini artırır.

Sülük uzun ayrıntılı olarak inceledi. biz Sülük tükürük şu özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz tüm veri Özetle:

- Antitrombotik (blok trombüs oluşumu)
- Trombolitik (pıhtı oluşan erime)
- Hipotansif (normotansif) - arteriyel ve venöz basınç stabilize
- Antiaterojenik (kolesterol düşürür)
- Hasarlı damar duvarına Onarıcı etkisi
- Antihypoxia (oksijen açlık sırasında metabolizmayı geliştirir)
- Immunostimulant (yerel ve genel)
- Analjezik (ağrı kesici), anti-inflamatuvar
- Antimikrobiyal
- Rejeneratif (geri)
- Nörotrofik

Bazı yazarlar (Savinov VA) sülük, yani bir güç normale etkisi olduğuna inanıyorum geri enerji vücut ve bir bütün olarak vücut. Bu etkiyi de büyük hayvanlarda telaffuz edilir - bir ders sonra girudoterapii sahipleri gençleşmiş olarak hayvan, oyuncu daha aktif hale geldiği hareket açıklığı artmış, dayanıklılık arttı söylüyorlar.
Ama, ilk oturumdan sonra bir gün hakkında hayvanlar uyuşuk ve uykulu (bu sülükler ve tükürük bezlerinin gizli tüm vücudu etkilediği açıktır) olma fark, daha sonra etkinlik genellikle artar.

Böylece ve sülükler ile korkmayın sizin Evcil size teşekkür edecektir!

Ben sülükler kendi kendine uygulaması zararlı olabilir uyarmak istiyorum tek şey, çünküfarklı hastalıklara sülükler ile farklı hayvan bu hayvan gösterileri dizisi de bu noktalar koymak.

Süre, sayı çokluğu ve uzman tarafından belirlenen seans başına sülükler sayısında - girudoterapevt her bir hayvan için.

Eğer girudoterapii kendiniz yapmak isterseniz, onun ağırlık verilen evcil hayvanınızın bireysel tedavi için tasarlanmıştır doktor, durumu, bağışıklık durumu ve hastalığın şiddeti ile ilk toplantısını geçirebilirsiniz ve sülükler size Tedavi öğretmek.

Burada hirudotherapy yazma - http://massagespb.ru/contact.html

 

http://www.massagespb.ru/images/forum/veterinar4.jpg
Hirudotherapy: ayar sülükler kedi

 

 

ağlık hizmetinde Vampires . Veteriner girudoterapija


Chuvaev IV, Ch. Doktor, Dr. Biol. Bilim, Busharova EV, bir veteriner, özel eğitimli sülükler takım

Veteriner Biyoloji Enstitüsü, St Petersburg

küçük vampirler, sülükler ve tıp, geçmişi yüzyıllar gider. girudoterapija - adam ve sülükler ve kadim şifacılar çalışmaları arasındaki ilişki tıptaki bütün eğilim oluşmuştur.Yöntemi adı Latince hirudina türetilmiştir - sülük. sülük tıbbi sülük ve kimyacı: Doğada, sülükler yaklaşık 400 tür, ancak tıbbi amaçlar sadece "tıbbi sülükler" ve onun iki alt türü bir tür olabilir için vardır. Bu vampirchiki resmen ilaç vardır. Sülükler biyologların dikkatli gözetimi altında Biofactory yapay ortamlarda yetişir. Hirudo medicinalis - yeşil - - kahverengi sarı ya da turuncu desenli arka 12 cm renkli hakkında bu halkalı uzunluğu. tıbbi sülük boğaz içinde tükürük bezlerinin kanalları kenarları açık üç dişli çeneleri vardır. Tıbbi sülükler Orta ve Güney Avrupa ve Küçük Asya'nın tatlı sularda yaşar. Onu içmeye gelmek büyük memelilerin kan beslenir.

Tarih girudoterapii zaman sis gider. Tıp Canon in Avicenna "pek çok hastalık için vazgeçilmez bir araç olarak bir sülük anlamına gelir. Çin, sebepsiz değildir hirudotherapy ulusal tedavi inanıyorum, Çin milattan önce birkaç bin yıllık süre kalma bu yöntemin etkinliğini yazılı bir onay beri. Rusya'da 17 yüzyılda Çar Aleksey Mihayloviç gölet ve sipariş eklemek için ilaç kullanmak için geri sülükler "run Moskova'da Izmailovo Park kazmak emretti. 1917 yılına kadar Rusya'nın tahıl ihracatı için eşdeğer gelir elde Avrupa'da, 120 milyondan fazla sülükler bir yıl, ihraç edilmektedir. Ne ülke doktor sülükler olmadan hastaya gitmedi.

Günümüzde bazı hastalıkların tedavisinde doğal, çevre dostu yöntemler olarak girudoterapii ilgi bir canlanma var.

Girudoterapii terapötik etkisi birçok faktör etki eder. İlk, sülük etkisi çok doğru bir seçim sülükler için çok önemli evreleme puan yüzden akupunktur yöntemi, benzer sahiptir. Çeşitli hastalıklara şifa gerçekten eşsiz bir doğal ilaç olan enzimler, - İkincisi, sülük biyolojik aktif maddelerin büyük miktarda bir "fabrika" dır. Buna ek olarak, hala orada uygulama yüzyıllar tarafından test terapötik etkileri, mekanizmaları bir takım, ama tam olarak anlaşılamamıştır.

sülükler ve tükürük bezlerinin Extract oldukça iyi gözden bugüne kadar. tükürük en çok çalışılan parçalar arasında hirudin, destabillaza, orgellaza, antistazin, Kalin ve diğerleri gibi protein içerebilir.

Tahsis sülükler üç ana gruba ayrılabilir bir memelinin vücut üzerindeki fizyolojik etkilerinin niteliği madde:

bağışıklık sistemi ve patojenler üzerine etkisi. Bu grupta maddeler anti-immunostimulant ve bakteriyostatik eylem inflamatuar var.

kan damarı duvarlarında Etkisi. Bu grupta Maddeler teminat (yeni gemiler), organ ve dokularda mikro geliştirmek oluşumuna katkıda bulunmak, damar duvarının geçirgenliği normalleştirmek, antisclerotic, antiischemic, hipotansif etkisi vardır. nefroskleroz, karaciğer sirozu, inme, kardiopatologiya ve diğerleri: kollateral oluşumu organ ve dokuların organik lezyon gibi özellikle koşullar önemlidir.

kan ve lenf akımının hızı üzerinde etkisi. Bu grubun maddeler kan reolojisi geliştirmek, trombosit agregasyonu azalır, toksisite ortadan kaldırılması, hem yaygın ve neden tek tek organ ve dokuların organik bir lezyon tarafından teşvik, şişme rahatlatmak.

genel sağlık üzerindeki etkisi. Bu gruptaki maddeler bir uyarıcı temizlik ve vücut üzerinde etkisi gençleştirici genel var.

Böylece, ana biyolojik etkiler girudoterapii olarak formüle edilebilir:

 • antikoaguliruyuschee eylem;
 • tromboliz;
 • antiischemic;
 • antihypoxia;
 • normotansif;
 • antihydropic;
 • boşaltma;
 • mikrodolaşımın restorasyonu;
 • lipolitik;
 • impulslarinin nöromüsküler iletim restorasyonu;
 • damar duvarının geçirgenliği restorasyonu;
 • bakteriostatik;
 • immunostimulant;
 • analjezik.

Neredeyse tüm doktorlar seans sonunda hastaların genel sağlık artırdığı girudoterapii notta uğraşırlarsa eritrosit sedimantasyon hızı, metabolizma, boşanmak kan pıhtıları azalma ve kronik ağrı kırpılmış infiltrasyonlar, daha iyi uyku ve iştah ve vücut ısısını ve kan basıncını normale daha az sinirli olmak kalp ve beyin damarlarının spazmı azaltır. Bu liste uzun bir süre devam edebileceğini.

doğal ve teknokratik diğer tedavi yöntemlerine göre Girudoterapii avantaj tükürük bezi salgı sıklıkla hastalığın salgın olayların patolojik zinciri tarafından kesildi, buna göre, ve hastalık gelişiminin temel mekanizmaları üzerinde bir sülük gibi ve bunun semptomatik yönleri üzerinde hareket ettiğini aslında öncelikle oluşur.

Son zamanlarda, Veteriner Biyoloji Enstitüsü klinik ve eğitimli profesyoneller için bu tür bir deneyim uzun zaman tedavi. Geçtiğimiz sonra incelenmesi şifacılar deneyimlerini ve özetleme, Oryantal Tıp deneyim, tıbbi hirudotherapy modern deneyim, biz kardeşler küçük bizim hastalıkların bazılarının tedavisinde yöntemler geliştirdik kendi. hirudotherapy terapiler ve geleneksel kullanımı bir arada, biz tedavi edilebilir değil, ya da yaşam ile uyumlu değildir ya var elde önceden anlamlıydı başarı tedavi kedi koşulları gibi köpekler ve.

girudoterapii için Kontrendikasyon kanama tehdit ve anemi bazı şiddetli formları. dikkat ile, sülükler atamak ve malign tümörlerinin varlığında.

Girudoterapii oturum genellikle 40-60 dakika sürer hastalar tarafından iyi tolere edilmektedir. Her hayvanın kişisel ve ara sıra "sülükler tarafından sadece kullanıldı için. Yöntem kesinlikle ağrısızdır ve farmakolojik tedavi ile birlikte çalışır. ve evcil hayvan yıkamak için değil oturumdan önce en az 3 gün aromatik kozmetik kullanımı yok - tek şey sahipleri isteyin.

Tabii ki, hirudotherapy ama, bütün kötülükleri için her derde deva değil kendi yetkili uygulama ve kombine bir rasyonel farmakoterapi ile zaten dört ayaklı hasta kaydetmek için bir ömür daha sağladı.

Girudoterapii yöntem olarak ilk bakışta gibi gözükse de basit değildir. Sülükler uygun nitelik ve becerilere sahip sadece deneyimli bir doktor girudoterapevt tedavi olabilir. Kendi kendine ilaç çok ciddi komplikasyonlara yol açabilir.

Ek bilgi için, danışma gibi olabilir tedavi almaları (812) 232-55-92 öyle.


 

Translate