sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Site Menüsü
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret1637252
Linkler
sülük tedavi video

Hirudotherapy kısırlık tedavi.

Hirudotherapy kısırlık tedavi.

http://www.massagespb.ru/images/hyrudo171.jpg

Forumları genellikle kısırlık konular ortaya vardır. Istiyoruz ve çocuk sahibi olamaz kadınlar, birbirleriyle konuşmak onların sorunlarını tartışmak, soru sormak ve birbirlerini çok destekleyici.Hochushki Sevgili! Bu malzeme tam size göre. Sülükler (girudoteratiya) kullanarak kısırlık tedavisi.

Hapları ve neşter olmadan sülük ile tedavi, ...

Her geçen gün daha popüler yöntem Hirudotherapy haline gelmektedir. Bu sülükler jinekolojik hastalıklar da dahil olmak üzere, çok sayıda tedavi etmek için kullanılan bilinmektedir ... Belki de en korkunç hastalıklarından biridir kısırlık olduğunu. Rusya'da, çocuk doğurma yaşında yaklaşık 6 milyon 39.700.000 kadın - kısırdır (erkek infertilite). Sağlık nedenlerinden dolayı çocuk sahibi olamazdı Men - (erkek kısırlığı) 3,5 milyon civarında.

- Tüm doktorlar ile olan resepsiyon çift, gel! Kadın, hamile tüm umudunu yitirmiş 
- İnsanlar çok farklı farmakolojik ile zehirleniyor. Tedavisi için doktorların çoğu hemen antibiyotik ve hormon reçete. Ama bu her zaman tek doğru yol değil! Hemen hemen her evde eczane bulunan, ama hiçbir iyi: 90 hastanın 100 kişi.

- Sülükler ile tedavi 2 milyondan fazla yıl vardır. Örneğin, Fransa'da uzun bir sülük üretmek enzimler tarafından kullanılan bir gençleştirici etkisiyle kremler üretmek olmuştur. Ve 1812 Hirudotherapy Savaşı sırasında çok sayıda hayat kurtardı - Fransa sülük için bir anıt olduğu için.

Bu yöntem doğanın kendisi tarafından oluşturuldu. Bir insan için her şey var! Düzgün görmek ve uygulamak için yeterlidir. Bir zamanlar, sülükler görünür ve daha sonra onlar hakkında yeniden unutuldu. Şimdi bu eğilim yeniden canlandırılması - bu yaygın olarak kullanılır hale gelmiştir son 30 yıl.

Hirudotherapy bile Milattan önce bin yıl boyunca tıbbi amaçlar için kullanılır. Tıbbi sülükler İncil ve Kuran'da Mısır firavunları, sülükler söz ve orada kullanılır. Daha sonra, acı onun hastaların büyük bir hekim Hipokrat, Galen ve İbn-i Sina rahatlatmak için sülükler kullanılarak. Ortaçağ Avrupa'sında, sülükler kanıtlanmış olarak kabul edildi ve resmen birçok hastalığın tedavisinde tanıdı. 1665 yılında, hatta tez başlıklı gitti "rahim içine sülükler gözetim üzerinde." Görünüşe göre, yaygın jinekoloji kullanılmış olan sülük bu noktadan oldu.

Özellikle yaygın Hirudotherapy XVIII sonu ve XIX yüzyılın ilk yarısında kullanıldı. Ülkemizde bu yöntemin ateşli destekçisi N. Pirogov, G. Zakharin gibi ünlü doktorlar vardı. Rusya'da XVIII yüzyılın 30'lu her yıl yaklaşık 30 milyon sülükler kullanılmaktadır.Doktorlar, böylece çok istekli sülükler özellikleri şifa ile uzak yapılır Ancak,: tüm hastalıklar atanan ve dönem başına 200 adet koymak.Sülükler kontrolsüz kullanımı giderek Hirudotherapy fikrinin gözden düşmüş ve bu tedavi ile yirminci yüzyılın başlarında, birçok doktor reddetti.

- Her sülük fazla 86 enzimler üretir. Başka hiçbir ilaç yeterli besin yok! Örneğin, antibiyotik, anti-enflamatuar etkisi vardır. Vitamin hazırlıkları - İmmünostimülan. Sülükler ve böylece, ve diğerleri.Buna ek olarak, yapışıklıklar (ameliyat sonrası dikiş) çözülür edebiliyoruz. Maddenin doğada hiç kimse böyle mucizeler yaratmaz ...

Nasıl hastalığı tedavi etmek için sülük olabilir?

- Birincisi, enzimler salgılar. Daha sonra onlar vücuda kan dolaşımına. Her vücut belirli noktalarda bizim cilt üzerinde tahmin edilmektedir. Örneğin, rahim baş ve elin işaret parmakları arasında olacağı tahmin edilmektedir - ve bir sülük oraya koydu. Boğaz mide - mide sorumlu olan bu noktaları üzerine bir sülük ... Sonuç olarak, ilaç (mikrodoz enzim) bir "hasta" beden yoluyla geliyor.

Bu sülükler yetiştirilen olduğu bilinmektedir ... Bu nasıl olur?

- Bu süreç altı ay sürer. Bunu yapmak için, mağazalar ile tüm bir fabrika var. Sülük bir hermafrodit, yani kendini gübreleme. Daha sonra, tüm geliştirme süreci devam ediyor. Ancak belirli koşullarda, doğru sıcaklık, basınç ve güç oluşturulmalıdır ... Sülük sadece hayvan kanıyla beslenir! Sarhoş olduğunda, yarım yıl yaşayamaz.Ve düzenli olarak yem, hatta 6 yaşına kadar! Eğer Sülük - çok kaprisli olduğunu. Kendi halinde Dolayısıyla, büyük bir yüzdesini. Bu olmayan ucuz fiyat açıklar.

Sülük bir "one-off aracı", ya da birden çok kez kullanılabilir?

Sadece bir kere! Hastanın sülük özel çözümler doğrudan önünde sulanan ve ölürler. Başka bir şey, bir kadın o sülük alıp evin kendisi daha sonra koymak istiyor. Bu durumda, bir sülük kendim alabilir.

Sülük tedavisinde bir "Mercedes işareti." Yaprak

Bazı kızların - bizim forumun okuyucuları - çok bir bebek olmasını istiyorsanız, ancak, ne yazık ki, hamile olamaz ... Nasıl yardımcı olabilir? Ne kadın hastalıkları ele alınabilir?

Yapışıklıklar arka infertilite ile tedavi edilen hastaların çoğu, hamile emin olun. Ve, hemen tedavi sonrası - yaklaşık bir yıl. Buna ek olarak, Hirudotherapy yumurtalık kistleri olan kadınlar davranır.Sülükler kistler gidermek ve fonksiyonu restore sonra. Rahim (- 49cm normal bir boyutu 30 ile 19-30 cm) az gelişmiş olduğu bir konjenital hastalık - Pratik bile rahim hipoplazisi (rahim çocuk) ile tedavi olduğunu göstermiştir. Bu nedenle, kız çocuklarının sık sık hamile mümkün değildir. Yumurtalıkların kadınlık hormonları üretmek için, onlara yardımcı olmak. Bunu yapmak için onları teşvik etmek gerekiyor. Ve yumurtalıklar çalışmaya başladığınızda, rahim 1 cm kadar büyüyebilir!

Tedavi sülükler ve endometriozis (şiddetli ağrı ile birlikte olan), ve adneksit ve rahim yardımı ile ... Ayrıca iyi Hirudotherapy ve rahim tüm inflamatuar koşullarda doğum sonrası dönem.

Günümüzde pek çok kadın adet bozuklukları muzdarip ...Bunu normalleştirmek için sülük musunuz?

- Evet, tabii ki. Ayrıca, bir şey, ama sülükler geri döngüsü, çok zor!Tipik olarak, hormonlar ya da Hirudotherapy ya ikisi. Ama ne zaman bir kadın içecekler hormonlar, nokta sadece bir süre için normal olabilir. En kısa zamanda hormon içme durdurmak gibi sorunlar yeniden başlayabilir. Sülükler de yumurtalık bağımsız olarak çalışmasına neden enzimler üretir.

Sülükler, erkek infertilitesi ile tedavi olsun?

- Evet. Örneğin, bir kadının 2-3 puan düşük hareketlilik ile sperm ile hamile kalıyor. Sülükler de yardımcı olabilir. Erkekler de erkek infertilitesi için tedavi görmek istemektedir, ama çok daha az sıklıkla kadınlardan daha. Bu arada, St Petersburg, Hirudotherapy ile tedavi etmek isteyen erkekler bir kuyruk bile var.

Sülükler tedavi için gerekli doz nedir?

- Her insan farklıdır, bu yüzden tek, evrensel doz olabilir. Bu çok önemli olduğunu unutmayın. Birçok doktor bazen tek ve aynı antibiyotik herkes reçete. Ama bunu yapmak için hiçbir imkansız bir şey değildir! Örneğin, bir kadının ihlali hypovarianism ... Sülük tedavisinde doğru hormonlar teşvik edecek. Her hasta, bu yani enzimler, bu vücut sunmak için gerekli olanları gerekli sayıda ayıracak.

Ayrıca, sülükler ile tedavi düşünülmelidir ve bireyin bireysel özellikleri. Değeri bile saç rengidir. Daha küçük bir - esmerler için doz sülükler sarışınlar için biraz daha ihtiyacımız var. Önemi ve ağırlık gibi hasta bir kişi - erkek, kadın veya çocuk. Bu organa kan yapıcı olduğundan Biz, karaciğer durumu hakkında unutmamak gerekir. O sağlıklı ise, hemen sülükler bir sürü yapabilir ve hasta ise, küçük olanları. 
Hirudotherapy hastalıkların çeşitli tedavisinde çok etkili ek olabilir.Bu yardımcı olur: üroloji, cilt hastalıkları (furunklez, carbunculosis, skleroderma, saç dökülmesi, egzama, sedef, pyoderma) (böbrek hastalığı, kronik prostatit, prostat adenomu, erkeklerde sekonder infertilite, vb), kardiyoloji (koroner kalp hastalığı alt ekstremite arterleri, kometologii da atar ve toplar damarlardaki, tromboflebit, Proktoloji (hemoroid) venöz ülser, diş hekimliğinde, tromboz (selülit, kırışıklık, kötü cilt) ve bozulması hastalıkları ile kalp, hipertansiyon, miyokard enfarktüsü, dolaşım yetmezliği, miyokardit), oftalmolojide Nöroloji (glokom, damar yolu göz, keratit iltihabı) ve KBB enfeksiyonları (otitis media, akut koklear nevrit, paranazal sinüs hastalıkları, kronik işitme kaybı, kulak çınlaması) (nevrit, felç) ototransplant ile gastroenterolojide romatoloji (romatizma, romatoid artrit, skleroderma) (kabızlık, holitsestit, biliyer diskinezi, safra taşı, kolit, pankreatit) ve metabolik bozukluklar (obezite, gut, zayıflık) olarak.

Kaç yaşında sülükler çocuk tedavi edilebilir?

- Doğum beri.

Sülükler tedavi kontrendikasyonları nelerdir?

- Her şeyden önce, bu hemofili (incoagulability kan) ve kötü huylu tümörler bulunuyor. Ayrıca, birçok hekim görüşüne göre, hamilelik de kontrendikedir. Bunun dışındaki her şey sülük iyileştirir.

Kaç haftada sülük olabilir?

- İki ya da üç kez.

Bu sülük için tek bir hoşgörüsüzlük olabilir mi?

- Evet, sülükler varolan bir alerji geliştirebilir. Bazen alerji bir sülük tahsis belirli enzimler neden olabilir.

Bir sülük koymak için izin verilmeyen bir yer var mı?

Bu erkeklerde mukus gözler, göz kapakları, mukus genital organlarının bir sülük koyamazsınız.

Ne kadar sonuca ulaşmak için tedavi edilmelidir?

- Kural olarak, elbette 10-12 kez oluşmaktadır. Ancak her kişi için aynı işlemlerin sayısını tek tek seçilmiş. Belki ders birkaç kez tekrarlanmalıdır.

Bir sülük acıyor?

- Hayır. Bu bir efsanedir. Ancak işlem öncesi, neredeyse istisnasız her şeyi koymak için korkuyorlar. Aslında sivrisinekler gibi ısırmak.Ayrıca, sülükler analjezik maddeler (ağrı kesiciler) salgılarlar. 15 dakika sonra ağrı kaybolduktan - bu sefer piyavochka sopa sırasında. Ayrıca, 40 dakikalık dakika, insan kan enzimlerinde tanıttı - ve bu kez hissedilmez. Böylece, işlem bir saat Hirudotherapy sürer. Onu yerleştirdikten sonra, nerede bir sülük bir Mercedes, sülükler ağız anatomik yapısı nedeniyle ısırık izi bir göstergesidir oturdu.

Sülükler nerede?

Sülükler bir gölgeli bir yerde oda sıcaklığında opposable musluk suyu ile 3 litrelik kutularda saklanır.

Sülükler tedavisinde kurtarma inanmak önemlidir: 
* Leech: etkinleştirir kan dolaşımını; 
* Oksijen ve besin maddeleri ile dokuların doygunluğu arttırır; 
* Kan kan pıhtıları çözer ve yenilerinin oluşumunu engeller; 
* Bağışıklık sistemini geliştirir; 
* Biyolojik alanına geri yükler.

Herhangi bir inceleme veya ders Hirudotherapy önce yapılması gerekiyor mu? 
Bir kan testi olması arzu edilir. Herhangi bir test sonuçları varsa, o zaman gereksiz olmayacaktır.

Bu sülükler 15-20 yıllık insan ömrünü uzatmak kanıtlanmıştır.

Telefonla evde görüşme tedavi, doktor Kabul. Andrey +7-911-973-7440 
ya da online http://www.massagespb.ru/contact.html 
Petersburg

Translate