sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
 • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Site Menüsü
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam103
Toplam Ziyaret1592122
Linkler
sülük tedavi video

Hirudotherapy

Hirudotherapy

Hirudotherapy

Hirudotherapy (sülük tedavisi).

 

Hirudotherapy, yani sülükler ile tedavi - Şimdi giderek önem kazanmaktadır geleneksel tıp biri.

 Ana farklılıklar bugün Hirudotherapy 
Şu anda geçmiş biofactories tıbbi kontrol sülükler kullanılan ve yetiştirilen bu eski farklı Modern Hirudotherapy. Bir sülük terapi seansı yok olduktan sonra, HIV enfeksiyonu, viral hepatit ve kan yoluyla bulaşan diğer hastalıkların önlenmesi gereksinimlerini karşılar. 

Ne tedaviler bir sülük?

 • Dahil olmak üzere kalp damar hastalıkları, hipertansiyon, ateroskleroz, varis, tromboflebit, hemoroid, vb
 • Androlojik bozuklukları (düşük potens ve libido, kısırlık, erkek menopoz, vb) dahil olmak üzere ürolojik hastalıklar (kronik prostatit, prostat adenomu, sistit ve üretrit, epididimoorhit).
 • Jinekolojik hastalığı (rahim ve uzantılarının kronik inflamasyon, colpitis, yumurtalıklarda dejeneratif değişiklikler, rahim myom, endometriozis, adezyonlar, mastitis, menapoz bozuklukları).
 • Sinir koşulları (kronik yorgunluk sendromu, anksiyete, uykusuzluk, vb)

Hirudotherapy - Sülükler Tedavisi (Hirudo - sülük, tedavi - tedavi). Günümüze kadar gelen el yazmaları, bu yöntemin öncüsü Özet antik Yunan Nikandra (. - 130 yıl M.Ö. 200) olarak kabul edilmelidir. Tedavisinin etkinliğini yaşı göz önüne alındığında şüphe edilmemelidir. Hirudotherapy etkili olduğu hastalıkların kitle transfer sülükler tedavi ile ilgili çok sayıda makale olarak - bu modern fizyoloji ve biyokimya açısından oldukça anlaşılabilir bir durumdur.

Terapötik etkisi temelinde iç homeostasis (vücutta biyolojik süreçler) normale katkıda aktif biyolojik maddeler, çok sayıda (BAS) içeren Hirudotherapy sülük tükürük vardır.

Son yıllarda yapılan bilimsel çalışmalar standart tedavi ek bir yöntem olarak klinik tıbbın tüm alanlarında Hirudotherapy etkinliğini onaylayın. Iskemi ve doku hipoksisi, mikrosirkulasyonu bozuklukları, kesmeler hastalığın salgın olayların patolojik zinciri - diğer yöntemler Hirudotherapy ve tedavi teknokratik doğa üzerinde Advantage sülükler tükürük bezlerinin gizli temel hastalık mekanizmaları ters bir süreç olduğunu aslında öncelikle oluşur.

İnsan vücudunda herhangi bir patolojik sürecin mikrosirkülasyon bir rahatsızlık neden olur. Bu sırasıyla kan damarları, mekanik sıkıştırma yol interstisyel basıncında artışa neden aşırı sıvı (dokuların şişmesi), birikimine yol açar, kan dolaşımını bozar, lenf ve interstisyel sıvı çıkışı durgun olduğunu önler. Tüm bu işlemler hipoksi (oksijen eksikliği) artışa yol açar. Oksijen eksikliği ile oksidasyon süreçlerinin yavaşlatılması, patolojik odak haline suyun akışını arttırır belirgin bir hidrofilik (su çekme) etkisi olan hücre faaliyet okside ürünleri (cüruflar, toksinler) birikir. Bu neden şişme arttı. Daire kapalı. Bu süreç "kısır döngü" fizyolojisi çağrılır. Hirudin - sülükler gizli tükürük bezlerinde bir madde içerir. Bu biyolojik aktif madde kanın reolojik (akış) özelliklerini geliştirir.Oksijen artışa yol daralmış hastalıklı damar yoluyla kan akışını artırır ve patolojik odak kaynaklanan drenaj artırabilir. Oksidasyon tamamen okside toksinlerin yüzdesi azalır, normalleştirir. "Vicious Circle" - bozuldu.

Eğer bir vücut inflamatuar odak mekanizması da dahil olmak üzere patolojik süreci ortadan kaldırmak için önlemler alan "inflamatuar odak çit." Bu iltihap odağı bağ dokusu ile çevre doku ayrılmış olması kendini göstermektedir. Organizma bu mühürler iltihap odağı daha fazla yayılmamış bir süreç olarak. Remitting zaman vücuttaki bağ dokusu engellerin süreci korunur. Onlar zor kan ve lenf akışını yapma, dokuların normal çalışmasını engeller. Bu iltihap oluşursa karın boşluğuna yapışkan hastalık oluşur. Hiyalüronidaz - sülükler gizli tükürük bezlerinde bir madde içerir. Bu madde bağ dokusu "çimento" olduğu hyaluronik asit, hareket. Bağ dokusu köprü gevşetin hiyalüronidaz normal kan akışını ve lenfatik drenaj geri yardımcı olur.

Ayrıca belirgin bir İmmünostimülan (artırır bağışıklık) ve Hirudotherapy antimikrobiyal etkisidir.Sadece sülükler gizli bulunan BAS (biyolojik olarak aktif maddeler), ancak Aeromonas hydrophila sp eylem nedeniyle değil. - Bakteri - sülükler sindirim symbiont yaşayan.

 • Bir saatten hasta ve sorunun şiddetine bağlı olarak bir buçuk, için Süre Hirudotherapy.Ayrı ayrı belirlenir. Bu sülük kendisi çalışması gerektiğini ne kadar süre belirler itiraf adil.
 • 7-10 seans tedavi genellikle kurslar. İki - haftada üç seans.
 • Bir işlem maliyeti uygulanan sülükler sayısına bağlı değildir.
 • Hasta oturum Hirudotherapy enfeksiyon olasılığı (enfeksiyon) tamamen dışladı.
 • Sülükler sadece bir kez kullanılır. Seanstan sonra, sülükler yok edilir.

Tedavi tıbbi sülükler özel biofactory yetiştirilmektedir. Uygunluk Belgesi -. Size verilen özel bir belge satın aldığınızda

Hastaların yüzde 80'i başlangıçta korku sülük yaşadı. Ama ilk seansından sonra, tüm korkular buharlaşması, sevmediğim kendini çalışır. Sempati bile bir anlamda.

Bir sivrisinek gibi sülük ısırık ısırgan ısırık veya çimdik. Sülük sadece refleks noktaları (biyolojik olarak - etkin puan) deri ısırıkları, daha sonra akupunktur kullanılan nokta vardır.

Yaradan kan kesilmemelidir. Acı seçimi 24 saat kadar uzatılabilir eğer normal olarak. Kan, biraz yaprakları çoğunlukla lenf gider. Ve kayıp bağışıklığın uyarılması ve ödem ortadan tetikler.

Homeopati, fitoterapi, fizik tedavi: Hirudotherapy dahil olmak üzere diğer tedaviler, kendini ve her ikisini de iyi sonuçlar verir.

 

Hirudotherapy için Kontrendikasyonlar

 

Hemofili, anemi ciddi derecede kanama diyatezi, inatçı hipotansiyon (düşük tansiyon), gebelik, idiosyncrasy. Onkolojik hastalıklar, üç dört ay kontrendikedir ameliyat sonrası sezaryen Hirudotherapy. 
Sülükler 7 yaşından küçük çocuklar koymayın.

Endikasyonları Hirudotherapy

 

Romatoloji içinde Hirudotherapy:

 

Eklem hastalıkları: Artrit, romatoid artrit, osteoartrit, periartiküler yumuşak doku, ankilozan spondilit (Bechterew hastalığı) ve romatizmal hastalıklar. Romatizma.

 

Dolaşım sistemi hastalıkları:

 

Hipertansif kalp hastalığı, hipertansif krizler, vejetatif distoni, kardiyak aritmi, ateroskleroz, miyokard infarktüsü, iskemik (koroner) kalp hastalığı, kâlp ağrısı, kardiyomiyopati, kalp, akciğer kalp, miyokard, enfarktüs, dolaşım yetmezliği, kardiyak astım, kalp yetmezliği, damar kriz .

 

Solunum hastalıkları:

 

Bronşiyal astım, bronşiolit, akciğerlerin bronşit akut bronşit kronik kandidiyazis, plörezi, pnömokonyoz, pnömoni, pneumosclerosis, amfizem.

 

Sindirim sistemi hastalıkları:

 

Gastrit, hepatit, hepatosis, fonksiyonel hiperbilirubinemi, Temel hiperlipidemi, mide fonksiyonlarının aşırı, bağırsak, gastrointestinal sistem diskinezi, dispepsi, duodenit, kabızlık, dysbiosis kolit, pankreatit, kronik, gıda alerjileri, diyare (ishal) postgepatitny sendromu, kronik kolesistit, karaciğer sirozu.

 

Ürolojide Hirudotherapy:

 

Glomeluronefrit, piyelonefrit, polikistik böbrek hastalığı, renal kolik, böbrek taşı, böbrek yetmezliği, sistit, tsistalgiya. Prostatit.

 

Cerrahi Hirudotherapy:

 

Alt ekstremite varis, varikosel, hemoroid, hydradenitis, sıyrıklar.

 

Endokrin ve metabolik hastalıklar:

 

Diabetes mellitus, çocuk dispituitarizm, Graves guatr, endemik guatr, obezite, tireodity.

 

Jinekolojide Hirudotherapy:

 

Dismenore, premenstrüel sendrom, fibromastopatii, endocervicitis, erozyon (rahim mukozası displazisi).

 

Sinir Hastalıkları:

 

Baş ağrısı (tsefalgiya), baş dönmesi, diensefalik (hipotalamik) sendromu, migren (hemicrania), trigeminal nevralji, yüz sinir nöropati, radikülopati diskojenik, titreme.

 

Dermatolojide Hirudotherapy:

 

Areata, atopik dermatit, siğil, dermatit, kaşıntı, piyoderma, akne vulgaris (ergen).

 

Kulak, burun ve boğaz hastalıkları:

 

Nazal polip, sinüzit, kronik sinüzit, frontal sinüzit, ethmoiditis, tonsillit, farenjit, burun vestibül fronkül.

 

Göz hastalıkları

 

Glokom, konjestif optik disk ve arpa.

 

 

Bu sülükler (Hirudotherapy) ile tedavi yöntemini en son tıbbi teknolojiyi eşit, yenilikçi gibi, modern tıp bugün kullanılan uzun süredir bilinmektedir. Genetik mühendisliği, moleküler biyoloji, biyokimya, elde edilen güncel bilimsel veriler daha önce birçok açıkladı tıbbi sülük gizemli özelliklerini görünüyordu.

 Ana farklılıklar bugün Hirudotherapy 
Şu anda geçmiş biofactories tıbbi kontrol sülükler kullanılan ve yetiştirilen bu eski farklı Modern Hirudotherapy. Bir sülük terapi seansı yok olduktan sonra, HIV enfeksiyonu, viral hepatit ve kan yoluyla bulaşan diğer hastalıkların önlenmesi gereksinimlerini karşılar. 
Tıbbi sülük (bilim bilinen dört türü, sadece bir tür Hirudo medicinalis ve üç alt tür insanlar için yararlı olan) on dördüncü yüzyıl gibi erken bir hastalığın önlenmesi için hastaların durumunu rahatlatmak için kullanılır.

Sadece on dokuzuncu yüzyılda sülükler terapötik etki mekanizması çalışmaya ilk çalışmalarda yapılmıştır. Bundan önce, bu düşünüldü: tedavi sülük "kötü kan" berbat olmasından kaynaklanmaktadır. Gerçekten de, sülük 3 kanın 5 kübik santimetre berbat. Ama en önemlisi, araştırma göstermiştir ki - Vücuda emilir sülükler tükürük kompozisyon. Tıbbi sülük yüz biyoaktif ilaçlar üzerinde bir defada vücuda enjekte! Bunlar anti-inflamatuar uygulamak ve yerel kapiller dolaşımı, oksijen ve besin geliştirmek kan pıhtıları önlemek ve taze trombüs çözülür uyarır. Klinik olarak bu kalp ağrısı hızla yok yansıtılır, beyin ve diğer organları rahatsız dolaşımı şişme, restorasyon yok. Bir sülük ilaç mini fabrika aramak için her türlü neden vardır. Önemli bir enzim salgılanmasını piyavochnogo - hiyalüronidaz - vektör hangi on santim derinliğe kadar dokuya nüfuz, vücut tarafından emilen gizli bir parçası olan tüm diğer biyolojik aktif maddeler. Bu nedenle, tedavi edici etkisi emme ile ulaşılan değil, enjeksiyon gereğidir. Başka nerede böyle eşsiz bir tek kullanımlık şırınga bulabilirim? (Sülükler uygulama yok sonra sağlık standartlarına uygun olarak.)

Biz Hirudotherapy başarıyla kullanılmaktadır hastalıkları, liste. Bu kardiyovasküler sistem hastalığı (hipertansiyon, anjina, kalp yetmezliği), akciğer hastalıkları (bronşit, astım), mide (ülser, gastrit), karaciğer (hepatit, siroz), cerrahi hastalıkları (fronküloz, apse, varis, tromboflebit olduğunu , yaralar ve yaralar, akut mastitis, yaralanma etkileri). Uygulama Hirudotherapy benzeri kadın hastalıkları, üroloji, oftalmoloji (glokom), sinüs iltihabı, kulak ve tedavisinde etkili oldu ... 
Sülükler ile hastaların tedavisinde iyi sonuç Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, onlara Moskova Tıp Akademisi (MMA) ve klinikte elde edilmiştir. Sechenov. Çıbanlar ve karbonküller tedavi etmek zordur: Modern hastanın bağışıklık inflamatuar sürecin yayılmasına katkıda bulunur ve yaşamı tehdit eden hasta, bazen ciddi komplikasyonlara yol açar. Beyin, menenjit, beyin apsesi, sepsis Açısal ven trombozu kişi trombozu sinüsler - kaynar ve yüz karbonkül tehlikeli, o kadar da nadir bir komplikasyondur eksik bir listesidir. Genellikle güçsüz gibi durumlarda antibiyotikler; sızmak solunum güçlüğü neden göz şişmesi neden hızla yayılır. Bu gibi durumlarda, iki ya da üç sülükler (bazen eksik ve bir) olağan fizik tedavi yöntemleri tamamen sağlığına geri izin sonra, gün içinde somut etki vermeye. 
Mükemmel sonuçlar ayak bileği, kalça, omuz, dirsek ve diğer eklem artrozları deforme olan hastalarda elde edildi. Birçok hastada ağrı refleks bölgeleri ve akupunktur noktaları (girudorefleksoterapii) üzerinde sülükler ders ayarladıktan sonra kayboldu. 

Diğer mutlak kontrendikasyon vardır: 
= Düşük basınç; 
= Demir eksikliği anemisi; 
= Zayıflık Kanama; 
= Kanser; 
= Gebelik; 
= Üç-dört ay kontrendikedir Sezaryen Hirudotherapy sonra; 
Sülükler 7 yaşından küçük çocuklar = koymayın.

Hirudotherapy ayrıntılı bir muayeneden sonra doktor tarafından reçete. Oturum sırasında dinlenmek için önemlidir, hiçbir şeyin normal kan akışını engeller çok. Bu nedenle oturmak (veya yalan) bu en uygun konumda.

Sülükler akupunktur noktalarında koymak için tavsiye edilir. Sıcak su ile daha sonra oturumu sırasında, aç sülükler, sülükler koyar olacak vs etkilenen damarlar, deri, boyunca, kalp, karaciğer üzerinde Hirudotherapy (hastalığa bağlı olarak) koymak alkol ile ovuşturdu ve. Ağrı hemen hemen yoktur - bu yüzden, karıncalanma, iğne gibi. Ve 15 saniye sonra sülükler tükürük sağlayan doğal anestezi hareket başlar.

Oturum 20 ila 40 dakika arasında sürer. Bu süre içinde, kan emdi, sülük genellikle kendileri düşmek olduğunu. Baş dönmesi önlemek için steril gazlı bez, ve hasta ile yakın yara hala yarım saattir. Ancak işlem sonrası, genellikle dersin başında yüz zayıflığı.

 • antikoaguliruyuschee (azalmış kan pıhtılaşması)
 • trombolitik (pıhtı bozulma)
 • antiischemic (doku ve organlara kan akımı iyileştirilmesi)
 • antihypoxic (gelişmiş kan dokulara oksijen ve organlar)
 • hipertansif (normotansif)
 • antihydropic
 • boşaltma
 • mikrosirkülasyon restorasyonu
 • lipolitik (yağ ayırma)
 • nöromüsküler iletim darbe kurtarma
 • toplam refleks
 • damar duvarının geçirgenliği restorasyonu
 • Bakteriostatik (mikroorganizmaların ölüm, bir inflamatuar süreç neden "bir antibiyotik olarak")
 • immünostimulan
 • analgiziruyushee (ağrı kesici).

Hirudotherapy

Yeni ilaçların klinik araştırmalar birkaç yıl geçmesi zaman Hirudotherapy iyileştirici etkisi yıllık deneyime binlerce test etti.

Sülükler terapötik etkisi 3 bileşenden oluşur:

1. Refleksoloji - Bir sülük her zaman akupunktur noktaları üzerinde ayağa kalkar ve eserleri

(Akupunktur etkisi Ie)

2. Mekanik - kaldırır lenf - ve kan. In - (taze kırıklar, çürükler, burkulma, hasarlı bağ için çok iyi durgun, travmatik - Yani, farklı kökenli ödem için kullanılır  Gün içinde önemli ölçüde şişlik azalır, ağrı yerleştirildi.).Ayrıca hemoroid (cerrahi yerine geçer), varisli damarlar, karaciğer durgunluk, sinüsler, akciğerler ve fil ile.

3. Biyoloji - prokusyvanii cilt, 160 farklı biyolojik olarak aktif maddeler hakkında sülük ayırır, her biri kendi tedavi edici etki gösterir.

En sık görülen biyolojik aktif madde (enzim) 'dir-hirudin. Fibrin (- trombüs bir kan pıhtısı) için fibrinojenin dönüşüm teşvik Hirudin blokları trombin. Bu nedenle, sülük tedavisi kan pıhtıları önler. Buna ek olarak, aynı zamanda, hatta en müzmin, kan pıhtısı çözülür fibrin destabilizes ayırır destabilazu.

Yağ (çok iyi davranır ateroskleroz, obezite, selülit) erir lipaz, Throws Piyavochnogo enzimlerin iyi vasospasms kaldırma -. Koroner, serebral arterler ve diğerlerinin yanı sıra kas spazmları. . Kalp ve damar hastalıklarında kullanılan sülükler ile de bu tedavi dayanarak -. Predinfarktnyh ve tromboflebit, varis, ateroskleroz, venöz ülser damar duvar kendisi restore, sinir sistemi sakin uyku geri yükleme ile postinfarkt devletler predinsultnyh, inme sonrası, tüm bu anti-hipertansif katkıda etkisi -hipertansiyon, damar distoni için kullanılır.

Bu yana sülük, kan damarları, doku şişliği spazmı giderir sinir sistemini rahatlatır, bir anestezi etkisi vardır, çok iyi osteokondrozis tedavisinde, herniye spinal disk, çeşitli nevraljiler (trigeminal yüz ve diğer sinirler) için kullanılır uyarıların nöromüsküler iletim geri yükler. Işitme kaybı ile tedavi edilebilir.

Aeromonas hidrofilik, bir bakteriyostatik etkiye sahiptir ve böylece vücuttaki iltihabi süreçleri çeşitli kaldırır - Sülük bir bakteri symbiont içerir. Ders Hirudotherapy tamamladıktan sonra ESR iyiye, düşük ya da normal bir beyaz kan hücresi sayımı ve leykoformula kurtarır. Bu nedenle inflamatuar süreçleri, çeşitli enfeksiyonların kullanılan Hirudotherapy ders hormonal metabolizma geri yardımcı -. Fibromastopatiyutedavi hastalıkları, yumurtalık, rahim miyomları, tiroid hastalığı (hem hipo-ve hiperfonksiyon), pankreas - düşük kan şekeri seviyeleri.

Sülük de bağ dokusu erir madde hiyalüronidaz, tanımlar. Yani kısırlık dahil olmak üzere çeşitli yapışıklıklar, tedavi iyi. Keloid yara izleri, kontraktürlerin tedavisi için kullanılır.

Ürolitiazis tedavisinde kullanılan - sülük idrarla atılır bir taş içine macun yapar. Renal parankim restorasyon katkıda bulunur - polikistik dahil olmak üzere böbrek hastalıkları, kullanılan ve. Bu bağışıklık sistemini uyarır.

Ana kontrendikasyonlar hemofili, anemi, ağır, kaşeksi (israf), şiddetli hipotansiyon vardır.

Translate