sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Site Menüsü
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret1637263
Linkler
sülük tedavi video

Kas-iskelet sistemi hastalıkları tedavisinde tıbbi sülükler


Alt ekstremite lenf tedavisinde sülük


Bu lenf ile alt ekstremite hastalıklarının tedavisinde sülükler değeri belirtmek gerekir, evet, evet, - diye fil sırada yer alıyor dedi. 

Tabii o zaman, orada ne birincil ve ikincil (hastalığın bir sonucu olarak) lenf hakkında diyelim tartışma, lenf alt ekstremite yol, konjenital kökenli yatkınlık.

Damar cerrahları koregiruetsya cerrahi müdahale, bacaklar ihlal ve lenf akışını ihlal sonucunda cilt mikrodolaşımında kronik inflamasyon nedeniyle lenf zamanında tedavi ile primer veya konjenital lenf - Her zamanki, damar tedavisi, reologiki gibi, reçete genel cerrah bakımı anti-inflamatuar ilaçlar, ilaçların Potasyum diüretikler. Ve böylece yıl boyunca başarılı başarı değişen, ama çoğu zaman ile. 

Başka bir şey tıbbi sülük. Tedavi lisfostazov ayaklarda UygulamaHirudotherapy önemli terapötik etki artırır, şişme ve alt ekstremite, daha dayanıklı remisyon gerginliği azaltır, aktif hastalarda daha belirgin olduğu, hastaların daha sosyal saklıdır hale gelmektedir. 

Sülükler Bildirimi lenf koleksiyonculara yapılan, hem de teminat lenf drenaj uyarılması için derin ve yüzeyel venöz sistemin projeksiyon gibi. 

Oturumda sülükler sayısı - 3-5, ders başına oturum sayısı - 8-10, frekans ayarı - 2 kez haftada, tedavi frekans - 1 her 4-6 ay.


Sinüslerin enflamatuar hastalıkların tedavisinde sülük.


Sık sık, hayat olur kavmine gider ve o bunu sık sık baş ağrısı (muhtemelen hava değişiklikleri), iyi sık soğuk algınlığı (ve yok) olduğunu düşünecektir düşünüyor, iyi, sık sık burun (iyi değil, gelen koku (bobin) kötü uyku, ancak her gün). 

Birçok resim tanıdık? Niteliksel olarak ölmek gibi görünüyor, ama canlı değil, olmayan sinüslerin kronik inflamasyon - Ve sinüsler ve her şey yerine düşme röntgen çalışma yapmak. 

Bu hastalıklarda Burada yardım yadsınamaz sülük olduğunu, en önemlisi yöntemli ve kapsamlı hibrid teknolojisi de dahil olmak üzere Hirudotherapy geçerlidir. 

Bu alevlenmesi göre, antibiyotik tedavisi, kompresler, ağrı kesiciler, antihistaminikler, topikal için çok önemli Hirudotherapy kullanarak - ısı. 

Sülükler tablosu bu durumlarda basit, her tarafta, doğrudan sinüslerin üzerinde 2 sülükler koyar, çölyak gövde tedavisi bitirme mastoid ve yaka alanının temizliği emin olun. 

Özellikleri: Bir sülük kişinin sorumlu koymak, bu yüzden (0,8-1,0 gram), küçük bir ihtiyaç sülük, onları "yüz" (bakım kalitesini zarar vermez, ancak lokma gelen yara daha az) çağrı, köyde sülük vermeyeceğini denemek gevşek doku çok, sonra da bir boks maçından sonra, orada şişme ve bir lokma sonra morarma nereye yerleştirin. 

Akut serebral dolaşım bozukluklarının tedavisinde Alaka Hirudotherapy.


Şunu kabul edelim ki, millet yavaş yavaş çünkü olumsuz tüm canlıların yaşamını etkileyen çevresel faktörlerin dışında ölüyor, daha fazla insan hipertansiyon, yüksek kolesterol, sigara kullanımı, yüksek güçlü insanlar ve diyabete yatkın olan kişilere mellitus. 

İlginç bir yaş ulusun yaşam kalitesi hakkında konuşabilir miyiz? 

Bir zaman bit ve - risk faktörleri için daha fazla çalışma çağındaki nüfus hastalık olasılığı sürekli artmaktadır. Bir çok daha acımasızca yaşlarda sokakta çok insanları memnun değil, ama gözleri, yanak, "orta Yelken", bir bacak kol mows istekleri bir sopa, üzüntü ile .... Çirkin görüntü. Bu utanç verici, ama yine de çok daha elli yaşında değil. 

Sülük önleme GLS sorunu (ne yazık ki, nadiren ele önleme) çözmek mümkün değildir, ancak inme sülük bizim klinik deneyim tedavinin sorunu sülük bir zorunluluk olduğunu göstermektedir. 

Günlük tıbbi sülük, tedavi etmek için teknoloji hakim ve gece hastalığın erken dönemlerinde sülükler nörologlar hedef önekleri için ihtiyaç "temiz" için arkadaşları ikna olan sevgili arkadaşları. Bu konuda konuşmak zaman hirudin zarar verebilir olarak gemorragichechkom inme - bu yoksulların lehine hepsi. Hastalığın başında atanan Sülük, kalitatif iyileşme sürecini iyileştirmek ve daha önceki kurtarma ve kas-iskelet sistemi hastada orta kayıplara yol açtı. 

Ve önümüzdeki altı ay içinde ben oturumların bir çift için (yine klinik "Bdellotsentrum" deneyimlerinden) tavsiye ederimHirudotherapy . 

Peki, basitçe ifade etmek gerekirse noktası - tüm beyni besleyen damarlar, ne hastanın yüzü ve sağlıklı bir süreç için gerekli olan (tamamen sağ veya sol elle lokalize lezyonlar, vasküler sistem yoktur, sadece odak "çekim" yer ) ve venöz çıkış unutmayın. Yaka alana sülükler sopa emin olun. 

Etkilenen ekstremitenin için önek sülükler atanan beyin damar noktaları daha rehabilitasyon döneminde, çünkü bile el ve ayaklarda ya da daha az atrofi hastalık olguların en uygun kurs altında ifade edilecektir. Bu kuşak üzerinde, siyatik sinir, popliteus dışarı omuz, aksilyarnaya çukur, fırça, nokta, tıbbi sülük kapsamı vardır. 

Ve tabii ki, iyi bir tıbbi tedavi, gerekirse, terapist ile çalışmak, konuşma terapisi, fizik tedavi, fizprotsedury ve görünüm ve dışarı sopa. 

Hepinize iyi şanslar! 

Hastalık hakkında konuşalım


Bir fenomen olarak hastalığın sorun hakkında paylaşmak istiyorum. Ve tam iyileşme sürecinde sülük yeri hakkında. 

Hayır, misspoke, tam bir tedavi ve hiçbir iyileşme oldu. Uzun süreli tıbbi çalışmaları beni bile önemsiz nezle bronşit ikna etti. ilaçlar doğru, vücutta afterimpression yaprak ve bir süre sonra hastalığın belirtileri geri teper. 

Ne kadar kolay, "hipoksi", "mikrosirkülasyon ihlali" hepsi, şifreli hastalık "iskemi" dir hasta ve hasta sağlıklı yardımcı oldu sizin üçlü kırmayı başardı, bir at üzerinde konum. 

Ama pratikte olumlu patognomonicheskogo başarı elde etmek için ne kadar zor! 

Ne kadar çok tıbbi sülük yeteneğini öğrenmek, daha patolojik üçlü kırmak için sıfatıyla şaşırmıştı, ama sülük tedavi yaklaşımı mekanik değil, basitleştirilmiş olmalıdır. 

Ocak üzerinde bir sülük koymak ve tedavi, şimdi, saygın ortaçağ cehalet, ve hastanın zihinsel girudoterapevt değildir ve bu basitleştirilmiş düzeni ele alınacak. 

Karmaşık Hirudotherapy hakkında adlandırılır. Patolojik sürecin gelişmesi enerji bozuklukları öncelikle başlayan bu yana, olsa sülük karın manuel terapi için bu büyük eklemek, arı ürünleri, vakum terapi, diyet tedavisi, bal diğer gelişmiş teknikler ile masaj için, sadece çok zor sülükler kullanılarak patolojik zinciri kesme Bunu ne oldu biliyor önce tedavi, daha sonra, sağlıklı bir görünüm ve gitti. 

Sonuç olarak, yazmak istiyorum, tedavi sülük yaygın tamamlayıcı ve yardımcı tedaviler ve tanınmış teknoloji, bir çok sağlık okuyup oluşturmak kullanımını kolaylaştırmak değil. 

Kas-iskelet sistemi hastalıkları tedavisinde tıbbi sülükler kullanın.


Wise ortopedik travma her zaman özellikle akut travma hastalıkları ya da kemik ve eklem yaralanmaları tedavisinde sülükler rolü dikkatli vardır. Akut yaralanma zamankinden travmatiziruyuschego ajan, sülükler daha etkili terapötik etkiyi sonra sülük sorumlu konulacaktır daha bu konuda ciddi şişme ve ağrı eşlik olduğundan. 

Sülük ilk 12 görevli koymak olacaksa - yaralanma sonrası 24 saat etkisi büyük olacaktır. 

Spinal cerrahi sonrası erken dönemde çok iyi bir yara alan (dikiş hattı boyunca), topikal olarak uygulamaya ortopedik cerrahi sonrası erken dönemde iyi sülük ve. 

Etkili genellikle kallus regresyon, boyutları 3 gün içerisinde sülükler etkisi azalır, kemik parçalarının bütünlüğünü ihlal değildir. 

Buna ek olarak, kemik ve bir sülük, akıllı bir elin eklemlere yaralanmaları ve operasyon sonrası rehabilitasyon dönemi, rehabilitasyon süreci, keloidler, yaralar ve kontraktür oluşumunu artırır. 

Bu yaralanmalar ve ortopedik ameliyat sonrası Hirudotherapy kullanarak kısa hatlarında olur ve önemli niteliksel özürlü geri kanıtlanmıştır. 

Diş hekimliğinde Hirudotherapy


Bir kere, bu yüzyılın başında, ben hastalık sözlü tıbbi sülük ile tedavi edildiği birkaç özel diş ofis biliyordu. 

Ben neden ne den bilmiyorum, ama piyavochnogo şey dahil diş hekimleri daha küçük oluyor. 

Buna göre orada diş problemleri olan hastalar olup, firmamız, "Bdellotsentrum" 

Hastalıkların tedavisinde üçüncü çakra bölgesine sülükler eki üçüncü çakra enerjisi tarafından kontrol edilir arzu edilir, ancak daha önce üçüncü çakra vakum kavanoz koymak varsa, tamamen iyi olacak ağız sindirim borusunun parçası olduğu unutulmamalıdır. Hastalığın salgın olarak mukoza doğrudan hastalığın odaklı lenfatik drenaj yanı sıra iş uyarmak için parotis ve submandibular lenf bezlerinde sülükler bağlama eki. 

Klinik örnek. 

Girudoterapevticheskuyu Kliniği LLC "Bdellotsentrum" Üst çene, 38 derece vücut sıcaklığındaki artış azı sağ reel yüzde şişme, sağ üst çenede ağrı şikayeti 50 yaşında hasta döndü. 6 yıl periodontal hastalık çekiyor. Antibiyotik tedavisinin yanı sıra, 5 gün boyunca ağız durulama, ama çok etkisi olmayan alır. 

Gün boyunca aralıklarla, hastalık yatağı olarak üst çenede dişeti mukoza üzerinde sülükler koyar ve koşullu sağlıklı tarafına, submandibuler ve parotis etkilenen tarafta lenf düğümleri, hem de üçüncü çakra sülükler vakum terapisi ve eki lenfatik drenaj düzenledi. 

İkinci oturumda önemli yüz şişmesi azaltılmış sonra üçüncü oturumda eksik dişlerin patolojik hareketlilik altı oturumları için dişeti mukoz membran ağrı ve şişlik, karar sonrası, vücut ısısı, normale, normal bir iyilik oldu. 7 seans toplam. 

Bir iyileşme vardı. Ve şimdi bir kez 0.5 yıl içinde hasta profilaktik iki oturumda gelir tedavi . Harika hissediyor. 

Varisli Hirudotherapy venöz ülserlerin tedavisinde


PI Turaev Anısına adamıştır.

 

 

Çok uzun zaman önce benim iyi arkadaşım, Peter I. Turaev, akıllı ruh adam, harika bir doktor, güçlü vasküler cerrah, güvenilir arkadaş öldü. O banal zatürreeden öldü. 

Ben variköz venöz ülser tedavisi ile bağlantılı çalışmaları, profesyoneller arasında haklı bir üne olduğundan eminim. 

Variköz venöz ülser tedavisinde Onun coşku varisli ülser uygun tedavi patoloji ve öneriler bir seri çalışma ile mükemmel bir monografi sonuçlandı. 

Onun tecrübesine dayanarak olan tıbbi sülük variköz trofik ülser tedavi dahil. 

Yani ... sülükler varisli ülser yardımı ile tedavi nasıl? 

Her şeyden önce biz varisli ülser variköz bacak veya akut tromboflebit, alt ekstremite genellikle derin damarlar ve karmaşık posttromboflebeticheskim sendromu kronik bir forma atlama bir komplikasyon olduğunu unutmamalıyız. 

Bu nedenle, her şeyden önce inferior vena kava bir havuz, içinde damar tedavisi. 

Sonra bir ülser başlattı! Değiştirilmiş bir deri bir sülük ayarı varisli yeni bir alan kazanmış, yavaş yavaş bir sülük koymak, sağlam deri ile sınırında, bu nedenle çok nazik, yeni ülserlerin oluşmasına neden olabilir unutmayın. 

Ve şimdi trofik ülser doğrudan çalışma zamanı. 

Ülser bir sülük koymak (eğer doktor değilseniz) korkmayın, evet, bazen kanama, evet, bu sıcaklık reaksiyonu, ancak bir doktor var! Ve bu zorlukları kolayca ele, ama yıllardır iyileşmek vermedi ülser, sürünen ne iş doyumu alırsın, aktif olarak iyileşmek için granülasyonları, epitelizirovatsya, ve son olarak rahip olmayan kimse dili, yürütülmesinden olabilir! Bu tatil tıbbi ruhlar değil. 

Yani komplike peptik ülser hastalığında korkmayın tıbbi sülük tedavisi için .

Işitme kaybı ile Hirudotherapy


Yakın zamanda daha hastalar sıklıkla zayıflatıcı daimi kulak çınlaması eşlik işitme kaybı değişen derecelerde ile kliniğe geldiğini fark etmişsinizdir. 

Nedenleri ölçü değil. Bu ve serebral ateroskleroz, otoskleroz, damar bozuklukları ile servikal osteokondrozis, ototoksik ilaçlar ve uzun kalan kronik otitis media ve çeşitli baş yaralanmaları ve barotravma alma. 

Tedavi tekrarlanan tedaviden çok etkisi olmadan da, KBB kliniklerinde gerçekleştirilen sonra hasta tedavi ettik. 

Dışarı bizi memnun etmek için - telaffuz vazodilatör, antikoagülan, girudolecheniya kalıcı iyileşme sülükler karşıtı, anti, refleks etkileri, ortaya 

Mastoid, sigmoid sinüs alanı, sagital sinüs projeksiyonda, verhnegrudnoy omurga - Tedavi servikal paravertebral üzerinde, parietal yumru olarak oksipital kemik temelinde sülükler eki ile başladı. Eksternal karotid arterlerin yanı sıra böbrek ve alt enerji merkezlerine akupunktur noktalarının yanı sıra burun makarası, Kozelkov kulaklar, tabanında burun septum içinde. 

Seans başına sülükler sayısı değişkendir, ancak genellikle en fazla 5 adet. 10 seans sayısı. tedavi tekrarlanan 4-6 ay 1 her önerilir. 

Sonra çok az etkisi Hirudotherapy işitme kaybı en belirgin etkisi ototoksik değişikliklerle ses iletken cihaz kalıntı yıkıcı değişiklikler ile hastada hastalığın bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. 

Hirudotherapy ve kulak burun boğaz


Akut iltihaplı hastalıklarda Hirudotherapy mükemmel bir çözümdür.

 

Bu tedavi bağımsız bir yöntemi olarak sülük tedavisi deneyebilirsiniz, ama modern bir yaklaşım ile akut KBB tedavisi için hastalıkların tedavisine patoloji kapsamlı dahil olmak üzere antibiyotik ve tuzlu olmalıdır. tedavi yöntemleri. 

Akut patoloji sülükler bağlanma yeri: mandibula, submandibular bölge, juguler fossa, krikoid kıkırdağın üst kutup açısı. Seans sayısı - 4-5, frekans - her gün.Ama her gün olabilir. 

Akut otitis media - çok ciddi bir hastalık, hem de yerçekimi tarafından akışı ve erime ve kulak zarı, pürülan epitimpanitu perforasyonu şeklinde korkunç komplikasyonlara eğilimi gör. 

Tipik olarak, hastalık belirtileri evstahiita ile ilerler, ve düzgün tedavi edilmezse kafa içi komplikasyonlara neden olabilir. 

Klinik bulgular üzerinde konut olmadan, bunu söyleyeceğim Hirudotherapy otitis media için, kA sadece uygun ancak gerekli değildir, ve diğer inflamatuvar süreç için. 

Sülük sehpa altında submandibular bölgede, höyükler parietal bölgeye, kulak arkasında mastoid kemik üzerine koyar. 

Bir konuşma sülükler sayısı - 5 kadar parçalar. 3, 4 - seans sayısı. 

Kronik tedavi hemen hemen değişmeden süreçleri, ama biraz daha karmaşık, 2-3 ay ara ile tedavi dersleri tekrar yerel ve genel bağışıklık, karaciğer fonksiyon geliştirmek, ek olarak enerji merkezlerini uyararak yönelik tedavi oturumları ekler.

Hirudotherapy ve Onkoloji


Mı sülük kanser patolojisi olan hastaların tedavisinde?

 

Çok basit ve çok tartışmalı konu ve tartıştılar.

Evet, biri için - onkolojik patoloji girudoterapevt doktorun ilk sorunları, ben, çünkü genel olarak, yaşam ve doğru için, sizin onkolog ile ilk ona danışmadan karar verme hakkına sahip değildir, hem de hastalık ve hastalık bir onkolog olan kime hastaya.

Unutma -! "Zarar verme"

Ben sıkıca sadece tümör üzerinde ve malignite sülük çalışmak imkansız olduğuna inanıyorum. Sülükler tükürük biyolojik aktif maddeler hiçbir radyoterapi ve kemoterapi kanser büyüme yakalamak değil ise şişlik ve genelleme süreci "sypanet" metastaz neden olabilir.

Hasta radikal cerrahi tedavi, kemoterapi veya radyasyon tedavisi sonrası, ya da tromboz, radyasyon yanıkları, sülük tümörün kaynağından uzakta uygulanır ve biyolojik olarak aktif maddeler genelleme sürecinin uygulama tarafından tehdit değil bağışıklık, herhangi bir komplikasyon alınan başka bir şey, Bu durumlarda, tıbbi sülükler mümkün ve yararlı, ancak onkolog ile ortak kararından sonra hatırlıyorum.

Ama radikal mastektomi sonra, bir dereceye fenomen lenfostaz içinde onkoloji süreci ve ön plana uzatan önlemek için güvenli olduğunu, sülük burada sadece yeri doldurulamaz. Karaciğer bölgesinde etkilenen omuz ameliyat sonrası omuz bölgeye, koltuk altındaki yara izi, supraklaviküler bölge bölgeye sülükler gözetim, büyük ölçüde omuz, kol, el çevresi azaltır, kaybolur ya da önemli ölçüde işletilen tarafında, içinde hareket hacmi ile el şiddeti azalır eklemler.

Muhtemelen, bu gelişmeler kılcal, arteriul, venüller düzeyinde kollateral dolaşımı artırmak için sülükler yeteneği ve limfottok olarak adlandırılan kişiler tarafından telafi etmek için vücudun eşsiz yeteneği ile ilgilidir.

Kardiyoloji Sülük


Antik çağlardan beri, kalp hastalığı tedavisinde sülükler, önde gelen yerlerden biri oldu. Ve şimdi, doktor sülükler olmadan hasta geldiğinde günleri hatırlıyorum insanların yaşadığı, iyi, kısacası, o bu hasta sadece adı değil, gelmedi dedi. 

Ama şimdi, sülük yatarak tedavi edilen hastaların ihtiyaç olmadığından girudoterpevtov yatan hasta, son derece zor değil değil mi çünküHirudotherapy karşı kardiyologlar, kesinlikle değil. Ve hemen hemen tüm kalp hastalıkları, çünkü bu protokol tedavi ve sülük için standart protokoller vardır görünüşe göre, protokoller bir tedavi ya da sülükler sahneye olmayan bir kişi olarak Hirudotherapy nefret ettiği bir adam tarafından yazılmış, dahil değildir. Ama Tanrı onların hakim olmak. 

Genel olarak, kalp hastalığı tedavisinde bir sülük sadece bir tanrıça! 

Bu nedenle kalp hastalığı olan sülük nereye koymak? 

Kalp tepe (1-2 Leeches) üzerinde, sternum (4-5 Leeches) boyunca, sol kaburga arası boşluk (2-3 sülükler) - Ve yatay sternum (en fazla 5-6 sülükler), 3-5 kalan beş interkostal alanı bulunuyor krikoid kıkırdak alan (1-2 sülükler) gör. 

"Vasküler noktası" yanı sıra Bölge üzerinde sülükler sopa iyi olurdu 4 çakra (1-2 sülükler), Petit (2-3 sülükler), perianal (2-3 Leeches) sol üçgen. 

Piyavochnogo yaygın tedavi teknoloji ile birleştiren EKG sürdürülebilir gelişme elde etmek mümkündür, retrosternal ağrı, nefes darlığı ve şişme daha az bacak tarafından durduruldu iskemik belirtiler vardır. 

Tedavi sağ üst kadranda üzerinde sülük sülükler hazırlama ve çölyak gövde temizleme tamamlayın.

Nesneleştirilmesi girudoterapevticheskih Teknoloji


Tedavinin etkisi girudoterapevticheskoy düzgün seçilen tedavi programının, sülükler gözetim, oturum süresi ve seansHirudotherapy sayısı, tıbbi sezgi doktor çoğunlukla bağlıdır. Bütün bunlar birlikte hastanın iyileşme önemli bir rol oynamıştır. 

Nasıl günlük aktivitelerini doktor Hirudotherapy verimliliği nesnelleştirmek mi? 

Peki, tedavi öncesi ve sonrası Hirudotherapy için tromboflebit çift taraflı tarama oturumu bir özelliğe sahipse diyelim, ve sitelerin damarlarında venöz tromboz rekanalizasyon derecesini değerlendirmek, daha sonra diğer hastalıklar çok daha zordur tedavi. 

Sonuç olarak, girudoterapevticheskih etkileri dağıtım bir sorun var demektir. Sülükler herhangi bir hastalık yükseltmek gibi sorun ortaya çıkar. Beş? On? İki? 

DI bu sözleri - "Bilim nerede başlar ölçmek başlar" Mendeleev ayrıca tıbbi uygulama bağımsız bir alana yapılır sülük, bilim için de geçerlidir. (V. Savinov). 

Iken biz Hirudotherapy tedavi sonuçları herhangi bir bölüm veya klinik tıp alanında daha büyük ölçüde klinik beceri, zeka, tıbbi sezgi bağlıdır kadar, standardize etmek sülükler tedavi etkisini nesnelleştirmeye günlük faaliyetlerinde öğrenmedim ilgili doktorlar. 

İşte burada faaliyetlerini araştırma eğilimi hekimler için saha! 

Tıbbi sülük biyokimyasal, enerjik farmakologichesih etkileri sadece derinlemesine çalışma ve etkisini açıklamak için kamu şekilde geliştirilmesinin bir sonucu olarak girudoterapevticheskogo Hirudotherapy olacak, yakında diğer klinik bilim dalları ile eşit olacaktır.

Mektuplar Hastalar


Tanrım, iyi hissediyorum. Ben uçuyorum, yüzen, ben gülümsüyorum, ben şarkı ... ben çok mutluyum. Bana göre, aniden, ben herkes ile sevinci paylaşmak istiyoruz. Neler oluyor, ne oldu? ! Bunda bir sorun yoktur ... bu bir mucize.Bana böyle güzel bir değişiklik neden oldu, bu başıma unutmayın. 

Sadece her zamanki gibi, beni insanlara arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbet, iş, kahve için, her zaman iyi, iyi aile, çocuk gibi. 

Ne kadar çok beni memnun? Son birkaç gün içinde alışveriş gitmedi hiçbir yerde bir tur (I love olan) üzerinde değil, ama ne, ne? 

Dur! ... Oldukça onların bağışıklık sistemi (as arkadaşlar tarafından önerilen) geliştirmek için girudoterapevtu için kliniğe gitmek (kış erken varış dahil) şimdi olduğunu unuttum. "Suçlu" piyavochka olabilir? 

Ben Internet açtı. Okumak, okumak ... İşte kim şey, en, oku "suçluyorlar." Bu, bana yapışmasını, piyavochka çıkıyor sadece benim bağışıklık sistemini geliştirir, aynı zamanda pozitif enerji benimle paylaştı. Bu mucize bir mucize: karşılığında hiçbir şey talep etmiyoruz, bize yardımcı piyavochka, ancak tüm sağlık yasalarla, sonra verir, onun ötenazi. 

Sevgili, iyi grub, biz günahkarlar affet. Ama görünüşe göre, Dünya'ya gelen herkes, kendi misyon edinmiştir. Tıbbi misyon piyavochki kendi içinde - bize sağlık ve mutluluk vermek için. Bu zhivotinushki öğrenmek için nazik ve kurban olarak nasıl ... 

Umarım ben Hirudotherapy olacak birkaç seans daha sağlıklı, hem fiziksel hem de ruhsal sonra. 

Şüpheciler üzerinde


Bir nesil üst bilgi söyledi olması 
sık sık takip ederek bir saçmalık olarak kabul 
nesiller ve ne önyargı olarak kabul edilir 
Bugün, en iyi bilim olabilir 
gelecek yüzyılda ... 
Paracelsus.
Peki bize şifacılar ne oldu? Neden hayvan (sülük) eşit başarı lechivshee milyoner ve doktorların kötü çoğunluğu bugün haksız olarak unutulmuş olan, firavunlar dönemine sağlığı üzerinde nöbet tutan? Soru Neden: "daha az istihdam, hastaların ... sülük onun tıbbi tedavi bulundu memnuniyeti" "? Şimdi ne yapıyorsun, ne sıklıkta ve bir çok operiruesh" Benim cevabım, meslektaşlarımın çoğu şüpheci sırıtma, gördüğünüz ve "cadı doktorları". 

Geçmişte, büyük bir geleceğin tedavi yöntemi bu görmedik - Ve ben şimdi biliyorum ve bunu yapmak için, ve çok özür sülük inananlar için aslında gurur duyuyorum. 

Peki ... cerrahi kongre biri, Savaş Profesörü zaman - Yasinetskomu (Kutsal Peder Luque), "sempatizanlar" bir seyirci oturan profesör okumak podyum için bir not gönderdi. Bunun nokta, bu gibi ve kötü niyet olmadan değil yazılmıştır: "Sayın Profesör, nasıl Allah'a iman birleştirerek yönetmek ve cerrahi gibi sapkın faaliyetler ile teoloji mi?". Profesör izleyici baktı ve yüksek sesle değil, ama akıllıca şöyle dedi: ". Bunların hepsi kafasında verilmiş değil" 

Bu nedenle sülük ile. Ben zaman, bize hakim uzlaştırmak, ve onun yerine her şeyi koyacağız düşünüyorum. Başka bir zaman piyavochnogo Rönesans geliyor! 

Genellikle sülük hakkında nasıl böyle bir şüphecilik acaba? Neden Modern doktorlar tedavi bu yöntemi kullanmak değil mi? 

Eski arkadaş (cerrahi alanında çalışan bir genç adam da dahil olmak üzere) biri, şimdi şimdi ne öğrendim sahip, Polonya vatandaşı olduğunu, kızgınlıkla şöyle dedi: "herhangi bir ilgili serin cerrah Ne sülük konum Hirudotherapy kabul edilemez.Biz öğretti herhangi bir bölümünde, tıp fakültesi bitirdi ve var? Hayır! Bunun için tüm mirasının bir parçası! " 

Öğretti ... ve de bizim öğretmenler öğretmek değil çünkü, öğretmen ve öğretmen olmuştur. Ve biz öğretmek değildir. Bu yüzden genç doktorlar ne bekleyebilirsiniz? 

Hepsi bu kadar. 

Arkadaşları hitaben Hirudotherapy herhangi bir monografi almak, lütfen, ben de onlardan bir sürü yazdı. 

Çalışma Hirudotherapy Hakkında (Bölüm 3)


Her kabine bir buzdolabı ile donatılmış olmalıdır. Tabii ki hayır gıda depolama ve soğuk hava deposu, sıcak havalarda sülükler gibi kanama normal basınç bandaj hemen başarısız durumlarda için buz gerektiren ilaçların depolanması için. 

Buna ek olarak, çalışma musluk suyu ve su çözecek 10 ila 15 litre deposu yeterli sayıda giriş lavabo olmalıdır. Ardından sülük tercihen kalın su (3 adet), metalik elek (sülük tırmanmaya edemeyeceğini delik olacaktır) değiştirdikten sonra yıkamak olduğu kaplar, gerekir. (Ayrı ayrı işaretli bezleri, paçavra cinsiyet, kova, ayrı ayrı günlük temizlik için, genel için) temizleme cihazı unutmayın. 

Her hastaya yeterli miktarda tembel sülük ele olmalıdır. 0.5-litrelik kavanoz oluşan, kurulumdan sonra sülük kalıntıları ailesine döner ve banka kullanılan sülükler için kullanır ve çünkü 0.5 litrelik teneke onu kan daha dekontaminasyon gerekli konsolları, temastan sonra bu kapasitenin en az 15-20 adet değil bir çok ihtiyacımız var. 

Araçları, miktarı, hangi araçları. Oldukça iyi monografi, VA açıklanan Savinov "Hirudotherapy" (Moskova Tıp 2004), ama aynı zamanda ekipman hemostatik sünger ve iğne tutucu ve noninvaziv iğne bir çift (bildiğiniz hiç bir şey) eklemek olacaktır. 
Translate