sayfa içeriği Sülük Satışı,Sülük Tedavi Merkezi ,Tıbbi Sülük, ,sülükler,
  • https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
 sülük tedavi istanbul sülük tedavisi SÜLÜSÜLÜK SATIŞI TEDAVİ YARDIM CAFER ARI 05357616067 SÜLÜK ÜRETİM SATIŞ CAFER ARI
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Site Menüsü
sülük tedavisi

Sülük tedavisi ile iyileşen hastalıklar

Kadın hastalıkları

Migren

Varis

Artrit

Romatizma

Baş ağrısı

Cilt mantarları

Ayak mantarı

Hemoroid

Basur

Gut

Artroz

Tiroid bezi hastalıkları

Şeker

Obezite

Kilo verme

Cilt hastalıkları

Sedef

Kalp

Damar

Tansiyon

Selülit

Sinüzit

Kulak ağrısı

Kulak hastalıkları

Sağırlık

Glokom

Göz hastalıkları

Psikolojik sorunlar

Akne

Hipertansiyon

Ekzema

Egzema


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret1565194
Linkler
sülük tedavi video


SINIRLI SORUMLULUK BEYANI 

http://www.suluksatis.com/unçeriği, kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz.Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez.


VARİS TEDAVİSİNE İLK ÖNCE YUKARIDA VERDİĞİM KARACİĞER VÜCUT NOKTALARINDAN BAŞLAYIN,NOKTALAR BİTİNCE VARİSLİ DAMARLAR YANINA VE ARKASINA DEVAM EDİNİZ, SÜLÜKLERİ VARİS ETRAFINA İLK SEANSLARDA KOYARSANIZ GEÇİCİ BİR İYİLEŞME VE BEYAZLAMA GÖRÜRSÜNÜZ TEDAVİ OLMAZSINIZ,1-2 AY SONRA ESKİ HALLERİNE DÖNERLER, DAMARLARI TEMİZLEMEK İÇİN KAN GELİŞ YÖNÜNÜ TEDAVİ ETMENİZ GEREKİR BÜYÜK SÜLÜKLERİ SIRT BÖLGESİNE KÜÇÜKLERİ HASSAS BÖLGELERDE KULLANIN noktalar ve varisli damarlar çevresine sülükler yapıştırılır, en az 10 seans yapılmalıdır, 6 ay hafif olarak sonra tekrarlayabilir ÖNEMLİ – KAN SULANDIRICI HİÇ BİR İLAÇ BİTKİ VB. KULLANMAYINIZ, 2 GÜN ÖNCEDEN BIRAKIN ALLERJİ OLMAMASI İÇİN AVİL TÜR ANTİHİSTAMANİK İLAÇ TEDAVİ ÖNCESİNDE ALINABİLİR, ENFEKSİYON RİSKİNE KARŞI CİPRU ADLI ANTİBİYOTİK KULLANABİLİRSİNİZ, KAN AKIŞIN DURDURMAYIN, DURDURURSANIZ GEÇİCİ MORLUKLAR OLUŞABİLİR, 24 SAAT AZ MİKTARDA KAN AKABİLİR, DURDURMAK İSTERSENİZ TÜTÜN, SİGARA KÜLÜ, KINA, BAKLA TOZU KULLANABİLİRSİNİZ, KİMYASAL KAN DURDURUCU KULLANMAYIN, KESİN İYİLEŞMEK İSTİYORSANIZ SÜLÜK TEDAVİSİNE SEANSLAR HALİNDE DEVAM ETMENİZ ÖNERİMDİR,NASIL İLAÇLARI SAATİNDE VE SÜREKLİ ALIYORSANIZ ,SÜLÜK TEDAVİS DE AYNIDIR, SONUÇTA SÜLÜKLER İÇERDİKLERİ 200 E YAKIN İLAÇLA SİZİ TEDAVİ EDİYOR,VÜCUT İYİLEŞME SAVAŞINA BAŞLAMIŞ İKEN YARIM BIRAKIRSANIZ GERİ DÖNÜŞÜM OLUR, VARİSLERİNİZ 1-2 AY DÜZELİR SONRA TEKRAR ÇIKMAYA BAŞLAR, BU ÖNERİM TÜM HASTALIKLAR İÇİNDİR, BAŞLAYINCA YARINM BIRAKMAYIN, UZUN VE SIKICI BİR TEDAVİ AMMA SİZİN LEHİNİZE OLAN İYİLEŞME ŞEKLİ , VÜCUDUNUZ TEKRAR YENİ HÜCRELER ÜRETMEYE BAŞLIYOR, İYİLEŞMENİN FARKINA VARIYORSUNUZ GEÇMİŞ OLSUN

 

Varis mücadelede Sülük tedavisi 2011 Nisan 29 Altında varis patoloji gizlenen elastikiyetini kaybetme ve genişleyen ve germe olarak hangi damarlar hastada. Ters yönde akması için kan izin vermez kilit gibi venöz valf hareket. Sistem arızası sırasında alt ekstremite için çok ücretsiz drene kan var. Bu alanlarda olduğunu ve stagnates. Bildiğiniz gibi, zaman içinde, bu durgunluğun sağlıklı vanaları da onların normal bir şekilde durmasına gerçeğini yol açar, daha fazla artar. Bu yüzden kan için ivme doğrudan derinin altında bulunan yüzeyel damarlar içine sızmak başlar olduğunu. Viyana, elbette, gergin ve daha sonra orijinal şeklini kaybetmiştir. Damarların belirgin şişlik yüzünde. hastalık durumu ve hastaların gelişimi ile alt ekstremite, bacaklarda ağırlık hissi yanı sıra, sık sık şişme şikayet krampları baldır kaslarında. Genellikle cilt ve büyüyen oluşabilecek herhangi bir zamanda patlayabilir sözde "düğümler", oluşumu altında aşırı damarlar kışkırtır kanama . Genellikle hastanın hayatını tehdit ediyor. Varisli damar gelişimi Tetikleme sağlıksız olduğu gibi olabilir, gıda , ve düz taban yanı sıra şişmanlık . Çok sık bu patolojik durum plan üzerinde bir etkisi vardır gebelik ve tüm çünkü gelecekteki tüm anneler vücudun belirli aşırı birikimi kutladı hormonlar kollajen ve bağ doku etkisi zayıflar üzerinde sahip olma eğilimindedir. Bu gibi durumlarda, hemen sonra doğum varis kendi kendilerine kaybolur. Bu fenomen önlemek ve iyileşir, hem de gelişim sürecini yavaşlatmak için ne kadar olabilir olması dikkat etmek önemlidir. Uzmanları Ayrıca Hirudotherapy bir tanesi önlenmesi ve bu hastalığın tedavisinde farklı yöntemler, çeşitli kullanın. Sülük yüzyıllar önce kullanılan varis karşı. Hastalık Galen ve İbn Sina ve Hipokrat gibi sülükler ile tedavi edilir. Tıbbi sülük tükürük adlı bir bileşik içerir hirudin . Her iki madde pıhtı erimesi genç ve kan ince bir özelliğidir. Onun iyileştirici özellikleri bu bileşen çok gibi heparin . Birisi bilmiyorsa, o heparin trombüs oluşumu karakteristiği önlemek için izin verin. Ayrıca, büyük kavgalar ve varis bileşeni. Hirudotherapy kan pıhtılaşması bir azalma etkisi altında gözlenen ve mikro geliştirmek. Onları temizler gibi tedavi aynı yöntem ve damar geçirgenliğini artırır. Ayrıca, sülükler tükürük, kan damarlarının esnekliğini artırır bacaklarda şişme ve ağrıyı hafifletir. Çok büyük damarlar çok daha küçük hale gelir. Onbeş seans - varis mücadelede Sülük tedavisi on olur. Üçten fazla tedavileri izin hafta. Ve yine de, seni emin birçok patoloji tedavi bir sterlin daha önlemek için çok daha kolay olduğunun bilincindeyiz değilim. Eğer ayaklarda ağırlık veya ağrı hissediyorum damarlarında gidin çıkacak kadar beklemeyin yüzden danışma girudoterapevt . yorumlarını okuyun »

ıl: 
2008
Araştırma Yazar: 
Demirova, Rumina Razhidinovna
Akademik derecesi: 
Doktora
Tez Yeri: 
Volgograd
Uzmanlıkları WAC kodu: 
14.00.01
Özel: 
Kadın Hastalıkları ve Jinekoloji
Sayfa sayısı: 
113

İçeriği Tez Doktora Demirova, Rumina Razhidinovna

KISALTMALAR

GİRİŞ

Bölüm 1. LİTERATÜR İNCELEMESİ

1.1. Etyoloji ve kronik sendromun patogenezinde pelvik ağrı

1.2. Klinik Kronik pelvik sendromunun belirtileri ağrı

1.3. Ve tedavisinde güncel yaklaşımlar sendromu kronik pelvik ağrı

1.3.1. İlaç Tedavisi

1.3.2. Fizyoterapi

1.3.3. Sülük

BÖLÜM 2.MATERIALY VE YÖNTEMLER

2.1. Genel özellikleri incelenen kadınlar.

2.2. Araştırma yöntemleri.

2.2.1. anamnestik yöntemi

2.2.2. Klinik ve biyokimyasal yöntemler

2.2.3. Psikolojik yöntemleri

2.2.4. Yaşam kalitesini değerlendirmek için Metodoloji kadınların

2.2.5. Enstrümental Yöntemler

2.2.5.1. sonografik pelvik muayene

2.2.5.2. Renkli Doppler pelvik organların haritalama

2.3. Matematiksel ve istatistiksel işlem

BÖLÜM 3. Klinik hasta ve psikolojik özellikleri SUFFERING kronik pelvik ağrı

3.1. Tedavi öncesi her iki grupta da hastaların durumu

3.2. Tedavi karşılaştırma grubuna dinamik olarak hastanın durumuna

3.3. Hastalarda pelvik ağrı sendromunun tedavisi yönelik iyileştirilmiş bir yöntem gerekçesi HVZOMT .

3.4. Durumu hastaların tedavi dinamikleri ana grubun

BÖLÜM 4. Ile hayat kadınları Kalitesi kronik

CIHI pelvik tedavi dinamikleri ağrı

4.1. Fiziksel aktivite.

4.2. Psikolojik durumu.

4.3. Sosyal işlevsellik.

4.4. Yaşam kalitesi Kategori -) evde ve iş yerinde rolü işleyişi.

4.5. Hastaların cinsel fonksiyon değerlendirilmesi.

Giriş tez (soyut parçası) konuyla ilgili "jinekoloji kronik pelvik ağrı tedavisinde Optimize"

Arkaplan.

Hissi ağrı herkes bilinmektedir. Bu hastalığın görünümünü gösterir ve vücudun istenmeyen gelişimini önlemek için vücudun savunma seferber sağlar alarmı, bir sinyal patolojik bozukluklar (O. Kuznetsov, 2007). Ama acı her zaman belirli koşullar altında fizyolojik fonksiyonları ve dönüştürülebilir değil bir kronik ağrı sendromudur.

Yılında kliniği, bildiğimiz gibi dahiliye, orada hastalığın önde gelen tezahürü olduğu durumlardır kronik zayıflatıcı ağrı ve edebiyat terimi bile "ağrı hastalığı" (Kalyuzhny JI.B., 1984, M. V. Ignatov Yu.D. ., 1990).

Ancak bu not jinekolojik pratikte kronik pelvik ağrı genellikle şiddetli jinekolojik yokluğunda meydana patoloji veya minimal şiddeti ( Sawicki Renaer; G., İvanov, RD, 1983, Sawicki G. ve ark, 2003 Moskova, 1980, 1984, Huber, C. ve diğerleri, 2004;. Nardo, L. ve diğerleri, 2005)..

Modern kavramların göre sendromu kronik pelvik ağrı (KPAS) sendromu veya pelvik algy (CTA) varlığı ile karakterize bir durum olarak tanımlanır spesifik olmayan başlangıcından itibaren 6 aydan fazla süren kasık ağrısı belirsiz organ ve belirgin morfolojik değişiklikler genellikle eksikliği doku ağrıya neden olabilir, sendromu ya da daha az ciddiyeti . KTHY yüksek ağırlığa sahiptir jinekolojik tanı ve neden hastanede tedavi yaşam kalitesini bir keskin bozulma, bir jinekolog yüz olduğunu yeterince sık zorluklar , kadınların bazen zor olduğunu ve uygun tedavi gerektiren, belirlemek için

Thomson JC; Redwine DB 2005).

Tanım olarak, J. Howard (Aktaran Tatarchuk TF ve ark, 2003)., "bir sendrom kronik pelvik ağrı - ilişkilendirilmemiş menstruasyon 3 aydan fazla süren ağrı, lokalize neden olan bir yoğunluk ile, pelvik bölgede sakatlık ve tıbbi veya gerektiren cerrahi tedavi. "

Aynı zamanda, o dönem "olduğu unutulmamalıdır kronik pelvik ağrı "XX yüzyılın son yirmi yılda, nispeten yenidir.

Özellikle yerel patolojik değişiklikler olmaması ile tanımlanır genital "gibi dünya tıp literatüründe bu tür çiçekli açısından doğurmuştur pelvik nevroz »(Mengert W., 1974)," psikosomatik pelvik konjesyon »(Duncan, S., 1952)," pelvik varikosel »(Frankenheim N., 1974), " gözyaşı evrensel broad ligamanın »(Hartnett L. ve ark., 1970) ve hatta" ortak serviks »(Allen W., Masters W., 1955).

Psikofizyolojik ile ilgili olarak ağrı çok bileşenli bir hasar ve Notsi neden olduğu sendrom antinotseptivnoy sistemi. Ağrı multifaktöryel doğası sendromu tedavi girişimlerinin çeşitli tanımlar. Aynı zamanda, dikkat sürekli tedavi edici etkiyi elde etmek için her zaman mümkün değildir. Ve yukarıdaki tüm seçilen konunun alaka belirlemek ve daha iyi yöntemler bulmak gerektiğini gösterir tedavisi . Planı henüz az çalışılmış ümidi olabilir etkili doğal tıbbi uygulama ve bazı fiziksel yöntemlerle kullanılmak üzere adapte doğal faktörlerin kullanımı anlamına gelir yöntemleri.

Bu çalışmanın amacı, kronik kalça tedavisini geliştirmek için ağrının etkili doğal ve kullanımı yoluyla neyroreflektornyh tedaviler.

Araştırma hedefleri:

1. Devlet inceleyin pelvik kadınlarda dolaşım ve hemostaz pelvik kronik ağrıyı iltihabı rahim ve ekleri;

2. Psikosomatik kaynakları hastalarda kronik pelvik ağrısı olan;

3. Bir kombinasyonuna dayalı kadınlar, kronik pelvik ağrı kapsamlı bir tedavi geliştirmek etkili doğal ve neyroreflektornyh etkileri;

4. Pelvik devlet tarafından geliştirilen yöntemin etkisini incelemek hemodinami ve kadınlarda hemostaz kronik pelvik ağrı;

5. Kronik pelvik hastaların yaşam kalitesini karşılaştırmak için ağrı geleneksel ve ayrıntılı tedavilerden sonra.

Araştırmanın Bilimsel yenilik:

Küçük rafine hemodinami olarak pelvis ve pelvik ağrısı olan hastalarda hemostaz göstergeleri inflamatuar tedavi öncesi ve sonrası kökenli. Elde edilen veriler, birinci ile karşılaştırıldığında, psikosomatik yaşam kalitesini etkileyen nedenleri ile sonuçlanan, hastaların durumu.

Gerekliliği kombine müdahaleler doğuran ana etkenler olarak hastaların ve gelişmiş pelvik hemodinamiği psikolojik durumu normalleştirme amaçlı genesis kronik pelvik ağrı.

Kombine kullanımının olumlu etkisini göstermek için ilk CHP hastaların yaşam pelvik ağrı ve kalite ortadan kaldırmak için ve Hirudotherapy.

Işin pratik önemi termik santral ve kombine kullanımına dayalı kronik pelvik ağrı için tedavi geliştirmek için Hirudotherapy ağrıyı ortadan kaldırmak ve 86.9% olarak yaşam kalitesini artıracak tedavi gören hastalarda.

Temel koşullar savunmak için.

1. Ne sendromu kronik hastalarda kronik pelvik ağrı inflamatuvar rahim ve ekleri hastalıklar gibi hemodinamik instabilite pelvik açığı gözlenen sirkülasyon bir ve hemostaz hiperkoagülabilite durumudur ;

2. kombine termik santraller ve Hirudotherapy kullanımı pelvik hemodinamikler geliştirir hemostaz eleme sonuçlanan ve psikosomatik ağrı sendromu ve kadınların yaşam kalitesini artırmak.

Araştırma sonuçlarının Test ve uygulanması, konunun gelişimi yazarın kişisel katkısı.

Tez malzemeleri sunulan ve bölgeler arası bilimsel-pratik konferans "Gerçek sorunları rapor Fizyoterapi toplantısında "Çağdaş de, (St. Petersburg, 2004), Balneoloji Tıp ve Rehabilitasyon" Klinik Profesör anısına Pathomorphology " Khmelnytsky Tamam ve 85. yıldönümü İkinci Rus-Hollanda Konferansı "ile Kamu Doğum (St. Petersburg, 2005), sağlık ve kadın sağlığı sorunları "(St. Petersburg, 2005), 12. Volga Bilimsel-Pratik Konferansı" tasarruf yolları üreme kadın sağlığı "(Volgograd , 2008).

Çalışmaları sırasında elde edilen sonuçlar, günlük kullanılan hastane Sertolovsky merkezi şehir hastanesi, jinekolojik Petersburg, Aile Planlaması ve Üreme, prenatal merkez şehir St Petersburg Şehir merkezi koğuş sayısı 31 hastane Derbent.

İletken klinik yürütülmesi, araştırma, protokol geliştirme, anket, analiz ve laboratuvar verilerinin yorumunda bir ultrason çalışması, terapötik ve uygulanmasını önleyici tedbirler, verilerin istatistiksel analizi tek yazar tarafından gerçekleştirilmiştir.

Yayın. Hakemli bir yayın olmak üzere dört yayınlar, yayınlanan konu ile ilgili Tez HAC RF.

Tez yapısı ve uzunluğu. Tez, bir giriş oluşur. istihdam yöntemlerinin ayrıntıları, özetleyen literatür bölümde anket , kendi araştırma sonuçları ile 2 başları, 97 yerli ve 85 yabancı kaynaklar ve 5 uygulamalar dahil sonuçları, sonuçlar, pratik öneriler, kaynakça, tartışma. Tez materyalleri 25 tablo ve 3 rakamları ile resimli 145 sayfa, sundu.

Tez Sonuç "Kadın Hastalıkları ve Doğum", Demirova, Rumina Razhidinovna üzerine

SONUÇLAR.

1. In hastalarda kronik pelvik ağrı ile olan güvenilir kişisel özellikleri prevalansı ile mental durum değişiklikleri fobisi , depresyon, melankoli, ve cinsel bozukluklar .

2. Kronik kadınlarda pelvik ağrı ihlal eşlik eder kan akış aşağı uç şeklinde uterin damar de diastolik ortalama 2 kat akış hızı (p <0.01) ve artan ugolnezavisimyh (PI% 80, göstergelerin SDS 2-kat) içinde Havza uterin arterler ile karşılaştırıldığında sağlıklı kadınlar.

3. Devlet homeostasis Bu hasta grubunda endeksindeki artış ile karakterize olan trombosit öncesi aktivite, 118 ± 3.1,% 1.2 'den 22.3 aPTT ve görünümü PDF sistemik varlığını gösterir hastaların% 30'unda kronik hemostatik bozukluklar.

4. Kapsamlı tedavi DYP ile Hirudotherapy , hastaların% 86.9 kronik ağrıların giderilmesi sıklığını azaltır rekürrens % 8.7 ve yardımcı normalleştirmek hastaların emosyonel durum.

5. Kombinasyonu TPS ve Hirudotherapy geri yardımcı olur hemodinamik olarak end-diastolik akım hızı 2 kat artış gibi pelvis uterin arter ve ugolnezavisimyh indeksleri (p <0.05), azaltmak anlamlı karşılaştırma olduğunu farklıdır.

6. Hastaların tedavisinde geniş kapsamlı Eklenmesi kronik pelvik ağrı Hirudotherapy indirgenmiş platelet aktivitesi% 32 indeks ve eleme şeklinde hemostaz normalleştirmek için yardımcı toksik fibrin ve parçalanma ürünleri fibrinojen .

7. Kronik Geliştirilmiş tedavisi pelvik kadınların ağrı HVZOMT tüm sayıları hastaların yaşam kalitesi yol açar: tedavi sonrası yaşam düşük seviyeli kaliteli sıklığı% 19 ile sınırlı olduğu kadınların zamanda, geleneksel yöntemlerle olduğu gibi tedavi ,% 42 idi.

Kötü

PRATİK ÖNERİLER.

Hastalar uzun vadeli kalıcı ağrı ile sendromu pelvik neden HVZOMT ve kapsamlı yürütmek için tavsiye kendi rezidüel etkileri tedavi termal ve Hirudotherapy dahil. 10 seans - tedavinin bir ders 8 oluşmaktadır.

Üzerine TES-terapi yapmak için deri ön ve üst üste bir kafatası kapsar bimastoidalnye su pazen astar çalışan batırılmış elektrotlar. Tedavi için, 1,5-2,2 sürekli ve darbeli cari oran kombinasyonu, akımın frekans modülasyonu derisi elektrotlar duygusu tarafından ayrı ayrı seçilir.

İlk oturumda gözden geçirmek ve etkileri birimine uyum için 20 dakika, sonraki düzenleniyor - 30 dakika bir gün için, kurs 8-10 prosedürleri. Aynı zamanda TES-terapi aşaması ile ilgili olarak yapılmalıdır menstrüel arasında - dikkate fizyolojik dalgalanmalar (3 alarak, 5 ila 9 günlük ve 23 günlük döngüsü, 19-için, döngü endorfin normal adet döngüsü dinamikleri .

Sülük tedavi - sülük tıbbi kullanımı ile, içeri tutulan gün hastanede . Sülükler de düzenliyorlar jinekolojik üst üçüncü sandalyenin endovaginalno vajina çoğunlukla yanal projeksiyon setleri,. Bir oturum 2 ila 4 sülükler yerleştirilir. Elbette 6 oturumdan oluşmaktadır. Her oturumun süresi 30-40 dakikadır. İlk üç seans günaşırı, sonra günlük tutulur.

Olan hastalarda uzun süreli kronik pelvik mevcut sendromu (2 yıldan fazla) ağrı ortalama 2 kez bir yıl üzerinde uygun önleyici kursları Hirudotherapy.

Kaynaklar tez Doktora Demirova, Rumina Razhidinovna, 2008

1. Abalmazov DV Pozharitskaya MM Starosel'tseva LK, Afanasyev V. Tedavisinde sülükler kullanımı kronik inflamatuar ve dejeneratif hastalıklar tükürük bezleri / / Diş Hekimliği. 2003. - T.82, № 1. - S. 43-46

2. Abduvaliev AA Sülükler reaktif hastaların tedavisi artrit / / Sağ Yüz, 2003. Sayı 2. - S.42-45.

3. Abdullayev WA Karmaşık tedavi Modern yönleri kronik jinekoloji :/ / Yazar pelvik ağrı. dis. kand.med.nauk.-Moscow.-2004.-24s.

4. Abubakirova AM, Fedorova TA / / Kadın Hastalıkları ve Doğum -1997 - № 3 s. 14-15.

5. Agaev MI, Belousova M., Bystrov IG Yetenekler ultrason yapışıklıklar küçük tanısında pelvis . / / Ultrasonik ve diagnostika.-2003 işlev -. № 4.-S. 42-46.

6. Adamyan LV Kulakov VI Endometriozis. M., Tıp , 1999, s.320.

7. Adamyan LV Hayat bir anket kalite kullanma kadınların sağlık durumunu değerlendirmek için hasta / / Sat. Makaleler Histeroskopi jinekolojik praktike.-1999. 190-200 ile.

8. Adamyan LV Sonra yaşam Sağlık ve kalite histeroskopi / / Sat. Makaleler. Jinekoloji pratiğinde Histeroskopi, 1998. 160-167 ile.

9. Azarov NV Azarov EK, Golovach II Dinamikleri lipid olan hastalarda plazma spektrumu iskemik kalp hastalığı ile Hirudotherapy / / Iss. kurortol. 2003. - № 4. - S. 48

10. Aliyev KU, Kuzmichev JI.H., Komissarov Y. Değeri Doppler hastalarda uterin damarların çalışmaları trubnoperitonealnym infertilite IX Tüm-Rusya Forumu. / / Bildiriler " Anne ve Çocuk ". M.-2007.-C-320.

11. Baskakov VP, JV Keys, Cyrus EF, Endometriioidnaya hastalığı -SPB-2002-447s;

12. Baturevich NV Cerahatli iltihabı rahim (klinikolaboratornaya tanılama) Yazar. dis. kand.med.nauk. Omsk - 1997 - 19c;

13. Bejenari VF Antushevich AE, AN Grebenyuk / / Kadın Hastalıkları ve Jinekoloji 1999 - № 2 -. 56-59.

14. Hastaların yaşam kalitesi jinekolojik hastane. Behterevsky / Tutanakları okudum -. Petersburg, Kirov, 2003 - S. 108 111.

15. Bohr VD Mefodeva RV / / Fizik Tedavi karmaşık, hastaların rehabilitasyon hastane ve sağlık spa olanakları: Tüm-Rusya bilimsel - Pratik.. Conf. - Saratov, 1999, pp.43-44.

. 16. Briskin BS, AK Polonsky, Aliyev IM / lazer / Güncel sorunları tıp önemli endoskopi Bildiriler 3. Uluslararası Konferansı Moskova, 1994 faaliyet -. P. 418-420.

17. Buylin VA Düşük Seviyeli Lazer Terapisi Jinekoloji : yöntemi bilgilendirin. Koleksiyon-1997.

18. Waldman A. Ağrı onu duygusal stres tepkisi olarak antinosiseptif yönetmelik Tıp Bilimleri-2003 Rus Akademisi / / Bülten -. № 9.-S. 11-16.

19. Waldman A. Emosyonel stres reaksiyonunun düzenlenmesi antinosiseptif olarak Ağrı. / / Journal of Tıp Bilimleri , 2003 yılında Rusya Federasyonu. Sayı 9 - Bir. 11-16.

20. Vdovichenko VA Kinzersky A. Sonografi kökü ile psevdovistseralnoy ışınlama ile sıkıştırma pelvik Özetler: kadınlarda ağrı. Sibir.-2004. N1 S. 155-159.

21. Ven AM, Golubev V.JI., Alimova EY vb "kavramı ganglionita Modern vegetologii / / in " Zh . Nörolojik. ve psihiatrii.-1999 -. № 5.-S. 3-7.

22. Ven AM, Daniel AB Kâlp ağrısı ve abdominalgii / / R.M.ZH. -1999. V.7, № 9. - S.428-434.

23. Wayne vejetatif bozukluklar AM. M., 1998 - 328s. '

24. Ven , Vladimir Golubev, Alimova EY, AM Daniel AB "Kavramı ganglionevrita modern " vegetologii / / Zh. Nöropatoloji. ve psikiyatrist , -. 1998. T.90. - № 5. - S. 38-43.

25. Hasanov MA Kapsamlı tanı ve tedavi semptomları kullanarak pelvik algy ve endoskopik teknikleri. / / Yazar. dis. kand.med.nauk. Rostov-on-Don. 2003. - 20c.

26. Gerasimovich GI Kronik pelvik problemine Güncel yaklaşımlar ağrı kadın / / Kadın Hastalıkları ve Doğum -1996 yılında -. ​​№ 1.-s.46-52.

27. Gordon K. Rehabilitasyon teknolojileri ile hastaların ■ tedavisi kronik Rus Karadeniz tatil :/ /. * Yazar kadın pelvik organların iltihabi hastalıklar. dis. dok.med.nauk. Tomsk, 2001 -. 48c.

28. Damirov MM Bakulev LP Smosar NN vs / / Kadın Hastalıkları ve Doğum. 1996 - № 2, s. 39-43.

29. İsayev , AK Tedavi Modern teknolojiler, hastaların yaşam kalitesi akut uzantılarının iltihabi hastalıklar. / / Özet. dis.dok. tatlım. nauk.-Moscow.-2003.-48s.

30. İsayev , AK Hastalıkları ostrymi1vospalitelnymi hastaların Manyetik-lazer tedavisi uzantıları rahim. / / Sorular Balneoloji fizyoterapi 2002 yılında ve fizik tedavi - № 3 -. S. 32-33

31. Hirudotherapy öyküsü. http://www.Biocon.com.ua/hirudotherapy/hiatory

32. Ishchenko AI, Abdullayev WA Hastaların skhronicheskimi klinik yönetimi pelvik jinekoloji ağrı. Sorunları. Jinekolojik ., doğum ve Perinatol. -2003. 2. № 1.c. 53-56.

33. Kondrikov NI Adamian JI.B. / / ebe . ve cin. 1999. - № 2 - S. 12.9

34. Konstantinov OD Uterusun akut enflamatuvar hastalıklarının tanısı non-spesifik etyoloji 1 / O.D.Konstantinova, S.V.Cherkasov, EE Kremleva , L.A.Pervushina / VII Rus Forum "Anne ve Çocuk" ve / Bildiriler Kitabı,-M., 2005 ., S.408-409.Научная библиотека диссертаций и авторефератов disserCat http://www.dissercat.com/content/optimizatsiya-terapii-khronicheskikh-tazovykh-bolei-v-ginekologicheskoi-praktike#ixzz2ENVOBqna

Sülük tedavisi ile tedavisi Damar Hastalıkları

Toplumumuzda bugün en büyük öldürücü hastalıklardan biri damar hastalıklarıdır. Bu normal kan akımını engelleyen damarlarının daralması, yağlı plaklar veya yataklarının oluşumu nedeniyle, damar ya da damarlar oluşmaktadır kan akımı sertleşme olabilir ve damar kalınlaşması, sadece birkaç isim. Vasküler hastalık sigara ve içki, ve hareketsizlik gibi bazıları hipertansiyon birçok faktörler, yediğimiz gıdalar, şişmanlık, yaşam tarzımızın, neden olabilir. Uzun vadede, bu kalp, beyin ve ekstremite sorunlarına yol açabilir.

Şimdi, ama, damar hastalıkları ilerlemesini azaltabilir ilaçların uzun süreli kullanımı organ yetmezliği gibi yan etkilere yol açabilir birçok farmakolojik tedaviler vardır. damar hastalığının tedavisi için farklı bir yol denemek isteyen insanlar genelde Hirudotherapy ya da sülük tedavisi seçin.


Sülük Tedavi Tükürük

Tedavi sırasında gösterilen Leeches

tedavisi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

Bunun tedavisi için veya hastalıkları önlemek bilinmektedir sülükler tükürük içinde. Onların tükürük çok yararlıdır 100'ün üzerinde biyoaktif madde vardır.Böyle bir bileşen bir antikoagülan ajan olarak görev hirudin vardır. Calin de kan pıhtılaşması inhibe başka bir bileşenidir. fibrin pıhtı erir bir bileşen olarak trombüs oluşumu destabilase olduğunu engeller. Sülük tükürük da bir faktör Xa inhibitörü içeren bu bileşiğin koagülasyon Faktör Xa pıhtılaştırma etkisi alıkoyar. Aynı zamanda interstisyel sıvının viskozitesi artırır hyaluronidaz vardır. etkisi vazodilatatör için, hem de A inhibitörleri karboksipeptidaz asetilkolin ve histamin benzeri maddeler olarak bulunmaktadır. Bu üç dar damarları dilate kan akışını artırabilir. Bu sadece sülük tükrük çok yararlı bileşenlerden bazıları.

Şimdi, nasıl bu çeşitli bileşenlerin damar sorunları olan hastaları tedavi etmek için çalışır?

Damar hastalıkları ile Sülük Tedavisinin Etkileri hastalar


Tedavi sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar

birlikte tüm iş yukarıda belirtilen olanlar daha iyi kan akışını teşvik edecek şekilde kıvamını daha ince hale kan viskozitesini azaltmak için. kalın bir tutarlılık vardır Kan bu pıhtı oluşumu gibi artar bireyin kan basıncı eğilimli yapar. Bu pıhtı vücudun farklı bölgelerine seyahat edebilirsiniz ve sonra bir inme veya kalp krizine neden olabilecek bir damar, blok. Kalın kan distal ekstremite, el ve ayak parmaklarında özellikle ip uçları, yeterli oksijenli kan ve ihtiyaç duydukları besin almayacağınızı bir risk oluşturmaktadır. doğal kan inceltici yapar ve trombosit pıhtılaşma engellemek için çalışır Bu nedenle, sülükler tükürük antikoagülasyon bileşen hayati önem taşımaktadır.

Yukarıda belirtildiği gibi, tükürük's vazodilatatör bileşenleri genişletmek veya kan damarlarını genişleterek, böylece daha iyi bir kan akışını teşvik. Tüm bu bileşenleri birlikte çalışma ile, hastanın vasküler durum gözle görülür bir iyileşme olacaktır.

Sülük tedavisi için Prosedürler


sırasında gösterilen Leeches 
çeşitli koşullar tedavisi

Ciltte sülükler koymadan önce onlar temiz su ile temizlenmiş vardır. Tedavi siteleri damar sorunları daha belirgindir etkilenen bölümü bağlı olarak değişir. Örneğin, kalp ve damar hastalığı olan hastalarda, Diyelim ki, daha da vücudun farklı alanlarda sülük tedavisi geçmesi periferik damar hastalığı olan hastalarda. Her durumda sülükler bölgeye daha iyi bir kan akışını teşvik edecektir. Yine, bireysel vakalarda bağlı olarak, yaklaşık her alanda 7-14 sülükler arasında her istişare gerektiriyor, ama yine de olayın ciddiyetine bağlıdır. sülükler ve yerleştirildikten sonra cildinize kendilerini bağlanmış onlar otomatik olarak hasta kendilerini kurtarmaya kadar, genellikle bırakılır. Bu durumda, o ve onlar tam demektir her sülük hakkında 15 ila 20 ml emmek.

Tedavi tamamlandıktan sonra, bölge temizlenir ve sargılı ama sülükler tükürük anti-pıhtılaşma faktörü nedeniyle kanama devam edebilir.

Kan farklı tedavilerden sonra sınırdışı

Kan farklı tedavilerden sonra sınırdışı

Sürekli sülük tedavisinin beş gün sonra, bir hastanın durumunun iyileştirilmesi hissedeceksiniz.

Dikkat Word

Sülükler juguler ven veya femoral ven gibi büyük damarlar üzerine yerleştirilen asla. Aynı şekilde, onlar göğüsler, göz kapakları veya vücudun hassas yapıları üzerinde yer değildir.
SÜLÜK VARİS VİDEO    13.05.2017

sülük siparişi alınır, sülük satışları  siparişi için çağrı bırakın geri dönerim

 sülük satışı cafer arı 05357616067  sülük tedavisi yardım edilir,sülüklerle tedavi 

Besenreiser entfernen - Veröden Blutegel und

Juz4m 1 videoları 
 SÜLÜK VİDEO    22.05.2017

sülük siparişi alınır, sülük satışı  siparişi için çağrı bırakın geri dönerim

 sülük satışı cafer arı 05357616067  sülük tedavisi yardım edilir

Tedavisi ile sülükler / Blutegel / bloedzuigers (Belçika) (2)

johancol 38 video 
7,883 
    
 
HemoroidE-posta

Hemoroid nedir?

Hemoroid, anüs etrafında ve alt rektumda şişmiş ve iltihaplı damarlar. Rektum, anüs önde gelen kalın bağırsağın son kısmıdır. Anüs, bağırsak içeriği bedeni terk sindirim sistemi sonunda açılıyor.

Dış hemoroid anüs çevresindeki deri altında yer almaktadır. İç hemoroid, alt rektum gelişir. İç hemoroid, anüs yoluyla, çıkıntı, veya prolapsus olabilir.Hemoroid rektum kendi içinde dönmeye prolabe. Ağır prolabe hemoroid kalıcı çıkıntı ve tedavi gerekebilir.

 

Hemoroid belirtileri nelerdir?

Iç hemoroid en sık görülen belirti, tuvalet kağıdı, ya da bir bağırsak hareketi sonra klozet, tabure üzerine parlak kırmızı kan. Prolabe değil iç hemoroid genellikle ağrılı değildir. Prolabe hemoroid genellikle ağrı, rahatsızlık hissi, ve anal kaşıntı neden olur.

Kan pıhtıları, dış hemoroid oluşabilir. Damar içinde kan pıhtısı bir tromboz denir. Tromboze dış hemoroid, ağrılı şişlik, kanama veya anüs çevresinde sert bir yumru neden olur. Kan pıhtısı çözündüğü zaman, ekstra cilt geride bıraktı. Bu cilt tahriş ve kaşıntı olabilir.

Aşırı ıkınma, sürtünme ya da anüs çevresindeki temizliği gibi kaşıntı ve kötü tahriş, gibi belirtiler yapabilir.

Hemoroid tehdit eden tehlikeli veya hayat değildir. Semptomlar genellikle birkaç gün içinde uzağa gitmek ve hemoroid ile bazı insanlar belirtiler hiç.

Nasıl ortak hemoroid?

Insanların yaklaşık yüzde 75'i yaşamlarının bir noktasında hemoroid olacaktır. Hemoroid yetişkin yaşları 45 ile 65 arasında en yaygın olanlarıdır. Hemoroid, hamile kadınlarda da sık görülür.

Sülükler tedavi hemoroid için?

Sülükler tedavi zaten venöz bozukluklar etkilenen hastalar için yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Ağrısı azaltmaya yardımcı olabilir, şişlik ve ısı hemoroid ve varis hissettim ve aynı zamanda daha önce oluşan kan pıhtısı çözülür.

Sülükler tükürük iyi enzimler içerir. Onlar yardım pıhtılaştırma ve kalınlaşma kan önlemek antikoagülasyon özelliklere sahip. Bunun dışında, şekilli kan pıhtıları ven kapamak mümkün parçalayan bir enzim olabilir.

Bu iki etkileri kan kan damarı özgürce akışı böylece kan inceltici yapmak için çalışır. Bu olumlu bir işlev ek yardım için, diğer bazı enzim yüksek kan dolaşımını sağlamak için etkili bir vazodilatatör olarak hareket edebilir.

Sülük Tükürük aynı zamanda venöz bozukluk aracılığıyla neden olduğu açık yara olan hastalarına yardımcı antibakteriyel etkileri vardır . sülük tedavisi oldukça nadirdir etkinliği var çünkü bu hastalıkta çok tavsiye edilir .

 

 

Sülükler ile varis tedavisi

Üç yirmi yedi 8.09 Mb , 2010 23 Kasım
Şişme ve iltihaplanmayı azaltmak, hem de sülük ya da sülükler bir özü içeren krem, yardımcı olacak hoş olmayan duyguları. 


Translate