sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Site Menüsü
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret1637262
Linkler
sülük tedavi video

Hirudotherapy

Hirudotherapy

Bir Hirudotherapy nedir? Birincisi, bir tane olması gereken bir kişi içinde her şey değil anlamak gerekir.Sözde "durgun kan" genellikle toksinler, bozunma ürünleri dolu ve kötü dolaşır. Bu nedenle, kan güncelleştirilmesi gerekir. Bizim zaman içinde doğal geçen kan Güncelleme - bu süreç çok uzun ve her zaman yararlı değildir: zararlı gıda, hava kirliliği ve diğer zararlı etkileri - kendi sağlığı korumakta en iyi yardımcı değil. Sonuç olarak, vücuttan toksinlerin Eski kan görmek istiyorum. Bu olabilir, tabii ki, kan bağışı için - bu sonunda faydalı ve karlı ve linki. Ancak bu durumda, iğne o pompa almak değildir. Ve burada sülükler hatırlatılır. Sadece kan içecek olması yanında, aynı zamanda için, sülükler solucan çıkarmak dışında bir madde sayısı sadece kan inceltme ve bağışıklık sistemini uyarıcı, kolesterol düşürücü, tüm vücut uyarıcı bir onarıcı etkisi pıhtıları çözme değil, kendi tükürük ile birlikte tanıttı ki artık neredeyse unutulmuş tıp vardır.Vücudunuzun ek rezervler uyanma, ücretsiz bir oturum ve hatta akupunktur olsun tedavi ile bu yüzden birlikte, sadece biyolojik olarak aktif noktalarda deri yoluyla ısırık gerçeği unutmayın, hastalık ve strese karşı doğal bir yeteneği.

Sülükler

Sülük - solucanlar birkaç temsilcilerinden biri. İsim sıralama - çene sülük veya girudinidy. Bir tatlı su yaşıyor. Bazı türler, karada ve denizde yaşam hakim olması.Toplam orada olduğunuz 400-500 sülükler tür, ancak üç alttür olan tıbbi sülük, sadece Hirudotherapy şans kullanılır: tıp, eczacılık ve oryantal.

- Hayır, Steven Spielberg'in "Jaws" bir çekim değil normal çene sülükler edilir.

Sülük lokma - kesinlikle hoş bir duygu değil, ama korkmamalıyız. Daha bir sivrisinek ısırığı veya batma ısırgan gibi. Tek fark, sonra bir sivrisinek ısırığı veya ciltte tahriş acı başlar ve öngörü anestezi bir sülük ısırık tanıtmak ve onunla antikaogulyantov kan dolaşımını artırarak, tükürükte bulunan bir numara. Buna ek olarak, sülük onun kurbanları akupunktur bir oturumunda veren akupunktur noktalarında bir cilt ısırıkları.

Sadece daha çok insan tarafından yapılan bir enjeksiyon daha, sülük etkisine dikkat edin. Bunun nedeni sülük böylece hastalıkların tedavisinin yararlı etkisi artan ve sağlıklı organlar maruz kalma şansını azaltmak, sadece hasarlı organı için geçerli olmasıdır.Çünkü bu etki hastanın vücudunun tüm aktif maddelerin sülük% 80'e kadar ulaşmaktadır.

Ayrıca "de sülükler okuyabilirsiniz Wikipedia ".

Ne tedavi edilir?

Etkili tedavileri Hirudotherapy ya da tamamlayıcı tedavi çok geniş olduğu hastalıkların Aralığı:

Cilt hastalıkları: fronküloz, carbunculosis, akne, skleroderma, saç dökülmesi, egzama, sedef, pyoderma.

Üroloji: böbrek taşı, böbrek hastalığı, kronik prostatit, prostat adenomu, testis varis, erkeklerde birincil ve ikincil kısırlık, vb

Kardiyovasküler hastalıklar: Koroner kalp hastalığı, hipertansiyon, miyokard enfarktüsü, dolaşım yetmezliği, miyokardit. Alt ekstremite arterleri, atar ve toplar damarlardaki, tromboflebit, trofik ülser tromboz hastalıkları bozulması.

Proktoloji: rektum hemoroid, çatlaklar.

Diş periodontit, glossamiya, kistler, kök kanal.

Kozmetik: selülit, kırışıklık, kötü cilt, post-plastik cerrahi.

Göz: glokom, retinal distrofi, hemophthalmus, angeopatiya retina, göz hasarı, damar yolu göz iltihabı, keratit.

KBB hastalıkları: otitis media, akut koklear nevrit, paranazal sinüsler, kronik tonsillit, kronik işitme kaybı, kulak çınlaması, vazomotor rinit hastalıkları.

Nöroloji: dahil olmak üzere beyin damar hastalığı ve omurilik, spinal osteokondrozis, radikülit, diskojenik, nervopatii kraniyal ve periferik sinir, sinir iltihabı, uykusuzluk, nevralji, sinirsel hastalıklar, migren ve diğer baş ağrısı.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları: CP, zeka geriliği ve fiziksel gelişimi, enürezis, sık sık soğuk algınlığı, adenoidler çocuklarda.

Romatizma: romatizma, romatoid artrit, skleroderma.

Gastroenteroloji: kronik gastrit, mide ülseri ve duodenal ülser, kolesistit, biliyer diskinezi, safra taşı, kolit, pankreatit, kabızlık.

Metabolik hastalıklar: obezite, gut, zayıflık.

Endokrin hastalıkları: diyabet, tiroidit, guatr, tiroid kist.Dikkat!

Seanstan sonra, yara gibi hidrokortizon gibi Hirudotherapy hormonal merhem vb işlenemez

Yorumlar

Birçok hasta tedavi ettiniz, birçoğu da bırakmak için çok tembel geribildirim kliniğimize hakkında. İşte son bulunuyor:

  • Kadınlar 7/28/11Dr çok yetkin bir şeydir. Kan ile temas olduğu yerde belirli kısırlık gerektiğini bana görünüyordu. Ancak, doktor tüm hastalarda, sadece spolaskivaya eller için bazı eldiven kullanır. Ve tedavi hastalık değildir ve yenilerini eklemek bir riski vardır. Dr Shapiro --------------------------- Yorum: bahşiş için teşekkür ederiz. Hesabınız içine yorum, ama vvvidu tutmak her kullanımdan sonra o - yıkama eldiven ve des ele. çözüm.
  • Larissa 3/14/11Larissa, 35. Efendim, Michael E.! Biz oğlunun tedavisinde yardım için derin şükran ifade etmek istiyoruz. Kliniğimizde hekimlerde önce yarım yıl cerrahisi konusunda ısrar etti, ancak çocuk size sülükler ile tedavi 7 seans sonra, bu sorunu kurtuldu. Size sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz!
  • Olga 01/27/11Günaydın! Ben varis (- tek ayağı üzerinde duran, Viyana varis büyük değildir) tedavi etmek için çalıştı. 10 ders Hirudotherapy iki kez geçti, ama çalışmıyor? çok pahalı olsa. Onun mide ve bacak, geçmek üzerinde izleri sonra. Son 2 yıldır ... kendiniz karar verin, kendiniz için düşünün .... Yorum --------------------------- Dr Shapiro Sayın Olga, Hirudotherapy genişlemiş damarların bir ders sonra genellikle tamamen yok değil, onlar gibi, azaltılır Seni uyardım. Bu yöntemin en önemli avantajı olduğunu tedaviden sonra, hastalığı, damar artış, ancak kademeli olarak düşüş değil bir ilerleme yok. Bazen lokma sonra kalan büyük bir pigmentasyon olmadığını, yavaş yavaş azalacaktır
Translate