sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Site Menüsü
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam103
Toplam Ziyaret1592122
Linkler
sülük tedavi video

Hemoroid tedavi sülük, Hirudotherapy

Hemoroid tedavi sülük, Hirudotherapy

http://www.massagespb.ru/images/Image.jpg

Hemoroid proktolojik hastalıklar arasında bir liderdir. Bu sorunu yerli ve yabancı bilim adamlarının pek çok eserlerinin konu incelenmesi. Çalışmalar hemoroid nedenleri dejeneratif rektum submukoza uzunlamasına kas süreçleri, hem de kan damarlarının işlev bozukluğu olduğunu bulduk.

Belirtileri

Hemoroid ana belirtileri kanama ve anal kanalın prolapsus hemoroid vardır. Daha az sık sık rahatsızlık, anüs ve anal kaşıntı ve mukus. Polip veya kolorektal kanser varlığı - Uzmanlar bu hemoroid sadece bir göstergesi olabileceğinden, özellikle rektum kan tahsisinde herhangi bir benzer belirtiler için tıbbi yardım isteyin, ama daha ağır hastalık tavsiye edilir. Hemoroid rektoskopi, dijital muayene, kolonoskopi veya irrigoskopiyu harcamak teşhis etmek.

Hastalığın Sahne

Dört hemoroid artış derecesine bağlı olarak hemoroid aşamalarında, hem de mevcut dejeneratif süreçler vardır:

1. Hastalığın ilk aşamasında dışkılama sırasında makattan kan salınımı ile karakterizedir. Hemoroid kaybı görülmez. 
2.. Hemoroid hemoroid sarkması ikinci aşamada kendini azalma ve sadece dışkılama sırasında görülür. Aynı anda kanama veya kaldırılmış olabilir veya olmayabilir. 
3.. Hemoroid hemoroit azaltılması Üçüncü aşamada sadece manuel, kendi imkansız düştü. Düğüm kaybı üçüncü aşaması daha sonraki evrelerinde karın içi basıncındaki herhangi bir artış mümkündür.Bu, öksürük ya da ağır kaldırma sırasında zaman meydana gelebilir.
. Hastalığın seyri 4 en ciddi aşama - dördüncü. Hemoroid kalıcı kaybı ve anal kanal bunları yeniden konumlandırmak için yetersizlik yanı sıra, ağır kanama, anüs ağrı, tromboz düğümleri de vardır.

Tedavi Yöntemleri

Hastalığın şiddetine göre doktor tedavisi belirler. Hastanın ilk aşamalarında uygun bir diyet atanır ve bazı ilaçlar sindirim sistemi aktivitesi normalleştirmek için: enzimler, bitki örtüsü, diyet lifi, vbBu, büyük ölçüde hemoroid riskini artırabilir kabızlık sorunu kaldırmanızı sağlar. Flebotropnye ilaçlar, ağrı kesiciler, lokal anestezik ilaçlar, anti-inflamatuar merhem: Hastalığın ilerlemesi halinde, hem de kronik hemoroid ilk aşamalarında olarak, genel ve lokal tedavi planı uygulanır. Bu, ağrı yok hemoroid ve tromboz inflamasyonu azaltmak, kanamayı durdurmak için izin verir.

Hemoroid tedavisinde sonraki adım - gelişmiş minimal invaziv tedavi kullanın. Konservatif tedavi sırasında olumlu sonuçlar yokluğunda, doktorunuz bir skleroterapi, infrared fotokoagülasyon hemoroit, elektrokoagülasyon veya lateks halkalar ligasyonu önerebilir. Skleroterapi ve infrared fotokoagülasyon hastalığın erken aşamalarında kullanılır. Hemoroidal ligasyon aynı rulo anda daha uygun bir lateks zil sesidir. Hastalığın ileri aşamalarında kullanılan en önemli çalışma, bir hemorrhoidectomy olduğunu.

Skleroterapi fleboskleroziruyuschih ilaçlar kullanılarak yapılır.İnfrared koagülasyon yüksek sıcaklık sorunu alana etkisidir. Ilk hemoroid dördüncü hatta üçüncü ve sahne kullanılan ve lateks halkalar ligasyonu iç hemoroit lateks halka nabrasyvanii olduğunu.Sonuç olarak, bu minimal invaziv yöntemin ardından 79 gün lateks bağ ile reddetti.

Ruslar binlerce kendini ele hemoroid, muzdarip ve dayanılmaz olduğunda, doktora gidin ve işkence sonunda sadece operasyon koyabilirsiniz öğrenin. Wise sülük farklı bir ilke edinmiştir. Öyle Her şeyden önce, tabii ki, acı gelen hasta rahatlatır - Ağrı dışkılama sırasında, basur kanama, oturma.Yardım ilk seanstan sonra gelir.

Ameliyat ve ameliyat karar korkuyor? 
Hemoroid için en başarılı tedavi için non-invazif bir yöntem deneyin! 
BU Leeches!

http://www.massagespb.ru/images/hyrudo171.jpg

Sen yan veya mide yalan, bunları görmüyorsanız ve zar zor zarar, doktor, bu yüzden korkutucu değil uygun yürütmek ve gözden uzak konsol olacak değil hissediyorum. Bir oturum sülükler 3.1, hastalığın evresine bağlı olarak 1 ile 6 seans bir gün, tedavi kullanılır. Ciddi durumlarda (tromboz hemoroid) kabartma ilk oturumu sırasında hemen gelirdi. 40 dakika süre. 

Translate