sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret1661647
Linkler
sülük tedavi video

xvxvv    20.05.2017

Eve birkaç kez sülükler koydu. Ve onlar benim için her zaman çok faydalıdır.

Sana bu vakaların birkaç söyleyeceğim :

1) Bir gün, çok hasta oldu (o) akut bronşit oldu. O uzun süre antibiyotik ile tedavi edildi, ancak tedavi yardımcı olmuyor - Sırtımda iki sülükler koymak karar verdiğinde bu. Sonuç belliydi: geçti hırıltı, neredeyse öksürük için durdu, kan testi çok daha iyiydi.

2) sülük, ne zaman kafasının arkasında bir yıl korkunç ağrıdığını. Doktorlar silkmek. 2 sülük da boyun koydu. Ağrı azalmış ve yakında hepsi gitti.

sadece son zamanlarda ameliyattan önce 3) sülük. Kan çok yüksek ALT ve AST sahip olması (karaciğer hücrelerinde bulunan enzimler gibi). Bu nedenle, ben işlemi iptal etti. Yine karaciğerde sülükler koymak için karar verdiğinde de budur. Yine aynı ev koydu. Ben 2 adet değil, her zamanki gibi, ve zaten 5 koymadı! Sonuç sadece mükemmel: Bu enzimler tamamen normale döndüler!

Genel olarak, bir sülük koymak gerektiği belirtilir. Onlar hemen hemen tüm hastalıkların yardımcı çok iyi var!

aşağıdaki gibi, gerçek bir işlemdir:

Bir sülük koymak istediğiniz konumu seçin. Burası temiz olmalı, ya da sülük (bu yerde, hiçbir parfüm, deodorant gibi ve yanındaki) emmek olmayabilir. Sülük suyun dışında mantar koymak ve hızlı bir şekilde vücuda tatbik. Bu aksi takdirde vylazit başlayacak ve parmaklarınızla veya kaçış sopa olabilir, çok hızlı bir şekilde yapılması gerekir. Eğer "Hayvan" deri yoluyla kemirilmiş olduğunu hissettiğinizde, güvenle fişi kaldırabilirsiniz. Şu anda, size sülük koymak ve o artık ihtiyaç kadar bekleyin yere bağlı olarak oturmak veya yatmak gerekir. sülük çok yavaş ve yok olmaz uzun süre kan emer durumlar vardır. Sonra onun ruhları dağılmaya mümkündür ve o anında kaybolur. Bu prosedür süresi olmalıdır 1-1,5 saat . sülük yara kaybolur sonra peroksitle yer tedavi etmek ve pamuk ve bandaj tamponchik uygulamak gereklidir. Yara birkaç saat kanayacak, böylece tamponchiki değiştirilmesi gerekecektir. Yaralar uzun süre iyileşir ve çok kaşınıyor. Ama etkisi çok iyidir! Kan ince ayrıca Sülükler, cilt gençleştirmek. Bazı kontrendikasyonlar olduğundan sülük önce bir doktora danışmak gerekir.

Değil prosedür ağrısız olduğunu söylemek, ama çok acı var. Bu süre boyunca sülük cilt kemiren, 30 dakika boyunca sadece hoş olmayan kaşıntı hisseder. 

PS Sülükler sadece bir eczanede satın gerek! 6 ay içinde olabilir aynı sülük kullanın!

Hirudotherapy fotoğraf

çok nedeniyle tek sülük kayboldu ve yara açık bırakıldı gerçeğine Kan)

Hirudotherapy fotoğraf

Bu) bir kaç gün içinde sülükler sonra aşağıdaki

Hirudotherapy fotoğraf

Hiçbir durumda kendinize bir sülük koymayın! Bu profesyonel nasıl yapılacağını bilen insanlar başvurmak için en iyisidir.

sülük, sülük satışı, suluk, steril sülük, sülükle tedavi, sulukla tedavi, sterlizasyon, hirudo, herudo, hemeroid, hirodo, sülükçü, sülükler, propolis, iktidarsizlik, cinsel güç, cinsel güç artirici, cinsel güç arttirici, tıbbi sülük, sülük tedavisi,">Sülüklerin 32 tane beyni vardır

sülük, sülük satışı, suluk, steril sülük, sülükle tedavi, sulukla tedavi, sterlizasyon, hirudo, igle terapi senter

Igle

Igler


Blodigle
blodigla er den mest kjende iglearten i Noreg

Systematikk
Rike:Animalia
Rekkje:Annelida
Klasse:Clitellata
Vitskapleg namn
Hirudinea

Igler (Hirudinea) er ein underklasse leddmakk med clitellum og sugeskål. Dei er utbreidd over heile verda, og kan finnast både i ferskvatn, på land i fuktige miljø og i havet. I likskap med dei nære slektningane sine fåbørstemakkane har dei eit magebelte (clitellum) og er hermafrodittiske. I Noreg erblodigla den mest kjende iglearten.

Kjenneteikn [endre]

Igler er leddmakk, og følgjeleg segmenterte dyr utan lemmar. Gruppa er likevel særs atypisk for leddmakkane; m.a. har berre nokre få artar setae(«børstar»), og då som regel i særs små tal langt framme på dyret. Kroppane deira består av 34 kroppssegment, som i motsetnad til hjå andre leddmakk ikkje er skilde med septa. Dei seks første kroppssegmenta er omdanna til sugekopp - eit døme på tagmatisering utanfor leddyra.

Muskelsystemet til iglene er meir komplekst enn hjå børstemakkane. Der dei fleste annelidar klarar seg med langsgåande og sirkulære musklar, nyttar igla heile fire slag musklar. I tillegg til dei tidlegare nemnde har dei dorsoventrale musklar som flatar ut kroppen og eit uformeleg fjerde muskellag mellom dei langsgåande og dei sirkulære musklane.

Som andre dyr i klassa Clitellata har igla eit magebelte clitellum. Dei utvikler likevel dette organet berre i paringstida, som vanlegvis er om våren. Clitellum hjå igler er tre kroppssegment lange, og inneheldt eit einskild par eggstokkar og fire eller fleire testes.

herudo, hemeroid, hirodo, sülükçü, sülükler, propolis, iktidarsizlik, cinsel güç, cinsel güç artirici, cinsel güç arttirici, tıbbi sülük, sülük tedavisi,">


sülük tedavisi    28.11.2013

1.. Sülük Tedavisi Giriş


Sülük Tedavisi Antik ilaç bir uyarlamasıdır. Mısır 2000 yıl önce bu yana tedavisi için sülükler kullandı. El / bacak / sinir ağrısı, tromboz, hipertansiyon, diyabet, tiroid, kolesterol, ürik asit, varis, uyuşturucu bağımlılığı, sivilce ve lekeler, adet ağrısı, epilepsi, yüz tonlama, dana zayıflama: Leech gibi çeşitli tedaviler kullanılabilir , vb şişmiş kalp, zayıf kalp, sızdıran kalp, daralması ve koroner arterlerin tıkanması gibi kalp hastalıkları

Sülük tedavisi nokta, kan pıhtılaşmasını sulandırmak için çoğunlukla. Gore seyreltme, yüksek kan basıncı azaltmak kan akışını artırmak, kan plak çözmek, daralan sinir yolları normalleştirmek, kolesterol düzeyini azaltmak, arterler esnekliği artırmak, sinir gerginliği azaltmak, zararlı kalp kas dokusunun yeteneğine sahip süperoksit oranını azaltmak, ve nihayet artırabilir vücudun bağışıklık sistemi.

Sülük Tükürük Sülük tedavisi sürecinde üretilir. Sülükler kan emmeye başladığınızda, onların tükürük hasta kanı girer. Sülük tükürük çeşitli yararlı doğal kimyasal maddeler içerir. Bu nedenle, tedavi 1-2 saat içinde kan bu doğal kimyasal maddeler ile mükemmel karışık olacaktır: 
1.. Hirudin: pıhtılaştırıcı (kan) girer ve lokma çıkıp yardımcı olur. 
2.. Anti-enfeksiyon (penisilin): enfeksiyonu önlemek için. 
3.. Calin: Gore bulunan maddenin hangi genellikle blok "von wilebrand faktörü", ve ayrıca kan-izomeriyi toplama işlemi veya trombosit arabulucu olarak işleyen. 
4.. Destabilase: (Gore sonucu) vibrind çözmek için bir monomerizing faaliyettir. 
5.. Hirustasin: sindirim geliştirmek için protein çözücüler, ajan olarak işlev. 
6.. Bdellins: Deri iltihabı, şişmiş cilt ve kaşıntılı cilt azaltabilir kimyasal madde. 
7.. Hiyalüronidaz: enfeksiyonu önlemek için bir antibiyotik. 
8.. Anestezik Madde: gövde (lokal anestezik) belirli alan için anestezik. 
9.. Triptaz inhibitörler: şişmiş ya da alerjik bir bölgede üretilen bir maddedir. 
10.. Egllins: anti-şişmiş bir madde. 
11.. Xainhibitor faktörü: Anti-gore madde (anti-pıhtılaşma). 
12.. Inhibitörleri tamamlayın: Herhangi bir eksik bileşenleri için bir yedek. 
13.. Carboxypeptydase alnhibitors: sülük ısırığı alanı etrafında kan akışını arttırıcı. 
14.. Histamin benzeri bir madde: iyi kan akışını yardımcı arterioportal yolları maksimize.

Ampute uzantıları regrafting zaman plastik ve rekonstrüktif cerrahi yapmak Cerrahlar sülükler yararlı buluyorum. Sülükler damar bağlanır kadar kan emerek dokuları yatıştırıldı yardımcı kan akışını artırır.

Son araştırmalar da diz osteoartriti olan hastalarda ağrı giderici yanı sıra, purpura fulminans, periorbital hematom, dilaltı hematom, sistemik lupus eritematozus ve kulak enfeksiyonu tedavisinde sülük kullanımını destekler.


2. Eğer Sülük hakkında bilmeniz gerekenler


Sülük uzunluğu genellikle siyah veya kahverengi ve yaklaşık 10 cm bir tatlı su amfibi solucan vardır. 650'den fazla bilinen türlerin, Hirudo medicinalis (Yer: Avrupa), Hirudinaria manillensis (Yer: Asya) ve Haementeria ghilianii (yeri: Amazon) çoğunlukla medikal tedavide kullanılmaktadır.

Sülük kan emici solucan. Yetişkin sülük bu hem kadın hem erkek cinsel organları olan anlam, bir hermafrodit olduğunu. Leeches çapraz döllenmiş yumurta çoğalır, bu 12inces (30 cm) veya daha fazlası için bir inç (2.5 cm) daha az uzunluğuna büyür. Çoğu sülükler kan ağırlıklı beslemek, ama diğerleri solucan, böcek larvaları ve hayvan yaşamının diğer küçük formları yiyin.

Tıbbi sülük, kahverengi ve siyah çubuklu çapraz ve uzunluğunun sekiz inç (20cm) büyür. Tıbbi sülük vücudunun alt her iki ucunda Bir şeker bulunmaktadır. Bir ucunda emici hayvanın ağzı içerir. Sülük onun kurbanı tutunur zaman diğer enayi bir vantuz gibi davranır.

Bir kez bağlı, sülük keskin dişleri ile kurbanın derisini bölü ve kan emer. Sülük yara pıhtılaşma kan tutmak bir madde içine enjekte eder. Bir sülük kan beş kez kendi ağırlığının kadar yemek ve ardından gıda olmadan 6 ay kadar yaşayabilir. Sülük ağız yaklaşık 100 minik dişleri vardır, her biri üç çeneleri vardır. Bu aynı zamanda istikrar için bir posterior emme cihazı vardır.

Ilk tıbbi sülükler dere ve nehirlerden elde edildi, ama bugün onlar sülük çiftlikleri olarak işlev şirketlerinden satın ediyoruz. Protokolleri kurduk yok tesisler bu sülük çiftlikleri tavsiyeler takip edebilirsiniz.

Bu sülükler bir işlemden damıtılmış su ihtiva eden "sülük mobil evler" (45 ° F [5 ° ila 7 ° C] ve yüksek seviyede 68 ° 'den F [20 ° C] 42 °) soğukça bir sıcaklıkta saklanabilir tavsiye bulunuyor özel tuz; bazıları her geçen gün çözüm değiştirmenizi öneririz.


3. Eğer Sülük tedavisi hakkında bilmeniz gerekenler


sülük terapisi
1.. Tıbbi sülükler sadece bir kez ve daha sonra imha. Kullanılacaktır 
2. Sülük kendi uyuşturucu madde yapar, çünkü tıbbi sülük tedavisi ağrısızdır. Bu uyuşturucu madde rahat tutmak için doğal bir yoldur. 
3.. Sülük tedavisi cilt ve doku. Uzakta gözyaşı yüzük kapakları, replanted parmaklar, kulak, ya da travmatik yaralanmalar uygulanabilir 
4. Sülük yerleştirilmek üzere olduğu doktor karar verir. Genellikle bu mavimsi renkli veya morarmış bir alandır. Vücudunuzun henüz uzak kan taşıyan küçük damarları vermiş değil, çünkü kan orada toplanmış oldu. 
5.. Vücudunuzun bu damarlar yapmıştır kadar sülük tedavisi 3-7 gün boyunca uygulanabilir. 
6.. Sülük tedavisinin amaçları şunlardır: 
- Yeni bir mikrovasküler flep nedeniyle venöz konjesyon için başarısız riski olduğunda venöz dolaşımı geliştirin. 
- sülük uygulamaların sayısını ayarlayarak dokudan yeterli venöz çıkış üretin.

4. Nasıl sülük tedavisi uygulamak - inceleme


inceleme

Sülük tedavisi öncelikle cerrahi sonuçlarını tehdit edebilir venöz konjesyon için bir tedavi olarak plastik ve rekonstrüktif cerrahi, bugün sağlık bir canlanma yaşanıyor.

Çoğu hemşire tedavi uygulanması veya tıbbi sülük korunmasında hiçbir resmi eğitim almış. Oysa hemşirelerin klinik ortamlarda çeşitli bu tedaviye katılması bekleniyor olabilir ve tedavi sülük güvenli ve etkin kullanımı için bu yönergeleri kullanabilirsiniz.

Sülük tedavisi başlamadan önce, detaylı bir değerlendirme yapılmalıdır.

- Hemşire arteriyel yetmezlik ve venöz konjesyon ayırt etmek gerekir. Arteriyel yetmezlik, doku dokunmak, soluk şiş ve serin; kapiller dolum (iki saniyeden daha uzun) yavaş veya yoktur. Venöz tıkanıklık doku mor bir görünüme sahip olacak ve gergin, tıkanmış, ve dokunmak sıcak olması. Kapiller dolum (bir saniyeden az), tempolu ve ani olacak. Sülük tedavisi ven tıkanıklığı hafifletmek olsa da, arter yetersizlik varlığında kontrendikedir var.

- Hemşire aynı zamanda vitamin, bitkisel takviyeleri veya ilaç alıyor o olsun veya hasta sormalısınız; bazı aşırı kanama veya düşük immün yanıtın riskini artırabilir.

Örneğin, E vitamini yüksek dozlarda, protrombin zamanını uzatabilir koagülopati neden ve bağışıklık bastırmak olabilir. Gibi Dong Quai, sarımsak gibi bitkisel takviyeleri, zencefil, gingko biloba, ginseng ve ve aspirin, heparin, warfarin ve nonsteroid antiinflamatuar ilaçlar gibi ilaçlar kanama riskini artırabilir. Kafein (kahve, çay, bazı gazlı içecekler ve çikolata bulunan) vazokonstriksiyon riskini azaltmak amacıyla elimine edilmelidir. Tütün karbon monoksit ve nikotin güçlü vazokonstriktörler çünkü Sigara (ve sigara dumanına maruz kalma bile) kesinlikle kontrendikedir.

- Kontrendikasyonlar. Sülük tedavisi bağışıklığı baskılanmış hastalarda, hemofili gibi kanama bozukluğu olanlarda ve önceden var olan arteriyel yetmezliği olanlarda kullanılmamalıdır, tüm bu koşullar enfeksiyon veya aşırı kan kaybı aşırı bir risk oluşturmaktadır. Kararsız tıbbi durumu olduğu gibi kan transfüzyonu kabul Hastanın reddetmesi, başka kontraendikasyondur. Ve tabii ki, sülük tedavisi reddediyorum hastalar bunu almamalısınız.

- Hasta eğitimi. Birkaç hastada tedavinin faydalarını anlamadan sülükler ile temas hazırız. Bu engel, genellikle eğitim ile aşılır.


5. Nasıl sülük tedavisi uygulamak - Hazırlık


hazırlık
Bu sülük hazırlarken fark birkaç şey vardır: 
- sülükler sayısı uygulanacak 
- sülük ya da sülükler özel yerleştirme 
- tedavinin sıklığı

Venöz tromboz riskini azaltmak için, ek olarak, siparişler genellikle aspirin, heparin veya düşük molekül ağırlıklı dekstran (Rheomacrodex ve diğerleri dekstran 40) olarak antitrombotikler içerir. Hekim de küçük kan damarları üzerinde kendi özel damar genişletici etkisi için klorpromazin (Thorazine'le) reçete edebilir.


6. Eki ve teşvik eki - sülük tedavisi nasıl uygulanır


hacizSülük takılması
- sülük takmadan önce, sabun ve su ile yıkayın ve damıtılmış, klorsuz su ile durulayın. 
- eldiven giymek, yavaşça bir sülük kavramak. Forseps kullanma sülük zarar verebilir. Islak çünkü sülük ıslak eldiven kendini bağlamasını ve kaldırmak için zor olabilir çünkü dominant olmayan elinde küçük, kuru bir gazlı bez için yararlı bulunuyor, kuru gazlı bez size nazikçe kavrama sülük izin verir ve eldiven çekin ve tedavi bölgesine doğru kafa doğrudan.

Eki özendirilmesi
sülük eki teşvik etmek için çeşitli yollar vardır.

- İlk olarak, siteye sülük yönlendirmek için bir şırınga kullanın. 5 den Plenseri - veya 10-ml şırınga, varil içinde sülük yerleştirin ve sülük verdiği kadar yerinde açık ucunu tutarak, namluyu ters çevirin. Baş, sülük küçük parçası, ilk eklemek gerekir. Yavaşça sülük diğer ucu serbest gelip takmak için izin, şırınga çekilme. Sülükler genellikle U şeklinde birbirine yakın yerleştirilmelidir iki ucundan ile bağlamak. Sülük bağlama direnen, istenilen yerinde glukoz veya sukroz bir damla koyarak bunu teşvik. . Sülükler tatlı tadı çekiliyor 
- Veya taze kan bir damla görünür böylece ikinci yol, hafifçe istenen bölgeye steril bir iğne ile hastanın cildi dikmek.

Not:
- Sülükler, başka tedavi edilmesi istenen bölgeye sık sık "sülük göç" olarak adlandırılan bir eylem taşıyabilirsiniz. Göçü önlemek için basit yollarından biri gazlı bez ile tedavi alanını sarın ve maruz yaratan bir tür sadece istenen ek siteyi terk etmektir "ağıl sülük." Bir berrak, tıkayıcı sargı (örneğin IV girme mevkilerini kapsayacak şekilde kullanılanlar gibi) de sülük takmak için izin verecek kadar büyük olan merkezi küçük bir delik ile kesilmiş, bir alanı kapsayacak şekilde kullanılabilir.

- Bir plastik bardak başka bir çözümdür. Kap iki şekilde kullanılabilir; sülük eklenme sitesine erişim için yeterince büyük bir delik hem de bir saydam plastik kap tabanına halinde kesilir. Venöz konjesyon ile hane için, bir yarık fincan tarafı yukarı kesilir ve bu gazlı bez sarılı haneye etrafına yerleştirilir.Kanat için, kap, istenen bölgeye üzerine yerleştirilir ve bant ile sabitlenmiş şeffaf bir streç film ile kaplanmıştır. Sülükler delikten flep eklenecektir.


7. İzleme Sülük Tedavisi

izlemeSiteyi en az her 15 dakikada dekolmanı kontrol ve sülük göç değil emin olmak için izleyin.Ikincisi oluşursa, zorla sülük çıkarmayın. Kuvvet dişler enfeksiyon kaynağı haline, hastada sol neden olabilir. Bunun yerine, bir yastık veya bir pamuklu çubukla ve inme sülük başkanı alkol, tuzlu su veya sirke küçük bir miktar koyun. Bu genellikle kendiliğinden ayrılmasına neden olacaktır.

Onlar sülük için zararlı çünkü, ancak, bu sıvıların sadece az miktarda kullanmak için dikkatli olun ve büyük miktarlarda bu enfeksiyon riskini artırarak, lokma siteye kusturmak neden olabilir.

Sülük tedavisi sırasında, 86 ° F (30 ° C) veya üzeri alan sıcaklığı tutmak amacı ile, rekor cilt sıcaklıklarını her üç saatte ölçmek ve yaygındır.

86 ° F altındaki sıcaklıklarda bir azalma arteriyel veya venöz dolaşımı ile ya sorunlara işaret edebilir ve hekime derhal rapor edilmelidir.

Biraz sıcak oda sıcaklığını tutmak ve gazlı bez ve hafif bir battaniyeye sarılmış hafifçe çevresi de istenen terapötik ısısının korunmasında yardımcı olabilir.

Bu kaplamaları dolaşımını engelleyecek kadar sıkı olmamalı ve genellikle sadece değerlendirme sırasında ya da sıcaklıkları ölçerek veya elbiselerinin değiştirilmesi sırasında kaldırılır.

Hemşire enfeksiyon ve yakın bakliyat kontrol belirti veya belirtiler için hastanın cilt görünümünü değerlendirirken, sitede en az her dört saat ayrıntılı bir değerlendirme yapmalıdır. Baseline laboratuar değerleri de tam kan sayımı, parsiyel tromboplastin zamanı ve protrombin süresi dahil, kontrol edilmelidir.Hekim, bu tür hemoglobin seviyesi veya hematokritte bir damla olarak anormal değerleri bildirilir kanama süreleri ya da enfeksiyon ya da enfeksiyon riski ile tutarlı değişiklikler arttırılmalıdır.


8. Sülük dekolmanı ve bertaraf


sülük dekolmanı

Sülük çıkartılma

Tok sülükler genellikle 20 ila 120 dakika arasında kendiliğinden ayırmak. Genellikle tek bir sülük her ekin sırasında kan 5 ila 15 mL çıkartacaktır. Sülük tedavisinin büyük yarar, çünkü ısırık yerinde yavaş sızma nedeniyle, ayrıldıktan sonra kan kaybıdır.

Sülük bertaraf

Kullanımdan sonra, sülük% 70 alkol çözeltisi içine yerleştirerek yok edilmelidir. Birçok hemşireler alkol 20 ml ile böyle bir idrar örneği kap gibi bir vidalı kapak, küçük bir plastik bardak kullanın. Sülük 10 dakika içinde ölür ve sonra uygun bir atık malzemenin bertaraf biyolojik tehlikeli atık olarak kabul edilir.

Çünkü kan yoluyla bulaşan enfeksiyon riski, sülük başka bir kişi üzerinde asla tekrar kullanılmamalıdır. Bu aynı hastaya yeniden değil de, için beslendikten sonra, sülükler genellikle birkaç hafta boyunca tekrar beslemek istemiyorum.

Not: Tedavi sırasında, tahmini kan kaybı belgelemek için hatırlıyorum, sülük uygulamadan önce ve sonra sitenin görünümü, saati, yeri, ve her sülük uygulama süresi; önemli hematolojik laboratuvar sonuçları, hasta eğitimi ve tedaviye hastanın tepkisi ve belirti veya enfeksiyonun semptomlarının varlığı.


9. Sülük Tedavisi Frekans

frekansBu soruyu soran devam edebilir:

Tabi ne kadar sülük tedavisi için?

Eh, hiçbir özel dönem tam bir iyileşme için karar verilir. Ancak, bu akıllı soruya en iyi cevap olabilir :)

Sülük tedavisi genel olarak 3-7 gün için gerekli ya da anjiyojenez (yeni damar oluşumu) oluşana kadar edilir. Başarı doku-bir daha normal bir (bir ila den nonengorged için tıkanmış ve çok hızlı bir kılcal dolum (bir saniyeden az) den, bir daha normal deri rengine morumsu bir renk gelen değişecek değişiklikler ile kanıtlandığı olacak iki saniye). Anjiyogenez kurulduktan sonra, doku yeterli venöz drenaj var ve artık tedavi gerektirir. Sürece venöz konjesyon sülük uygulamaları arasında devam ettiği, tedavi devam etmelidir.


10. Komplikasyonlar ve Enfeksiyonlar

enfeksiyonlarKomplikasyonları - Aşırı kanama sülük tedavisi ile ortaya çıkabileceği gibi doğrudan baskı veya topikal trombin uygulayarak kontrol edilebilir.

Aşırı kan kaybı, kan transfüzyonu gerektirebilir, bu nedenle hastalar olasılığı haberdar edilmelidir. Anafilaksi dahil alerjik tepkiler, aynı zamanda oluşabilir. Hastalar ve aileleri için izlemek ve alerji belirtileri rapor uyarı olmalıdır. Yara izi de oluşabilir fakat genellikle az olabilir.

Enfeksiyon - sülük tedavisinin en ciddi komplikasyon enfeksiyondur. Sülük sindirim sistemi Aeromonas hydrophila, yutulur kan parçalanmasını sağlayan bir Gram-negatif basil içerir. Sülük tedavisini içeren en enfeksiyonlar A. hydrophila neden olur, ancak, Serratia marcescens, A. sobria ve Vibrio fluvialis ile enfeksiyonları da bildirilmiştir. Enfeksiyonlar tedavi başladıktan sonra iki 11 gün arasında ortaya çıkabilir ve sepsis bazı durumlarda ilerleyebilir abse ve selülit, neden olabilir.

Bir çalışma enfeksiyonlar sülük tedavisi alan hastaların% 4.1 'ortaya çıktı bulundu. Profilaktik antibiyotikler genellikle verilir: çift kapsama (iki antibiyotikler) sonra iki hafta boyunca tedavi ve tek kapsamının (bir antibiyotik) sırasında. Kurulan enfeksiyon aminoglikozidler, fluorokinolonlar, tetrasiklin veya trimetoprim ile birlikte, bu tür üçüncü kuşak sefalosporin gibi antibiyotikler ile tedavi edilir. Enfeksiyon sülük tedavisinin ciddi yan etki olduğundan, hasta ve ailesi de gözlemlemek ve erken belirti ve bulgular rapor için talimat olmalıdır.


11. Kellik için Sülük Tedavisi

KellikKellik veya saç dökülmesi bireysel saç kaybeder çok yaygın bir durumdur. Saç dökülmesi vücudun çeşitli yerlerinde ortaya çıkabilir, ancak en yaygın alan kafa derisi. Erkekler genellikle daha etkilenmektedir ancak kadınlar da sık sık utanç neden, bu durum muzdarip olabilir.

Ne Alopesi nedenleri nelerdir?

bu durum acı anne olan bireyler muhtemelen gelecekte alopesi gelişir. Ayrıca, saç köklerinin büyüme bastırma neden olan vücut tarafından saldırıya nerede oto-bağışıklık hastalıkları, alopesi neden olduğu öne sürülmüştür. T-hücresi lenfositler sitede iltihabı neden ve böylece saç büyümesini baskılayarak, saç köklerinin kendilerini bağlamak için vücut sinyalleri gönderir.

Alopesi başka çok yaygın nedeni zayıf saç folikülleri ve daha sonraki saç kaybıyla sonuçlanan, kafa derisi veya kepek bir mantar enfeksiyonudur. Aynı zamanda, stres bazı insanlar saç kaybı ya da saç dökülmesi geliştirmeye neden olduğu bulunmuştur.

İşaretler ve Alopesi belirtileri nelerdir?

alopesi en belirgin ilk belirti genellikle acı karıncalanma hissi eşlik edebilir kıllar büyürler vücut, kafa derisi veya diğer alanlarda yamalar inceltme çıkmasıdır.

Alopesi başka işareti yaygın saç tellerini "ünlem noktası özellikleri" olarak bilinen şeydir, diğer bir deyişle, belirgin dar olan saç tellerini yakın onlar tabanı vardır.

Nasıl Alopesi ile Tedavi Yardım İnsanlar sülük olabilir?

Tedavisi inceltme veya kel alanlara uygulandığında Sülük tedavisi bu nedenle, kan dolaşımını artırmak için bilinen, kan dolaşımının artması ve böylece saç büyüme tanıtımında yardımcı, saç köklerinin güçlü yapımında yardımcı besin konsantrasyonu ve teslimat artırmak yardımcı olur.

Mantar enfeksiyonları ya da kepek neden alopesi olan kişiler de mücadele mantar enfeksiyonları yardımcı olur sülükler tükürük içinde antibakteriyel bileşeni aracılığıyla yararlanabilir.


12. Diyabet için Sülük Tedavisi

diyabetBugün, Diabetes, dünyanın en yaygın kronik hastalıklardan biridir. Milyonlarca insan Diyabet ve günlük tanısı olan, daha binlerce istatistik Bunun bir parçası haline gelir.

Diyabet yeterli insülin üretmek için pankreas başarısızlığı nedeniyle bir durumdur. Tip 1 ve tip 2 arasındaki fark insülin tükenmesi derecesidir. Insülin tükenmesi mutlak olduğu yerde tip 1 diyabet, başlangıç, genellikle erken çocukluk döneminde olduğunu. Insülin üretimi meydana geldiği, ancak insülin yetersiz miktarda üretilir, tip 2 diyabet olarak, 45 veya daha büyük başlangıç ​​yaş civarında yetişkinlikte genellikle.

Yediğimiz zaman, şeker glikoz dönüşür ve kan dolaşımına girer ve vücudumuzun hücrelerine dağıtılır. Glikoz hücrelerimizin enerji çalışması için verir ve insülin bizim hücreleri kullanabilirsiniz form içine glikoz parçalayarak için çok önemlidir "gıda" dir. İnsülin olmadan ya da çok az insülin, glikoz hücreler tarafından emilir olmayacak ve onlar da hiç ya da çok az enerjiye sahip olacaktır.

Yukarıdaki durumda, glikoz vücutta komplikasyonlara neden olabilir ki, bu kalınlaşmasına neden kan içinde kalır. Başka bir organdan taşınması kan damarı duvarlarının kalınlaşması ile sonuçlanan ve daha esnek olma, daha fazla çaba gerektirir. Kalp aynı zamanda tabii ve vücudun etrafında kan pompalamak için gerekli çaba ile çalıştırılıyordu olur, kalınlaşmış kan kılcal geçmesine şöyle dursun, küçük kan damarları için mücadele eder. Bu tek başına distal organlara kan akımını şöyle dursun, viskoz kan inme, kalp krizi veya akciğer embolisi neden beyin, kalp ve akciğerler gibi organlara büyük seyahat edebilirsiniz kan pıhtıları, geliştirmek için bir hastayı yatkınlık gerçeğini uzlaşma.

Sülük Tedavisi: Eski Bir Bilim

Ayrıca Hirudotherapy olarak bilinen Sülük Tedavisi, çeşitli hastalıkların yardımcı tıbbi sülükler kullanılarak tedavi yöntemidir. Bu, eski çağlardan beri bilinen bir terapi ve kullanımı çok bugün kalır.

Hirudo medicinalis kan 15 ml kadar tüketmek için, bu nedenle, terapist tedavi hastalığın türüne bağlı olarak, aynı anda 12 ya da daha fazla sülük kadar kullanabilir mümkün tıbbi uygulamalar için kullanılan sülük bir türdür. Isırık zaman sülükler, onlar yara içine tükürük enjekte onların. Onların tükürük enzimler, farklı kimyasal ve hasta için hakkında çeşitli terapötik yararları getirmek maddeler içerir.

Diyabet için Tedavi Faydaları

Sülük tükürük bezlerinde tanınan en önemli maddelerden biri Hirudin, kan pıhtılaşma mekanizmasını baskılayan bir maddedir. Eğer hatırlarsanız, daha önce diyabet hastaları kan pıhtısı riskinin daha yüksek oluşturur [kalın] viskoz kan, sahip olduğu belirtilmiştir. Genel dolaşıma Geliştirme ve pıhtı yerinden oynaması herkes için ciddi tehditler oluşturmaktadır ve anlık ölüme neden olabilir, kan pıhtılaşması çok bastırma esastır.

Hirudin da bu yüzden ayrı pıhtıları kan engelleyecek, kan seyreltici etkisi vardır, aynı zamanda kalp ve kan damarları üzerindeki baskıyı giderici, kan daha kolay dolaşabileceği, kan incelir.


13. Göz Hastalıkları için Sülük Tedavisi

göz hastalıklarıÖnlenmesi Göz iltihabı

Sülük tedavisi yararlı olabilir başka alan göz iltihabıdır. Korioretinit (koroid ve gözün retina iltihabı), (birinin konjunktiva veya her iki gözün iltihabı) konjunktivit, keratit (ve sklerit (bir durum olan gözün kornea olarak, gözün ön kısmı, iltihaplı olur) sklera olarak bilinen göz) beyaz bir dış kaplama etkileyen ciddi bir inflamatuar hastalık, sadece göz iltihabı hastalıkları bazılarıdır.

Göz iltihapları etkilenen bölgede kan ve diğer kan bileşenleri havuzu eğimlidir. Bu, yanlış ya da o bölgede hasar olursa olsun düzeltmek için çalışıyor vücudun doğal tepkisi olduğunu. Ne yazık ki, çok fazla kan havuzu göz içi basıncında önemli bir değişiklik olur ve bu basınç sıkıştırma ve diğer parçaların hasara neden olur. Sülük tedavisi sırasında, kan ve böylece inflamasyonu azaltarak, dışarı emilir. Bu basıncında bir azalmaya yol açar ve post-enflamatuar komplikasyonlar azaltır.

Glokom önleyin İlerleme

Glokom vitreus mizah çok yavaş reabsorbsiyonu olduğunda orada vitreus mizah çok fazla üretim veya olduğunda oluşan bir durumdur. Vitreus mizah gözler için beslenme veren şeffaf, jöle benzeri bir maddedir. Göz içi basıncı göz yapıları sıkıştırma neden artırabilir nerede bunun çok çok ancak, sorunlu olabilir. Bu vizyon kademeli bulanıklık ve görme yavaş ama bazı kaybına neden olur.

Glokom gelişme riski altında olanlar diyabet, 40 yaş üstü insanlar, ve hastalığın aile öyküsü olan insanlar vardır. Tespit ve erken aşamalarında tedavi edilirse, glokom kontrol edilebilir ve vizyon kaydedilebilir. Sülük tedavisi bu hastalığın ilerlemesinde yardımcı olabilir.

Göze kan akış hızını azaltmak için sülükler kullanımı vitreus üretimini azaltır ve böylece göz içi basıncı azaltır. Bu prosedür, düzenli ve sık aralıklarla ve Oftalmologlar [tıp göz uzmanları] vitreus mizah üretimi azaltmak ve bölgede genel kan basıncını düşürmek için reçete ilaçlar ile birlikte yapılırsa Sülük tedavisi bu nedenle glokom hastalarına yardımcı olabilir.

Periorbital Hematom için Sülük Tedavisi

Sülük tedavisinin önemli özelliklerinden biri havuza kan elde etmek için sülükler yeteneğidir. Ayrıca, periorbital hematom durumunda olduğu gibi havuza alınan kan tahliye için muhafazakar bir tedbir olarak özellikle faydalı olan bir anti-ödemli etkisi vardır. Periorbital hematom gözlerin etrafında hematom, vücut az iç kanama tutmak için oluşturduğu kan bir kese. Çoğu durumda kan kese sonunda erir, ancak bazı durumlarda da büyümek ya da hiçbir değişim göstermeye devam edebilir. Kan kese geçmezse, o zaman cerrahi müdahale gerekebilir. Basınç veya kuvvet büyük miktarda alan ve boksörler arasında kesinlikle yaygın bir şey için uygulandıktan sonra Genellikle oluşur. Bu daha halk olarak bilinen gözlerin etrafında mavimsi yeşil bir renk ile gösterilen 'siyah göz.' Bu alanda toplanmış kan ayrılışı özellikle yavaş ve birkaç gün ila birkaç hafta sürebilir. Bu çirkin, fakat sersemlik ve baş ağrılarına neden olabilir sadece. Sülük Tedavisi mavimsi-yeşil renk değişikliği gün sadece birkaç sonra kaybolur böylece hemen gözlerin etrafında toplanmış kan tahliye etmek için kullanılır.


14. Dişeti Hastalıkları Sülük Tedavisi

gum_disease
Dişeti hastalıkları sıkı diş hijyeni takip değil, özellikle eğer, her yaştan uğradığı en yaygın sorunlardan biridir.

Dişeti Hastalıkları Etkileyen Faktörler

Dişeti hastalığının gelişimini artırabilir ana faktörlerden biri de bakteriyel büyüme. Yukarıda belirtildiği gibi, kötü diş hijyeni vb bakteriyel büyüme neden diş çürümesi, ağız kokusu, dişeti enfeksiyonu teşvik, plak ve tartar birikmesi yol açar

Vücut enfeksiyonlara duyarlı olduğu için düşük bir bağışıklık sistemine sahip kişiler, diş eti hastalıkları geliştirme riski altındadırlar.

Hastalık aynı zamanda dişeti hastalığının gelişme riskini artırabilir. Diyabet, örneğin, kontrol edilemeyen kan şekeri seviyeleri ve düzgün gerçekleşmesi için iyileşme süreci için (besinler gibi) iyileşmesini, böylece gerekli maddeleri engelleyen dolaşan kan, artan viskozite önceden var olan diş eti hastalığının durumu kötüleştirebilir teslim edilmez enfekte ve iltihaplı bir site.

Diş eti hastalıklarına yol açabilecek diğer faktörler stres ve hormon dengesizlikleri hem de tek bir alan ilaçlardır.

Sakız Hastalıkları belirtileri ve belirtileri

diş eti hastalıklarının en yaygın göstergesi dişeti diş eti iltihabı veya iltihabıdır. Gingivitis olan birisi genellikle diş etlerinde şişme bilgilendirildiğini olacak, ağız, ağız kokusu ve diş etlerinde kanama, bazı kötü bir tat. Dokuya daha fazla zarar dişlerin kökleri ortaya Yeni veya boşluklar yaratarak, enzimler ve toksinlerin bakteri üretimi ile meydana getirilir.

Sakız Hastalıklar Medikal Tedavi

Diş eti hastalığı için en yaygın tedavi bakterilerin neden olduğu enfeksiyonun tedavi antibiyotikler vardır. Anti-enflamatuar ilaçlar da enflamasyon ve şişme azaltmak için reçete edilir. Eylem sonraki ders ölçekleme ve plak giderilmesidir.

Dişeti Hastalıkları Sülük Tedavisi

Sülükler çok faydalı enzimleri üretmek için bilinen ve etkili diş eti hastalığı tedavi ve şifa teşvik etmek uzun yıllardır kullanılmaktadır. Pıhtılaşma önleyici maddeler toksinleri dışarı atarsınız ve etkilenen bölgeye besin teslimini sağlamak üzere yardım, diş etlerinde kan akışını artırmak. Bu antikoagülan ajanlar da diş etlerinde oluşabilir kan pıhtıları eriterek harikalar çalışır.

Diğer yararlı bileşikler dişeti iltihabı azaltmak şişme ve anti-enflamatuar maddeler vardır. Sülük tükürük ayrıca bakteri gelişimini azaltmada yardımcı antibakteriyel bileşenler içerir.


15. Sorunları İşitme Sülük Tedavisi

kulaklar için sülük tedavisiAni İşitme Kaybı, Kulak çınlaması ve otitis media - Sülük tedavisi en yaygın üç kulak ve işitme sorunları tedavi yardımcı olabilir.

Adından da anlaşılacağı gibi ani işitme kaybı hemen olmuyor. Bu durum, birkaç saat ya da birkaç gün arasında bir süre boyunca yer alabilir ve bir damar sorun ya da bir bağışıklık sistemi bir sorun olarak bilinen birkaç nedeni vardır, ancak en yaygın nedeni bilinmemektedir.

Kulak çınlaması genellikle kulaklarında bir zil veya bir hışırtı sesi olarak tanımlanmaktadır. Bu bir enfeksiyon, bir iç kulak hastalığı, ilaçlar veya ani maruz yan etkileri ve çok gürültü neden olabilir.

Orta kulak otitis media veya enfeksiyon çocuklarda değil yetişkinlerde de sadece, en sık görülen kulak sorundur. Sıvı birikmesi, inflamasyon ya da bir bakteri ya da bir viral enfeksiyon meydana getirdiği zarı posterior şişme. Bu soğuk algınlığı ve solunum sorunları da otitis media. Neden olduğu bilinmektedir nasıl olabilir Sülük Tedavisi Yardım Kulak ve İşitme Sorunları
işitme sorunları

Yukarıda belirtilen rahatsızlıkları olan kişiler büyük ölçüde kulak ve işitme sorunu bir enfeksiyon veya bir vasküler sorun nedeniyle, özellikle sülük tedavisinden yararlanabilir.

Öncelikle, sülükler alanı hassasiyetini azaltmak için bir anestezik enzim salgılar ve sonra kanın pıhtılaşmasını önlemek ve kan pıhtıları çözmek için çalışacak hangi kan dolaşımına yararlı enzimler ve bileşenleri yayınlayacak. Kan damarları iyi bir dolaşım getirerek, enzimler tarafından dilate edilecektir. Antibakteriyel enzimler de kulak soruna neden olan bakterileri öldürmek için çıkacak, bu anti-bakteriyel ajanlar da bağışıklık sistemini güçlendirmek ve daha fazla enfeksiyon defetmek olacaktır.


16. Kalp Hastalıkları için Sülük Tedavisi

kalp hastalıkları20. yüzyılın ilk günlerinden beri, insanlar, çünkü sülükler tükürük Hirudin enzim, sistemik antikoagülan etkileri olan bir maddenin kardiyovasküler hastalıkların tedavisinde sülükler kullanılarak edilmiştir.

Bir kişi bir inme veya kalp krizi geçirdi Bir hekim, genellikle sülükler kullanımı reçete olacaktır. Ayrıca, Hirudin segmental refleks mekanizmaları harekete geçirir ve bu kardiyovasküler hastalıkların tedavisi katkıda bulunur.

Hirudin ve İlaçlar

Aspirin ve heparin gibi antikoagülanlar icat edildi zaman sülükler kullanımı azaldığı sadece idi. Platelet toplanmasının ve trombüs veya tıkaç ya da tromboliz çözme için inhibisyon olan aspirinin etkileri, kardiyovasküler durumların tedavisinde çok daha etkili olduğu bulunmuştur. Ancak, bilim adamları kardiyovasküler koşulları için Hirudin daha fazla kullanır araştırmak için başladı ve Rekombinant Hirudin miyokard enfarktüsü (MI) ve heparin aksine yararlı buldu; hirudindir aslında antitrombin III gibi bir kofaktör olması gerek yoktu direkt trombin inhibitörü oldu. Ayrıca, hirudin fibrin bağlı trombinlerin inaktive olabilir. Bununla birlikte, hirudin türetilen ilaçların etkileri daha çok kuvvetli ve oldukça büyük kanama yan etkilere yol açmıştır. Bu nedenle, hirudin miyokard enfarktüsü için iyi bir primer tedavi olarak kabul edildi, ancak onlar Heparine bağlı trombositopeni Tip 2 için iyi bir tedavi olduğunu öğrendim.

Doğal Sülük Tedavisi

, Cilde canlı sülükler gerçek uygulama, tromboz ve diğer koroner sendromlar ve Sülükler için etkili bir tedavi olmuştur inanılan doğal sülük tedavisi de hipertansiyon tedavisinde kullanılır olmuştur. Sülükler bir hosts kan emmek ve hirudindir antikoagülasyon Çünkü, böylece kan basıncında azalmaya yol, kan damarlarının duvarlarında kan akımının basıncı azaltacaktır şeylerden ikisi hipovolemik hemodilüsyon neden olabilir.

Bununla birlikte, anti-hipertensif ilaçlar, kan basıncının azaltılması için çok daha etkili tedaviler, olduğu için, sülük terapi çoğunlukla bir yardımcı tedavi yerine gerçek bir birinci basamak tedavi olarak kabul edilir olduğu not edilmelidir.

Sülük Tedavisi Uygulama

Yanı sıra yukarıda belirtilen olanlardan, sülük tedavisi yararlı olarak kabul edilir birçok durum vardır. Sülük tedavisi bazen aterom myokardın kanlanmasını sağlayan damarların duvarlarında biriken Koroner Kalp hastalığı için kullanılır.

Ayrıca, kalbe giden kan akımı azalır, iskemik kalp hastalığı, için kullanılır. Bu durum için, sülük belirli bölgelerine tatbik edilir. Ilk oturumu sırasında, sadece yaklaşık 2-3 sülükler her alanda kullanılan, ancak tedavi ilerledikçe, gibi birçok 12 sülükler kullanılabilir. Mümkünse ilk haftasında, sülük tedavisi bireysel bağlı olarak, yaklaşık 3-4 hafta boyunca, haftada üç kez giden, her gün uygulanabilir.

Kalp-damar hastalıkları için, 3-4 sülükler minimum ilk oturum sırasında her belirli bir alana uygulanabilir. Daha sonra, en fazla 14 sülük uygulanabilir.Bu tedavi genellikle, hastalığın şiddetine bağlı olarak, on bir uygulama toplam haftada üç kez uygulanır.

Kapak kalp hastalıkları için, yine, sülükler haftada iki kez belirli alanlarda yerleştirilir. Tedavi genellikle on iki seans az uygulanır.

Sülük tedavisi için damarlarda kan durgunluk rahatlatmak için kabiliyetini hipertansiyon da dahil olmak üzere, bu hastalıklara karşı da etkilidir. Bir sülük belirli bir alan üzerinde uygulandığı zaman, bu alana kan akışını daha iyi dolaşımına yol artacaktır. Aslında, sülük tedavi ve gençleştirme gerçekleştikten sonra hastanın genel refah artırıldı çeşitli durumlar vardır.


17. Yüksek Tansiyon için Sülük Tedavisi

Yüksek kan basıncıOldukça endişe verici, yüksek kan basıncı veya hipertansiyon azalıyor, muzdarip bireylerin yaş aralığındaki çünkü genç insanların sayısının artması, yüksek kan basıncı ile ilgili sorunlar acı riski daha vardır anlamına gelir.

Dikkate bugünün yaşam tarzları alarak, genç bireylerin artan sayıda hipertansiyon hastası olması şaşırtıcı değildir.

Yüksek kan basıncı olarak da bilinen hipertansiyon, tek bir 120/80 mmHg normal değerini aşan bir yüksek kan basıncı olan bir durumdur.

Yüksek Tansiyon Anlamak

Primer veya esansiyel hipertansiyon ve sekonder hipertansiyon - hipertansiyon iki türü vardır.

Birincil veya esansiyel hipertansiyon aile öyküsü önemli bir rol oynayabilir, ancak artan kan basıncı nedeni bilinmemektedir, olduğu anlamına gelir. Bir veya her iki ebeveyn yüksek tansiyon muzdarip, o zaman kan basıncı yüksek olarak artmış bir risk altındadır.

Sekonder hipertansiyon bireyin kan basıncı yüksekliği için bilinen bir neden olduğu bir durumdur.

Yüksek kan basıncı anlamak, sistolik ve diyastolik basınçları aşina olmak önemlidir. Sistolik basınç arterler kalp sözleşme kasları arterlere kan pompalamak için zaman oluşturmak basınçtır. Öte yandan diastolik basıncı, kalp diastolik basınç sistolik basınç daha düşük neden olan, rahatlatır kasları gibi damar oluşturulan basınçtır.

Yüksek Tansiyon Nedenleri

Yüksek kan basıncına neden birçok faktör vardır. En yaygın bir bireyin yaşam biçimidir. Çok yağlı ve tuzlu gıdalar yiyor birisi, bir çok sigara içen ve / veya aşırı alkol, yüksek kan basıncı, yüksek risk altındadır tüketir. Obez ve inaktif bir yaşam tarzı olan kişiler hipertansiyon gelişme riski de vardır. Stres, yaşlılık ve aile öyküsü de hipertansiyon faktörlerdir. Kronik böbrek hastalıkları ve bozuklukları tiroid ve böbreküstü bezleri gibi hastalıkları da hipertansiyona neden olabilir.

Hipertansif Hastalarda için Sülük Tedavisi

Bu sülükler tükürük düşük kan basıncı yardımcı olabilecek birçok yararlı enzimler içeren çeşitli çalışmaları ile bilinir.

Sülük tükürük bulunan antikoagülasyon enzimler iyi kan vücuda akışını, hem de kan pıhtıları eritir başka bir enzimi teşvik, böylece, kanın pıhtılaşma eğilimini azaltır, bu yüzden sadece kan pıhtılaşması sonu gelmez, ama aynı zamanda pıhtıları önler sistolik ve diastolik basınç hem de gözle görülür bir azalmaya neden olur, vücudun diğer bölgelerine seyahat.

Bu enzimler, bu sayede kalp daha iyi kan dolaşımını teşvik sadece, kalın olma değil, vücudun diğer bölümlerine kan önlemek ve mevcut antihipertansif ilaçlar ile birlikte kullanılabilir.


18. Hepatit Sülük Tedavisi

hepatit
Karaciğer vücudumuzun toksinleri filtre işlevi değil sadece, çok önemli bir organdır, ama aynı zamanda önemli enzimleri üreten, vitamin ve besin için bir depolama alanı olarak görür ve dengesini korumaya yardımcı olur.

İşaretler ve Hepatit belirtileri nelerdir?

İşaretler ve hepatit belirtileri karaciğer iltihabı neden bağlı olarak değişebilir. Bazı insanlar grip benzeri semptomlar, kusma, mide bulandırıcı veya iştahsızlık ve ishal kaybı yaşayabilirsiniz.Genel vücut zayıflığı yanı sıra göğüs kafesi altında vücudun sağ tarafında kas ağrıları veya hassasiyeti gibi hissedilebilir. Uzun süreli hepatit hastası insanlar deri ve gözlerin sararması ayrı olabilir, aslında, birçok belirti ve semptomları hepatit türüne bağlı olarak, vardır.

Hepatit nedenleri nelerdir?

Orada hepatite neden olabilecek birçok şey vardır, ama virüsler en yaygın olanlarıdır. Bir birey, kontamine yiyecek veya su yutar bir kan değişimi veya zaman bireylerin enfekte olmuş bir partnerle korunmadan cinsel ilişkiye geçer zaman virüsler bulaşabilir. Diğer bağımlıları ile iğne paylaşmak Uyuşturucu bağımlıları da hepatit duyarlıdır.

Karaciğer nedeniyle tüketilen alkol aşırı miktarda iltihaplanır nerede kenara hepatite neden olabilir virüslerden, alkolikler de alkolik hepatit gelişebilir.Alkolik hepatit, uzun süreli alkol tüketimi neden karaciğer sirozuna yol açabilir.

Ilaçlar ve örneğin bazı antihipertansif ilaçlar, antibiyotikler ve antidepresanlar karaciğere bir iltihaba neden olabilir, uzun bir süre boyunca kullanıldığında karaciğere zarar ilaçların bir dizi vardır.

Sülük tedavisi binlerce yıldır pek çok hastalığın tedavisinde kullanılmıştır. Sağlıklı bir kan besleme sülükler tükürük bulunan karaciğer ve faydalı enzimler enfeksiyon ve iltihap mücadele için gerekli olduğu gibi hem de kan damarlarının damar genişleme hareket histamin gibi enzimler, bundan başka artırılması şişme azaltmaya yardımcı anti-enflamatuar enzimler kan akışı. Hastalıklara karşı savaşmak sülük tükürük içinde antibakteriyel bileşenler de vardır.


19. Böbrek Hastalığı için Sülük Tedavisi

böbrek hastalığıBöbrek hastalıkları doğuştan veya kazanılmış nedenlerle doğabilecek böbreklere bir hastalık veya yaralanma bakın.

Kenara doğuştan böbrek hastalıkları ile doğan kişiler olduğu gerçeğinden, böbrek hastalıklarının en önemli katkıda bulunan faktörler diyabet ve hipertansiyon vardır.

Kendi kan damarları nedeniyle yüksek arter basınçları bozulmaya gibi hipertansiyon, böbrekler zamanla zarar. Böbreklerin kan damarlarının hasar varsa, o zaman atık maddeler filtre işlevi aynı zamanda toksinler ve ekstra sıvı durumda sızıntı meydana geldiği, etkilenir.

Çok yükselmiş kan şekeri düzeyleri kan miktarının artması filtrelemek için böbrekler üzerinde artan bir talep koymak çünkü Diyabet aynı zamanda toksinler ve atık maddeler filtre böbreklerin yeteneğini etkiler. Uzun vadede, bu ekstra iş zarar böbreğin yeteneği filtre.

Sülük Tedavisi ve Böbrek Hastalıkları

Bu sülük tedavisi önemli ölçüde sağlıklı böbrekler için bireylere yardımcı olabilir bulunmuştur.

Böbrekler, kan viskozitesinde bir artış, biri diyabet, etkilerine zarar edilebildiğinden, sülük tükürük (özellikle antikoagülan enzimler) bulunan enzimlerin kan tutarlılık kan veya kalınlaştırma pıhtılaşmasını önlemeye yardımcı olabilir.

Böbreklerin süzme işlevi üzerindeki stresi azaltan bir diğer önemli enzim kan pıhtısı çözülür yardımcı enzimler olduğunu. İyi kan akışı veya dolaşımını teşvik etmek, kan damarları histamin gibi enzimler tarafından dilate edilir.

Tüm bu enzimler böbreklerin düzgün vücudun toksinler ve atık maddeler filtre böbrek yardım, böylece, iyi bir kan dolaşımı almak yardımcı olmak için birlikte çalışır.

Kendi filtreleme eylem engel böbreklerde herhangi bir iltihap varsa, sülük tedavisi sülük tükürük anti-enflamatuar bileşikler yoluyla yararlı olduğu kanıtlayabilirim. Sülük tedavisi diğer faydaları böbrekler enfeksiyon defetmek yardımcı antibakteriyel etkisi vardır.


20. Migren için Sülük Tedavisi

migren Migren sonra beyin seyahat ve bu kan pıhtısı beyne kan akışını bozabilir ve böylece bir benzeri migren tipik belirtileri neden kalbinde oluşturulan küçük kan pıhtıları, neden anlaşılacağı bir teori vardır taraflı baş ağrısı, fotofobi ve bulantı.

Bildiğiniz gibi, Hirudin denilen sülükler bulunan bir madde var. Bu madde daha hızlı daha kolay ve akmasına izin verecek şekilde, kan daha seyreltilmiş olmak için neden bir antikoagülan. Hirudin fibrin ile fibrinojen dönüştürerek oluşmuş o küçük pıhtıları çözebilir.

Aynı zamanda kan akımı akan almak için yeterli kan emer çünkü sülükler, hatta kafasına, vücuttaki dolaşımını artırabilir bilinmektedir. Sülükler de böylece kan akışını artırarak, bu damarların duvarlarına basınç düşürücü, gemilerin genişletilmiş anlam, vazodilatasyona neden olabilir.

İyi bir kan dolaşımı önemlidir! Acı bir alanda, özellikle beyin ve migren için sülükler yerine ilaç kullanmak gibi yerlerde, kesinlikle gereklidir sağlıklıdır.

Bir kere, ilaçlar, doğru kullanılırsa, nispeten güvenli ve hiç uzun süreli olumsuz etkilere sahip sülükler aksine ciddi yan etkileri olabilir.

Uyuşturucu, uyuşturucu gibi özellikle güçlü ağrı kesiciler, bağımlılık olabilir, bu yüzden mümkünse tavsiye değiliz. Bazı ilaçların sık kullanımı da size acı bir dahaki anlam, bağımlılık ve hoşgörü içinde bir artışa neden olabilir, daha yüksek doz gerekebilir ve farkında olabilir gibi, ilaçların daha yüksek dozlar vücut için toksik olabilir.

Migren yeniden yaşamak yardımcı olduğu bilinen sülük tükürük başka madde kendini taktıktan sonra serbest bırakılır ve büyük ölçüde rahatsızlık rahatlatmak doğal bir anestetik olduğunu. Bunun yerine kafa yerine bir bölme baş ağrısı üzerinde bir sülük olurdu, o zaman belki sülük tedavisi sizin için bir şey.


21. Osteoartrit için Sülük Tedavisi

osteoartritOsteoartrit hastalara sakatlık ve ağrı neden olur. Sülük tükürük anti-inflamatuar maddeler içerir, bu nedenle sülük tedavisi osteoartrit için umut verici bir tedavidir.

Bir deneme topikal diklofenak tedavisi 28 gün ile sülük tedavisi karşılaştırılmıştır. Sülük tedavisi çalışmasında, 4-6 sülükler etkilenen diz bağlanmıştır. Sonuç sülük tedavisi olan hastalarda diklofenak yapılanlara göre daha iyi 7. gün boyunca daha az ağrı olduğunu gösterdi. Sülük tedavisi grubu izlem 91 gün boyunca fonksiyonu, sertlik ve toplam artrit belirtileri faydaları gösterdi.

Sülük Tedavisi ve Artrit

Bizim eklemler serbestçe ve ağrısız hareket etmek eklem sıvısı gerekir. Bir eklemi oluşturan kemiklerin eklem yüzeyleri yağlama membranlar ile kaplı.Küçük zar kesesi veya bursa, en eklem kemikleri arasındaki boşlukta meydana gelir. Bu sinoviyal sıvı kayganlaştırma salgılar, çünkü eklem astar Bu zarlar sinovyal zarlar olarak da bilinirler. Artrit hastası insanlar hareketi ağrıya neden daha az eklem sıvısı var. Kemiklerin kenarları yanı sıra, aynı zamanda kıkırdak daha önce acı ortak daha fazla hassasiyet ekleyerek, bozulabilir. Bu doku zedelenmesine bağlı inflamasyona neden olan ve uzun süreli, tedavi edilmezse artrit deformiteler yol açabilir.

Nasıl Artrit miyim Sülükler Yardım?

Sülükler tükürük artrit tedavisinde yardımcı olur. Bir anti-inflamatuar olarak hareket bdelins ve eglins denir bileşikleri bazıları bir eklem enflamasyonu azaltır tükürük birçok madde, ve bileşikleri, vardır.

Yanı sıra anti-inflamatuar bileşenleri, tükürük de ağrı duygusunu eklem hissedilir ve aynı zamanda bir damar genişletici olarak hareket eden bir histamin-benzeri maddeye sahip olan bir anestezik bir bileşeni vardır. Asetilkolin, sülük tükürük başka bir bileşeni de bir vazodilatör.

Kaplar [genişletmek] dilate zaman, ağrı ve iltihaplanma neden olan bileşikler yıkayarak, bu nedenle, kan akışını arttırır, çünkü bu artrit tedavisinde önemlidir.

Artrit için Sülük Tedavisi Frekans

Tüm durumlarda bireysel, ancak ortalama, tıbbi sülük tedavisi genellikle yaklaşık altı hafta boyunca haftada üç kez yapılır. Eklem ağrısı ve iltihabı iyileşme ilk birkaç seans içinde fark edilecektir. Bu artrit tedavisinde güvenli bir yoldur, ama aynı zamanda uzun yıllar boyunca bu hastalığın tedavileri biri olmuştur sadece.


22. Deri Hastalıkları için Sülük Tedavisi

cilt hastalıklarıDeri enfeksiyona karşı vücudun savunma birincil hattıdır. Epidermis, dermis ve Hipodermis, cilt hücreleri, kılcal damarlar, ter bezleri ve kıl köklerinin oluşan - cilde üç ortak katmanları vardır.

Ortak deri hastalıkları genellikle iki üst tabaka, epidermis ve dermiş meydana gelir. Deri genellikle birkaç gün sonra tutuyor, ama daha karmaşık cilt hastalıkları hipodermis düzeyde köklü ve bu tedavi daha zor çünkü Komplike cilt hastalıkları kolayca tedavi edilir. Bazı cilt hastalıkları tedavi edilemez ve remisyon ve alevlenme sadece konu işlenir; onlar vesilelerle boşta kalır ve zaman zaman alevlenir, olduğunu.

Zona tedavi Hirudoterapi

Zona [Herpes Zoster] erişkinlerde viral bir deri hastalığıdır ve nedeni çocukluk çağında suçiçeği nöbetinden gelen uyuyan viral madde artığı erişkinlik reaktivasyonuna oluşur. Çiçeğine ömür boyu bağışıklık yaygın konuşulan olmasına rağmen, bunu neden virüsler kendilerini canlandırma ve bağışıklık sistemi zayıf olduğunda inflamasyon, ağrı ile sonuçlanan, zaman zaman zona bir saldırı neden duyusal sinir hücrelerinde yıl boyunca uykuda yalan, ve bir olabilir küçük deri kabarcıklar döküntü.

Herpes zoster cilt tezahürü ciddi değil, ancak altta yatan sinir iltihabı neden ağrı haftalarca süren şiddetli olabilir.

Zona tedavisi nevralji [bir sinir yolu çevresinde şiddetli ağrı, kronik] gibi yayınlamak enfeksiyon komplikasyonları genellikle vardır, çünkü sadece ağrı şiddetini ve süresini sınırlamak için tasarlanmıştır. Sülükler tükürük analjezik [ağrı kesici] etkileri olan bir madde içerir. Ağrı kesici genel ağrı giderici tablet daha güçlü ve daha uzun süreli olduğu bilinmektedir.

Şımartın Hirudotherapy Çıbanlar

Kaynar deride derin enfeksiyonlardır. Bir çıban kırmızı bir alan olarak başlar ve yavaş yavaş ihale ve sağlam olur. Bir 'göz' merkezde formları ve beyaz kan hücreleri, ölü bakteri ve proteinler oluşur pus adı sarı bir sıvı içerir.

Sülük tedavisi sırasında sülükler kaynatın göz üzerinden doğrudan yerleştirilir, böylece irin doğrudan besler ve aynı zamanda, diğer sülükler toplanmış kan vücuttan atılmasına alanı etrafında yerleştirilmiş olacaktır. Toplanmış kan hassasiyet açan, basınca neden olur ve ağrı hastayı rahatlatmak olacaktır, çünkü bu önemlidir.

Sedef hastalığı için Hirudoterapi

Hirudotherapy ile tedavi ve kayda değer bir hastalıktır Sedef edilebilir birçok deri hastalıkları vardır.

Sedef hastalığı cilt hücrelerini çok hızlı bir şekilde kendilerini değiştirmek oluşur ortak bir cilt hastalığıdır. Orada birçok farklı türleri vardır, ama en yaygın kronik plak sedef. Sedef hastalığı oluşur neden önlemek için oldukça imkansız kılan bilinmiyor. Ancak, birçok şey cilt hasarı, boğaz ağrısı / göğüs enfeksiyonları, bazı ilaç tedavileri, güneş yanığı ve hatta stres gibi durumu, tetiklemek için düşünülmektedir.

Tüm gelebilir umutsuz olarak, antik doktorlar sedef gibi cilt hastalıkları sonucu iyileştirmek için Hirudotherapy kullanarak edilmiştir. Havuza alınan kan emen sülükler için yararlı değil sadece, kendi tükürük da [aşırı cilt hücrelerinin kalın tabakalar üzerinde çoğalarak bakteri kapalı kavgalar] bakterisidal olan aktif maddeler içerir. Sülük tükürük diğer maddeler de hastaların fark rahatlama veren, cilt hücre üretimi kademeli yavaşlamasına neden.


0 Yorum - Yorum Yaz

TIBBİ SÜLÜK    04.10.2011Tıbbi sülük   

sülük siparişi alınır, sülük satışı  siparişi için çağrı bırakın geri dönerim

 sülük satışı cafer arı 05357616067  sülük tedavisi yardım edilirTıbbi sülük Hirudo medicinalis, tanınmış üyesi olan kurtları yüzyıllardan beri, tedavisinde tıp gibi o kullanılır hastalıkları çeşitli. Doğal aralığı Minor Avrupa, Kuzey Afrika ve Asya ve gereğidir erişilebilir kolayca Macar sülük gibi şaşkın sülükler tedavi etmek için kullanılır.

Dışarı vücut bardak üzerinde emme iki yardımıyla hareket tıp sülük su içeri biter Yetişkin hayvanların çizim geri 15 olan gergin için cm uzunluğunda ve parlak bir ışık görülüyor. Hirudo medicinalis düz lekeler üzerinde siyah sırt ve karın karnına Macar sülük, aksine, şerit kırmızı, renkli zeytin yeşili bir kahverengimsi yeşil. Sülükler yaşamış olan uzun: Onlar olgun 30 yaşında, sadece eski ve daha yukarı yaştaki üç!

sülükler rağmen çift cinsiyetli , onlar hayvanlar gereken bir seks ortakları ve diğer kan cins genç ve üretmek. Çiftleşme sonrasında yumurta su, saklandığı dışında 20 kadar ve koza içine döndü. kuluçkalık sonra değil, aynı zamanda kurbağalar, yem genç sülükler küçük omurgasızlar yedikleri veya suck, suck onlar.

Sülükler ve sonra onların tükürük aufzubeißen acı bir ağrı kesici kullanarak cilt memelilerin cilde sıkı emmek. onların kıstırma araçları ile bir kaç saniye bile kalın sığır derisi nüfuz. Sonra, kan beş kez kendi vücut ağırlığı yaklaşık 30 dakika içinde bir sülük emmek!

Tıbbi sülük ve beslenme sırasında daha fazla kan kalınlaşır yutulan su deri yoluyla atılır. Sucked kan bakterilerin yardımıyla kurtları gövdesinde korunur, sülük artık yiyecek almak bir yıla kadar takip edilmelidir.

Tıp ve alternatif tıp 

Ama antikoagülan dahil, yara 20 farklı maddelerin civarında sülükler gelen tükürük tarafından hirudin veCalin . malzemeler de bu etki inflamatuar birlikte olan anti-in sülük olan etkileri önemli bir tıbbi tedavi sonuçları Eglin . Eglin dindirebilir ağrı ve inflamasyon-z. osteoartrit gibi. Ancak, diğer tüm maddelerin kesin etkisi bilinen henüz değil. ulaştıktan sonra sülük doygunluk kendisi düşer gelen ev sahibi.

bir etkin madde olarak hirudin kullanımı spor albüm üretimi için, sülükler kullanılmaktadır. sülük tükürük özleri ile, kan dolaşımını teşvik etmek ister kozmetikler de vardır. Tükürük hayvanları öldürmeden aldı.
Tedavi aşağıdaki şikayetler ile alternatif tıp bilinir:
• kan pıhtısı ve morarma- 
• varis, flebit, vasküler kalsifikasyon- 
• Romatoid artrit ve eklem aşınma-like- 
• Kas spazmları, zorlama ve burkulmalar, 
• Sırt ve Başağrısı 
• Adet bozuklukları ve kulak çınlaması.

Ayrıca, araştırmacılar parmak anlamlı olarak daha etkili geleneksel ağrı kesiciler fazla eklemde artrit ağrısı ile ilişkili eklem iltihabı rahatlatmak sülükler Duisburg-Essen Üniversitesi, ispat etmek mümkün olmuştur. Hatta diz artrit sülükler ile başarılı bir şekilde tedavi edilebilir.

Link direkt zu diesem Post in die Zwischenablage kopieren...    Mesaj: 1684 | Rank: Queen sevgiliyialıntı - değiştir ]
28.12.2009, 19:00 saat 

KleineHexe besucht im Moment nicht das Board.KleineHexe eine private Nachricht schreibenküçük cadı Seviye: 34 
Aktivite: 87/839
Popülerlik: 561/21606
Deneyim: 58%Cuma 06 Kasım 2009 -

Rönesans şifa sanatı:
Sülük dönüş


Dünyanın en büyük hayvancılık tesisi için sülükler Rusya'da hekimlerin artan talep görür. Sülükler yardım yüksek tansiyon , artrit, çürükler ve detoksifikasyon.

Natalia Lepjoschkina kanın haftalık "çocuk" sıcak inek gülümser gibi onu üç beslemeleri, yıkar gözlük dolu büyük ve: "vardır! mutlu ve tam Onlar"Hayvanlar Merkezi Sülük her yıl Uluslararası Sağlık sülükler ait üç milyon Udelnaya yetiştirilmektedir. 1937 Moskova yakınında kurulan, bitki belirtilen bunun kurtları yeni potansiyel beri bilim adamları var keşfedilen, talep tüm dünyada giderek artan bir porsiyon sonra büyük sülük çiftlik!

 
sülükler kullanımı şifa bir bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntemdir-

Moskova Udelnaya birkaç kilometre güneydoğusunda ıslah tesisin bina cam kaplar içinde farklı aşamaları sülükler binlerce yüzen dev metal raflar, doludur. hangi çiftçi ideal mekan, ısı ve ışık koşulları için özel "çift oda" sağlamak hayvanların üreme için. mavi Smocks ve beyaz önlükleri Kadınların yetişkin tesadüftü yumurta kadar her sülük yaşam döngüleri ilgileneceğim.

Kozmetik Cerrahi sülük üzerine yemin ediyor

Batılı hükümetler ve hatta Hollywood yıldızlarının yardım iyileşmesi sanatında rönesans bir yıl içinde son asalakları kan var. Daha önce uzun yıllar sonra için hoş Ortaçağ kalıntısı bir edildi. Derginin ABD Göre Hemşirelik Dergisi Amerikan tekrar ve rekonstrüktif cerrahi estetik için sülük tedavisi öncelikle atlattı. Hatta hastalıklar ile bazı kan ve doku o kullanılır. 2004 yılı raved hakkında son Moore aktris Demi ABD, sülükler gördüm ABD hükümeti için tıbbi yardım, onlar detoksifikasyon var sülük terapisi için bir Avusturya yapıldı!

"Şimdi bu şifa bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntem bir ise," diyor yönetmen yönetmek Gennady Nikonov , "sülük ortaya daha sırlarını onun daha fazla!" Daha önce, insanlar Sun inanılan biraz kötü berbat yaratıklar olurdu kan hasta ve iyileşmek Modern bilimin maddeler vardır aktif kokteyl şimdi bütün bir tane buldum da dahil olmak üzere, ana onların kan dolaşımına ve dönüştürmek sülük hirudin pıhtılaşması, kan engeller.

1990 yılından bu yana, üretim on kat arttı

bunlar moda zaten antibiyotik gelişiyle nedeniyle Batı'da olduğu gibi Udelnaya içinde yetiştirme sistemi, eczane teklif Ayrıca sülük olduğu Sovyetler Birliği, kendi varlığını borçludur. Sovyetler Birliği ve onun merkezi kontrollü ekonomisinin çöküşü 1991 yılında zor zamanlarda damızlık çiftlik çöktü: "O zaman ücret ve bina için para düştü vardı!" Nikonov hatırlıyor. Ekonomik büyüme ve artan talep kurtarma getirdi: erken 90-ies on kat üretim artışı beri.70 2007 Jubilee, hatta bir anıt onların kurtları üreme şirket bitki: bronz bir mermer sütun için bahçede şimdi rüzgarlar kurtları!

Bu arada, şirket ayrıca sülükler bakım ürünleri cilt satıyor. marka için şampuan veya yüz kremi Biyoenerji sülükler işlenir. "Sülük kozmetik onu döşemek aksine iyileşmek, geleneksel kremler içinde cilt ve adil değil!" Emek lideri diyor Jelena Titova . Ayrıca infertilite, jinekolojik sorunlar ve diş ağrısı sülükler Rusya'da vardır tanınan!

Onun personeli, öğrenciler, basit bir yöntem ile garantili yetiştirme merkezinin iyi bak: Her çalışan sülükler bir çöp doğumdan itibaren her durumda sorumludur. Çok çalışan ve bu nedenle tesiste 25 yıl süreyle istihdam edilmektedir yılda 100.000 'den fazla kurtları yükseltir Lepjoschkina gibi "kendi kurtuluş solucanlar" ile duygusal bağları geliştirmek. Diye vurguladı: "Onlar neredeyse bizim çocuklarımızdır!"
bir dahaki sefere, küçük cadı kadar

Link direkt zu diesem Post in die Zwischenablage kopieren...    Mesaj: 1684 | Rank: Queen sevgiliyialıntı - değiştir ]
28.12.2009, 21:51 saat 

KleineHexe besucht im Moment nicht das Board.KleineHexe eine private Nachricht schreibenküçük cadı Seviye: 34 
Aktivite: 87/839
Popülerlik: 561/21606
Deneyim: 58%

Görüntülerin Serisi:

Sülük
Sümüksü, iğrenç, ama şifa


 
O ve bir kan emici parazit olup, bu nedenle önyargılı bol dolu-

 
İnsanlarda kullanımı, anti-antibakteriyel ve antikoagülan etkileri, inflamatuar imajını sahip yoksul olduğu bilimsel kanıt olmamasına rağmen-

 
gördükleri zaman birçok kişi nefret hissediyorum hayvan sadece kaygan

 
Değil, kendi cilt emilir olduğu gibi bir hayvanın fikir belirtmeyi

Link direkt zu diesem Post in die Zwischenablage kopieren...    Mesaj: 1684 | Rank: Queen sevgiliyialıntı - değiştir ]
28.12.2009, 22:05 saat 

KleineHexe besucht im Moment nicht das Board.KleineHexe eine private Nachricht schreibenküçük cadı Seviye: 34 
Aktivite: 87/839
Popülerlik: 561/21606
Deneyim: 58%

Görüntülerin Serisi:

Sülük
Sümüksü, iğrenç, ama şifa


 
Bahsediyoruz sülükler -

 
Of 600'den fazla farklı muhtemelen Egelarten olan tıbbi sülük Hirudo medicinalis, en bilinen temsilcileri-

- 
O ve 15 cm uzunluğunda sık sık olağanüstü bir çizim ile donatılmıştır. Tıbbi sülük türleri oldukça onların görünüşte değişkendir. Yapabilirsiniz sarı, zeytin yeşili, ya da onun koyu kahverengi

 
Kelime sülük tiksinti dan değildir. Hayvanlar kelimesi Yunanca borçlu isimlerini echis , "küçük yılan" anlamına gelir-

Link direkt zu diesem Post in die Zwischenablage kopieren...    Mesaj: 1684 | Rank: Queen sevgiliyialıntı - değiştir ]
28.12.2009, 22:15 saat 

KleineHexe besucht im Moment nicht das Board.KleineHexe eine private Nachricht schreibenküçük cadı Seviye: 34 
Aktivite: 87/839
Popülerlik: 561/21606
Deneyim: 58%

Görüntülerin Serisi:

Sülük
Sümüksü, iğrenç, ama şifa


 
bilinen ve deneyimli hem de alternatif ve geleneksel tıp varlığında bir Rönesans antik zamanlarda tıbbi amaçlar için sülükler kullanımı

 
Göze çarpmayan hayvanlar dünyaca tanınan ve bilerek. Olması gerektiği romatizma, zona, kulak çınlaması, fronkül mastit, artrit, yüksek tansiyon, angina pektoris

- 
... Safra kesesi iltihabı, tromboz, dolaşım bozuklukları ve ilgili bozukluklar yardımcı olur. Kronik hastalığı olan bazı hastalarda sülükler bir tedavi bir kür son umut-

Link direkt zu diesem Post in die Zwischenablage kopieren...    Mesaj: 1684 | Rank: Queen sevgiliyialıntı - değiştir ]
28.12.2009, 22:25 saat 

KleineHexe besucht im Moment nicht das Board.KleineHexe eine private Nachricht schreibenküçük cadı Seviye: 34 
Aktivite: 87/839
Popülerlik: 561/21606
Deneyim: 58%

Görüntülerin Serisi:

Sülük
Sümüksü, iğrenç, ama şifa


 
Özellikle plastik ve kozmetik cerrahi giderek daha kullanılmaktadır başarıyla sülük-

 
hayvanların sırrı şifa da tükürük, onların Tükürük denir. O Bdellin, Calin, Eglin ve hirudin içeren 20'den fazla farklı maddeler de dahil olmak üzere. Bu bileşenler, koagülasyon özellikle anti-inflamatuar ve etkileri vazodilatatör olan

 
Bilim henüz insanlar, bütün parçaların tam etkisini açıklayacak olamazdı. Bu maddelerin kombinasyonu sülük tükürük, insanlar üzerinde iyileştirici etkisi yapar inanılıyor-

 
hayvanların tükürük çok yönlü terapötik kullanım sülükler tarafından, merhem üretimi için kullanılır, bazen de "yaşayan eczane" olarak tanımlanmıştır

Link direkt zu diesem Post in die Zwischenablage kopieren...    Mesaj: 1684 | Rank: Queen sevgiliyialıntı - değiştir ]
28.12.2009, 22:31 saat 

KleineHexe besucht im Moment nicht das Board.KleineHexe eine private Nachricht schreibenküçük cadı Seviye: 34 
Aktivite: 87/839
Popülerlik: 561/21606
Deneyim: 58%

Görüntülerin Serisi:

Sülük
Sümüksü, iğrenç, ama şifa


 
Sülükler sürdürülebilirlik bile onların asalak yaşam görünüyor doğanın gerçek şaheserdir. tükürük özel kokteyl ve ağrısız ısırık konak hayvan zarar vermez. Aksine, soğutucu içinde aktif maddeler olabilir Egelspeichel hayvan veya yararlı insanlar için pek çok açıdan-

 
aslında hayatı için ihtiyacı olduğu bir sülük sadece çok kan içiyor. Tek bir kan unu, yeterince için 1-2 yıldır-

 
Sülükler vücudun her iki ucunda asalakları var. Bu onlara su ve onun ana serilir gözler dışına geçmenize olanak tanır. Iki ağız ve gözleri beş çift var-

 
memeli cilt içine almak için, nispeten ağrısız lokma tekniğine sülükler geçerlidir: o deri dikkatle yaklaşık 80 Kalkzähnen, her biri üç yıldız şeklinde testere şerit ile yarı ızgaralar olduğunu

Link direkt zu diesem Post in die Zwischenablage kopieren...    Mesaj: 1684 | Rank: Queen sevgiliyialıntı - değiştir ]
28.12.2009, 22:39 saat 

KleineHexe besucht im Moment nicht das Board.KleineHexe eine private Nachricht schreibenküçük cadı Seviye: 34 
Aktivite: 87/839
Popülerlik: 561/21606
Deneyim: 58%

Görüntülerin Serisi:

Sülük
Sümüksü, iğrenç, ama şifa


 
... Sonunda kan ulaşmak için. Yaklaşık 30 dakika süren beslenme sırasında, sülük yara içine onun salya iyileşiyor. Bundan sonra, kurtları sadece bırakabilirsiniz-

 
boyutuna ve kan iki ve on mililitre arasında uyum bağlı bir sülük. Bu on kat, kendi vücut ağırlığı

 
Bir sülük tedavisi, genellikle daha fazla hayvan aynı anda kullanılır. Hayvanların kullanımı için etkilenen alanların çevresinde, ancak doğrudan damarları iltihabı siteleri, ya da gelmez-

- 
Bir sülük tedavisi yaklaşımı ise oldukça basit olmasına rağmen, hastaları, sülükler kendilerini başlamalı ancak yetkili ve uzman terapistler arıyorlar. tedavi önemlidir sonra hem doğru vücut bölgesi için, ve enfeksiyon sonradan değilse yara bakımı-

Link direkt zu diesem Post in die Zwischenablage kopieren...    Mesaj: 1684 | Rank: Queen sevgiliyialıntı - değiştir ]
28.12.2009, 22:46 saat 

KleineHexe besucht im Moment nicht das Board.KleineHexe eine private Nachricht schreibenküçük cadı Seviye: 34 
Aktivite: 87/839
Popülerlik: 561/21606
Deneyim: 58%

Görüntülerin Serisi:

Sülük
Sümüksü, iğrenç, ama şifa


 
sülük tükürük kan inceltici ilaçlar olarak, bir yara kan on saate kadar izin. Çok nadir durumlarda, alerjik reaksiyonlar mümkündür. Tarih ve ilgili kişinin klinik tablonun, terapist veya bir sülük tedavisine karşı karar vermeden önce, tam olarak bilmeniz gerekir

- 
Ekli bir sülük hiçbir şekilde ciltten zorla alınmalıdır. hijyen nedenlerden dolayı, hayvanların bir tedaviden sonra öldürdü olmalı-

 
Bir sülük tedavisi nispeten ağrısızdır. ısırık site Sadece de kaşıntıya bir sivrisinek ısırığı benzer oluşabilir-

Link direkt zu diesem Post in die Zwischenablage kopieren...    Mesaj: 1684 | Rank: Queen sevgiliyialıntı - değiştir ]
28.12.2009, 22:52 saat 

KleineHexe besucht im Moment nicht das Board.KleineHexe eine private Nachricht schreibenküçük cadı Seviye: 34 
Aktivite: 87/839
Popülerlik: 561/21606
Deneyim: 58%

Görüntülerin Serisi:

Sülük
Sümüksü, iğrenç, ama şifa


 
tedavisi için sadece kültürlü sülük kullanılır

 
19. yüzyılın ilk yarısında sülükler aşırı kullanımı nedeniyle Yüzyıl, doğal kaynakların çok tür bugün tehlike altında olduğunu azaltılmış

 
Dolayısıyla bu, sülük, ülkeleri de dahil olmak üzere Almanya Avrupa çok, içinde doğa ve onay vahşi mayıs ayında özel sadece CITES toplanmıştır. Ne 


Bu sayfada üyelere özel yazılar bulunuyor. üye girişi yaparak bu yazıları görüntüleyebilirsiniz.

Burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.
Burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.Göz Hastalıkları ve Sülük Tedavisi

Hiç atalarımızın tıbbi sorunları ile ilgili merak ettiniz mi? Pek çok önemli tıbbi devrimler sadece yüzyıl geçmiş Türk sırasında ve prosedürleri tedavi ve ilaç getiren için geçti bize soru ne.

adları gibi ama diğer Hirudotherapy tarafından halk sevk edildi da tedavi tüketiciler gibi sülük bilinen kurmaya çalışan ve katliam, kanama temelde, bu tedavi medikal sülükler için kullanılması anlamına gelir ve hastalık çeşitli tedavi için kullanılan bir tek bizim atalarımız yöntemleri

Tedavi sırasında gösterilen Leeches

tedavisi sırasında gösterilen leeches 
çeşitli koşullar

sülükler Avrupa nakit (Hirudotherapy adını alır hangi) uzun tıbbi amaçlar için kullanılmıştır. Sülük tedavisi oturum tarih onu birkaç sülükler içinde geri 1800'lerin kullanılan terapistlerin genellikle sülük.Sülükler kan 15'e kadar 10 ml tüketebilirsiniz ve büyüklükte dramatik genişletin. Bir kez tam, otomatik, ancak vücut düşmek yöntemleri farklı kullanılarak temizlenebilir olabilir. tekniği kullanılan bir su tuz uygulayarak tuz ya da, ama bu enfeksiyon yapabilirsiniz riski yüksek oluşturur kadar kan kusma sülük.

Bu nedenle de son derece yararlı çeşitli koşullarda tedavi yapma Hirudotherapy için birçok faydası vardır. Isırdığında bir sülük, onun tükürük kan'ın hasta enjekte. Bu tükürük gerek besin onlar gerekli kan akımı ve organ mahrum gemi, ve böylece kan pıhtı bir nedeni çok önemli seyahat dolaşımı sayesinde genel oluşumunu içeren pıhtı önleyici, blok olabilir, Hirudin sahip bir hemodilüsyon etkisi antikoagülan ve. Bu iskemi neden olur ve sonunda, organ yetmezliği dahil. patlama emboli akciğer veya kalp olabilir bu, ölümcül eğer organ ilgilenmektedir inme nedeni beyin, kalp veya akciğer gibi olabilir.

eylem Sülük Tedavisi

tedavisi sırasında gösterilen leeches 
çeşitli koşullar

Hirudin siziiiiiiiiii zamanda akış kan riskleri ile durgun yardımcı'nın azaltmak kan kalınlığı önlenmesi akımı ve kan en uygun, böylece teşvik.

Sülük Tedavisi periorbital Hematom için

sülük tedavisinin en önemli özelliklerinden biri sülükler toplanmış kan çıkarma var yeteneğidir. O da hematom davanın bir periorbital tüketiciler gibi bir kan toplanmış ölçmek için tahliye muhafazakar bir yardımcı olarak özellikle işe, etkisi anti-ödematöz.

Tedavi sırasında gösterilen Leeches

tedavisi sırasında gösterilen leeches 
çeşitli koşullar

tutmak en az bir iç kanama oluşturur vücut o kan Göz çevresi hematom kese - gözlerin etrafında hematom. durumlarda tr Ancak erir kese sonunda kan, durumlarda bazıları değişiklik yok devam edebilir göstermek büyümek ya. kan kese geçmezse, o zaman cerrahi müdahale gerekebilir.

ortak arasında boksörler kesinlikle büyük bir miktar sonra genellikle ortaya bir şey ve basınç veya d vardır alanı olmuştur uygulanır. Bu olarak bilinen gözler, daha halk tarafından gösterildiğinde bir mavimsi yeşil çevresinde renk değişikliği 'siyah göz.' Alanında bu kan toplanmış kaybolması ve özellikle yavaş birkaç bir gün birkaç sürebilir ve hafta.Sadece, ama çirkin o baş ağrısı ve neden olabilir hafif sersemlik.

Sülük tedavisi birkaç gün sadece bir olabilir kaybolur sonra renk değişikliği-yeşil mavimsi çevresinde gözleri kan toplanmış hemen tahliye kullanılabilir.

Göz Diyagramı

Glokom önleyin İlerleme

Glokom mizah vitreus geri emiliminin çok şey de gerçekleştiğinde orada bir durum üretimin çok yavaş ne zaman orada bir ya da vitreus. Vitreus gözleri gibi madde verir beslenmeye IS-jöle, şeffaf.Çok fazla o bununla beraber, yapıları göz teneke olmak sorunlu, nereye sıkıştırma neden artırabilir basınç göz içi. Bu vizyon ve görme yavaş ama bazı kaybı bulanık kademeli neden olur.

Glokom gelişme riski olanlar az hastalığı, şeker hastalarının yaş üstü insanlar, 40 ve aile öyküsü bir kişi ile. tespit varsa ve erken aşamalarında tedavi, glokom ve kontrol edilebilir bir vizyon kaydedilebilir.

Sülük tedavisi bu hastalığın ilerlemesinde yardımcı olabilir. ve sülükler kullanımı göz akış kan oranı ile azaltmak vitreus üretim göz azaltır mizah içindeki basıncı azaltır ve böylece. alt alan genel basınç kan ve Sülük tedavisi mizah vitreus reçete tıp göz uzmanları] için üretimi azaltmak [bağlantılı olarak ilaç olduğunu Oftalmoloji ve eğer glokom hastalarının yardımcı olabilir bu nedenle bu aralıklarla düzenli ve fiiil yapılan bir işlemdir.

Kan farklı tedavilerden sonra sınırdışı

Kan farklı tedavilerden sonra sınırdışı

Göz enflamasyonu önleme

sülük tedavisi yararlı olabilir bir başka alan göz iltihabıdır. Koriyoretinit [göz iltihabı ile retina koroid ve], konjonktivit [gözler onu iki konjonktiva iltihabı bir veya] Keratit ve schleritis hangi gözün kornea, göz önünde bir parçası haline gelir] iltihaplı [[şart olarak bilinen sklera etkiler, kaplama göz dış beyaz] hastalığı ciddi bir iltihabi hastalıklardır sadece inflamasyon bazı göz.

Göz iltihapları etkilenen bölgede kan ve diğer kan bileşenleri havuzu eğilimindedirler. Bu bölgenin yanlış veya hasar olduğunu ne olursa olsun düzeltmek için çalışırken, öyle vücudun doğal yanıtı. Ne yazık ki, kan çok çok havuzu ve göz içi basıncında anlamlı bir değişikliğe neden bu baskı parçaları hasar diğer nedenleri ve sıkıştırma.

Sülük tedavisi sırasında kan ve böylece iltihap azaltıcı, dışarı emilir. Bu komplikasyonlar inflamatuar Juarez azaltır neden bir azalma basınç.

Hirudotherapy de canlılık ve yenilenen bir enerji hissi hasta tarafından hissedilen bir gençleştirici etkisi vardır. Bu kan bazı durumların tedavisi ve temizlik gibi hem de gelen ağrı nedeniyle çoğunlukla. açıklamalar vardır, hiçbir gerçek değil hastalıklar göz üzerine gözlemler, yüzyıllardır birçok Sülük tedavisi için kullanılmış olarak yapılmış Tedavisi var gerçekten.

http://www.leechestherapy.com/eye_diseases.php
Göz hastalıklarının tedavisinde Leeches. katarakt, glokom, iridosiklit ve ev St Petersburg de sülükler ile diğer göz hastalıkları tedavisi.

Göz hastalıklarının tedavisinde, tıbbi sülükler ve Pose, glokom ve yetişkinlerin bir saldırı rahatlatmak ve küçük çocuklar, konjenital glokom bile bebekler.

akut hastalık sürecine girudoterapevt yılında kendisi sülükler için alan ve evreleme nokta tanımlar. sülükler göz kapaklarının çevresinde koyduğunuzda, görme geliştirir katarakt gelişimini durdurur. Bu ve diğer birçok hastalığı kan dolaşımını artırmak mümkün olduğunu, olarak bilinen, gözleri yetersiz kan akımı ve yüzen "doğal şifacı" sonucu ortaya çıkar. bazı durumlarda tapınaklar üzerinde sülükler, tablosu tamamen beyinde damar iyileşti, onu iyi bir beslenme yardımcı olur.

biyolojik olarak aktif bölgeleri ve belirli bir hastalık için sülükler bağlanma noktalarının doğru seçimi oluşan Terapötik etki girudoterapii, yetkin doğru nokta seçmek için, rejim yapmak doktor girudoterapevta görevidir.

 

sülüğün yan etkileri ile ilgili aramalar

sülük tedavisinin yan etkileri

sülüğün faydaları

sülüğün zararları

sülüğün varise faydaları

sülüğün zararları resimleri

sülüğün yan etkileri

sülüğün yararları

sülüğün faydaları

sülüğün zararları nelerdir

sülüğün faydaları ve zararları

sülük zararları

sülüğün zararları

sülüğün yararları

sülük tedavisi

sülüğün faydaları nelerdir

sülüğün faydaları ve zararları

sülük ün faydaları

sülük tedavisi video

sülük tedavisi nasıl yapılır

sülük tedavisi varis

gözde sülük tedavisi

suat arusan sülük tedavisi

sülük tedavi merkezi

sülük satışı

hacamat

sülük tedavisi?‎ - 3 gönderi - 8 Oca 2012
Sülük tedavisi?‎ - 1 gönderi - 29 Eki 2011
Glokom - Göz tansiyonu için sülük tedavisi video - Sülükle tedavi‎ - 2 gönderi - 7 Mar 2009
Sülük tedavisinde enfeksiyon kapma riski var mıdır ? sülük tedavisi nasıl yapılır

sülük tedavisi varis

sülüklü göl

sülük tedavisi video izle

sülük tedavisi yapma videosunu izle

sülük tedavisi türkçe

sülük satışı

kısaca sülük nasıl vücuda yapıştırılır

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Sonraki

sülük tedavisi türkçe blog

sülük tedavisi video

sülük varis tedavisinde

sülük tedavisinden sonra

sülük varis tedavisi

liken planus sülük tedavisi

tıbbi sülük

sülük yapıştırmak

sülük tedavisi türkçe

sülük yapıştırma

sülük tedavisi

sülük tedavisi video

sülük tedavisi nasıl yapılır

sülük tedavisi varis

gözde sülük tedavisi

suat arusan sülük tedavisi

sülük tedavi merkezi

sülük satışı

hacamat

sülük tedavi merkezi ümraniye

sülük tedavisi nasıl yapılır

sülük tedavisi

dr suat arusan sülük tedavisi

sülük tedavisi manisa

sülük tedavisi video

ankarada sülük tedavi merkezi

manisa sülük tedavi merkezi

sülükle tedavi merkezleri ankara

sülükle tedavi merkezleri

ankarada sülük tedavisi

sülük tedavisi ankara

sülük tedavi merkezi

sülükle tedavi merkezleri istanbul

sülükle tedavi manisa

sülükle tedavi merkezleri ankara

dr suat arusan sülükle tedavi

sülükle varis tedavisi

manisa sülük tedavi merkezi

sülük tedavi merkezleri

sülük tedavi merkezi

sülükle tedavi merkezleri istanbul

sülükle tedavi manisa

sülükle tedavi merkezleri ankara

dr suat arusan sülükle tedavi

sülükle varis tedavisi

manisa sülük tedavi merkezi

sülük tedavi merkezleri

sülük tedavi merkezi

sülükle tedavi merkezleri istanbul

sülükle tedavi manisa

sülükle tedavi merkezleri ankara

dr suat arusan sülükle tedavi

sülükle varis tedavisi

manisa sülük tedavi merkezi

sülük tedavi merkezleri

dr suat arusan manisa

uz dr suat arusan

dr suat arusan grip çayı

suat arusan video

suat arusan telefonu

sülük tedavisi manisa

dr suat arusan iletişim

dr suat arusan kimdir

dr suat arusan manisa

suat arusan sitesi

suat arusan iletişim

suat arusan telefonu ankara

suat arusan ankara

suat arusan sülük tedavisi

doktor suat arusan

suat arusan manisa

doktor suat arusan manisa

dr suat arusan manisa

suat arusan telefonu

dr suat arusan

suat arusan sülük tedavisi

doktor suat arusa

doktor sülükler

doktor suat arısan

doktor sülükler hayat veriyor

doktor sülükler video

doktor suat arusan

doktor sülük

doktor sülükler suat arusan

doktor balıklar

doktor sülükler tedavi

doktor sülükler sülük

dr sülükler

doktor sülük

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

tıbbi sülük tedavisi

medikal sülük

sülük tedavisi

sülük yetiştiriciliği

sülük toplama

doktor sülükler

tıbbi sülük

sülük tedavisi video

tıbbi sülük tedavisi

medikal sülük

doktor sülük

sülük nasıl toplanır

sülük nasıl tutulur

sülük fiyatları

sülük toplama

tıbbi sülük tedavisi

doktor sülük

sülük yetiştiriciliği

tedavi amaçlı sülük

sülük tedavisi alerji

sülük tedarik

sülük tedavisi merkezleri

sülük alanlar

tıbbi sülük yetiştiriciliği

sülük yetiştiriciligi

sülük yetiştirme

sülük fiyatları

tıbbi sülük tedavisi

medikal sülük

doktor sülük

sülük anatomisi

tıbbi sülük

sülük ilanları

sülük sanayi

sülük ürünleri

sülük tedavisi video

sülük satışı

sülük tedavisi

sülük tedavisi nasıl yapılır

sülük yetiştiriciliği ile ilgili aramalar

tıbbi sülük yetiştiriciliği

sülük yetiştiriciligi

sülük yetiştirme

sülük fiyatları

tıbbi sülük tedavisi

medikal sülük

doktor sülük

sülük anatomisi

tıbbi sülük tedavisi

doktor sülük

sülük yetiştiriciliği

tedavi amaçlı sülük

sülük tedavisi alerji

sülük tedarik

sülük tedavisi merkezleri

sülük alanlar

hacamat nedir faydaları nelerdir

hacamat video

hacamat günleri

hacamatın faydaları

hacamat nerede yapılır

sülük tedavisi

hacamat nedir nasıl yapılır

hacamat nedir ekşi

 

 
Romatoloji    06.11.2011

Romatoloji girudoterapii Hirudotherapy endikasyonları:

Eklem hastalıkları: Artrit mikrokristalin, psöriatik artrit, reaktif artrit, romatoid artrit, osteoartrit, periartiküler yumuşak doku romatizmal hastalıklar, spondilit (ankilozan spondilit) ankilozan. Romatizma.

sistem dolaşım Hastalıkları:

Kardiyak aritmi, hipertansiyon, ateroskleroz, hipertansiyon, hipertansif krizler, bitkisel-vasküler distoni, miyokard infarktüsü, iskemik (koroner) kalp hastalığı, kâlp ağrısı, kardiyomiyopati, cardiosclerosis, kor pulmonale, miyokard, miyokardit, dolaşım yetmezliği, neurocirculatory distoni, perikardit, konjenital kalp defektleri, kalp defektleri, kalp, astım, kalp yetmezliği, damar krizler, angina (anjina pektoris), endokardit satın aldı.

Solunum sistemi hastalıkları:

Aspergilloz, astım, bronşiyolit, akut, kronik bronşit, akciğer enfarktüsü, pulmoner kandidiyazis, plörezi, pnömokonyoz, pnömoni, pneumosclerosis, amfizem bronşit.

sistem sindirim Hastalıkları:

Yetersiz beslenme, Ahil fonksiyonel, mide bauginit, gastrit, gastrocardiac sendromu, hepatit, hepatosis gepatolienalny sendromu, hiperbilirubinemi fonksiyonel, Temel hyperlipemia, hiper fonksiyonel mide, bağırsak dysbiosis, sindirim sistemi diskinezi, dispepsi, duodenit, kabızlık, bağırsak lipodistrofi, kolit, başarısızlık emilim sendromu, sindirim yetmezliği sendromu, kronik pankreatit, karaciğer yetmezliği sendromu, gıda alerjileri, diyare (ishal), portal hipertansiyon sendromu, postgepatitny sendromu, kronik kolesistit, karaciğer sirozu, özofajit, enterit, intestinal enteropati, yemek borusu, ülser, peptik ülser, semptomatik ülserler mide ve duodenum hastalığı.

Ürolojide Hirudotherapy:

böbrek, hidronefroz, gromeluronefrit, hepatorenal sendrom, böbrek içi iltihabı, piyelonefrit, polikistik böbrek hastalığı, renal kolik, böbrek taşı, böbrek yetmezliği, sistit, tsistalgiya ve Amiloidoz. Prostatit.

Cerrahide Hirudotherapy:

Abse, prostat adenomu, aktinomikozis, anevrizma, aterom, bronşektazi, alt ekstremite, varikosel varis ve spermatik kord hidrosel, prolabe rektum, hemoroid, hydradenitis, jinekomasti, fıtıklar, sendrom damping, kolelitiyazis , sivilce, kist ve fistül, ülseratif kolit, kriptorşidizm, kanama, mide ülseri ve duodenal ülser kanaması varis, Mallory-Weiss, Crohn hastalığı, lenfadenit, lenfanjit, mastit, megakolon, donma, yanık, ana tıkanıklığı arterler, mezenterik damarların (abdominal anjina), renal arter darlığı, tromboanjiitis obliterans, Raynaud hastalığı, orchiepididymitis, dolama, dolama, postcholecystectomical sendromu kronik tıkanıklığı, yatak yarası, prostatit, yaralar ve rektum, anal fissür, phlebothrombosis, selülit, furuncle ve fistüller, kolanjit, hidrosel testis membranlar ve spermatik kord, funiculitis, spermatik kordon kisti, hidrosel, testis hypotrophy, mağaraları, priapizm, fibroplasticheskaya sertleşme.

Endokrin ve metabolik hastalıklar:

Diabetes insipidus, diabetes mellitus, dispituitarizm genç, diffüz toksik guatr, endemik guatr, obezite, tireodity.

jinekolojide Hirudotherapy:

(Coleitis), vulvitis, vulvovajinit, dismenore, vulva, yumurtalık kistleri, menopoz, menopoz nevroz, klauroz vulva, uterin kanama, işlevsiz, lökoplaki vulvae, serviks lökoplaki kaşıntı, adrenogenital sendrom, amenore, anovulatuar döngüsü, Bartolini, leucorrhoea, kısırlık, vajinit mastopathy, rahim myom, ooforit, rahim sarkması ve vajinal duvar, PMS (adet öncesi sendromu), salpenjit, salpingo sendromu sklerokistoznyh yumurtalık fibromastopatii, endometriozis, endometrit, endocervicitis, erozyon (serviks mukozal displazi) parametreleri. Endometriozis.

Sinir Hastalıkları:

Araknoidit, Amyotrofik lateral skleroz, Hepatolentiküler hastalığı, hidrosefali, baş ağrısı (tsefalgiya), baş dönmesi, Diensefalik (hipotalamik) sendromu, serebral felç, inme, spinal, menenjit, myastenia gravis, migrenöz nevralji, migren (hemikranya), miyelit, myelopati, konjenital miyotoni ( Thomsen's hastalığı), miyotonik distrofik, mononevropatii, narkolepsi, trigeminal nevralji, yüz sinir neyrorevmatizm zona nöropati, parkinson, Charcot-Marie, hepatik ensefalopati pleksopatii, polinöropati, progresif müsküler distrofi, bel radikülopati, siringomyeli, spinal amyotrofi ve peroneal amyotrofi , spina bifida (Spina bifida), tremor, funikulyarny myelosis, kore, kafa travması, Adie sendromu, viral ensefalit, epilepsi.

Cinsel Bozukluklar

Iddia edilen cinsel bozukluklar, cinsel nörohumoral bozukluklar (hiper), Penis ve sevişme döngüsü bileşenin bozuklukları, sevişme döngüsünün ejakülasyon bozuklukları bileşeni, belirli bir kadın cinsel bozukluklar (cinsel soğukluk, anorgazmi, vajinismus).

Dermatolojide Hirudotherapy:

Aktinomikozis cilt, saç dökülmesi, atopik dermatit, balanoposthitis, siğiller, vitiligo dermatit, iktiyozis, kandidiyazis, kaşıntı, genital siğiller, pyoderma, prurigo kırmızı düz, pitiriazis, saçkıran pembe mikrosporiya (prurigo), sedef herpes gerçek, rosacea pemfigus , rubrofitiya, sebore, ilaç reaksiyonu, trichophytosis, akne vulgaris (junior), kabuklu saçkıran (uyuz), egzama, atlet, Eritrazma.

sistem kas-iskelet sistemi Hastalıkları:

ayak, Dupuytren kontraktürü, eklemler, tortikollis, osteomiyelit, iç yaralanmalar, göğüs boşluğunun yaralanmaları, karın yaralanmaları, yırtık menisküs, burkulmalar, sinovit, yaralanma kontraktürü bir parmak bükme Osteochondrosis, ankiloz, bursit, habitüel çıkığı, hemarthrosis. Varisler.

boğaz ve Hastalıkları Kulak, burun:

Adenoid, bademcik iltihabı, aerosinusitis, nazal septum hematom, bademcikler, östaki, nazal septum eğriliği, burun kanaması, bir labirent, larenjit, kronik larenjit hipertrofisi, mastoidit, Meniere hastalığı, burun akıntısı (rinit), koklear nevrit, Ozena (kötü kokulu burun akıntısı), otitis , otomikoz, otoskleroz, burun polipleri, sinüzit, akut sinüzit, kronik sinüzit, sinüzit, ethmoiditis, tonsillit, farenjit, kaynatın burun vestibül.

Göz hastalıkları

Optik atrofi, blefarit, gündüz körlüğü (gece körlüğü), glokom, konjestif optik disk, iritis, katarakt, keratit, konjonktivit, optik nörit, santral retinal arter tıkanıklığı, santral retinal ven tıkanıklığı, retinit sklerit, episklerit, trahom, üveit , kornea ve arpa ülser.

ağız ve Hastalıkları diş

Apse admaxillary, alveolit, diş, ağız kuruluğu, lökoplaki, çenelerin osteomiyelit, periodontal hastalık, periodontal hastalık, perikoronarit, apikal periodontitis, pulpitisler, aftöz çıkarıldıktan sonra eklem hastalığı, artrit, temporomandibular, dişeti iltihabı, glossalgiya, glossit, çene kistleri, kanama ankiloz stomatit, kronik tekrarlayan stomatit, mikotik stomatit, heilit.

Önerisi. 
sülükler tarafından evde eğitim ve mesleki ayar almak için, sertifikalı sülükler satın almak için tedavi yöntemi ile tüm bilgilerini (adres, telefon numarası, uzman) ver.

Nöroloji Sülük tedavisi 2011 Nisan 29 Yüzyıllar önce, şifacı ve bilge kadın nazar boncuğu gibi ziyaretçileri korumak için sülükler dan yardım istedi, ve çok sayıda hastalıkların hasar yanı sıra geniş bir yelpazede. Nöroloji dahil olmak üzere tıbbın hemen hemen tüm alanlarında, kendi geniş uygulama bulmak başardı sülükler ile tedavi günümüze kadar bu gerçeği şaşıran, bu gerekli değildir. Birçok klinik çalışmalarda hem de savaşmak için Hirudotherapy mümkün kanıtlayamadılar baş dönmesi ile ve bir baş ağrısı , beyin sarsıntısı , inme , nevroz , ve plan diğer birçok nörolojik hastalıklar. Oldukça sık yardımıyla Hirudotherapy başvuru için farklı olması durumunda dolaşım bozukluklarında beyin . Hyalüronidaz ve hirudin yardımcı bölgeye kan akışını geliştirin. Bu maddelerin her ikisi de bir sülük tükürük bir bileşenidir. Bunlar, aynı zamanda, kan pıhtılaşması emilmesinin, hem de bağ dokusu bölme madde katkıda bulunur. Tüm bu sülük tedavi etmek için de kullanılabilir gerçekler, ve göz önüne alındığında çürükler ve baş kontüzyonları. Genellikle inme önlemek için bunları kullanın. Insan vücudunun sülükler organlarının tükürük etkisi altında da beyin hastanın normal çalışmasını sağlamak için yardımcı olur yeterli kan, elde etmeye başlarız. . Antiiskemik ayrıca doğal sülük ve anti-ödem özellikleri tükürük bu yana, Hirudotherapy muamele ve beynin farklı ihlalleri ile olanak sağlamaktadır radikülit sülük ile tedavi edilebilecek merkezi sinir sisteminin başka bir çok yaygın patolojik durum -. Bu hastalık lomber bölgede çok şiddetli ağrı nedeni bir lezyon spinal kökleri, eşlik eder. Genellikle, hastalar bildirim ve hareket çeşitli ihlalleri. Bu durumda Hirudotherapy sayesinde hastanın onun tam iyileşme takip ağrı, unutmak mümkün en acil. Oldukça sık siyatik sinir iltihabı yanı sıra mücadelede sülükler kullanılan nöriti trigeminal sinirin . serebral palsili sülükler ve çocuklar tarafından tedavileri vardır felci . Tedaviden sonra önce immobilize edilmiş çocuklar, yürümek ve herhangi bir yardım olmadan. Onlar sülükler tükürük doğal ve onarıcı özellikleri olduğu uzun süredir bilinmektedir beri Aslında, uzmanlar, bu bekliyoruz. Bu vücudun savunmasını güçlendirmek ve normal metabolizma geri yardımcı olur. sülük ısırıkları ve kan denir "zevk hormonları" üretmeye zaman endorfin . Bu nedeniyle hormonlar, hastaların bir mutluluk gelgit kutlamak başlar, onların ruh geliştirir ve etkinliği artırır. Bu gerçekler göz önüne alındığında, Hirudotherapy ve migren, uykusuzluk ve depresif devletler kullanmaya başladı. Aslında bu makale, tedavi bu yöntem için yardım alabilirsiniz altında nörolojik patolojiler sadece küçük bir liste sunuldu. yorumlarını okuyun »

OK.

Kısaltmalar:.

Giriş.

Bölüm I. Edebiyat yorum.

Bölüm II. Gereç ve yöntem.

2.1. Malzeme ve deneysel çalışma yöntemleri.

2.2. Gereç ve yöntem klinik çalışmanın parçası.

2.2.1. Genel özellikleri incelenen bireyler.

2.2.2. Karakterizasyon ilaç "Piyavit".

2.2.3. Laboratuar çalışmaları.

2.2.4. Biyomikroskopi konjonktiva retina.

2.2.5. reovasography .

2.2.6. Yöntemler vibrotermotestirovaniya .

2.2.7. Doppler .

2.2.8. Bilgisayar pedografiya.

2.2.9. Alan ölçümleri diyabetik ülserler.

2.2.10. Histolojik çalışma.

2.2.11. Istatistiksel analiz yöntemleri.

2.3. Klinik incelenen kişilerin özellikleri.

2.3.1. Hastalarda tedavi seçimi.

2.3.2. Metodolojisi Hirudotherapy .

2.3.3. Tekniği autodermoplasty .

Bölüm III. Hirudotherapy için yöntemlerin kullanımı üzerine deneysel çalışma autodermoplasty .

3.1. Simülasyonu alloksan diyabet.

3.2. Özellikler rejeneratif deneysel diyabet oluşturulan ratlarda otolog cilt süreçleri mellitus .

Bölüm IV. Çalışmanın klinik parçası.

4.1. Hastaların tedavi etkinliğinin analizi sendromu geleneksel yöntemler kullanılarak diyabetik ayak.

4.2. Verimlilik analizi geleneksel tedavi tamamlayacak nöropatik arasında diyabetik ayak şekil yöntemlerinden Hirudotherapy.

4.3. Sonuçları klinik çalışmalar.

Giriş tez (soyut parçası) "nöropatik diyabetik ayak şekil tedavisinde Sülük" üzerine

Alaka düzeyi

XXI yüzyılın Giren, insanlığa öğrendi tedavi , birçok hastalığa engel komplikasyonların belli kurtulmak başardı ve hatta hastalıklar , sürüklenme önceki yaşıyor. Bugün ise, ön plana görünümü tıbbi ve sosyal noktaları görünmeye başladı patolojisi daha önceden o kadar önemli değildi. Bu diyabet özellikle doğrudur mellitus (DM). Bu hastalık erken yol açar sakatlık ve mortalitesi yüksek üçüncü sıradadır kardiyovasküler ve sonrasında onkolojik hastalıklar [Antsiferov M., 1998, 2001, Guriev , VG, 2001, 2002; Batkaev EA, 2004; dedesi I. I., 2005, Udovichenko OV, 2005; Galstyan G. R., 2005, Alan L., R., 2006, Voloshin , VN, 2008; Kudykin MN, 2008; Mukhin AC, 2008; Tarakanova OE, 2008].

Malzeme büyük takım istatistikleri, 1995 yılında dünyanın en diyabet belirtmek muzdarip yaklaşık 100 milyon kişi, ve bu hastaların 1999 yılında zaten fazla 120 milyon [vardı Shore HH, 2001; Jude E., 2001]. Dinamik hastalığı diyabet hayal kırıklığı kalır. Diyabetli hastaların yıllık sayısı her 10 yılda bir% 5-7 artış, numara olguların katına ve 2025 yılına kadar, diyabetik hasta sayısı 250 milyon kişi [ulaşabilir Jankowska , ME, 2001]. 20-75 yaş diyabeti olan hastaların% 20-80 olarak bulundu sendromu , diyabetik ayak (SDS) [Tsvetukhin AM, 2008]. Bir başka önemli eğilim bugün ömrü artırmaktır. Bu bağlamda, bir sorun her yerde nedeniyle yaş farklılıkları ve yardım olmadan yapamaz insanlardan biri refahı olduğunu sık [diyabet gibi hastalıklar, komplikasyonları Byakin SP 2001, Lubarsky MS, 2002].

Çoğu sosyal hastalık diyabet erken sebep olmasıdır sakatlık . Koroner kalp hastalığı riski kalp 2 kat artarak, bir hastalık 17 kere, - böbreklerin kangren alt ekstremitelerin - 20 kat [ Aiisimov ; Jefcoate WJ 2008 VN, 1997]. Karşılaştırmalı analiz gösterdi amputasyon diyabetli hastalarda alt ekstremite olmayan insanlar daha büyük olasılıkla 17-45 defa yapılır muzdarip[IN, Astakhov 2002] diyabet. Sıklığı lezyonları diyabet hastalarında periferal arter 4 kat daha fazla [meydana Balabolkin MI, 1999]. Pürülan-nekrotik süreci pa plan hazırlaması diyabetik ayak vakalarının fazla% 50-75 olan non-travmatik amputasyon [Arapova OV, 2001]. Epidemiyolojik çalışmalar ilk amputasyon sonrası diyabetik hastaların 6-30% amputasyon ikinci tabi olduğunu göstermiştir ekstremite bölgesi 1-3 yıl, 5 yıl sonra - 28-51%. Bu veriler başarısızlık sorunu çözmek için olduğunu ve bu hastaların tedavisinde yeni taktik yaklaşımların geliştirilmesi ve morbidite oranını azaltmak için belirtmek ölüm . Diyabetik nöropati (DPNP) yaşam kalitesini düşürür sadece hastanın SD ve önemli bir üzerine patogenetik linki oluşumu nöropatik formu SDS [Ametov AS, 2003].

Başarılı tedavisi için nöropatik formu SDS birini etkilemez patogenetik mekanizması [SG Izmailov, 2007]. Kapsamlı bir yaklaşım. Bu durumda, çok sayıda tayin tıbbi arasında sık sık tesisler ile sonuçlanır çoklu [V. Shaposhnikov, 2001]. Bu bağlamda, anlamlı yeni etkili yöntemler için alakalı arama ilaç yüklerinin büyük olası sayısını etkiler patogenetik ve PIF nöropatik formlarını oluşturan bağlantılar.

Böyle yöntemlerden biri olduğuna inanmak için bir neden yoktur Hirudotherapy . Onun biyolojik etkileri patogenetik mekanizmaları neredeyse tüm DPNP of için yeterli.

Mevcut literatür, biz veri kullanımına ilişkin tanışmadım Hirudotherapy lezyonların nekrotizan tedavisinde durdurmak VTS nöropatik şeklinde olan hastalarda. Bu bizim çalışma için neden oldu.

Bu çalışmanın amacı,

Nöropatik şeklinde olan hastalarda lezyonların ayak nekrotizan tedavisi için bir yöntem geliştirmek sendromu, standart yöntemler ve Hirudotherapy rasyonel kombinasyonu ile diyabetik ayak.

Araştırma hedefleri

1. Morfolojik resim özelliklerini tanımlamak iyileşme deneysel diyabet ve Hirudotherapy uygulama değişikliklere karşı sıçanlarda yaralar.

2. Genel değişikliklerin dinamiklerini analiz etmek hemostatik tedavisinde hastaların profili diyabetik ülserler standart karmaşık ve bunu Hirudotherapy açtığınızda.

3. Fonksiyonel durumu araştırmak için periferik diyabetik hastalarda sinir mellitus ve Hirudotherapy etkisi altında kendi dinamikleriyle değerlendirmek.

4. Değerlendirin tedavi hastalığın Hirudotherapy ve etkisi sonuçları yıkıcı içinde autodermoplasty operasyonlar komplikasyon diyabetik nöropatik form ayak .

Bilimsel yenilik

1.In deneysel diyabet ile hayvanlar üzerinde deneyler ilk pozlama Hirudotherapy yaralar hazırlamak için zaman azalttığı kurulmuştur autodermoplasty ve engraftman verimini artırır cilt greft nakli.

2. Sonuçlarına dayanarak vibrotermotestirovaniya dinamikleri Hirudotherapy fonksiyonel durumu iyileştirdiği kanıtlanmıştır afferent ve sinir lifleri.

3. Üzerinde klinik malzeme Hirudotherapy dahil diyabetik iyileşmesini stimüle ettiğini göstermektedir ülserleri ve diyabetik ayak nöropatik autodermoplasty formlarının tedavisinde etkinliğini artırır.

4. Nekrotik tedavisi için komplikasyonları yeni teknikler kullanılarak diyabetik ayak (20.06.09 ikinci RF № Patenti 2.358.757 "tedavi edilmesi için bir yöntem olup , uzun 23.01.08 dan diyabetik hastaların iyileştirilmesi öneri olarak iyileşen yara № 1128 "uzun tedavi edilmesi için bir yöntem olup iyileşmemiş diyabet yaraları », № 1147 07.08.08 gelen" diyabetik tedavi yöntemi polinöropati yöntemleri Hirudotherapy kullanarak », № 1148 07.08.08 arasından" bindirme yöntemi intradermal diyabeti olan hastalarda sütür uyum ").

Ve pratik önemi

Azaltmak için nöropatik diyabetik ayak biçiminde Sülük tedavi travma , nekrozektomi verimliliğini arttırır autodermoplasty ve tedavi süresi "diyabetik azaltan yaraların bir bacak ampütasyon engeller ".

Savunulması gereken Pozisyon

Karmaşık Hirudotherapy dönersek terapötik faaliyetleri, nöropatik diyabetik ayak şekil tanı ve tedavi standartları belirleyen, optimize konservatif tedavinin diyabetik ayak tedavisinde etkinliği autodermoplasty geliştirir ve açısından güvenlidir kanama komplikasyonları.

Araştırma Uygulama sonuçları

Tez malzemelerin uygulamaya ayrılık içine tanıtıldı pürülan arasında cerrahi ve kabinenin "Diyabetik ayak "" Merkezi Klinik Hastanesi № 1 ", Cheboksary, ikinci bir cerrahi ve endokrinoloji bölümlerinin "Cheboksary şehir hastanesi "Novocheboksarsk yanı sıra konferanslar, Genel Bölümü Cerrahi Çuvaş Devlet Üniversitesi ve Cerrahisi FPKV Nizhny Novgorod Devlet Tıp Akademisi Bölümü.

Test Edilmesi

Şehrin bilimsel ve pratik konferans "Bilim ve uygulama itibariyle raporlanan ve tartışılan temel hükümleri tıp Çuvaşistan "(Cheboksary, 2007), şehrin bilimsel ve" pratik konferans Minimal invaziv Güncel cerrahi teknolojileri "(Cheboksary, 2008), şehrin bilimsel ve pratik konferans" Sorular kliniği , tedavi ve multidisipliner bir iç hastalıkları teşhis tıbbi tesisi "(Cheboksary, 2008), bilimsel-pratik konferans 60. yıldönümü ithaf GOOSE RCH " Klinik Tıp Sorunlar "(Cheboksary, 2008), bilimsel topluluk cerrahlar Nizhny Novgorod (2008), cerrahi FPKV Open genişletilmiş oturum GOU VPO " NizhGMA Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Kalkınma "(2009).

Yayınlar

İki sürümleri de dahil olmak üzere 17 yayın sunulan tezin ana hükümleri, önerilen WAC . Yenilikler için üç belgesi, RF № Patenti 2358757 dan 20.06.09 "Alınan diyabetli hastalarda iyileşmeyen yaraların tedavisi için bir yöntem olup . "

Tez hacmi ve yapısı

Tez yazdırılan metin 155 sayfa olarak ve bir giriş oluşan, dört bölüm, sonuç, sonuçlar, pratik öneriler, kaynakça 26 tablo ve 26 rakamları içerir.

Tez sonuca "Cerrahisi" üzerine, Leontiev, Evgeniy

Bulgular

1. Uygularken Hirudotherapy deneysel diyabet karşı sıçan mellitus enflamasyon ciddiyetinin azaltılmış kasılması başlangıç ​​hızlandırır yara , daha etkin bir yenilenme olduğu epidermis , yapısal değişimlerin daha hafif deri , yumuşak lökosit infiltrasyonunu elemanlarının gelişme artan mikro dolaşım bir yatak.

2. Kompleks tedavisinde önerilen prosedür Hirudotherapy dahil diyabetik pıhtılaşmasını ülser göstergeleri kan değil etkisi açısından tehlikeli değildir kanama komplikasyonları.

3. Isı dinamik analizinde, soğuk , ağrı ve titreşim resepsiyonlar ortaya koyduğu kendi nicel normalize % 22.1,% 24.7,% 7.8, çalışma grubunda hastaların% 9.1 'ydi.

4. Standart tedaviye eklenmesi sendromu hızlı izin diyabetik ayak Hirudotherapy bulantı ağrısı, mikrosirkülasyon geliştirir geliştirir autodermoplasty 38.7 dan% 78.0 (p <0.01), ortalama süresi bir azalma neden şifa 76,4 ± 4 ülserler , 5 ile 43,0 ± 3,7 gün (p <0.01).

Pratik tavsiyeler

1. Etkinliğini arttırmak için tedavi nöropatik form için karmaşık bir sendrom diyabetik ayak Hirudotherapy kullanılması tavsiye edilir.

2. Dersin Hirudotherapy en az 10 gün. Tedavi sırasında gerekli birleştirmek için oral oturumları Hirudotherapy kapsül " Piyavit "300 mg günde iki kez. Açık yara % 0.2 pomad "neden yüzey Piyavit "günde 2-3 kez.

3. Yüzeyi temizlendikten sonra ülser doldurma, nekrotik doku kusur granülasyon dokusu ve ülser kenar alt kısmının görünümü epitelizasyon hazırlanan yüzey üzerinde transplantasyon batırılmış bölünmüş deri dokusu kalınlığı 0.3-0.4 mm, merhem " Piyavit 5-7 dakika için ".

4. Her gün, birinci gün deri grefti transplantasyonu sonrası ilgili tıbbi sülükler koymak için gerekli olan bir flep başına 3,1 miktarında oturumu . Toplantıdan sonra, flep tedavi edilir merhem ile "Piyavit" ve ortaya çıkan sıkı bint kadar krep sargı şifa greft.

Kaynaklar tez Doktora Leontiev, Evgeny, 2009

1. Alan LR Aptallar için Diyabet. M. Diyalektik, 2006. - 496.

2. Anisimov VN, Kuranov AA, OV Efanov Yumuşak yaraların tedavisi dokular (başarıları ve umutları) / Doğal Bilimler Rus Akademisi Nizhny Novgorod Şubesi / Bülteni. Nizhny Novgorod. - 1997. - S. 1015.

3. Antsiferov MB Diyabetik ayak / / Sağlık. 1998. - № 2. - S. 64-65.

4. Antsiferov MB Diyabetik ayak sendromu, diyabetik osteoartropati / / hekime. 2000. - № 1. - S. 12-15.

5. Antsiferov MB, Tokmakova A., Galstyan GR sendromu Nöropatik ayak / / Diyabet mellitus . 2001. - № 2. - S. 2-4.

6. Arapova OV Tokarsky AA, AA Makhov Deneyimi sulodexide diyabetik hastalarda ayak / Standartlar tanı ve tedavi pürülan bir cerrahi: Proc. Scient. Conf. Moskova, 23-24 Ekim . 2001. - S. 115-116.

7. Artishevskaya NI Mokhort TV, Romeyko DI Değişimi kemik diyabetik doku ayak / / Medikal Haberler. 1999. - № 1-2.-C.15-19.

8. Astakhov IN Diyabetli hastaların cerrahi tedavi yöntemi seçiminde Tanı kriterleri mellitus gangrene parmaklar / / Bülten ile cerrahi . 2002. - № 2. - S. 57-61.

9. Astakhov IN Olan diyabetik hastaların tedavisi nekrotik lezyonlar / / Cerrahi durdurun. 2001. - № 12. - S.34-37.

10. Yu.Afanasev YI, Balanchuk VK Vannikov LL Histoloji ve esasları histolojik teknikleri. Moskova, Tıp, 1967. -. 268 s.11 Balabolkin MI, Islambekov PP Diyabetik nöropati / / Wedge. tatlım. 1989. - № 4. - P.135-140.

11. Balabolkin MI, Klebanov, EM, VM Kreminskaya patogenezi diyabet / / Diyabet anjiyopati arasında. 1999. - № 1 (2). -C. 16-17.

12. Baskov IP, Zavalova JI.JI., Basanova AB Medikal sülük / / Biyokimya. 2001. - № 66. - P. 1690-1697.

13. Baskov IP, Nikonov GI, Mazurov AB Sülük / / Biyokimya. -1987. № 52.-S. 1461-1467.

14. Baskov IP, Halil S., Nikonov GI Sülük / / Bilyuten Deneysel Biyoloji ve Tıp . 1984. № 97. - S. 142-143.

15. Baskov IP, Nikonov GI Tıbbi sülük / / Biyokimya. 1989. № 53. - S. 1467-1473.

16. Batkaev EA Diyabetik ayak sendromu / / Doktor.ru. 2004. - № 2. -C. 11-12.

17. Boiko EV Danylyshyn M.Ö., VP Nesterets Magneto diyabetik tedavisinde polinöropati / / Endokrinoloji: Resp. Kurumlararası. Cumartesi Sağlık Bakanlığı SSCB , ed. ND Tron'ko . 1989. - S. 64-66.

18. Bondarenko AÇIK, Galstyan GR, TV Kuznetsova metabolizması ile diyabet hastalarında L-arginin diyabetik polinöropati ve ülseratif kusurları durdurmak Endokrinoloji / / Sorunlar. 2004. - № 1. -C. 3-5.

19. Cooper IA, Klimontov VV, IA Porshennikov Proteinlerin oksidatif modifikasyonu diyabetik mikroanjiyopati / / Diyabet. 2000. - № 3. - S. 2-3.

20. Cooper TP Apoptozis indeksleri aktivitesi üzerine etkisi periferik diyabetik anjiyopati / / kan Klinik laboratuvar diagnostik. 2003. - № 9. - S. 45-46.

21. Cooper TP Geliştirme eritropoietin Önemi anemi diyabetik aigiopaty / / Klinik laboratuvar diagnostik . -2003. - № 9. , Pp.45-46.

22. Bregovsky VB Içinde sulodexide kullanımı oblitere diabetes mellitus / / Sorunları olan hastalarda alt ekstremite ateroskleroz Endokrinoloji . 1993. - № 4. - S. 16-18.

23. Briskin BS, Tartakovsky EA Gvozdev HA tedavisinin komplikasyonları "Diyabetik Ayak" / / Cerrahi. 1999. - № 10. - S. 53-56.

24. Byakin SP Yılında Plazmoeritrosorbtsii kullanımı önleme diyabet süpüratif komplikasyonları ve tedavisi mellitus / / Tüm-Rusya bilimsel-pratik konferans cerrahların ' cerrahi enfeksiyon . " Pyatigorsk, 2001. - S. 136.

25. Byakin SP Diyabetik ayak sendromu ( klinik , tedavi, teşhis, önleme). Saransk Acad Ağızlıklar. University Press, 2001. - 32 s.

26. Vegel LS Tedavisinde yeni yaklaşımlar pürülan travma yaraları klinikte / / Yaralanmalar ve Hastalıklar opornodvigatelnogo sistemi: Sat. bilimsel. mp. Mol. bilim adamları. Saratov. 1998. - S. 1821.

27. Belicoff VK, Saltikov BB, AK Galkin Verim antiagre-Gantt tiklid Diabeton ve düzeltme kronik diabetes mellitus / / Ter olan hastalarda vnutrisosu mikrosvertyvaniya-karbon seviyeleri. arşiv. - 1991. - № 10. - S. 44-49.

28. Geçerli nabız kullanma Serçeler AB teşvik cilt yaralarının iyileşmesinde diyabetik deney / VMedF de fakülte jübile konferans / Özetleri GMI Gorki. - 1990. - S. 152-153.

29. Serçeler AB, Anisimov VN Üzerindeki etkileri olasılığı üzerinde onarıcı Nikolai Pirogov doğumunun 180. yıldönümü vesilesiyle Tüm-Birlik jübile bilimsel konferans yara / / özetlerindeki süreçler. Leningrad. - 1991. - Pp 4-5..

30. Serçeler AB, Anisimov VN Yılında onarım süreçleri etkileme yolları yara diyabet / bilimsel çalışmaları-Malzeme XVI bilimsel konferans / Koleksiyon hastalarda doktorların Chita. -1990. - S. 113-312.

31. Vykhristyuk. G. ile Shestakov MV, Pretty T. "Kullanılması ibustrina tedavisinde "(siklooksijenaz inhibitörü) vasküler diyabet / / Proc komplikasyonlar. Raporlar. All-Russia . Kongre Endocrinol. -M., 1996. S. 41.

32. Galenok VA, EA Beetle İmmünolojik açıdan patogenezinin diyabetik anjiyopati / / Terapötik Arşivler. 1998. - № 10. - S.5-10.

33. Galstyan GR Diyabetik nöropati: sınıflama, tanı, tedavi / / Consilium Medicum. 2005. - Cilt 7. - № 9. - S. 18-21.

34. Galstyan GR, Antsiferov MB Diyabetik ayak sendromu / hasta / zordur. 2006. - № 1. - S. 17-20.

35. Galstyan GR, Udovichenko OV Tokmakova A. Diyabetik nöropati : epidemiyolojik ve yönlerini / / Diyabet klinik. -2000. - № 1 -. S. 8-10.

36. Garagan SF Erken invazif olmayan yöntemlerin değeri tanı diyabetik anjiyopati / Endokrinoloji / Sorunları. -2005. - № 1. C. 28.

37. Georgieva SA, Golovchenko VM Pichunyan DM İnsülin , svertvanie kan fibrinoliz. Saratov, 1983. - 204 s.

. 38. Gnetnev AM, Vegel JI.C, Shalunov AB Entegre kullanımı ozon tedavisi , tedaviye ve Poviargol süpüratif komplikasyonlarda travma / / Ozon ve yöntemleri efferent ve tıpta tedavisi: III Tüm-Rusya . bilimsel. Scient. Conf. Nizhny Novgorod. - 1998. - S. 86.

39. Gnetnev AM, Shulgin IV, Vegel JI.C. Ciddi komplikasyonların tedavisinde yeni yaklaşımlar yaralanma / sağlık Sibirya / Güncel sorunları: Tüm-Rusya. Conf. Leninsk-Kuznetsk. 1998. - S. 80-81.

40. Hovorun VM Archakov AI Sülük / / Biyokimya. 2002. - № 657. -C. 1341-1359.

41. Grechko VN Diyabetik ayak / / Standartları cerahatli-nekrotik formu ile hastaların Kompleks tedavisi Tanı Proc: ve pürülan cerrahi tedavisi. Scient. Conf. Moskova, 23-24 Ekim. 2001. - S. 23-24.

42. Gulevsky BA, Naumov AA, diyabetik cerahatli nekrotik komplikasyonlarının tedavisinde Naumov AC taktik anjiyopati / / Mater. 3. Vseross. Symp. Heer tarafından. Endocrinol . Samara, 1994. - S. 338-340.

43. Gurieva IV Diyabetik lokal tedavi için Fırsatlar lezyonlar / / meme kanseri durdurun. 2002. - Cilt 10. - № 11. - S.912-920.

44. Gurieva IV Diyabetik ayak, epidemiyoloji ve sorunlar / / sosyo-ekonomik önemini  . 1998. - Cilt 6. - № 12. -S.1128-1131.

45. Gurieva IV Standartları açısından Diyabetik ayak sendromu multidisipliner Proc: bakım / kontamine cerrahi tanı ve tedavi / Standartlar. Scient. Conf. Moskova, 23-24 Ekim. 2001. - S. 40-41.

46. ​​Gurieva IV Için risk faktörleri sendromu diyabetik ayak / / meme kanseri. 2003. - Cilt 11 -. № 6. - S.1001-1010.

47. Gurieva IV Kotuhova Frenkel Meleshkevich TA Diyabetik ayak etkili bir / / meme kanserini önlemek mümkündür. 2001. - Cilt 9. - № 24. -S.1108-1120.

48. Gurieva IV, kuzeni IV, tanı ve diyabetik ayak lezyonları / / tedavi Voronin AB Özellikleri Cerrahisi . 1999. - № 10. - S.39-43.

49. Davydova FB Diyabetik çalışma için malzemeler nöropati bir kentsel diyabetli sağlık merkezinde hastalar kliniğe : Yazar. dis. Aday. tatlım. Bilim -. Aslanlar, 1969 24.

50. Devyatkov ND, Zubkov SM Laprun IB Lazer radyasyonu modern biyoloji 1987.-T. arasında / / başarıları biyolojik eylem fiziksel ve kimyasal mekanizmaları 103, № 31 - pp 31-34.

51. Babalar II, Udovichenko OV, Galstyan GR Diyabetik ayak. M.: Pratik Tıp , 2005. - 197, s.

52. Dzhioev IA Tedavisinde Hirudotherapy kullanılarak elde edilen sonuçlar venöz ayaktan / / trofik ülserler doktor -. 2006, - № 8 -. S. 58-59

. 53 Dibirov MD, Gadzhimurad RU, pürülan-nekrotik olan hastaların tedaviye Dibirov AA kapsamlı bir yaklaşım lezyonları ayak / pürülan cerrahi tanı ve tedavi / Standartlar: Proc. Scient. Conf. Moskova, 23-24 Ekim. 2001. - S. 73-77.

54. Dibirov MD, kritik olan Dibirov AA Distal rekonstrüksiyon iskemi yaş grupları / / Cerrahi hastalarda alt ekstremite. Dergi onları. NI Pirogov. 2009. - № 1. -C. -14-15.

55. Drevotinov BV, Klebanov MZ Içinde sinir sistemi endokrin hastalıkları. Minsk, Beyaz Rusya, 1989. - C3-33.

56. Dubinin II diyabetik erken dönemlerinde Matyukhina AB titreşim hassasiyeti polinöropati / / Diyabet. -1999. Sayı 2 (3).-C. 10-11.

57. Duboshin TB, Slesarenko SS, BS Kharitonov Diyabetik ayak sendromu / pürülan cerrahi tanı ve tedavi / Standartlar: Proc. Scient. Conf. Moskova, 23-24 Ekim. 2001. - S. 55-57.

58. Ermolov AB, BA Briskin Diyabetik ayak / / hekime kritik iskemi tedavisinde Vazaprastan. 1999. - № 2. - S. 3335.

59. Efimova O. Distal diyabetik polinöropati: Tanı ve tedavi: Yazar. dis. Aday. tatlım. Bilim. - M., 1993.-21.

60. Açgözlü II, Pozdnyakova BJ, Vegel JI.C. Ozon ve farklı kombinasyonları kullanarak süpüratif komplikasyonların tedavisi Poviargol travmatoloji ve ortopedi / / Adam ve travma Uluslararası:. tatlım. Forum: Malzemeler Konf. Nizhny Novgorod. - 2001. - S. 151-152.

61. Zhegalov VA Kuranov AA, Zhuravlev EZ Uygulama dvukomponentpyh poliüretan pansumanlar yumuşak dokuların yanık ve yaraların tedavisi için. Yönergeleri. 1993,5 Nizhny Novgorod,.

62. Zhegalov VA Pakhomov, SP, terapötik bir koruyucu olarak AA Kuranov kullanımı poliüretan jel bileşimi örtüler yanık / / tedavisinde Travmatoloji ve Ortopedi. 1994. - № 4. - S. 1924.

. 63 Zemin AB, diyabetik ayak / pürülan cerrahi tanı ve tedavi / Standartlar nekrotik formları olan hastaların tedavisinde sulodexide ile AM Svetuhin tecrübesi: Proc. Scient. Conf. Moskova, 23-24 Ekim. 2001. - S. 50-51.

64. Zinovyev diyabeti olan hastalarda periferik nöro-motor sistemi OE fonksiyonel durum: Yazar. dis. Aday. tatlım. Bilimler, Moskova, 1991.-21.Научная библиотека диссертаций и авторефератов disserCat http://www.dissercat.com/content/girudoterapiya-v-kompleksnom-lechenii-neiropaticheskoi-formy-sindroma-diabeticheskoi-stopy#ixzz2ENThhV2k
Hemoroid sülük    09.01.2011

Hemoroid sülük girudoterapija kürü

http://www.massagespb.ru/images/Image.jpg

Hemoroid hastalığı olan lider proctologic. sorun bu Exploration yabancı bilim adamları ve yerel çalışmalar konunun çok. Çalışmalar disfonksiyonu damar ve bulduk, dejeneratif süreçler nedenleri hemoroid, submukozal kas boyuna tabakasının rektum.

Semptomlar

hemoroid başlıca belirtileri anal kanalın hemoroidal prolapsusu ve kanamadır. Nadiren anüs ve anal kaşıntı rahatsızlık, mukus gözlendi. polip veya kolon kanseri varlığı - bu bir gösterge değil sadece hemoroid, aynı zamanda daha şiddetli bir hastalık olabileceği gibi Uzmanları güçlü, rektumdan kan tahsisi başta olmak üzere, herhangi bir benzer belirtiler için tıbbi yardım isteyin tavsiye edilir. hemoroid tanısı için rektoskopi, dijital araştırma, sütun veya irrigoskopiyu geçirirler.

Hastalığın evresi

hemoroid dört aşamadan yanı sıra dejeneratif süreç mevcut olarak, hemoroid artış derecesine bağlı olarak, vardır:

1. hastalık evre ilk dışkılama sırasında anüsten kan salınımı ile karakterizedir. hemoroid Prolapsusu gözlenmemektedir.
2. hemoroid hemoroid prolapsusu ikinci aşama dışkılama sırasında sadece bağımsız azalma ve kendisi ile gösterir. zaman aynı Kanama de yok ve olabilir sunuyoruz.
3. imkansız sadece manuel, kendine düşen azaltılması aşamasında üçte birinde hemoroid vardır hemoroit. basınç artışı karın herhangi bir düğümleri mümkün kaybı olarak sahne üçüncü aşamalarını daha sonra. Bu olabilir zaman öksürük veya kaldırma sırasında ağır.
4. tabii hastalığın evresi ciddi en - dördüncü. kanal anal için kalıcı yanı sıra kaybı onları yeniden konumlandırmak için yetersizlik ve hemoroid ve tromboz düğümleri, kanama, ağrı ağır orada da anal bölge.

Tedaviler

hastalık doktor şiddetine bağlı olarak gerekli tedavi belirler. enzimler, flora, diyet lifi, vb: Uygun diyet atanmış bir hastanın ilk aşamalarında, hem de sindirim sistemi normalleştirilmesi için bazı ilaçlar da Bu büyük ölçüde hemoroid riskini artırır kabızlık sorunu, silinmesini sağlar. Hastalığın ilerlemesi halinde, hem de kronik hemoroid ilk aşamalarında olarak, genel ve lokal tedavi planı uygulanır: flebotropnye ilaçlar, ağrı kesiciler, lokal anestezik ilaçlar, anti-inflamatuar merhem. Bu kanamayı durdurmak, hemoroid ve tromboz inflamasyonu azaltmak, ağrıyı ortadan kaldırmak için izin verir.

hemoroid tedavisinde sonraki aşama - kullanımının minimal invaziv tedaviler gelişmiş.konservatif tedavi sırasında olumlu sonuçlar olmadığında, doktorunuz, bir skleroterapi önerebilir hemoroid, elektrokoagülasyon veya ligasyon lateks halkalar fotokoagülasyon kızılötesi. Skleroterapi ve infrared fotokoagülasyon hastalığın erken dönemlerinde uygulanır. hemoroid aynı rulo anda daha uygun ligasyonu lateks çalıyor. Hastalığın ileri aşamalarında geçerlidir en ciddi operasyon, bir hemoroidektomi olduğunu.

Skleroterapi phlebosclerosing ilaçlar kullanılarak yapılır. Infrared koagülasyon yüksek sıcaklık sorun alanı üzerinde etkisidir. ve hatta dördüncü ilk aşamada hemoroid üçüncü kullanılan lateks halkalar Ligasyonu ve iç hemoroidal düğüm lateks halka atıyor. Sonuç olarak, bu minimal invaziv yöntem sonra 79 günde bir lateks bağ ile birlikte, reddedilir.

Rusların binlerce, kendini ilaçlama yapan, hemoroid sorunum o dayanılmaz hale geldiğinde, doktora gitmeye ve bitişi onların tek operasyon koyabilirsiniz eziyet etmek olduğunu öğrenirler. Bilge sülük farklı bir ilke edinmiştir. Ağrı dışkılama sırasında otururken, basur kanama - Her şeyden önce tabii ki, acı gelen hasta rahatlatır vardır. Kabartma ilk oturumda hemen sonra gelir.

ve ameliyat cerrahi karar vermek mi korkuyorsun?
hemoroit tedavisinde en başarılı olmayan cerrahi yöntem deneyin!
BU Leeches!

http://www.massagespb.ru/images/hyrudo171.jpg

Eğer yan veya mide yalan, sen, onları görmüyorum zar zor acı değil hissediyorum, bir doktor uyan ve görme önek gerçekleştirecek, bu yüzden korkutucu değil. hastalığın evresine bağlı olarak 1-6 seans, günde 3.1 sülük tedavisi kullanan bir oturumda. Akut durumlarda (tromboz hemoroid) olarak rahatlama ilk oturumu sırasında hemen gelecek. Süresi yaklaşık 40 dakika.
Kontrendikasyonlar - svetyvaemosti kan ihlali.
sülükler enfeksiyon riski tamamen yoktur. Sülükler kez kullanılan ve senin huzurunda uygulandıktan sonra yıkıldı. Uygulamak sadece sülük St Petersburg 

 

sülük siparişi alınır, sülük satışı  siparişi için çağrı bırakın geri dönerim

 sülük satışı cafer arı 05357616067  sülük tedavisi yardım edilir

 

 

SUAT ARUSAN VE SÜLÜK TEDAVİSİ

sülük tedavisi neredeyse imkansız göz hastalıklarında başarıyla kullanılmaktadır.Sülük tedavisi uygulamasında dikkat edilmesi gereken noktaların başında hastanın anemi (kansızlık) sorununun olmaması, kanı sulandırıcı ilaç kullanmıyor olması, pıhtılaşmaya engel bir hastalığının bulunmaması ve vücudunda aktif bir kanama odağının bulunmaması gelir. Ayrıca gebelerde ve emziren annelerde, kontrolsüz diyabet hastalığı veya kalp yetmezliği olanlarda da sülük tedavisi uygulanmaz.Bir Sülük , Sülük satışı cafer arı 05357616067 sülük,sülük tedavi,sülük satışı,sülükler romatizma varis sü,lük satışı, Sülük satışı sülükle tedavi sülük tedavisi hastada kullanılan sülükler kesinlikle başka bir hastada kullanılmadan imha edilmektedir. Böylece kan yoluyla bulaşan hastalıkların geçişi engellenerek güvenli bir tedavi sağlanmaktadır

Sülük tedavisi atardamar ve toplardamar tıkanıklıkları başta olmak üzerebirçok dolaşım sistemi hastalığında, varis, iltihaplı ve iltihapsızromatizmalar, iktidarsızlık, cinsel güç artırıcı etki (afyodizyak),üreme organı rahatsızlıkları ve kısırlık, epilepsi çeşitlerinde, yumuşakdoku romatizmalarında, felç, kısmi felç, sedef, egzama gibi cilthastalıklarında hemoroid’de, göz tansiyonu (glokom) ve buna bağlı görmekayıplarında, migrende ve her türlü baş ağrısı, yüksek tansiyon, troid’ebağlı şişmanlık hormonal bozukluklar ve buna bağlı şişmanlık, sivilce,irin, astım ve bronşial hastalıklar, yanık vakaları, iyileşmeyen yaralarve ameliyat izleri kangren, Meniere Hastalığında ve bazı işitmekayıplarında başarıyla kullanılmaktadır. Ayrıca Ortopedi veRekonstrüktif Cerrahi kapsamında, kangren gelişmekte olan kopuk organtamirlerinde de tüm dünyada yaygın biçimde kullanılmaktadır. Son olaraksülüğün güçlü antioksidan etkisi nedeniyle Koruyucu(Preventif) Tıpta dakullanımından bahsetmek gerekir ki; yılda bir defa yapılan SülükTedavisi, o yıl içinde enfeksiyonlar başta olmak üzere birçok hastalığakarşı koruyucu etki göstermektedir.
*Sterile edilmemiş sülük kullanırsam ne olur ?*
Sterilize edilmeden, kişilerin bu sülükleri dikkatsizce kullanmalarıbilinen ve bilinmeyen enfeksiyonlar kapma ihtimali açısından büyük risktaşımaktadır.
*Bir hastada kullanılan sülükler, başka bir hastada da kullanılabilir mi?*
Bir hastada kullanılan sülükler kesinlikle başka bir hastadakullanılmadan imha edilmelidir. Böylece kan yoluyla bulaşanhastalıkların geçişi engellenerek güvenli bir tedavi sağlanmaktadır.Sülükler ilk kullanımda ürettikleri salgıyı boşalttıklarından ikinciuygulamada aynı etkiyi gösteremezler.Sülüklerin medikal alandaki ilk kliniği yaklaşık 2500 yıl öncekurulmuştur… Mikro cerrahide ve plastik cerrahide Tedavi edilecekbölgede küçük bir ısırıkla işe koyulan bu küçük omurgasız hayvan kirlikanı emerek vücudun kan dolaşımını sağlar. Mikro cerrahide ve plastikcerrahide kullanımı yaygınlaşan bu hayvanlar özellikle mikro cerrahiuzmanlarınca “ *MADEN *“ olarak tasvir edilirler.İngilizler Sülüğe: *CANLI ECZANE* adini takmışlardır…
*MODERN TIPTA KULLANIMI:*
*Cerrahide kullanım:* Modern tıpta postoperatif olarak Hirudomedicinalis uygulanmaktadır.*Hirudo medicinalis* venöz konjesyon için standart tedavi olarakkullanılmaktadır. Venöz konjesyon nedeni cerrahi olarak düzeltilemiyorsaHirudo medicinalis geçici olarak perfüzyon seviyesini artırmak ve kanlıdoku içinde fizyolojik gereklilik sağlamak için kullanılır.Oral ve maksillofasiyal cerrahların sülük kullanımı konusunda bilgiliolmaları gereklidir. Çünkü bunların hem travmatik hem de yeniden yapılankitlelerin tedavisinde küçük ama çok önemli rolü vardır.Sülüklerözellikle plastik cerrahiden sonra mikrosirkülasyonu düzelttiğindenyararlı etkileri vardır.(Hirudin ve Faktör Xa inh. İle).Transluminal anjioplastiden (TA) sonra restenozu önleyecek yöntemlerbulmak için yapılan deneyde, Hirudo medicinalis’ in sadece normal farajuygulamaya göre restenozu oldukça azalttığı gözlenmiştir. TA den sonraintimada düz kas hücre hiperplazisini etkili bir şekilde engelleyereketki gösterir.
*Tedavi öncesi antibiyotik profilaksisi:*Antibiyotik profilaksisi uygulanmadığı sürece sülüklerin kullanıldığıhastaların % 20’ sinde Aeromonas’ tan (Aeromonas veronii biovar sobria)kaynaklanan enfeksiyonlar görülebilir. Sülüklerin endosimbiyotikbakterileri; Aeromonas hydrophila, Ochnobacter anthropi, mayalanmayangram (-) oluşumlar, Acinetobacter lwotti ve Aeromonas sobria’ dır.İzole edilmiş tüm bakterilere standart bir disk diffüzyon testiuygulanmış ve izolatların; siprofloksasin, sefotaksim, seftazidim,gentamisin ve TMP-SMX’ e hassas olduğu bulunmuştur. Sülükler Aeromonasve diğer bakteri türlerinin taşıyıcıları olduğu için uygun antibiyotikprofilaksisi sülük tedavisine ihtiyaç duyan hastalara uygulanmaktadır.Halk arasında hipertansiyon, hematom, baş ağrısı gibi nedenlerlekullanılan Hirudo medicinalis’ in Plasmodium berghei’ yibulaştırabildiği ve buradan hareketle de özellikle sıtmanın endemik veepidemik olarak bulunduğu bölgelerde kullanılmasının enfeksiyonunyayılması açısından tehlikeli olabileceği saptanmıştır.
*Etki mekanizmaları:*Hirudin, Hirudo medicinalis’ ten elde edilen kuvvetli bir trombininhibitörüdür. Hirudin ve bazı hirudin benzerlerinin, tıpta sıkçakullanılan heparine oranla oldukça kuvvetli antikoagülan olarak belirliavantajlarının olduğu gösterilmiştir.Fizikokimyasal ve klinik çalışmalarda hirudine olan yoğun talepnedeniyle çeşitli rekombinant sistemler, önemli miktarlarda biyolojikolarak aktif hirudin elde etmek için bakteri, mantar ve daha yüksekökaryotlar kullanarak geliştirilmiştir. Hirudin trombin ile özel olaraketkileşimde bulunarak trombüs olşumunu engeller. Diagnostik amaçlariçin, hirudin diğer antikoagülanlardan daha üstündür. Çünkü mineral,protein ve hücresel kan bileşenlerini minimal oranda değiştirir. Buyüzden rekombine hirudin içeren kan örneği tüpü (UBT) geliştirilmeyeçalışılmaktadır.Hirudo medicinalis tükrüğünden izole saratinin ,Von Willebrand Faktörü’nün kollajene bağlanmasını önler. Antitrombotik terapötik potansiyeliolabilir.Hirudo medicinalis tükrük salgısı kallikrein inhibitörü de içerir.Bir Hirudo medicinalis’ in emdiği ortalama kan hacmi 2.45 ml dir.Sülüğün ayrılmasından sonra ilk 2 saatte 2.21 ve ilk 4 saatte 2.50 mlpasif kanama olur Sülük ısırığının 1.6 cm çaplı dairesel çevresindeyüzey perfüzyon artışı olur ve aynı alan bir süre sonra normal ciltrengine döner.sülük,sülük satışı,sülükle tedavi,hirudotherapy,manisa sülük,göz sülük,sülü,sülüklerle tedavi,sülük satıi,sülük nedir,suat arusan,suat arusan veb sitesi,suat arusan web sitesi,uzman doktor suat arusan,uz.dr.suat arusan web sitesi,sülü kör göz,sülükle göz açma,sülüklerle sex,sülüklerle tedavi,sülükle kaldırma,sülükle,sülükle vari,s tedavisi,sülükle varis,sülükle gençleşme,sülükle saç,sülükle glokom,sülükle hastalık,sülük yapiştırma,sülük ayak,sülü romatizma,sülük siyatik,ankara sülük,man,sa sülük,manisa sülük,izmir sülük,trabzon sülük,kayseri sülük,van sülük,rus sülük,azebeycan sülük,sülük,sülüklerle,sülükle,kan emici sülük,sülükçü,istanbul sülük,türkiye sülük,sülük nerde,sülüklü göl,sülülüklü,sülük ne işe yarar,sülükçüler,sülüğk,sülük satıucıları,sülük satıcı,sülük satan,sülüklerle,sülüğüm,sülük ölüyor,sülük tedavisi,sülük basur,sülük hemoroid,sülük yara,sülük kopma,çapa sülük,leech,hirudo,hirudomedicanlis,kaç çeşit sülük var,mor sülük,siyah sülük,kara sülük,yeşil sülük,sülük satıyorum,sülük alırım,sülük alıcıları sülük satıyor,sülükle, sülük yürüme,sülük,sülük,suluk,kara zali,kara sülük,sülük,sülük satışı,sülükle tedavi,hirudotherapy,manisa sülük,göz sülük,sülü,sülüklerle tedavi,sülük satıi,sülük nedir,suat arusan,suat arusan veb sitesi,suat arusan web sitesi,uzman doktor suat arusan,uz.dr.suat arusan web sitesi,sülü kör göz,sülükle göz açma,sülüklerle sex,sülüklerle tedavi,sülükle kaldırma,sülükle,sülükle vari,s tedavisi,sülükle varis,sülükle gençleşme,sülükle saç,sülükle glokom,sülükle hastalık,sülük yapiştırma,sülük ayak,sülü romatizma,sülük siyatik,ankara sülük,man,sa sülük,manisa sülük,izmir sülük,trabzon sülük,kayseri sülük,van sülük,rus sülük,azebeycan sülük,sülük,sülüklerle,sülükle,kan emici sülük,sülükçü,istanbul sülük,türkiye sülük,sülük nerde,sülüklü göl,sülülüklü,sülük ne işe yarar,sülükçüler,sülüğk,sülük satıucıları,sülük satıcı,sülük satan,sülüklerle,sülüğüm,sülük ölüyor,sülük tedavisi,sülük basur,sülük hemoroid,sülük yara,sülük kopma,çapa sülük,leech,hirudo,hirudomedicanlis,kaç çeşit sülük var,mor sülük,siyah sülük,kara sülük,yeşil sülük,sülük satıyorum,sülük alırım,sülük alıcıları sülük satıyor,sülükle, sülük yürüme,sülük,sülük,suluk,kara zali,kara sülük,sülük,sülük satışı,sülükle tedavi,hirudotherapy,manisa sülük,göz basur,sülük hemoroid,sülük yara,sülük kopma,çapa sülük,leech,hirudo,hirudomedicanlis,kaç çeşit sülük var,mor sülük,siyah sülük,kara sülük,yeşil sülük,sülük satıyorum,sülük alırım,sülük alıcıları sülük satıyor,sülükle, sülük yürüme,sülük,sülük,suluk,kara zali,kara sülüksülük,sülük satışı,sülükle tedavi,hirudotherapy,manisa sülük,göz sülük,sülü,sülüklerle tedavi,sülük satıi,sülük nedir,suat arusan,suat arusan veb sitesi,suat arusan web sitesi,uzman doktor suat arusan,uz.dr.suat arusan web sitesi,sülü kör göz,sülükle göz açma,sülüklerle sex,sülüklerle tedavi,sülükle kaldırma,sülükle,sülükle vari,s tedavisi,sülükle varis,sülükle gençleşme,sülükle saç,sülükle glokom,sülükle hastalık,sülük yapiştırma,sülük ayak,sülü romatizma,sülük siyatik,ankara sülük,man,sa sülük,manisa sülük,izmir sülük,trabzon sülük,kayseri sülük,van sülük,rus sülük,azebeycan sülük,sülük,sülüklerle,sülükle,kan emici sülük,sülükçü,istanbul sülük,türkiye sülük,sülük nerde,sülüklü göl,sülülüklü,sülük ne işe yarar,sülükçüler,sülüğk,sülük satıucıları,sülük satıcı,sülük satan,sülüklerle,sülüğüm,sülük ölüyor,sülük tedavisi,sülük basur,sülük hemoroid,sülük yara,sülük kopma,çapa sülük,leech,hirudo,hirudomedicanlis,kaç çeşit sülük var,mor sülük,siyah sülük,kara sülük,yeşil sülük,sülük satıyorum,sülük alırım,sülük alıcıları sülük satıyor,sülükle, sülük yürüme,sülük,sülük,suluk,kara zali,kara sülük
Diyabet sülük    28.09.2015

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI 

http://www.suluksatis.com/unçeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz.Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez.

Diyabet

Bugün, Diyabet dünyadaki en yaygın kronik hastalıklarından biridir. Milyonlarca insan istatistik Bunun bir parçası her gün, binlerce daha fazla olur ve Diyabet tanısı var olmuştur.

Hızlı Genel Bakış

Diyabet yeterli insülin üretmek için pankreas başarısızlığı nedeniyle bir durumdur. tip 2 ve tip arasındaki fark 1 tükenmesi insülin derecesidir. Diyabette tip 1, başlangıç insülin olduğunu tükenmesi mutlak çoğunlukla orada çocukluk, erken. eski 45 veya; insülin üretilen insülin miktarı yetersiz ama üretim oluşur, yaş 2 diyabet, tip genellikle erişkin bir başlangıç civarında.


tedavisi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

yediğimiz zaman, şeker glikoz dönüşür ve kan dolaşımına girer ve vücudumuzun hücrelerine dağıtılır. Glikoz kullanımı, enerji fonksiyonu ve hücrelere verir bizim "" gıda için hücreler bu form içine glikoz kırma insülin olduğu için çok önemlidir. insülin olmadan veya insülin ile çok az, glikoz hücreler tarafından absorbe edilecek değil, ve onlar da enerji az olacaktır veya hiç.

durumda yukarıda, glukoz vücut komplikasyonlar yaratabilir kalınlaşmasına, hala bunu neden kan içinde. taşınması kan organ birbirlerine daha fazla çaba gerektirir, esnek az sonuçlanır damar duvarları giderek kalınlaşması ve. Kalp aynı zamanda tabii ve vücudun etrafında kan pompalamak için sahip olur overworked gereken çabanın, kalınlaşmış kan kılcal geçmesine mücadeleler, gemilerin izin yalnız küçük kan. Bu yalnız organların temini için distal kan tavizler, emboli veya akciğer kalp izin yalnız, inme neden olan akciğer ve kalp beyin gibi organlara büyük seyahat edebilirsiniz geliştirmek kan pıhtıları, hangi hastanın gerçeği viskoz kan olabilir yatkınlık bir.

tedavisi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

Sülük tedavisi: Eski Bir Bilim

Ayrıca Hirudotherapy olarak bilinen Sülük Tedavisi, çeşitli hastalıkların yardımcı tıbbi sülükler kullanılarak tedavi yöntemidir. O zamanlardan beri eski bilinen terapi bir ve bugün kullanılan pek çok kalır.

Hirudo medicinalis kan 15 ml kadar tüketmek ve kabiliyeti olan, uygulamalar tıp için kullanılan sülük tür bir nedenle, terapistlerin tedavi hastalık türü daha bağlı olarak, ya da aynı anda sülükler için 12 kadar kullanabilirsiniz. ısırık zaman sülükler, onlar yara içine tükürük enjekte onların. Onların tükürük hasta içeren enzimler, farklı kimyasal ve hakkında çeşitli terapötik yararları getirmek maddeler.

Şeker hastaları için Tedavi Faydaları


Tedavi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

bezleri tükürük maddeler tanınan içinde sülük önemli ve en One mekanizmadır Hirudin kan pıhtılaşması, bastıran bir madde. hatırlıyorum Eğer bu pıhtı kan gelişme oldu bahsedilen risk önceki yaratır yüksek kan [kalın] viskoz diyabet hastaları var. Kalkınma ve dolaşım genel içine dislodgment ve pıhtıları ve herkes tehditler ciddi pozlar esastır olabilir neden anlık bastırma kan pıhtılaşması çok, ölüm.

Hirudin da etkisi kan sulandırma vardır, bu yüzden ayrı pıhtıları kan engelleyecek, aynı zamanda damarları ve kan kalp incelir baskı, rahatlatma kolayca daha fazla dolaşmaya kan, izin kan.

Sülük tedavisi Faydaları Diyabet Tedavisi

Bay tarafından yazıldı Tanıklık Hettig

Yaklaşık 6 ila 7 yıl önce, benim doktor benim diyabet hakkında bir şey yapmadım ve eğer ilaçlar almaya başlamak bir kalp krizi 5 yıl içinde ölmüş olacağını söyledi.

Doktorum son 2 yıldır benim sağlık oldukça hızla kötüleşti ve ben artık gerçekten bir şey yapmak istemiyordu keçe üzerine, kesinlikle haklıydı. Kalbim kadar sürünen alışılmadık duygular yaşıyor, uyuşuk oldu. Benim ayak parmakları, ayak ve bacaklarda duyu kaybı başladı ve ben enerji seviyelerinde önemli bir düşüş yaşanmıştır.

yıl geçmiş çift sırasında, bacaklarım ve lekeli ve mat renkli oldu benim ayak kırmızı neredeyse rengi mavi karanlık oldu. uyumaya çalışırken, ben her gece 3 saatten fazla bacaklarımı sallamak zorunda sonuçlanan uyku getting mücadele etti yıl son çift üzerinde her gece.

Google diyabet ve kan dolaşımını aradı ben bu dönemde, ben denemek ve benim sorunlarına çözüm bulmak ve gibi internet arama, ben diyabet kollarını bacaklarını kaybeden insanların önemli nedenidir nasıl ciddiyetini fark etti. Ana yöntem diyabet Bu sorun sadece çok başka çözüm olacaksa görünmedi olarak organını oldu gidermek için. benim tip 2 diyabet için, süreç metphormine veya diğer ben reçete edildi hap olup olmadığını, ilaç sopa oldu sanırım, o zaman aşağıdaki parçayı aşağı belli bir aşamada ben insülin alması gerekirdi haberdar bile olmadı ki orada olacak Hala bacaklarda kaybetme nihai olanakları ile diyaliz gerektirecek bir zaman. Bu elbette cerrahi mide zımbalama ve bıçak altına gidiyor gerekli cerrahi diğer formları gibi gerçekleştirebileceğiniz diğer çözümlerin çift kısıtlama aşağı gidecektim sadece yön gibi görünüyordu.

Başka seçenek keşfetmek, bir başka ilginç yöntem Sülük Tedavisi [veya Hirudotherapy] adı altında geldi ki kadar haşhaş tuttu. Ben ve süreç üzerinde çok az olumsuz yorumlar gördüm ki çok etkili olduğu göründü ben büyük bir ilgi ile tedavi bu formu okudu. Ancak, sadece Rusya, Endonezya ve Hindistan gibi ülkelerin bu terapi uygulamasını gördüm. Beni en çok ben yeterince bu ülkelerle kendi sağlık sistemlerinde güven tanıdık değildi gerçekti korkmuş şey sanırım.

ve Yeni Zelanda'da burada dursun-line Amerika ve Avustralya gibi bizim büyük batı ülkelerinde mevcut ama ben hastanelerde bu ülkelerde deri grefti amaçlı sülükler saklı olduğunu gördüm ben bir şey bulamadım. Bu sessiz ama beni heyecanlandırıyor Ben Yeni Zelanda'da hem burada ve Avustralya'da hastanelerin bir çift de sordu ne zaman, bunların hiçbiri herhangi halka sülükler sunan oldukları ve aslında o cesareti. Bu az söylemek hayal kırıklığı oldu.

Bu geçen yılın sonlarında ben Sydney'de bir uygulama çalıştıran bir özel terapisti Sülük tedavisi üzerinde bir web sitesi bulmak oldu [2009] şans eseri oldu. Ben web sitesi baktı ve birçok bilgi buldum, sadece şeker hastalığı ve kan dolaşımı ile ilgilenen rağmen. Web sitesi ve bilgi dolu benim ilgi alan benim soruşturma için tatmin edici daha fazla oldu.

Ben araştırma ve benim en büyük sürpriz birkaç hafta sonra klinik temas, ben ve Yeni Zelanda'da bir klinik kurmak idi Mart ayında Auckland dönüyorlardı bilgi verildi / onlar yıllar önce aile yetiştirmişti Nisan 2010. Gerçek onların kelime, onlar tam zamanında buraya geldi ve ilk NZ müşteri olarak bana rezervasyonu.

ilk oturumu sırasında, sülükler benim bacaklar ve ayaklar için uygulanan izledi. Ben sülükler ve benim deri kendilerini bağlamak şey sansasyon bir sivrisinek ısırığı benzer daha fazla hissetmedim gördüm. sonraki 3 saat içinde, ben sülükler belki 3-4 defa orijinal boyutunda, sonra düşmek ya da Sayın Caferi, Sülüklü Terapist tarafından özenle çıkarıp büyümeye gördüm.

sülük's ısırık ve ilk gece boyunca sol küçük alanlardan oozed kan Küçük bir miktar kan soyunma içine kadar sırılsıklam olmuştu ooze, devam etti. Her ısırık alan cildin doğal şifa yardımcı Manuka balı ile tedavi edildi. Isırık siteler gece iyileşti ve ben daha fazla kan kaybı olmadan özgürce yürümek başardı.

Şimdi bu heyecan giriyor. Ilk gece tedaviden sonra, sonuçların iyi uyku alanında hemen bana geldi. Ben yatağa düşen yaklaşık 10 dakika içinde uyudu. Ben ilk ay boyunca her gün sülük tedavisine tabi devam etmiş ve bu ilk gün ve ben böyle büyük uyku tecrübeli hafta boyunca oldu. Ben yatmadan önce her gece benim bacaklar ve yaklaşık 3 saat boyunca ayak sallamak için kullanılır. Karım beni yatağa girmeden hemen içinde 3 dakika snoozing duydum yorumladı!

Ben hissettim sonraki parası Ben yaklaşık 3 gece bir hafta yapmak yüzme, gitti zamandı. benim vuruş yaparken Normalde, ama çok ağır nefes sülük tedavisi sonrasında, benim enerji seviyeleri başka bir düzeye kalkmıştı buldu ve benim nefes kolay oldu ve ben şişirme bulunamadı. Ayrıca, gözlerimin etrafındaki karanlık ve kaybolmaya başladı sağlıklı bir renk ayaklarıma yüzümden derimin dönmek başladı.

Belki de en şaşırtıcı şey, ben ilaç ve ben ayak parmakları, ayak ve bacaklarda kaybedeceğini olmadığını devam etmek gerek yoktu hissettim yaklaşık 2 yıldır ilk kez gerçekleştirilen olmasıydı.

Ben daha az bir düzeyde tedavi olması ve bu mucize yaratık için Tanrı'ya şükrediyorum devam ediyor. Ne fark var, sülük tedavisi halkımızın Diyabet ilgili kendi bacaklarda kurtarmak için nasıl yardımcı olabileceğini çok şey var. Bu bilgi sülükler ve yararları hakkında kimse eğitmek yardımcı olmaktır.

Sülük tedavisi diyabet ile ilgili ve bizim ayak ve bacaklarda ilaçların düzenli formları ulaşılabilir başa yöntemlere alternatif sunuyor. Kendimi içinde,% 90 ben 2 yıldır hissettim daha iyi hissediyorum. Yeni Zelanda tedavi bu tip geçmesi ilk müşterisi olarak, ben veya öneririz yüksek diyabet kendi türü içinde herkes için bu yöntemi tavsiye ve görmek sizin için çalışır.

Bu bilgi benim Sülük Terapist web sitesinde bulunabilir ve sadece bu tedavinin sizin için olabilir fikrine daha yakın getirmek için yardımcı olur umarım.

Nazik, 
Ahmet Hettig

Tüm bu ve diğer

Kenara Hirudin gelen kılcal dolaşımı iyileşme ve normalleşme katkı olan sülükler var tükürük diğer birçok aktif madde bulundu. inflamatuar etki-anti var antibakteriyel doğal diğer üretmek maddeler bir analjezik sağlamak özelliklere sahip, düşük kan basıncı ve.

hastalıklar Diyabet ve diğer restorasyon etkisi Hirudotherapy mikrosirkülasyon parmak amputasyon engelleyen temel olarak. Bildiğiniz gibi biz, ve ayak parmakları bakım ve çok önemli kılcal beri bir diyabetik kan nüfuz tam olarak yapamaz bazen dolaşım nerede kan, can durgun olması, vücut, yaraların iyileşmesi küçük edemez ya da daha kötüsü, nekroz [doku ölümü] ve neden olabilir ya da bacak parmak bazen amputasyon bir parmak ve vücut diğer bölgelerine bu durumun yayılmasını önlemek için gerekli olduğunu Sülük Tedavisi) ekstremite (yani vücut parçaları distal bilinmektedir artırmak dolaşımda.

Kan farklı tedavilerden sonra sınırdışı

Bugün, hastaneler dünya çapında kullanım sülükler kurtarma için bağlantı sinir ve temel kaynağı kan iyi ve ampute yanlışlıkla veya eller edilmiş, kulaklar alanları da dahil olmak üzere restorasyon dolaşım bölgelerinde Tekrar takmadan vücut gibi el ve ayak parmakları sayısını bir yardımcı. böylece dolaşım güvenle ve kolaylıkla restore daha terapi Bunlar yatıştırıldı sülük ile işlemler genellikle tamamlanmaktadır.

Biraz Araştırma

araştırmadır. arenada tıp hastalıkların sayısız yardımcı içindeki sülükler kullanımı devam eden ilgili Bilimsel Leeches şüphe yoktur, mucizevi yaratıklar; onların bariz avantajı kabul bizim için bir izin nedenle, birkaç yüzyıl boyunca hayatta gerçeği var onlar doğanın gizemleri bazı Şu an için, ölçüsüz kalabilir.

 

http://www.leechestherapy.com/diabetes.php
sülük    31.12.2010

 

LA SANGSUE


L'ANATOMIE
La sangsue médicale (lat). Hirudo medicinalis, est apparenté comme l'annélide avec le ver de terre. La sangsue s'a diminué une coupe transversale ovale de ceci aux deux fins de corps. Aux deux fins, une ventouse se trouve chaque fois. La ventouse derrière, sert seulement à la sangsue à l'attachement. La ventouse devant contient l'ouverture de bouche.

Dans la bouche, les 3 mâchoires sont env. à 80 Kalkzähnchen ceci a. Les trois mâchoires en rayons disposées ont approximativement 80 dents de chaux fines. Un anneau d'énervé est à chaque ventouse. Le corps est aplati et consiste en 33 segments. Le dos est sombre-vert et a à deux côtés par 3 rayures longitudinales brunes. La sangsue ne possède pas de cerveau.

À la survie, la sangsue faut un environnement humide parce qu'il dessécherait sinon. Dans le temps de mue, des sangsues sont commande-légère à la raison. Si la sangsue ne réussit pas le dans le temps de mue à dépouiller la vieille peau, il meurt.

Dans l'eau, la sangsue bouge comme un dauphin, au pays, la sangsue utilise ses ventouses au déplacement. La sangsue surveille les mouvements d'eau à qui il reconnaît des victimes potentielles dans l'eau.

LES EXISTENCES
Des " sangsues de l'eau douce chaux-pauvre. Vous vivez préférablement dans les mares, aplatit à étangs et lacs ou eaux seulement lentement courantes avec le couvert de végétation copieux de la plante d'eau. La raison doit procurer ainsi, il est qu'ils peuvent se cacher en hiver dans les fonds gelée-libres. Ils tiennent nicht,sie un repos d'hiver dans l'esprit véritable, plus sont seulement température-dépendamment ou moins actif " (1)

La sangsue est aujourd'hui à cause de sa petite existence dans beaucoup de pays sous protection des espèces. Les raisons pour ceci petit existences est d'un côté dans la pollution forte et dans l'application en masse de la thérapie de sangsue dans le 19ten siècle.

LA REPRODUCTION
Afin que la sangsue se puisse le reproduisant, un état d'eau également durable est nécessaire. Comme aux hybrides le ver appartenant, les sangsues se fécondent généralement réciproquement. La fécondation se tient entre avril jusque octobres (selon la température). La sangsue dépose le sien jusqu' à 30 oeufs dans les cocons dans la terre de rive humide pour la protéger contre le dessèchement. Dans de 6 semaines se glisse env. 16 mm long les jeunes sangsues ceci des oeufs à ce moment est. Aux buts thérapeutiques, les sangsues peuvent être mises d'abord env. après 4 ans.

À l'attitude optimale, la sangsue peut devenir jusqu' à 20 ans vieux. Vraiment la sangsue a une longueur jusqu' à 20 cms et un poids de jusqu' à 30 G.

LA NOURRITURE
La jeune sangsue se nourrit du sang de petits animaux d'eau par exemple comme grenouilles, crapauds ou poissons. La reproductibilité de la sangsue s'amende cependant avec le sang d'animaux au sang chaud. Avec ce sang, la sangsue devient plus tôt pubère. En outre la sangsue met aussi plus oeufs dans ses cocons avec cela.

Arrivé une fois sur la peau du restaurateur =Opfer, la sangsue cherche une place convenable au fait de mordre. Avec la fin de devant, il cherche à ça tâtonne après le Bisstelle convenable. La ventouse postérieure est fixée à cela. S'il n'a pas encore trouvé le Bisstelle correct, le processus se répète tandis que la ventouse postérieure est dissoute et est ensuite portée dans une nouvelle position. Si la sangsue a trouvé la place optimale, il s'accroche avec la ventouse postérieure dans la proximité du Bisstelle et commence se scier avec sa mâchoire dreistrahligeme dans la peau. La morsure est au fait de comparer avec un Insektenstich et par conséquent extrêmement mal-pauvre. Jusqu'à ce que ne pouvait pas être prouvé aujourd'hui si la sangsue à cela applique un anesthésiant actif localement. Tandis que la sangsue sépare une sécrétion au processus aspirant dans la plaie. Par la substance entre autres histamine-pareille, les vaisseaux sanguins sont élargis. La succion de la sangsue est facilitée par le Hirudin, qui il sépare de ses glandes de salive dans la plaie. Le Hirudin tient avec fluidité le sang tandis qu'il empêche la coagulation de sang. Des Weiters ont des substances disponibles dans la sécrétion comme Calin, Hyaluronidase, Egline, nez de collage, Apyrase, Destabilase et Piyavit un effet gerinnungs et anti-inflammatoire.

L'alimentation dure env. 30 minutes. Le poids de la sangsue est haussé à cela à un multiple. Dès qu'il est pleinement la sangsue lâche tout seul. La plaie même saigne encore quelques heures après. La perte de sang est doublée par cela jusque triplé. Après le processus aspirant, la sangsue est capable après une semaine encore d'abord à Schwimmbewegungen serpentant.

La sangsue même stocke au loin le sang gesaugte sur mois dans son estomac et le digère dans une période de 1,5 ans.. Le sang est digéré dans une période de 5 jusque 18 mois. En effet la sangsue est déjà aspirant-docile après quelques mois encore.


(1) Dr.med Ingo Wilhelm Müller - Handbuch der Blutegeltherapie (2000) 

Ne selülit nedir?

Tedaviden önce

Selülit "dir." pantolon, kalça, uyluk yağ, deride soyma "ile priemuschestvennoy portakal" gibi görünüşte tarif denilen genellikle değişikliklerin subkutan
kadınların selülit vakalarının 80-95 oranında bulunur, kadınların hormonal profilinin özelliklerini açıklar.

Sellülit sıklıkla "dalgalanmalar meydana sırasında" hormonal: yüzde 15 selülit hakkında menopoz yüzde 15 sırasında ve gebelik oluşur sırasında sonra ergenlik, yüzde 25 oranında ve sırasında.

selülit gelişimine katkıda faktörler şunlardır:

1. Genetik yatkınlık;
2. Malnütrisyon (hayvansal yağların diyette önemli miktarda sebze ve az miktarda karbonhidrat çok, meyve, sebze ve vitamin diyet eksikliği);
3. Sedanter yaşam tarzı - egzersiz eksikliği;
4. Hormonal bozukluklar (endokrin bezlerin fonksiyon bozukluğu);
5. Kötü alışkanlıkları - sigara, alkol.

selüloz için dahili bir "iskelet" (hücre) yağ, su konsantrasyonları ve metabolizma ürünleri, "atık" - Sonuç olarak, bu faktörlerin bağ dokusunun bir aktif büyüme sonucunda, zayıf kan dolaşımı (ya da daha doğrusu mikro) yol açar.

selülit görünümünü çoğu kadın aşinadır. cilt Hummocky yüzey ilk cildi vskladku aldığında görünür. Daha sonra, tuberosity ilave önlemler olmadan görüntülenir. anlamlı bacak ve uyluk, uzun ve zor bir parmak sokmak için mayalı hamur, benzer deforme olabilir selülit sonunda.

Ne selüliti ortadan kaldırmak için?

Selülit için tedavi yöntemleri pek çok teklif arasında bir şekilde "kayıp" (sülükler ile tedavi) girudoterapija ortadan kaldırmak olmasına rağmen en etkili yöntem olduğu bu selülit, özellikle form ve aşamaları "geç onun bir" ve en kötüsü.

, Enzimler (birkaç yüz) ama en çok hyaluronidaz ve lipaz, önemli selülit tedavisinde ve kim bir "temel" tedavi edici etkisi var - sülük tükrük biyolojik olarak aktif maddeler içerir aslında. Hyaluronidaz, bağ dokusu (hyaluronik asit) yer maddenin yarma ve insan vücudunun diğer biyolojik aktif maddelerin nüfuz etmesine katkıda bulunan bir enzim.''Hyaluronidaz ve Resolving''the eylem skar ve yapışık süreci ile ilgili hastalıkların tedavisinde aynı öneme sahip. Lipaz kendisi için konuşuyor, aşağı yağ tatili.
sülükler ve tükürük diğer biyolojik aktif maddelerin varlığı nedeniyle dokularda mikrosirkülasyonu ödem ve tıkanıklık ortadan kalkar geliştirir.

Tedaviden sonra

Alacağınız sonuç - Ama satın almak ve kendi kendi "sorun" alanlarında sülükler koymak acele etmeyin! Birçok selülit sorun alanları üzerinde sülükler koyar önerdi gibi, anlamına gelmez ...

tedavisinde Kayıt

sülük siparişi alınır, sülük satışı  siparişi için çağrı bırakın geri dönerim

 sülük satışı cafer arı 05357616067  sülük tedavisi yardım edilir

igle terapi senter i Antalya i Tyrkia har

 

Igle

Igler


Blodigle
blodigla er den mest kjende iglearten i Noreg

Systematikk
Rike:Animalia
Rekkje:Annelida
Klasse:Clitellata
Vitskapleg namn
Hirudinea

Igler (Hirudinea) er ein underklasse leddmakk med clitellum og sugeskål. Dei er utbreidd over heile verda, og kan finnast både i ferskvatn, på land i fuktige miljø og i havet. I likskap med dei nære slektningane sine fåbørstemakkane har dei eit magebelte (clitellum) og er hermafrodittiske. I Noreg erblodigla den mest kjende iglearten.

Kjenneteikn [endre]

Igler er leddmakk, og følgjeleg segmenterte dyr utan lemmar. Gruppa er likevel særs atypisk for leddmakkane; m.a. har berre nokre få artar setae(«børstar»), og då som regel i særs små tal langt framme på dyret. Kroppane deira består av 34 kroppssegment, som i motsetnad til hjå andre leddmakk ikkje er skilde med septa. Dei seks første kroppssegmenta er omdanna til sugekopp - eit døme på tagmatisering utanfor leddyra.

Muskelsystemet til iglene er meir komplekst enn hjå børstemakkane. Der dei fleste annelidar klarar seg med langsgåande og sirkulære musklar, nyttar igla heile fire slag musklar. I tillegg til dei tidlegare nemnde har dei dorsoventrale musklar som flatar ut kroppen og eit uformeleg fjerde muskellag mellom dei langsgåande og dei sirkulære musklane.

Som andre dyr i klassa Clitellata har igla eit magebelte clitellum. Dei utvikler likevel dette organet berre i paringstida, som vanlegvis er om våren. Clitellum hjå igler er tre kroppssegment lange, og inneheldt eit einskild par eggstokkar og fire eller fleire testes.
Translate