sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Site Menüsü
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam109
Toplam Ziyaret1592128
Linkler
sülük tedavi video

Sülükler ve hidrojen peroksit ile tedavi

Sülükler ve hidrojen peroksit ile tedavi

 

Лечение пиявками. ГирудотерапияSize söylemek istiyorum Sağlığı Merkezi Doktor hamamı, 2005 ve rurgom,girudorefleksoterapevtom, PhD, Anatoly Vasilievich banyo yılında kurulmuştur. Ayrıca, Anatoliy Ukrayna'da birkaç uzman bakım perikisyu hidrojen biridir. 
"Beş yıl önce sülük-rasskazyvat Anatoly iyileştirici gücü yaşadım. Ciddi bir sırt sakatlığı "bıçak altına gitmek zorunda kaldı sonra.

Karmaşık rehabilitasyon döneminde sağlık döndü ve sonunda bir sonraki operasyonun bir soru oldu değil, benim kalp buna dayanamadı fark etti. Birisi tüm parlak, bildiğimiz gibi "yöntem Duremar" eski önerilir - sırf, ve güvenilir. Tedavi ders aldıktan sonra, beni rahatsız sorunları unutmuş ve bu basit getirmek için gerekli olan ve aynı zamanda zaman verimli bir şekilde, insanlar karar vermişti. 
Sülükler sayesinde, şimdi yaşayan ve tedavi bu yöntemi uygulayan ofisinde Hirudotherapy kendini oluşturma. " 


 

Kendi bireysel yaklaşımının merkezinde her dilekçe. Sadece mantar - Biz, bu hastalığın sadece sülükler ihtiyaç olduğunu bulurken, diğer söyleyemeyiz. Her hasta Dr Banyo sizin yaklaşım ve tek bir arıtma sistemi seçer. Hatta çağımızda, ne yazık ki, geleneksel tıp bazen hastalıklar vücut korkutur ve sağlık merkezi doktor banyo yaptığı yardım teklifi ile baş edemiyor. 


 
Supergiperergichesky 
yanıt tipi
Tedavi öncesindeTedaviden sonraTedavi öncesindeTedaviden sonra

Ama bizim odak sadece bir alternatif ya da geleneksel tıp yerine, hayır olduğunu söyleyemeyiz. Bizim tedavi tamamlar ve daha hızlı ve etkili sağlık sorunları ile başa çıkmak için yardımcı olur. 
Sülükler ne de tedavi mantar ya da hidrojen peroksit ne de belki aşırı duyarlı dışında neredeyse hiçbir kontrendikasyonu var. Ve bunların kullanımı etkisi beklentilerinizi aşacaktır. Önerdiğimiz alternatif tıp yöntemleri sizi tedavi edebiliyoruz çok, hastalık ve zaman ne de yer vardı olmazdı listesine hastalık çok. İnanması zor, hatta insan biyo-alan enerji, ya da daha fazla aura, sülükler ile tedavi sonrası iyileşti.

Doğada var sülükler 600 tür, ancak tıbbi özellikleri sadece üç tür vardır: tıbbi sülük, eczane ve Orta Asya. 
. Çalışmamızda Hirudotherapy, biz fabrika sülükler Kharkiv, Lviv, Donetsk ve Kiev gelen ve her sülük kullanımı - bir kez kullanılır. Tüm sülükler kaliteli sertifikalı. 
Sülük - doğal bir eczane. Elindeki 150 den fazla aktif biyolojik maddeler. Sülük salgı hirudin önemli bir bileşen (sülük Hirudotherapy olarak adlandırılan bu tedavi ile bağlantılı olarak) 'dir. Hirudin, Kanı sulandırır kan damarlarındaki kan pıhtısı çözülür. Kan pıhtıları feshi vuruş, kalp krizi, tromboz ve önleme tedavisinde yarışma dışı sülük kemoterapi ile elde edilemez. 
Kompleks insanın yararına oluşturulan canlıların eşsiz doğası teyit ki, hala yapay değil, sülükler tarafından salgılanır.

Bilim adamları şimdi sülükler ile tedavi olumlu sonuç için bilimsel bir gerekçe sağlayabiliyoruz. Hirudin Hakkında zaten konuşma var ve biz beden üzerindeki olumlu etkileri biliyorum. Diğer tür hiyalüronidaz gibi bileşenler, ve böylece hücre, besin, oksijen, metabolik ürünlerin çit yapan uyuşturucu erişim sağlayan hücrelerin kat zararlı toksinleri yok eder.Kollajenaz, yapışıklıklar, keloid yara izi rezorpsiyonu teşvik infertilite tubal açıklığın restorasyon teşvik, vb 
Bu nedenle sülük hızla sadece hemoroidal venler venöz tıkanıklık ortadan kaldırır, aynı zamanda mevcut kan pıhtısı yokkaraciğer portal vende pelvik organlar, alt ekstremite, ve bağırsak dövme yeni kan oluşumunu engellemektedir. 
Bu eylemler sülükler biotsenteza barsak normalleşmesine katkıda bulunmak, kabızlığı önler, bu nedenle, hemoroid önlemede etkilidir. Sadece tedavi hemoroid ve tedavi edici etkisi pek çok organ ve sistemlerin yayıldığını görünüyor. Aynı terapötik etkisi, diğer patolojilerin tedavisinde oluşur. Çoğu zaman, hastanın belirgin düzelme rapor ve hatta sülük ile tedavi sonrası bazı hastalıkları tedavi.

Ana terapötik etkisi Hirudotherapy üç faktörden oluşmaktadır: 

1. Vücudun iletim yolunda Reflex etkiler. Bu akupunktur benzer. Bu not olduğunu biyolojik olarak aktif akupunktur noktalarının deride sülük ısırığı. 
. 2 Mekanik etkileri - bölgesel kan akımı, mikrosirkülasyon geri kazanımı, yeni kılcal damar oluşumu durgun cepleri deşarj olarak ifade edilmiştir. 
3 Bilgi etkisi -. Insan aura (nazar "bozulma" nın çıkarılması), enerji meridyenleri ve çakraların düzeltme yeniden ifade edilir. 

Sülük alt ekstremite, tromboflebit, panaritiums, herni, lipom, fibrom, adenom ve diğer birçok hastalığın hemoroid ve varis safen venler için değil sadece, faaliyetlerinden kurtarır. 
Hidrojen peroksit ile olan sülük tedavi kombine zaman etkilidir. Bu teknik çok geniş ve başka bir tartışma konusudur. 

Daha fazla

Translate