sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
 • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Site Menüsü
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam109
Toplam Ziyaret1592128
Linkler
sülük tedavi video

HİRUDOTHERAPY

 

HİRUDOTHERAPY, SÜLÜK TEDAVİSİ , YANI ŞIMDI GIDEREK DAHA ÖNEMLI HALE GELMEKTEDIR GELENEKSEL TIP, ALANLARINDAN BIRI - SÜLÜKLER ILE TEDAVI.

 

Hirudotherapy - sülükler ile Tedavi (Hirudo - sülük, tedavi - tedavi). (- 130 yıllarında 200.) Kalan el yazmaları, bu yöntemin öncüsü Colophon antik Yunan Nikandr olarak düşünülmelidir. şüphe olmamalıdır tedavi etkinliğinin bu yöntemin yaşı göz önüne alındığında. Bu modern fizyoloji ve biyokimya açısından anlaşılabilir bir durumdur - hangi girudoterapija etkili hastalıkların kütle transfer sülükler ile tedavi ayrılmış çok sayıda makale de.

terapötik etkisi temelinde biyolojik aktif maddeler, çok sayıda (BAS), iç dengesi (vücuttaki biyolojik süreçler) normalleşmesine katkıda bulunur girudoterapii sülük tükürük vardır.

Son birkaç yıldır yapılan bilimsel çalışmalar, standart tedavi için ek bir yöntem olarak klinik tıbbın tüm alanlarında girudoterapii etkinliğini doğrulamaktadır. , Iskemi ve doku hipoksisi, mikro dolaşım bozukluğu hastalığı salgını patolojik olaylar zincirini kesmeleri - doğal ve teknokratik diğer tedavi yöntemlerine göre Girudoterapii avantaj sülükler ve tükürük bezlerinin gizli hastalığın temel mekanizmaları içinde ters bir süreç olduğu gerçeğini öncelikle oluşur.

İnsanlarda herhangi bir patolojik süreç mikrosirkülasyon bir rahatsızlık neden olur. Bu) eksikliği (oksijen hipoksi. Bütün bu bir süreçleri yol artış lenf sıvısının interstisyel durgunluk ve nedenleri çıkış, engeller dolaşımını bozar kan, potansiyel müşteriler birikimi (aşırı sıvı) dokuların şişmesi, artış bir neden interstisyel basınç, lider sırasıyla, olan gemilere mekanik sıkıştırma kan.

(Çekme su) patolojik odak su akışını artırır etkisi belirgin bir hidrofilik sahip hücre aktivitesinin oksitlenmiş ürünleri (cüruflar, toksinler), birikmiş oksijen eksikliği, oksidasyon inhibe ile. Bu nedenler ödem arttı. Circle.

fizyoloji Bu süreç "kısır döngü" denir. Bir sülükler içeren bir tükürük hirudin madde - In. Bu biyolojik aktif madde kanın reolojik (akış) özelliklerini geliştirir. Bu oksijen artışa yol açar ve patolojik odak drenaj geliştirmek daralmış hastalıklı damar, kan akışını artırabilir. Oksidasyon azalır yüzde normale, toksinler unoxidized -. "Vicious daire" bozuldu.

vücutta iltihabi bir odak halinde, inflamatuar odak engellerin mekanizması da dahil olmak üzere, patolojik süreç ortadan kaldırma amaçlı önlemler alındı. Bu inflamatuar odak bağ dokusu tarafından çevre doku ayrılmış olduğu görülmektedir.Organizma bu enflamatuvar süreç daha da yayılmaması için mühürler gibi.

Zaman vücuttaki bağ doku septum stihaniya korunur. Onlar kan akımı ve lenf drenaj zor için yapım, dokuların normal çalışmasını engeller. Bu inflamatuar süreç karın boşluğu oluşursa, yapışkan hastalık oluşur.

Bir sülükler içeren bir tükürük hyaluronidaz madde - In. Bu madde "çimento" bağ dokusu olan hyaluronik asit, hareket eder. Gevşetmek bağ jumper hyaluronidaz normal kan akımını ve lenf drenaj geri yardımcı olur.

Sadece bir antimikrobiyal eylem hirudotherapy ve bağışıklık (bağışıklık geliştirir) işaretli. dolayı değil sadece maddeler), içinde gizli sülükler aktif biyolojik maddeler (aktif biyolojik, ama hydrophila sp Aeromonas etkisi -. Bakteri - Symbiont,sülükler gut canlı.

Hasta ve sorunun ciddiyetine bağlı olarak bir buçuk, bir saat kadar Süre girudoterapii. ayrı ayrı belirlenir. O sülük kendisi çalışması gerektiğini ne kadar zaman belirler olduğunu kabul etmek doğru olur. 

 • 7-10 seans tedavisi genellikle içerisinde. Iki - haftada üç seans.
 • bir prosedür maliyeti sülükler uygulanan miktara bağlı değildir.
 • bir oturumda girudoterapii de hastanın enfeksiyon (enfeksiyon) olasılığı tamamen dışladı.
 • Sülükler yalnızca bir kez kullanılır. seans sonrası sülükler imha edilir.
 • Tedavi edici tıbbi sülükler özel biofactories yetişmektedir. Sertifika Uygunluk - Özel bir belge yayınladı satın aldığınızda.

Hastaların başlangıçta sülük korkuyor yüzde 80'i. Ama ilk seanstan sonra bütün korkuları düşmanlık kendisi çalışır, buharlaşır. sempati bile bir anlamda.

bir sivrisinek ısırığı veya nip ısırgan otu gibi Leech lokma. (Biyolojik - aktif puan) refleks noktaları sadece deri yoluyla Sülük ısırması, sonra akupunktur kullanılan noktalar var.

yarasından kan olmamalıdır durdurun. acı seçimi 24 saat kadar uzatılabilir eğer normal olarak kabul edilir. Şuna Blood çoğunlukla lenf yaprağı, çok az bırakır. Ancak kayıp dokunulmazlığının uyarılması tetikler ve şişme ortadan kaldırır.

homeopati, fitoterapi, fizyoterapi: Hirudotherapy kendisi hem de dahil olmak üzere diğer tedaviler ile birlikte iyi sonuçlar verir.

Kontrendikasyonları girudoterapii için 
Hemofili, anemi, kanama diatezi, dirençli hipotansiyon (düşük tansiyon), gebelik ve idiosyncrasy ciddi derecede.

girudoterapii endikasyonları

 • romatoloji içinde Hirudotherapy: 
  Eklem hastalıkları: Artrit mikrokristalin, psöriatik artrit, reaktif artrit, romatoid artrit, osteoartrit, periartiküler yumuşak doku romatizmal hastalıklar, spondilit (ankilozan spondilit) ankilozan. Romatizma.

 

 • sistem dolaşım Hastalıkları: 
  Kardiyak aritmi, hipertansiyon, ateroskleroz, hipertansiyon, hipertansif krizler, bitkisel-vasküler distoni, miyokard infarktüsü, iskemik (koroner) kalp hastalığı, kâlp ağrısı, kardiyomiyopati, cardiosclerosis, kor pulmonale, miyokard, miyokardit, dolaşım yetmezliği, neurocirculatory distoni, perikardit, konjenital kalp defektleri, kalp defektleri, kalp, astım, kalp yetmezliği, damar krizler, angina (anjina pektoris), endokardit satın aldı.

 

 • Solunum sistemi hastalıkları: 
  Aspergilloz, astım, bronşiyolit, akut, kronik bronşit, akciğer enfarktüsü, pulmoner kandidiyazis, plörezi, pnömokonyoz, pnömoni, pneumosclerosis, amfizem bronşit.

 

 • sistem sindirim Hastalıkları: 
  Yetersiz beslenme, Ahil fonksiyonel, mide bauginit, gastrit, gastrocardiac sendromu, hepatit, hepatosis gepatolienalny sendromu, hiperbilirubinemi fonksiyonel, Temel hyperlipemia, hiper fonksiyonel mide, bağırsak dysbiosis, sindirim sistemi diskinezi, dispepsi, duodenit, kabızlık, bağırsak lipodistrofi, kolit, başarısızlık emilim sendromu, sindirim yetmezliği sendromu, kronik pankreatit, karaciğer yetmezliği sendromu, gıda alerjileri, diyare (ishal), portal hipertansiyon sendromu, postgepatitny sendromu, kronik kolesistit, karaciğer sirozu, özofajit, enterit, intestinal enteropati, yemek borusu, ülser, peptik ülser, semptomatik ülserler mide ve duodenum hastalığı.

 

 • Ürolojide Hirudotherapy: 
  böbrek, hidronefroz, gromeluronefrit, hepatorenal sendrom, böbrek içi iltihabı, piyelonefrit, polikistik böbrek hastalığı, renal kolik, böbrek taşı, böbrek yetmezliği, sistit, tsistalgiya ve Amiloidoz. Prostatit.

 

 • Cerrahide Hirudotherapy: 
  Abse, prostat adenomu, aktinomikozis, anevrizma, aterom, bronşektazi, alt ekstremite, varikosel varis ve spermatik kord hidrosel, prolabe rektum, hemoroid, hydradenitis, jinekomasti, fıtıklar, sendrom damping, kolelitiyazis , sivilce, kist ve fistül, ülseratif kolit, kriptorşidizm, kanama, mide ülseri ve duodenal ülser kanaması varis, Mallory-Weiss, Crohn hastalığı, lenfadenit, lenfanjit, mastit, megakolon, donma, yanık, ana tıkanıklığı arterler, mezenterik damarların (abdominal anjina), renal arter darlığı, tromboanjiitis obliterans, Raynaud hastalığı, orchiepididymitis, dolama, dolama, postcholecystectomical sendromu kronik tıkanıklığı, yatak yarası, prostatit, yaralar ve rektum, anal fissür, phlebothrombosis, selülit, furuncle ve fistüller, kolanjit, hidrosel testis membranlar ve spermatik kord, funiculitis, spermatik kordon kisti, hidrosel, testis hypotrophy, mağaraları, priapizm, fibroplasticheskaya sertleşme.

 

 • Endokrin ve metabolik hastalıklar: 
  Diabetes insipidus, diabetes mellitus, dispituitarizm genç, diffüz toksik guatr, endemik guatr, obezite, tireodity.

 

 • jinekolojide Hirudotherapy: 
  (Coleitis), vulvitis, vulvovajinit, dismenore, vulva, yumurtalık kistleri, menopoz, menopoz nevroz, klauroz vulva, uterin kanama, işlevsiz, lökoplaki vulvae, serviks lökoplaki kaşıntı, adrenogenital sendrom, amenore, anovulatuar döngüsü, Bartolini, leucorrhoea, kısırlık, vajinit mastopathy, rahim myom, ooforit, rahim sarkması ve vajinal duvar, PMS (adet öncesi sendromu), salpenjit, salpingo sendromu sklerokistoznyh yumurtalık fibromastopatii, endometriozis, endometrit, endocervicitis, erozyon (serviks mukozal displazi) parametreleri. Endometriozis.

 

 • Sinir Hastalıkları: 
  Araknoidit, Amyotrofik lateral skleroz, Hepatolentiküler hastalığı, hidrosefali, baş ağrısı (tsefalgiya), baş dönmesi, Diensefalik (hipotalamik) sendromu, serebral felç, inme, spinal, menenjit, myastenia gravis, migrenöz nevralji, migren (hemikranya), miyelit, myelopati, konjenital miyotoni ( Thomsen's hastalığı), miyotonik distrofik, mononevropatii, narkolepsi, trigeminal nevralji, yüz sinir neyrorevmatizm zona nöropati, parkinson, Charcot-Marie, hepatik ensefalopati pleksopatii, polinöropati, progresif müsküler distrofi, bel radikülopati, siringomyeli, spinal amyotrofi ve peroneal amyotrofi , spina bifida (Spina bifida), tremor, funikulyarny myelosis, kore, kafa travması, Adie sendromu, viral ensefalit, epilepsi.

 

 • Cinsel Bozukluklar 
  Iddia edilen cinsel bozukluklar, cinsel nörohumoral bozukluklar (hiper), Penis ve sevişme döngüsü bileşenin bozuklukları, sevişme döngüsünün ejakülasyon bozuklukları bileşeni, belirli bir kadın cinsel bozukluklar (cinsel soğukluk, anorgazmi, vajinismus).

 

 • Dermatolojide Hirudotherapy: 
  Aktinomikozis cilt, saç dökülmesi, atopik dermatit, balanoposthitis, siğiller, vitiligo dermatit, iktiyozis, kandidiyazis, kaşıntı, genital siğiller, pyoderma, prurigo kırmızı düz, pitiriazis, saçkıran pembe mikrosporiya (prurigo), sedef herpes gerçek, rosacea pemfigus , rubrofitiya, sebore, ilaç reaksiyonu, trichophytosis, akne vulgaris (junior), kabuklu saçkıran (uyuz), egzama, atlet, Eritrazma.

 

 • sistem kas-iskelet sistemi Hastalıkları: 
  ayak, Dupuytren kontraktürü, eklemler, tortikollis, osteomiyelit, iç yaralanmalar, göğüs boşluğunun yaralanmaları, karın yaralanmaları, yırtık menisküs, burkulmalar, sinovit, yaralanma kontraktürü bir parmak bükme Osteochondrosis, ankiloz, bursit, habitüel çıkığı, hemarthrosis. Varisler.

 

 • boğaz ve Hastalıkları Kulak, burun: 
  Adenoid, bademcik iltihabı, aerosinusitis, nazal septum hematom, bademcikler, östaki, nazal septum eğriliği, burun kanaması, bir labirent, larenjit, kronik larenjit hipertrofisi, mastoidit, Meniere hastalığı, burun akıntısı (rinit), koklear nevrit, Ozena (kötü kokulu burun akıntısı), otitis , otomikoz, otoskleroz, burun polipleri, sinüzit, akut sinüzit, kronik sinüzit, sinüzit, ethmoiditis, tonsillit, farenjit, kaynatın burun vestibül.

 

 • Göz hastalıkları 
  Optik atrofi, blefarit, gündüz körlüğü (gece körlüğü), glokom, konjestif optik disk, iritis, katarakt, keratit, konjonktivit, optik nörit, santral retinal arter tıkanıklığı, santral retinal ven tıkanıklığı, retinit sklerit, episklerit, trahom, üveit , kornea ve arpa ülser.

 

 • ağız ve Hastalıkları diş 
  Apse admaxillary, alveolit, diş, ağız kuruluğu, lökoplaki, çenelerin osteomiyelit, periodontal hastalık, periodontal hastalık, perikoronarit, apikal periodontitis, pulpitisler, aftöz çıkarıldıktan sonra eklem hastalığı, artrit, temporomandibular, dişeti iltihabı, glossalgiya, glossit, çene kistleri, kanama ankiloz stomatit, kronik tekrarlayan stomatit, mikotik stomatit, heilit.

 

 • iç organların (karaciğer, safra kesesi, pankreas, mide, bağırsak, kalp, akciğer, böbrek hastalıkları, kadın ve erkek cinsel organları, vs) birçok hastalıkları

Kaynak: WWW.GIRUDOTERAPEVT.RU

 


BAŞKA NE OKUYABILIRSINIZ:

 

 

Nasıl tedavi edilemez ne tedavisi için? 
- Benzersiz ilaç böceklerin bağışıklık sisteminin çalışmalara dayanmaktadır. uçmayı larvaları doktor ve hastalara yardımcı olmak için bilgi edinmek için, Sergei İvanoviç CHERNYSH, Sc.D., Entomoloji BiNII Laboratuvar Başkanı dedi ki ... 

Öldürücü virüs 
- St Petersburg entomologlar, böceklerin bağışıklık sisteminin temelinde antiviral ilaçların yeni nesil, biopharmacology bir atılım yapmak için edebiliyoruz ... 

Apiterapi: tatlı ve zehirli 
- Antik çağda, arı-(sonra arıcılık olarak) tutarak en tehlikeli mesleklerden biri olarak kabul edilir. Arıcı, bal arısı bir sürüsü "ile doldurulmuş" bir yuva ile orman ağacı (yönetim kurulu) olduğunu ve bir olarak işaretler ... 

tedavi yöntemleri Geleneksel - Podmore 
- Son zamanlarda, Apiterapi popülerlik kazanıyor. Ve hayır merak ediyorum. Doğal arı ürünleri - bal, arı sütü, polen, Podmore - çok, birçok hastalığın tedavisinde etkilidir ... 

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Translate