sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Site Menüsü
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret1583955
Linkler
sülük tedavi video

Göz Hastalıkları ve Sülük Tedavisi

Göz Hastalıkları ve Sülük Tedavisi

Hiç atalarımızın tıbbi sorunları ile ilgili merak ettiniz mi? Pek çok önemli tıbbi devrimler sadece son yüzyılda meydana gelen ve ne ilaç ve tedavi işlemleri için geçmiş soru için bize getiriyor.

sülük tedavisi de kanama gibi başka isimler tarafından sevk edildiğini olarak Hirudotherapy, halk, ama kurmaya çalışan ve katliam, bilinen temel olarak, bu tıbbi tedavi için sülükler kullanımı anlamına gelir ve atalarımızın çeşitli rahatsızlıkları tedavi için kullanılan yöntemlerden biri

Tedavi sırasında gösterilen Leeches

tedavisi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

sülükler Avrupa nakit (Hirudotherapy adını alır hangi) uzun tıbbi amaçlar için kullanılmıştır. Sülük tedavisi geri sülük terapistler genellikle her seans birkaç sülükler kullanılan 1800'lerin, dayanıyor. Sülükler kan kadar 10 ila 15 ml olarak tüketebilirsiniz ve büyüklükte dramatik genişletin. Bir kez tam, otomatik, ancak vücut düşmek farklı yöntemler kullanılarak temizlenebilir. Kullanılan tekniklerden birisi tuz veya tuzlu su uygulamak olduğunu, ancak bu sülük enfeksiyon riski oluşturur kan, kusmuk kadar yapabilirsiniz.

bu nedenle de son derece yararlı çeşitli koşullarda tedavi yapma Hirudotherapy için birçok faydası vardır. Bir sülük ısırdığında, onun tükürük hastanın kan dolaşımına enjekte edilir. Bu tükürük böylece gerekli kan akışını ve ihtiyaç duydukları besin organları mahrum bir pıhtı genel sirkülasyon ile seyahat edebilir, çünkü bir kan damarı blok çok önemlidir pıhtı oluşumu, önlenmesi, antikoagülan ve hemodilüsyon etkisi vardır Hirudin içerir. Bu iskemi neden olur ve sonunda, organ yetmezliği dahil. ilgili organ beyin, kalp veya akciğer bir felç, kalp krizi ya da akciğer embolisi neden olduğu gibi, bu ölümcül olabilir.

eylem Sülük Tedavisi

tedavisi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

Hirudin da böylece optimum kan akışını teşvik ve halsiz kan akımı ile ilgili risklerin önlenmesi, kanın kalınlığını azaltmaya yardımcı olur.

Periorbital Hematom için Sülük Tedavisi

sülük tedavisinin en önemli özelliklerinden biri sülükler toplanmış kan çıkarma var yeteneğidir. Aynı zamanda özellikle periorbital hematoma olduğu gibi birleştirilmiş kan tahliye muhafazakar bir tedbir olarak faydalı bir anti-ödem etkisi vardır.

Tedavi sırasında gösterilen Leeches

tedavisi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

vücut minimum iç kanama tutmak için oluşturduğu kan bir kese - Göz çevresi hematom gözlerin etrafında hematom olduğunu. Çoğu durumda kan sonunda ancak erir ve kese, bazı durumlarda da büyümeye ya da hiç değişiklik göstermektedir devam edebilir. kan kese geçmezse, o zaman cerrahi müdahale gerekebilir.

basınç veya kuvvet büyük miktarda alan ve bir şey kesinlikle boksörler arasında yaygın olduğu uygulandıktan sonra genellikle oluşur. Bu, daha çok halk arasında bilinen adıyla göz çevresi bir mavimsi yeşil renk değişikliği gösterdiği 'siyah göz.' Bu alanda toplanmış kan kaybolması ve özellikle yavaş birkaç hafta birkaç gün sürebilir. Sadece, ama çirkin o ışık sersemlik ve baş ağrısına neden olabilir.

Sülük tedavisi hemen gün sadece bir çift sonra kaybolabilir mavimsi yeşil renk değişikliği gözlerin etrafında toplanmış kan boşaltmak için kullanılabilir.

Göz Diyagramı

Glokom önleyin İlerleme

Glokom Vitreus çok fazla üretim var olduğu veya Vitreus çok yavaş geri emilimini orada oluşan bir durumdur. Vitreus Gözleri besin veren şeffaf, jöle benzeri bir maddedir. Çok fazla ancak, göz yapıları sıkıştırma neden, göz içi basınç artışı nerede sorunlu olabilecek. Bu vizyon ve görme yavaş ama bazı kaybı bulanık kademeli neden olur.

Gelişmekte olan glokom riski altında olanlar diyabet, 40 yaşın üzerinde insanlar ve insanlar hastalığın aile öyküsü vardır. tespit varsa ve erken aşamalarında tedavi, glokom ve kontrol edilebilir bir vizyon kaydedilebilir.

Sülük tedavisi bu hastalığın ilerlemesinde yardımcı olabilir. sülükler kullanımı göz kan akımının hızı ve Vitreus üretimi azalır ve böylece göz içindeki basınç azalır azaltmak için. Bu prosedür Vitreus üretimi azaltmak ve bölgede genel olarak kan basıncı düşürmek reçete Oftalmoloji [tıbbi göz uzmanları] düzenli ve sık aralıklarla ve ilaçlar ile birlikte yapılırsa Sülük tedavisi bu nedenle glokom hastalarının yardımcı olabilir.

Kan farklı tedavilerden sonra sınırdışı

Kan farklı tedavilerden sonra sınırdışı

Göz enflamasyonu önleme

sülük tedavisi yararlı olabilir bir başka alan göz iltihabıdır. Koriyoretinit [koroid ve retina göz iltihabı], konjonktivit [birinin konjonktiva veya her iki göz iltihabı], Keratit ve schleritis [[hangi gözün kornea, gözün ön kısmında, iltihaplanır bir durum] sklera] olarak bilinen gözün beyaz dış kaplama etkileyen ciddi bir inflamatuar hastalık, sadece bazı göz iltihabı hastalıklar vardır.

Göz iltihapları etkilenen bölgede kan ve diğer kan bileşenleri havuzu eğilimindedirler. Bu yanlış veya hasar bu bölgede's ne düzeltmek için çalışırken's vücudun doğal tepkisi vardır. Ne yazık ki, çok fazla kan göllenmesi ve göz içindeki basınç önemli değişikliğe neden bu basınç diğer bölgelerine sıkıştırma ve hasara neden olur.

Sülük tedavisi sırasında, kan ve böylece iltihap azaltıcı, dışarı emilir. Bu basınç ve azaltır post-inflamatuar komplikasyonlarda azalmaya yol açar.

Hirudotherapy de canlılık ve yenilenen bir enerji hissi hasta tarafından hissedilen bir gençleştirici etkisi vardır.Bu kan temizleyici ve aynı zamanda, özellikle kabartma bazı tedavi koşullarda acıdan kaynaklanır. gerçek bir açıklama vardır değil yüzyıllar boyunca, Sülük Tedavisi gerçekten çok göz hastalıkları için bir çare olarak kullanılmaktadır olduğunu gözlemler.


Yorumlar - Yorum Yaz
Translate